ایلنا   |  فرهنگی  |  

نمایش جلوه‌های ایثار و فداکاری در «کاتلین»/ مسئولان و پیشکسوتان، هنرمندان جوان تئاتر را دریابند

تهیه‌کننده «کاتلین» این اثر را درباره نمایش ایثار و فداکاری خواند و اظهار امیدواری کرد مسئولان و پیشکسوتان، هنرمندان جوان تئاتر را دریابند.

نمایش جلوه‌های ایثار و فداکاری در «کاتلین»/ مسئولان و پیشکسوتان، هنرمندان جوان تئاتر را دریابند

تهیه‌کننده «کاتلین» این اثر را درباره نمایش ایثار و فداکاری خواند و اظهار امیدواری کرد مسئولان و پیشکسوتان، هنرمندان جوان تئاتر را دریابند.

«پدرام پروا» تهیه‌کننده نمایش «کاتلین» در گفتگو با خبرنگار ایلنا، لحظه به لحظه کار کردن در تئاتر را سرشار از جذابیت و حال خوب خواند و گفت: به ویژه نمایش «کاتلین» که جذابیت‌های خاص خودش را دارد و در آن جلوه‌های ایثار و فداکاری به نمایش گذاشته شده‌اند.

او با اشاره به دشواری‌های کار تئاتر در این دوره با توجه به هزینه‌های بسیار بالای اجرا و مخصوصا شیوع ویروس کرونا یادآور شد: متاسفانه چند نفر از اعضای گروه نمایش در ماه‌های اخیر به کرونا مبتلا شدند و به همین دلیل، در دو مرحله اجرا به تعویق افتاد و ضررهای زیادی را برای ما به همراه داشت. هرچند که با تسریع در  روند تزریق واکسن کرونا، شرایط بهتر شد.

پروا با تاکید بر اینکه شرایط هرچقدر هم سخت و دشوار باشد، باید پشت هنر و تئاتر ایستاد و در همه حال از آن حمایت کرد، از جای خالی حمایت‌های دولتی گفت و ادامه داد: از مسئولان و پیشکسوتان تئاتر و سینما خواهش می‌کنم در شرایط سخت فعلی، بیش از پیش از تئاتر حمایت کنند تا این هنر بتواند به حیاتش ادامه دهد. البته باید از سالن شهرزاد و اداره‌کل هنرهای نمایشی تشکر کنم که نهایت همکاری را در این شرایط با ما داشتند.

تهیه‌کننده نمایش «کاتلین» یادآور شد: با توجه به هزینه‌های بالایی که بر همه مردم از جمله مخاطبان دائمی تئاتر تحمیل شده است، در این شرایط تمام سعی‌مان را کردیم تا تعامل بسیار بیشتری با مخاطبان‌مان داشته باشیم و تخفیف‌های دانشجویی و گروهی متعددی پیش‌بینی کردیم.

پروا همچنین با اشاره به اینکه کارگردان نمایش، با وجود جوانی، ایده‌های ناب و فوق العاده‌ای را به اثر تزریق کرده است، از او و عوامل و بازیگران نمایش که با وجود همه سختی‌ها، بهترین خودشان را ارائه دادند و هر روز درخشان‌تر از روز قبل به صحنه رفتند، قدردانی کرد و اظهار امیدواری کرد که حمایت‌ها از هنرمندان جوان تئاتر بیشتر شود تا شاهد موفقیت‌های بیشتری در این هنر باشیم.

انتهای پیام/

اداره کل هنرهای نمایشی ویروس موفقیت   اخبار برگزیده
  

انتظارات افزایشی در بازار ارز بالا رفت/ تکرار یک سناریوی قدیمی در بازار دلار!به گفته فعالان، با پایان مذاکرات هسته ای، برخی خریداران جدید وارد بازار شده اند ولی احتمال می رود که با کاهش هیجان، سطح تقاضای احتیاطی افت کند. ممکن است برخی از معامله گران نیز از خریدهای قبلی خود در روز جاری بخواهند کسب سود کنند در این حالت قیمت دلار رو به نزول می رود.
اقتصادنیوز ارز دلار هسته ای 

  

انتشار اطلاعیه شماره یک کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی کرونا​کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا بر اساس بند یک مصوبات نود و پنجمین جلسه ستاد مبنی بر اجرای طرح مدیریت هوشمند بیماری بر بستر سامانه امید اطلاعیه شماره یک خود را صادر کرد.
ایلنا وزارت کشور دارو موفقیت 

  

گزارش 100روزگی دولت‌ سیزدهم /عضویت دائم در شانگهای100 روز از آغاز دولت سیزدهم گذشته و چندین موفقیت بزرگ در کارنامه دیپلماسی قوه مجریه قرار گرفته است؛ از جمله عضویت دائم کشورمان در سازمان همکاری شانگهای و حضور مهم در اجلاس سران اکو. در این گزارش با برخی اقدامات دولت در این مدت آشنا می‌شوید.
فردا دولت درآمد شانگهای 

  

هیچ حوضه‌ آبخیزی، آب مازاد ندارد/ "وعده انتقال آب" خطای استراتژیک استرئیس دانشکده علوم آب و محیط زیست دانشگاه شهید چمران اهواز "وعده انتقال آب" را خطای استراتژیک دانست و گفت: این که وعده داده شود ممکن است از حوضه‌ای به حوضه‌های دیگر آب وارد شود، اولین خطای استراتژیک است و اشتباهات همین طور ادامه پیدا خواهد کرد.
ایلنا انتقال آب استان خوزستان اهواز 

  

قالیباف: بالا و پایین ندارد، سهامداران در بورس فقط ضرر می‌کنندقالیباف: چه بورس بالا برود چه پایین بیاید، به خاطر عملکرد حرفه‌ایِ حقوقی‌ها و شرکت‌ها، سهامداران جزء ضرر می‌کنند. دولت باید زمینه ریسک سهامداران خرد را پوشش دهد و به تعبیری اینها را بیمه کند..
مستقل‌آنلاین دولت پوشش مورچه 

  

شکایت استقلال از داور دربیاستقلال از داور دربی شکایت کرد
خانه فوتبال باشگاه استقلال استقلال بازی 

  

برسد به دست هیئت چهل نفره مذاکراتصحبت های قدیمی از ظریف خطاب به کسانی که جز غر زدن و خنجر زدن به تیم مذاکرات دولت قبلی کاری نکردند: آقایون اگر دو صفحه جایی توافق نوشتند بنده در مقابل آنها تعظیم می کنم و دستشان را می بوسم.
مستقل‌آنلاین دولت 

  

مسائل اقتصادی و معیشتی مردم را به مذاکرات گره نمی زنیم!سخنگوی هیات رئیسه مجلس گفت: مسائل اقتصادی و معیشتی مردم را به مذاکرات گره نمی زنیم.
مستقل‌آنلاین رئیس جمهور ازدواج عکس 

  

پشت پرده حضور مشاور امنیت ملی امارات در ایرانایسنا/ به دعوت رسمی دریابان علی شمخانی، نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان، شیخ طحنون بن زاید مشاور امنیت ملی امارات متحده عربی فردا به تهران می‌آید.
نامه نیوز مشاور مشاور امنیت ملی شورای عالی امنیت ملی 

  

امام جمعه قم: ما آمریکا را بی آبرو کردیمهشیاری مردم در این سال‌ها و جدا کردن صف خودشان از فتنه و آشوب‌ها عامل اصلی شکست فتنه گران و دولت‌های مستکبر بوده است و در حوادث اخیر نیز هشیاری و بصیرت مردم برای چندمین بار باعث بی آبرویی آمریکا، هم‌پیمانش و فریب‌خوردگان داخلی خواهد شد.
مستقل‌آنلاین امام حسین نماز جمعه قم 

  

علم الهدی: نظام و انقلاب برای مردم مهم‌تر از نان و آب است43 سال از پیروزی انقلاب می‌گذرد و مردم ثابت کرده‌اند که اصول انقلاب، رهنمودهای امام(ره) و مدیریت‌های داهیانه رهبر معظم انقلاب بر همه چیز زندگی‌شان مقدم است.
مستقل‌آنلاین سید احمد علم الهدی رئیس جمهور جوانان 

  

سامانه‌ها در برابر حملات سایبری بیمه می‌شوندرییس بیمه مرکزی مطرح کرد: جدیدترین محصول صنعت بیمه، بیمه سامانه‌ها در برابر حملات سایبری است.
ایلنا بیمه بیمه مرکزی صنعت 

  

سیاست‌گذاری ما باز کردن دامنه نوسان استرئیس سازمان بورس و اوراق بهادار اظهار داشت: موضوع دامنه نوسان، ابعاد مختلفی دارد. اگر بخواهیم دامنه نوسان را حذف کرده و یا آن را افزایش دهیم، نوسانات بازار بیشتر خواهد شد. از آنجایی که تصمیمات با ثبات نیستند تلاطمات حاصل از آنها در بازار بورس قابل پذیرش نخواهد بود اما سیاست‌گذاری کلی ما باز کردن دامنه نوسان خواهد بود.
ایلنا بیمه تامین اجتماعی تامین اجتماعی ماه 

  

آغاز جنگ روایت‌ها از وین/ مذاکرات در هاله ابهام فرو رفتدور هفتم مذاکرات یا به روایت تیم مذاکره‌کننده جدید دور نخست، در حالی روز جمعه پس از 5 روز به پایان رسید که جنگ روایت‌ها بیش از هر موضوع دیگری توجه مخاطبان و دنبال‌کنندگان مذاکرات را به خود جلب کرده است.
اقتصادنیوز جنگ وین 

  

سکه در آستانه 13 میلیونی شدن؟قیمت سکه در صورت ادامه رشد دلار در روز جاری می تواند به سوی مقاومت بلندمدت 13 میلیون و 200 هزار تومان حرکت کند.
فردا قیمت دلار وین