تسنیم   |  ورزشی  |  

آرش میراسماعیلی: به جمع بندی نرسیدم اما اگر شرایط مهیا باشد در انتخابات جودو حضور خواهم داشت/ اختلاف سلیقه‌ها یک روز باید تمام شود

نایب رئیس سابق فدراسیون جودو گفت: هنوز برای حضور در انتخابات جودو به جمع بندی نرسیدم اما اگر شرایط مهیا باشد در انتخابات حضور خواهم داشت.

آرش میراسماعیلی: به جمع بندی نرسیدم اما اگر شرایط مهیا باشد در انتخابات جودو حضور خواهم داشت/ اختلاف سلیقه‌ها یک روز باید تمام شود

- اخبار ورزشی -

آرش میراسماعیلی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، در خصوص بخشیدن شدن محرومیت 5 ساله‌اش از سوی اتحادیه جهانی کوراش اظهار داشت: در خصوص اتفاقاتی که در مسابقات جهانی کوراش در خرم‌آباد رخ داده و منجر به محرومیت 5 ساله من شده بود، مدتی با رئیس اتحادیه جهانی کوراش در تماس بودم. در نهایت  ظرف یکی، دو هفته گذشته شرایطی پیش آمد که حیدر فرمان با برخورد خوب و سعه صدر از این موضوع گذشت که  از این بابت از رئیس اتحادیه جهانی کوراش تشکر ویژه‌ای دارم. این موضع تبدیل به دغدغه‌ای برای من شده بود که در نهایت طی نامه‌ای که روز گذشته(جمعه) از سوی حیدر فرمان  ارسال شد، این موضوع  به پایان رسید.

نایب رئیس سابق فدراسیون جودو در خصوص اینکه با توجه به استعفای محمد درخشان از ریاست فدراسیون جودو با توجه به قانون منع حضور مدیران بازنشسته، تصمیمی برای کاندیداتوری در انتخابات فدراسیون جودو خواهد داشت، گفت: اگر بگویم به کاندیداتوری در انتخابات فدراسیون جودو فکر نکردم، دروغ  است. درخشان طی دو مقطع حضور در فدراسیون جودو خدمات ارزنده‌ای به این رشته داشتند و تلاش زیادی نیز برای جودو ایران داشتند.

میراسماعیلی تاکید کرد: اختلاف سلیقه‌ای که بین من و درخشان در انتخابات دوره گذشته ریاست فدراسیون جودو وجود داشت موضوعی طبیعی بود، اما خیلی دوست داشتم او مدیریت خود را ادامه می‌داد. تغییر مدیریت‌ها همیشه تبعاتی برای فدراسیون‌ها خواهد داشت و قطعا این تبعات مناسب نیست، اما به هر حال این قانون شامل تمام مدیران بازنشسته سراسر کشور شد و مختص یک نفر نبود. با این حال خدمات درخشان فراموش نخواهد شد و او همچنان عضو این خانواده بزرگ خواهد بود. 

وی در خصوص برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون جودو گفت: باید دید در آینده در بحث مجمع و انتخابات فدراسیون جودو چه اتفاقاتی خواهد بود. اگر شرایط برای حضور بنده فراهم بود در انتخابات حضور پیدا خواهم کرد و در غیر این صورت نیز همچنان در خدمت خانواده جودو خواهم بود. هنوز برای ثبت نام به جمع بندی نرسیدم اما دلم همیشه با جودو است و اگر شرایط مهیا باشد دوست دارم در این رشته خدمتی انجام بدهم.

قهرمان سابق جودو جهان تصریح کرد: در این موضوع نیز باید جامعه جودو در کنار هم باشند. اختلافات همیشه به جامعه جودو لطمه زده است، اما کنار بودن من در این دو سال هیچگونه آسیبی به جودو وارد نکرد. همیشه ایده‌ها و افکاری داشتم که به جودو کشور خدمت کنم اما شرایطی پیش آمد که دو سال کنار باشم. با این حال جودو را رصد می‌کردم و هر کمکی نیز از دست بر می‌آمد انجام می‌دادم. جودو در حال حاضر شرایط را در پیش گرفته است که در دو سال آینده شرایط بسیار حساس دارد و هر عزیزی که حضور پیدا می‌کند باید به دنبال اتحاد جودو، استفاده از همه پتانسیل این رشته و کم کردن حاشیه‌ها باشد.

میراسماعیلی در پایان خاطر نشان کرد: همه ما عضو یک خانواده هستیم و برد و باخت‌های این رشته برای همه ما است. شاید کسانی مقطعی کنار باشند اما ای کاش می‌شد از پتانسیل همه بزرگان استفاده کرد. اختلاف سلیقه‌ها نیز باید یک روز تمام شود و همه یکی شویم. اگر کسی رئیس نشد یا به هر دلیل نبود نباید حاشیه‌ای برای جودو ایجاد کند و طبیعتا هر کسی در جودو توانایی دارد که می‌تواند در رشد جودو تاثیرگذار باشد.

با استعفا از نایب رئیسی فدراسیون جودو؛ درخشان مشاور عالی شد

 

انتهای پیام/

جودو خانواده مشاور   اخبار برگزیده
  

وزیر صنعت معدن و تجارت اعلام کرد: اگر خودرو تا عید مرتب عرضه شود، یقیناً قیمت پایین می‌آید.
نامه نیوز صنعت خودرو معدن 

  

یک سایت حامی دولت ضمن اعتراض به سخنان روحانی درباره ارزانی اجناس و قاچاق پرسید: نمی‌دانید یا تجاهل می‌کنید؟!
نامه نیوز ایران گرانی عراق 

  

در جریان بررسی کلیات بودجه 98 با تصویب مجلس ماهانه 300 تومان از مشترکین برق و گاز برای بیمه خسارات اخذ می‌شود.
نامه نیوز مجلس شورای اسلامی گاز بودجه 

  

خداحافظ بشار رسن؟شنیدیم یک باشگاه از امارات، یک تیم قطری و همین‌طور یک تیم متمول شهرستانی ایران برای جذب بشار رسن ابراز علاقه کرده‌اند.
خودروتک پرسپولیس برانکو ایران 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (سه شنبه 30 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز سه شنبه 30 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  

بی کیفیت ترین خودروهای داخلی مشخص شدند / دی 1397شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، جدیدترین گزارش خود از میزان کیفیت خودروهای تولیدی در کشور را منتشر کرد که به بررسی آن می‌پردازیم.
خودروتک خودرو تولید پژو 

  

برای خرید خودرو فعلا دست نگه داریدیک کارشناس صنعت خودرو گفت: افزایش اخیر قیمت خودرو در بازار غیرواقعی بوده و این مساله تنها جوسازی دلالان است و صراحتاً باید اعلام کنم که در این شرایط به نفع و صلاح مردم نیست که اقدام به خرید خودرو کنند، چرا که قیمت‌ها به این شکل باقی نخواهد ماند.
خودروتک خودرو خودروسازان بازار خودرو 

  

صعود دسته جمعی قیمت خودروهای داخلی / پراید به 45 میلیون رسید!گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از روند صعودی قیمت‌‌ها دارد به نحوی که قیمت انواع خودروهای داخلی تا 13 میلیون تومان گران شده است.
خودروتک قیمت کاهش قیمت ها خودرو 

  

تابلو قیمت خودروهای داخلی قرمز شدبازار خودرو با نزدیکی به آخرین ماه سال، به واسطه حضور گسترده دلالان و واسطه‌گران قیمت‌های شگفت انگیزی به خود می‌بیند...
خودروتک قیمت افزایش قیمت کاهش قیمت ها 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (چهارشنبه 24 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز چهارشنبه 24 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  اخبار داغ
  

اهل شاخه: باخت چیزی از ارزش ما کم نکرد / هدف ما با مهاجری والاستبازیکن تیم ماشین سازی می گوید مهاجری مربی بسیار بزرگ و شناخته شده ای است، هدف ما با او هدف والایی است و انشالله که با او بالای جدول باشیم.
ایلنا بازی ورزشگاه جدول 

  

دو مهاجم مشترکا ارزشمندترین مهاجمان دنیای فوتبال از دید نرانسفرمارکت لقب گرفتند.
نود فوتبال 

  

بانک مرکزی به دنبال کنترل شوک تبدیل رمز ارز به ریالرئیس انجمن بلاک‌چین ایران تاکید کرد: بانک مرکزی در پیش نویس سند رمز ارز در حوزه تبدیل ارز رمزنگار به ریال، محدودیت‌هایی دارد که این مساله به منظور پیشگیری از شوک بازار رمز ارز به ریال است.
ایلنا بانک مرکزی بانک سازمان بورس و اوراق بهادار 

  

دستاوردهای انقلاب اسلامی ارزشمند و نیازمند صیانت استمراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم تبیین ارزش های انقلابی و اسلامی گفت: با وجود مشکلات اقتصادی، دستاوردهای انقلاب اسلامی ارزشمند بوده و نیازمند صیانت است.
ایرنا رهبر انقلاب خانواده پوشش 

  

پیگیر بومی‌سازی و به روزرسانی صنعت فولاد هستیم/ ادعای عدم بازگشت ارز صادرات فولاد به دلیل برخی ناهماهنگی‌ها مطرح شدمعاون وزیر صنعت تاکید کرد:‌ قطعا صنایع کشور باید قانون کشور و سیاست‌های دولت و بانک مرکزی را رعایت کنند.
ایلنا دولت فولاد صنعت فولاد 

  

هدف سمپوزیوم کیش، بومی‌سازی تولید فولاد بود/ بازگشت ارز صادرات فولاد برای بانک مرکزی اثبات شده استمدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان تاکید کرد: در حال حاضر برای بانک مرکزی نیز اثبات شده است که فولادسازان ارز صادراتی را در داخل کشور ارائه کرده‌اند و اگر مقداری از ارز هم وارد نشده به دلیل مصرفی ارزی شرکت‌های فولادی است.
ایلنا جزیره کیش تولید فولاد 

  

توضیحات نوبخت درباره تعیین تکلیف مابه‌التفاوت نرخ ارز در سال 98رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور توضیحاتی درباره تعیین تکلیف مابه‌التفاوت نرخ ارز در سال 98 ارائه کرده است.
تسنیم محمدباقر نوبخت نرخ ارز ارز 

  

کشف ارز خارجی در مرز بازرگانفرمانده هنگ مرزی ماکو گفت: با تلاش ماموران مستقر در گمرک بازرگان ارز قاچاق به ارزش یک میلیارد و 130
خبرفوری ارز خودرو گمرک