ایلنا   |  اقتصادی  |  

معرفی بهترین موسسه آموزش اقتصاد و بورس

اقتصاد و بورس دو واژه آشنا برای همه فعالان اقتصادی مخصوصاً در روزهای کنونی است. اکثر افراد بارها اخبار بورس را از رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی و یا از زبان یکدیگر شنیده‌اند اما این بازار به قدری وسیع است که ممکن است مردم اطلاعات کافی راجع به آن نداشته باشند.

معرفی بهترین موسسه آموزش اقتصاد و بورس

اقتصاد و بورس دو واژه آشنا برای همه فعالان اقتصادی مخصوصاً در روزهای کنونی است. اکثر افراد بارها اخبار بورس را از رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی و یا از زبان یکدیگر شنیده‌اند اما این بازار به قدری وسیع است که ممکن است مردم اطلاعات کافی راجع به آن نداشته باشند.

به همین دلیل مشاوره سرمایه گذاری اهمیت خاصی دارد. هر فرد در یک جامعه به دنبال سرمایه گذاری شخصی خود بوده و مجموع این افراد در اجتماع سرمایه گذاری‌های کلان را تشکیل می‌دهند.

در این راستا مسیرهای سرمایه گذاری بسیاری وجود دارد که برای موفقیت در آن باید مشاوره سرمایه گذاری مطمئنی دریافت کرد. برای این منظور مراکز مشاوره بسیاری وجود دارند که به افراد  و شرکت‌ها در  سرمایه گذاری هدفمند کمک می‌کنند. در ادامه بهترین مؤسسه آموزش اقتصاد و بورس را معرفی می‌کنیم.

قبل از هر چیزی بهتر است تعریف مختصری از بورس و اقتصاد داشته باشیم تا درک مفاهیم آن‌ها برایتان راحت‌تر باشد. پیشرفت و توسعه اقتصاد کشور برای تأمین یک زندگی راحت برای مردمان آن از اهداف اصلی هر کشور است. رشد اقتصاد عامل اصلی رشد هر جامعه‌ است. مشاوره سرمایه گذاری نشان می‌دهد  تحلیل اقتصاد و تحلیل بورس دو اصل جدایی ناپذیر از یکدیگرند. سرمایه گذاری در بازار بورس اهمیت زیادی در اقتصاد کشور دارد.

رشد اقتصادی با سرمایه گذاری کلان و بلند مدت امکان‌پذیر است. از این رو بورس یک سرمایه گذاری قدرتمند، بلند مدت و کارآمد است که قانون به طور رسمی از آن حمایت می‌کند. این ویژگی اصلی‌ترین دلیل اعتماد به بازار سرمایه گذاری بورس است.

بازار بورس از پس‌اندازهای کوچک و بزرگ افراد استفاده کرده و با سپردن سرمایه به کارآفرینان، آن را در بخش‌های مختلف تولیدی به کار می‌گیرد و به این ترتیب یک اقتصاد پویا و پایدار را رواج می‌دهد. با توجه به افزایش نرخ تورم در سال‌های اخیر، راکد نگه داشتن سرمایه افراد به منزله تباه شدن آن است.

بنابراین افراد می‌توانند با دریافت مشاوره سرمایه گذاری صحیح نسبت به خرید سهام در بورس اقدام کرده و از سرمایه خود در مقابل تورم و بی ارزش شدن پول حفاظت کنند. البته ناگفته نماند دنیای اقتصاد و بازار سرمایه گذاری در بورس به قدری بزرگ بوده و فراز و نشیب دارد که اگر بدون اطلاعات وارد این عرصه شوید، در واقع‌ گویی وارد قتلگاه سرمایه خود شده‌اید. به همین دلیل مؤسسه‌های بسیاری هستند که به صورت تخصصی بورس و اقتصاد را آموزش می‌دهند.

در این بین بهترین نمره به مؤسسه‌ای تعلق می‌گیرد که تمام دوره‌های آموزشی را پیوسته و باکیفیت ارائه دهد و به گونه‌ای مشاوره سرمایه گذاری را عرضه کند که افراد در پایان دوره‌های آموزشی بتوانند با آگاهی و درک کامل بدون ذره‌ای تردید تصمیم خود را در راستای خرید سهام یا سرمایه گذاری اقتصادی علنی کنند. مؤسسه‌ای مانند کلینیک اقتصاد در این عرصه بسیار موفق است و مفاهیم مهم و کلیدی را به خوبی آموزش می‌دهد. در ادامه راجع به برخی از مفاهیم کلیدی و مهم در سرمایه گذاری بلند مدت که در این مؤسسه آموزش داده می‌شود صحبت خواهیم کرد.

آموزش تحلیل بنیادی

تحلیل بنیادی یکی از روش‌های تحلیل بورس است که در مرکز مشاوره سرمایه گذاری آموزش داده می‌شود. به کمک این تحلیل افراد به عنوان سرمایه گذار می‌توانند شرایط را تجزیه و تحلیل کرده و ارزش واقعی سهام خود را محاسبه کنند. با آموزش تحلیل بنیادی در کنار سایر روش‌ها، سرمایه گذار می‌تواند تصمیمات دقیق تری گرفته و شانس موفقیت خود را افزایش دهد. وقتی سهام یک شرکت را بررسی می کنید، ارزش ذاتی سهام و میزان سوددهی شرکت مشخص می‌شود. به این ترتیب تحلیل‌گر با بررسی این عوامل مانند صورت‌های مالی شرکت می‌تواند فرصت سرمایه گذاری را تشخیص دهد. 

 تحلیل بنیادی که به فاندامنتال هم معروف است یک هدف اصلی را دنبال می‌کند و آن مشخص کردن ارزش واقعی هر سهم در هر شرکت سرمایه گذاری است. بنابراین برای این که بتوانید یک سهم مناسب و پربازده انتخاب کنید باید تحلیل بنیادی را بلد باشید. از آن‌جا که تحلیل بنیادی پیچیده تر از تحلیل تکنیکال است، بسیاری از افراد نسبت به آموزش تحلیل بنیادی کوتاهی می‌کنند و در جلسات مشاوره سرمایه گذاری مربوط به آن شرکت نمی‌کنند. بعد از انتخاب سهم به کمک تحلیل فاندامنتال برای ورود یا خروج در آن از تحلیل تکنیکال استفاده می‌شود.

از دلایل لزوم آموزش تحلیل فاندامنتال این است که بتوانید ارزش سهام و قیمت آن را در بلند مدت پیش بینی کنید. در این تحلیل شما زمان بیشتری را برای پیش‌بینی و تجزیه و تحلیل سهام‌های با ارزش صرف می‌کنید و در واقع وقت خود را برای تحلیل سهام شرکت‌های بی‌ارزش هدر نمی‌دهید. در مشاوره سرمایه گذاری رویکردهای تحلیل بنیادی به شما آموزش داده می‌شود. ممکن است نقطه آغاز تحلیل شما از یک شرکت شروع شده و به اقتصاد جهان برسد و یا بر عکس  تحلیل از اقتصاد جهان شروع شود. نکته مهمی که در این بین وجود دارد این است که تمام اطلاعات شما خام هستند و شما باید با آگاهی کامل آن‌ها را تحلیل کنید تا متحمل ضرر نشوید. به همین دلیل در بحث اقتصاد و بورس آموزش تحلیل بنیادی ضرورت دارد.

اقتصاد کلان

اقتصاد کلان یک شاخه از علم اقتصاد است که روابط بین بخش‌های مختلف اقتصادی و عوامل نوسانات در اقتصاد ملی و جهانی را بررسی می‌کند. از آن جا که مطالعه این شاخه از اقتصاد برای بررسی و ارزیابی عملکرد کلی اقتصاد از لحاظ درآمد ملی از اهمیت بسیاری برخوردار است، در مباحث مشاوره سرمایه گذاری اهمیت زیادی به آن داده می‌شود.  اقتصاد کلان همان طور که از نام آن بر می‌آید به تجارت شخصی ارتباطی ندارد و عوامل اساسی و مهم را که در اقتصاد نقش دارند، بررسی می‌کند. وقتی سرمایه گذار در جایی که قرار است از اقتصاد به عنوان یک مفهوم کلی استفاده کند، تنها نظریه اقتصاد خرد را به کار گیرد، ممکن است متحمل ضرر و خطر شود که در اینجا  آموزش اقتصاد  کلان سرمایه گذار را از این خطرات نجات می‌دهد.

اقتصاد کلان غالبا با ساختار، رفتار، کارایی و تصمیم گیری اقتصاد در سطح بزرگ سر و کار دارد. این شاخه از اقتصاد در واقع شاخص‌های تجمعی مانند نرخ بیکاری، سطح درآمد ملی، شاخص قیمت، تولید ناخالص ملی و غیره را در بخش‌های مختلف اقتصاد مورد بررسی قرار می‌دهد و چند هدف مهم را دنبال می‌کند. این اهداف شامل اشتغال‌ زایی کامل و به صفر رساندن بیکاری‌های غیر ارادی، ثبات قیمت‌ها و عدم وجود نوسان در قیمت کالا و خدمات، توزیع منصفانه در آمد در اجتماع  و عدم تبعیض و فاصله زیاد بین دهک‌های درآمدی و در نهایت رشد و توسعه اقتصادی جامعه است. اقتصاددانان در جلسات مشاوره سرمایه‌گذاری با توسعه مدل‌های اقتصادی ارتباط بین درآمد، تولید، بیکاری، تورم و غیره را توضیح می‌دهند.

آموزش اقتصاد

آشنایی با اقتصاد نیاز به آموزش دارد و کسانی که در این رشته تحصیل نکرده‌اند، لازم است برای سرمایه‌گذاری آموزش‌هایی را دریافت نمایند. اگر به آموزش اقتصاد بپردازید، خواهید دید که علم اقتصاد علاوه بر سرمایه فیزیکی از سرمایه انسانی نیز به عنوان سرمایه اقتصادی اثرگذار استفاده می‌کند. سرمایه انسانی برای سرمایه گذاری پیامدها و نتایج مثبتی دارد. همان طور که در سرمایه فیزیکی ابتدا باید هزینه کنید تا به سوددهی برسید در سرمایه انسانی نیز باید هزینه کنید. طبیعتا تجمع سرمایه انسانی در محیط آموزشی نیازمند صرف هزینه است. وقتی افراد به عنوان سرمایه انسانی آموزش ببینند توانایی‌های زیادی به دست می‌آورند، در نتیجه باعث می شود سطح تولید افزایش یافته و تولید بیشتر شود.

تصور کنید وقتی مردم به عنوان تولید کننده و همچنین مصرف کننده روی خود و فرزندان خود سرمایه گذاری کنند، توانایی‌های خود را افزایش داده و می‌توانند به اشتغال زایی و افزایش درآمد کمک کنند. به همین دلیل اقتصاد و آموزش رابطه متقابلی با هم دارند و سرمایه انسانی نیز در رأس توسعه اقتصادی کشور قرار دارد.وجود نیروی کار تحصیل کرده و کاردان  به توسعه اقتصاد و تولید با کیفیت کمک خواهد کرد. از طرفی رشد اقتصاد زمینه را برای آموزش نیروی انسانی جدید فراهم می‌کند.

کلینیک اقتصاد بهترین مؤسسه آموزش تخصصی بورس و اقتصاد

همان طور که در بخش‌های قبل گفتیم سرمایه گذاری اقتصادی در بازار بورس نیازمند آموزش‌های تخصصی است. در غیر این صورت سرمایه گذاران خسارت‌های مالی جبران ناپذیری را متحمل می‌شوند. بنابراین انتخاب یک مؤسسه مناسب برای دریافت خدمات مشاوره سرمایه گذاری از اهمیت بسیاری برخوردار است چون نقش به سزایی در موفقیت شما دارد. در این راستا به شما توصیه می کنیم برای دریافت بهترین مشاوره و آموزش در عرصه اقتصاد و بورس و بانکداری به کلینیک اقتصاد مراجعه کنید. این کلینیک معتبر‌ترین مرجع مشاوره و آموزش اقتصاد، بورس، بانکداری و سرمایه گذاری است.  برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک کنید و مستقیما وارد سایت کلینیک اقتصاد شوید تا جهت دریافت مشاوره و آموزش، راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

 https://econclinic.com/

آموزش اقتصاد رشد اقتصادی   اخبار برگزیده
  

استان خوزستان در نتیجه انتصاب‌های شما به تابلوی بحران‌های کشور تبدیل شده استنماینده اهواز گفت: علت اینکه در هفته پایانی کار دولت دوازدهم این سوال را مطرح می‌کنم این است که یک پیام جدی به دولت آینده و وزرای آینده بدهیم که ما نمایندگان در کار نظارت اغماض نخواهیم کرد.
ایلنا استیضاح اهواز کار 

  

فرانسه: تعویق مذاکرات امکان احیای برجام را به خطر می‌اندازدسخنگوی وزارت امور خارجه فرانسه از ایران به خاطر به تعویق افتادن آغاز دور جدید مذاکرات احیای توافق هسته ای انتقاد کرد.
فردا فرانسه ایران ایران و آمریکا 

  

ورود مجلس به ماجرای اعترضات اخیر در چند شهرسخنگوی نشست فراکسیون مستقلین ولایی گفت: جهت بررسی مسائل اجتماعی و اعتراضات اخیر و گرانی‌ها، این فراکسیون خواستار جلسه اختصاصی به صورت علنی یا غیرعلنی در صحن برای بررسی این موضوع شدند.
مثلث وزارت بهداشت رئیس جمهور دولت 

  

توصیه مهم رهبر انقلاب به رئیسی درباره چینش کابینهعضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از توصیه رهبر انقلاب به ابراهیم رئیسی در چینش کابینه روایت کرد.
۵۵ آنلاین رهبر انقلاب مجمع تشخیص مصلحت نظام محمد حسین صفار هرندی 

  

توضیح درباره سرانجام لایحه "آزادی اجتماعات و راهپیمایی‌ها"/ دولت‌ها باید علمدار و پیشگام تحقق آزادی‌های گروهی باشنداستاد دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی درباره سرانجام لایحه "آزادی اجتماعات و راهپیمایی‌ها" توضیحاتی را ارائه کرد.
ایلنا وزارت کشور شورای نگهبان نیروی انتظامی 

  

خبرآنلاین/ عضو مجمع روحانیون مبارز و وزیر کشور دولت اصلاحات گفت: 200 کشور عضو FATF هستند، چگونه ایران خودش را با 2 کشور کاملا منزوی در عرصه بین الملل ، مقایسه می کند؟!
نامه نیوز ایران تهران اصولگرایان 

  

افشاگری درباره وضعیت زندگی و حقوق مخالفان برجامروزنامه آفتاب یزد به نقل ازفرجی راد سفیر اسبق ایران در بلژیک نوشت: «افرادی که مخالف برجام هستند و ادعاهایی را مطرح می‌کنند حداقلش این است که حقوق خوبی می‌گیرند و زندگی مطلوبی دارند»
اقتصادنیوز روزنامه ایران بلژیک 

  

اعلام خودروهای جایگزین برای دعوتنامه داران پژو 206 صندوقدار، تیپ 5 و تندر 90اگر خودروهایی مانند وانت آریسان ، پژو 206 تیپ 5 ، پژو 206 صندوقدار را ثبت نام کرده بودید باید به فکر تغییر علاقه خود باشید چرا که برنامه ای برای تولید و تحویل این خودروها وجود ندارد و جدول تبدیل این تعهدات از سوی ایران خودرو منتشر شده است.
خودروتک پژو ایران خودرو خودرو 

  

شعار این آقایان حل مشکل معیشت بود اما ببینید دنبال چه طرح‌هایی هستند!مبنای طرح ضد اینترنت مجلس به هیچ وجه «صیانت» نیست. کنترل «مرز دیجیتال» را نباید به نیروهای مسلح بدهند. می خواهید نیروهای مسلح را با مردم درگیر کنید؟! شعار این آقایان حل مشکل معیشت مردم بود اما ببینید دنبال چه طرح هایی هستند.
مستقل‌آنلاین اینترنت اینستاگرام کاربران اینترنت 

  

پای خودروهای دست دوم به لیزینگ باز شداز سال گذشته و به دنبال رشد دو برابری قیمت خودرو، شرکت های لیزینگ اعطای تسهیلات به خودروهای کارکرده را در سطحی وسیع دنبال کرده اند؛ تا پیش از این، تنها خودروهای صفر قابلیت لیزینگ داشت اما امروز خودروهای کارکرده و برخی خودروهای ساخت داخل نیز امکان لیزینگ دارد.
خودروتک خودرو قیمت 

  

برای تایید آزادی نماینده فیفا به ایران می آیدکامرانی‌فر:میزبانی تیم ملی در ورزشگاه آزادی قطعی نشده/2 نفر از فیفا و ای اف سی به ایران می‌آیند
خانه فوتبال ورزشگاه آزادی فیفا ایران 

  

احمدی‌نژاد هورالعظیم را بخاطر اکتشاف نفت خشک کردبه جهت بررسی شرایط فوق گفتگو کردیم با دکتر مهدی قمشی استاد دانشگاه شهید چمران اهواز و رئیس دانشکده مهندسی آب و محیط زیست دانشگاه شهید چمران که مشروح آن را می‌خوانیم‌:
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد ایران تهران 

  

اخبار پرسپولیس: خبر خوشحال کننده از اردوگاه سرخ ها + جزئیاتتیم فوتبال پرسپولیس در حالی به مصاف تراکتور تبریز می‌رود که رادوشوویچ، دروازه بان پرسپولیس خواهد بود.
خانه فوتبال پرسپولیس اصفهان فوتبال 

  

ذوالنوری: «روحانی»تنها فردی است که مانع لغو تحریم‌ها بودعضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت:موضع التماس و سازش بود که باعث عدم لغو تحریم ها شد بنابراین دولت آینده حق ندارد این مسیر را ادامه دهد و باید از موضع حکمت، مصلحت و عزت برای مذاکرات ورود کند.
فردا انتخابات ریاست جمهوری سیاست خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی 

  

روحانی: مشکلات خوزستان باید طبق دستور رهبری حل و فصل شودرییس جمهوری با اشاره به بحران کم‌آبی در استان خوزستان گفت: بخشی از مشکلات در این استان کم شده است و حل و فصل مسائل خوزستان طبق دستور دیروز رهبری باید ادامه پیدا کند.
۵۵ آنلاین حسن روحانی استان خوزستان وزارت نیرو 

  اخبار داغ
  

2میلیون و 353هزار و 976نفر دوز دوم واکسن کرونا را دریافت کرده اندکرمان - دبیر قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونای کشور گفت: تاکنون 7 میلیون و 446 هزار و 510 نفر دوز اول و 2 میلیون و 353 هزار و 976 دوز دوم واکسن کرونا را دریافت کرده اند.
۵۵ آنلاین رئیس جمهور واکسیناسیون استان کرمان 

  

راه اندازی تلویزیون اینترنتی فرابورس + جزئیاتمدیر ارتباطات فرابورس ایران با بیان اینکه پیش‌بینی و آینده‌پژوهی درمورد شکل رسانه‌ها در سال‌های آتی نشان می‌دهد «آینده تلویزیون، اینترنت است و آینده اینترنت، تلویزیون» در حال تحقق است، از راه‌اندازی رسمی VOD تخصصی بازار سرمایه و اقتصاد خبر داد.
گسترش تلویزیون تلویزیون اینترنتی ایران 

  

خبری مهم درباره ارسال دهمین محموله واکسن روسی کرونا به ایراندهمین محموله واکسن روسی «اسپوتنیک وی» به میزان 100 هزار دوز تحویل سفارت ایران در مسکو شد که فردا پنجشنبه به تهران ارسال می شود.
اقتصادنیوز ایران مسکو تهران 

  

آخرین وضعیت جسمی شهرام کاشانی/کرونا به قلب خواننده لوس آنجلسی رسیداقتصاد نیوز: صفحه رسمی شهرام کاشانی خواننده لوس آنجلسی اعلام کرد حال او به دلیل کرونا وخیم شده و این ویروس به قلب او رسیده است.
اقتصادنیوز قلب خواننده اقتصاد 

  

قضات هم در اولویت واکسیناسیون کرونا قرار گرفتند به گزارش خبرنگار مهر، سعید نمکی وزیر بهداشت طی نامه‌ای به علیرضا رئیسی معاون درمان این وزارتخانه نوشت: پیرو برنامه‌ریزی جهت واکسیناسیون گروه‌های هدف با توجه به آسیب پذیری قضات محترم و کارمندان دادگاه‌های کشور به دلیل تردد مستمر با ارباب رجوع شایسته است آمار دقیق ایشان را از طریق وزارت دادگستری و یا قوه قضائیه دریافت نمائید تا در اسرع وقت برنامه‌ریزی جهت واکسیناسیون ایشان صورت…
مهر درمان واکسیناسیون خبرنگار 

  

قیمت دلار مرز حساس را شکست/ قیمت سکه به مرز فنی نزدیک شددلار آمریکا مرز حساس را پشت سرگذاشت، اما قیمت دلار متشکل افت کرد، عرضه یورو نسبت به روز گذشته تقریبا دوبرابر شد و در سطوحی قرار گرفت که از 8 تیر تجربه نکرده بود.
اقتصادنیوز قیمت دلار دلار آمریکا 

  

درگذشت میترا گلچین بر اثر کرونامیترا گلچین، مدرس زبان و ادبیات فارسی دانشگاه تهران بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت.
خبرفوری زبان فارسی وزارت علوم خانواده 

  

واکسیناسیون کرونای افراد بالای 45 سال در کرمان آغاز شددر مرحله جدید واکسیناسیون اقشار مختلف مردم در برابر بیماری کووید 19، گروه‌های سنی 45 سال به بالا در کرمان در حال واکسینه شدن هستند.
۵۵ آنلاین واکسیناسیون استان کرمان 

  

آیا واقعا کرونا موجب آسیب جدی به این عضو بدن می شود؟نتایج مطالعه نشان می دهد که آسیب حاد کلیوی ناشی از کووید 19 مشابه با صدمه به کلیه ناشی از سپسیس است و اختلال عملکرد میتوکندری ممکن است نقش اصلی را در بروز این مشکل داشته باشد.
برنا 

  

نوسانات دلار، صنایع بورسی را به کدام سمت خواهد برد؟کارشناس بازار سرمایه گفت: شرکت‌های فعال در بازار سرمایه در سال مالی 1399 با نرخ تسعیر ارز حدود 18 هزار و 500 تومان به سود‌های فوق العاده‌ای دست یافتند.
اقتصادنیوز دلار سرمایه ارز 

  

کادر فنی و نساجی مازندران آخرین مرحله تست‌گیری کرونا را پشت سر گذاشتند.
ورزش۳ نساجی عکس 

  

اثر زردچوبه در پیشگیری از کرونا اثبات شداستاد گروه تغذیه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برای پیشگیری از کرونا، مصرف گیاهان دارویی مثل زردچوبه، زنجبیل، چایی بِه، دارچین، مصرف یک قاشق چایخوری سیاه دانه و عسل و استفاده از گیاه اکیناسه را توصیه کرد.
۵۵ آنلاین تغذیه استان اصفهان اصفهان 

  

2 رکورد بی سابقه کرونا در ایران /بیماران بدحال رکورد زدندرکوردشکنی های پی در پی ویروس کرونا در کشور، نیمه اول مردادماه را با دو رکورد بی سابقه در این بیماری مواجه کرد. افزایش ابتلا به این ویروس و شیوع افسارگسیخته آن موجب شد تا رشد بیماران بدحال به بیشترین میزان خود در 10 ماه اخیر دست پیدا کند. این شرایط راوی قرمزترین روزهای کرونا در ایران است.
اقتصادنیوز ایران ویروس ماه 

  

با تست مثبت کرونا واکسن نزنیدافراد با تست کرونا مثبت اگر واکسن بزنند، اثر واکسن ضعیف تر در سیستم ایمنی بدن عمل می کند و آنتی بادی که در اثر ابتلا به کرونا در بدن تولید می شود به حداقل می رسد.
۵۵ آنلاین درمان سیستم ایمنی وزارت بهداشت