انتقاد تند مربی سابق استقلال به فرهاد مجیدی+جزئیات

فرشاد ماجدی یکی از اعضای سابق کادر فنی استقلال که به تازگی ازسوی فرهاد مجیدی کنار گذاشته شده است، نسبت به اظهارات اخیر سرمربی استقلال واکنش نشان داد.

انتقاد تند مربی سابق استقلال به فرهاد مجیدی+جزئیات

انتقاد تند مربی سابق استقلال به فرهاد مجیدی+جزئیات کدخبر: 25141 ارسال به دیگران پرینت 29 تیر 1400

فرشاد ماجدی یکی از اعضای سابق کادر فنی استقلال که به تازگی ازسوی فرهاد مجیدی کنار گذاشته شده است، نسبت به اظهارات اخیر سرمربی استقلال واکنش نشان داد.

پایگاه خبری خانه فوتبال: آنچه دیگران می خوانند عکس جدید هدیه بازوند (روژان نون خ) بعد از عمل زیبایی + عکس عشقهای زندگی بازوند فوری:نوید محمدزاده و فرشته حسینی ازدواج کردند،عکس رکورد شکنی وحشتناک کرونا در پایتخت پریناز ایزدیار وتصاویر متفاوت کمتر دیده شده؛مانتوی مورد علاقه پریناز

به گزارش سایت خبرآزاد، فرهاد مجیدی در خصوص چرایی این موضوع خطاب به خبرنگاران گفت: از روزی که به استقلال آمدم گفتم روی نظم و انضباط حساس هستم. آقای فرشاد ماجدی که رفیق 20 ساله من بشمار می رود شب بازی بدون اجازه من اردوی استقلال را ترک کرده و به خانه رفته و من در این زمینه با هیچ کس شوخی ندارم.

انتقاد فرشاد ماجدی به فرهاد مجیدی

من دوست 20 ساله فرهاد مجیدی نبودم بلکه رفیق 29 ساله ایشان بودم. زمانی که مربی تیم‌ ملی امید بودم از من خواست کمکش کنم و به صورت قرضی به تیم استقلال آمدم و بر حسب وظیفه تو 8 بازی کمکش کردم و بعد برگشتم سر تمرین تیم امید ایران و وقتی آقای کرانچار فقید قراردادش را با تیم امید فسخ کرد من ایشان را  به آقای استیلی معرفی کردم و گفتم مربی جوان و آینده داری است.

ایشان (حمید استیلی) از شما (فرهاد مجیدی) دعوت کردند برای سرمربیگری تیم امید و حتی در انتخاب بازیکنانی مثل نادر محمدی بازیکن پیکان که یک پدیده در بازی های لیگ برتر به حساب می آید با من جنگیدی و او را خط زدی و کار را به طور کل از من‌گرفتی و حرفی نزدم. منی که در زمان کرانچار و بازی های مقدماتی بیشتر کارهای فنی تیم امید را انجام می دادم و در نهایت مسائلی باعث شد با تیم امید و آقای استیلی همکاری نکنید. من هم بر حسب معرفی شما و دوستی از تیم امید ایران استعفا دادم  و شما دوباره به استقلال برگشتید و حتی یک تماس با من نگرفتید.

به خوبی می دانید من یکسال و اندی نتوانستم با تیمی قرارداد منعقد کنم و به رسم دوستی بسیاری از  افراد من را سرزنش کردند ولی  حرفی نزدم، سکوت کردم و صبر کردم و حتی از فرهاد مجیدی بارها در برابر مخالفانش حمایت کردم و مورد ناسزا گویی بسیاری از افراد قرارگرفتم و امسال با خواسته شما دوباره به تیم برگشتم ولی متاسفانه کارهای عجیب و غریبی از فرهاد دیدم و جدا تحمل کردم چه در بحث مسائل فنی و چه روی نیمکت.

فرشاد ماجدی صحبت‌هایش را خطاب به فرهاد مجیدی این چنین ادامه داد: رفتارهای او نسبت به من دردناک بود و در عربستان به من تهمت زدند که ارنج تیم را پخش کردم! و بعد مشخص شد که اشتباه کرده و اطرافیان خط اشتباه به ایشان دادند. به خاطر غرور بیش از حد سرسری از این‌مسئله رد شدی زمانی که بسیار ناراحت بودم از این تهمتی که به من زده شد. سر تمرین حتی تشویق بازیکنان را توسط من ممنوع کردی و گفتی صحبت نکنم و بلند حرف نزنم و حتی ارتباط کمی با بازیکنان داشته باشم. دلیلش رو هنوز نفهمیدم و دو بار دیر رسیدن سر تمرین را به مدت 15 دقیقه تو بوق و کرنا کردی. در صورتی که من از 2 فروردین همیشه 1 ساعت قبل شروع تمرین در محل تمرین حاضر بودم. رفتارهای بد و بی مورد شما  نسبت به منی که رفاقت رو بیشتر از هر چیزی در زندگی خودم قبول دارم باعث جدایی من شد. در شبی که من به جای سرپرست تیم در جلسه هماهنگی شب قبل بازی در اراک شرکت و دو ساعت با داور یگان ویژه و... صحبت کردم که در دایره وظایف من نبوده و نیست.

در همان شب که مورد ضرب و شتم تماشاگرنماهای اراکی قرار گرفتید و دق و دلی آنها را سر من که ساعت 1 نصف شب در اتاقم خواب بودم و با داد و بیداد که چرا نیامدی پایین، ما را زدند و تو خواب بودی و دیگر از بعد بازی سر تمرین نیا و من هم به علت برخورد بی دلیل و ناجوانمردانه شما همان شب عطای حضور در استقلال را به لقایش بخشیدم و به تهران بازگشتم. حالا این اصول شماست که بعد رفتنم فن‌پیج‌های شما من را به عنوان کسی که به خاطر پول تیم را ترک کردم یا به خاطر تیم ملی ترک کردم ‌مورد ناسزا قرار دهند و به خانواده من فحش دهند و اخبار دروغ را منتشر دهند که من را خاطی و گناهکار جلوه دهند. نه اینطور نیست من را همه بازیکنان  و مربیان می‌شناسند که حرف حق را درست می‌زنم و ترسی ندارم و متاسفم که اصول شما با تکبر شما یکی شده.

من بر حسب رفاقت تحمل کردم اما وقتی مصاحبه می‌کنی و می‌گویی من به رفیقم اجازه ندادم بیاید بگذار دلیل و علتش را همه بدانند و این راهم بدانند که من از 700 میلیون قرار دادم به خاطر حفظ شخصیتم گذشتم و به خاطر پول تیم را ترک نکردم و به خاطر رفتارهای مغرورانه و متکبرانه‌ات تیم را کنار گذاشتم و تو رسم رفاقت را نه با من و نه باکسی نخواهی دانست.

البته من را با دوستم آقای مرتضایی به عنوان آنالیزور خطاب کردی و این را همه می‌دانند که زمانی که شما فوتبال بازی می‌کردید من مدرک A مربیگری خود را از کنفدراسیون آسیا گرفته بودم و مربی تیم‌ملی جوانان ایران بودم و تیم‌ملی نونهالان را در آسیا قهرمان کردم.

البته حق دارید این حرف های دروِغ را بزنید تا من را کوچک کنید اما بدانید دنیا گرده و انسان ها به هم احتیاج دارند و به هم خواهند رسید. برایت آرامش بسیار آرزومندم. به امید موفقیت تیم بزرگ استقلال.

ویژه :

فرهاد مجیدی فرهاد مجیدی سرمربی استقلال فرهاد مجیدی در دبی فرهاد مجیدی بیوگرافی فرهاد مجیدی در اسپانیول فرهاد مجیدی اینستاگرام فرهاد مجیدی مرد سال آسیا لینک کوتاه : کپی شد با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

استقلال مصاحبه فرهاد مجیدی   اخبار برگزیده
  

اخبار پرسپولیس: خبر خوشحال کننده از اردوگاه سرخ ها + جزئیاتتیم فوتبال پرسپولیس در حالی به مصاف تراکتور تبریز می‌رود که رادوشوویچ، دروازه بان پرسپولیس خواهد بود.
خانه فوتبال پرسپولیس اصفهان فوتبال 

  

ذوالنوری: «روحانی»تنها فردی است که مانع لغو تحریم‌ها بودعضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت:موضع التماس و سازش بود که باعث عدم لغو تحریم ها شد بنابراین دولت آینده حق ندارد این مسیر را ادامه دهد و باید از موضع حکمت، مصلحت و عزت برای مذاکرات ورود کند.
فردا انتخابات ریاست جمهوری سیاست خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی 

  

روحانی: مشکلات خوزستان باید طبق دستور رهبری حل و فصل شودرییس جمهوری با اشاره به بحران کم‌آبی در استان خوزستان گفت: بخشی از مشکلات در این استان کم شده است و حل و فصل مسائل خوزستان طبق دستور دیروز رهبری باید ادامه پیدا کند.
۵۵ آنلاین حسن روحانی استان خوزستان وزارت نیرو 

  

شرایط تهران وخیم است/ عقب افتادگی 14 روزه واکسیناسیون باید جبران شود/ پاسخ به ادعای بی‌تاثیر بودن ماسک در برابر دلتا/ احتمال ابتلای 30 درصد واکسینه شده‌ها به کرونافرمانده قرارگاه ستاد کرونای استان تهران گفت: امکان دارد 30 درصد افرادی که واکسینه شدند، به بیماری مبتلا شوند، بنابراین به افرادی که در اماکن پرخطر تردد دارند، توصیه می‌شود از دو ماسک استفاده کنند.
ایلنا تهران دانشگاه تهران واکسیناسیون 

  

ده سال پیش خشکی هورالعظیم را پیش‌بینی کردیم/ چگونه پراب‌ترین استان ایران خشکید؟!محمدرضا فرطوسی می‌گوید: مستند «ایران، جنوب غربی» در آن سال‌ها کمتر دیده شد، زیرا ما در فیلم چند موضوع را مطرح می‌کنیم مثلا اشاره می‌کنیم بحران گرد و غباری که خوزستان را گرفته بود منشاء آن خشک شدن هورالعظیم است درحالیکه در آن زمان به این‌ها می‌گفتند ریزگردهای عربی و معتقد بودند که از کربلا و عراق می‌آید.
ایلنا ایران تهران شیراز 

  

دفاع اصولگرایان از بیت کوین/ به این روش،تحریم ها را دور می زنیمسایت اصولگرای مشرق نوشت: تحریم های ظالمانه ایالات متحده آمریکا ایران را در شرایطی قرار داده است که امکان تبادلات مالی را برای اشخاص، نهادها و شرکت های مرتبط با جمهوری اسلامی ایران در سراسر جهان سخت و پیچیده کرده است.
اقتصادنیوز اصولگرایان بیت کوین ایران 

  

عرضه 3 خودرو از سوی سایپا / جانشین خودرو تیبا مشخص شدامسال برای بازار خودروهای داخلی سال بهتری نسبت به دو سال گذشته خواهد بود و ایران خودرو و سایپا محصولات جدید خود را به بازار می فرستند.
خودروتک ایران خودرو خودرو سایپا 

  

خیلی فوری : قرار شد آب در این مناطق تهران جیره‌ بندی شود ؟مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: جیره بندی آب در تهران بستگی به میزان مصرف ساکنان این منطقه دارد.
مستقل‌آنلاین درمان تهران موفقیت 

  

رهبر انقلاب درباره خوزستان چه گفته بودند؟نگاهی به تاکیدات چندباره رهبر انقلاب به مسئولان اجرایی درخصوص مشکلات و نیازهای خوزستان که در چند مقطع در 25 سال اخیر مطرح شده، این سوال را پیش می‌آورد که چه کسانی با بی‌توجهی به این تذکرات، مسبب وضعیت امروز این استان شده‌اند؟
مثلث رهبر انقلاب استان خوزستان اهواز 

  

احتمال بازگشایی سفارتخانه‌های ایران و عربستان در آینده نزدیکیک منبع آگاه با اشاره به برگزاری مراسم تحلیف سیدابراهیم رئیسی پیش از نیمه مرداد گفت: ایران از عربستان برای حضور در این مراسم دعوت کرده است و به نظر می‌رسد سعودی‌ها هم نظر موافق خود را اعلام کرده باشند.
نامه نیوز ایران ایران و عربستان نوید محمدزاده 

  

اگر آقایان مخالفت نمی‌کردند تحریم‌ها برداشته شده بودرئیس جمهوری در مراسم بهره‌برداری از طرح‌های ملی نفت گغت: اگر قانون مجلس نبود تحریم ها قبل از عید برداشته شده بود. قانون مجلس اجازه نداد تحریم‌ها را برداریم.
مستقل‌آنلاین سازمان تامین اجتماعی دولت یازدهم نفت 

  

شرایط جدید تبدیل حواله های ایران خودرو منتشر شدشرایط طرح تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات مرداد 1400 اعلام شد.
خودروتک ایران خودرو ایران خودرو 

  

تنش ها بین ایران و عربستان سعودی | ایران بر اساس مواضع ضد امپریالیستی خود قصد دارد امریکا را از خاورمیانه اخراج کندبسیاری در ایالات متحده معتقدند که به دلیل در اختیار داشتن نفت و گاز شیل، برای واشنگتن اهمیتی ندارد که چه اتفاقی در خلیج فارس می افتد. اما این یک خیال خام است. ایالات متحده به یک بازار جهانی انرژی قابل اعتماد نیاز دارد. این امنیت نیز به نوبه خود به ثبات در منطقه خلیج فارس بستگی دارد. من اعتقاد ندارم که ایالات متحده به زودی منطقه خلیج فارس را به طور کامل رها کند.
۵۵ آنلاین سهام ایران انقلاب اسلامی ایران 

  

چه کسی جایگزین ظریف در برجام می شود؟در تهران حرف های مختلفی در این رابطه شنیده می شود در حالی که به نظر می رسد در پایتخت های غربی و امریکا نیز موضع واحدی نسبت به مذاکرات وجود ندارد. تا به این لحظه کسی دقیق نمی داند موضع نهایی امریکایی ها و اروپایی ها برای احیای برجام چیست و آیا واقعا به آنچه در تهران، وزارت امور خارجه درباره آخرین روند گفت وگوهای احیای برجام در وین به مجلس گزارش داده است، پایبند خواهند ماند یا خیر.
مثلث سید محمد خاتمی تهران پایتخت 

  

انگلیس هشدار داد: مهلت مذاکرات وین نامحدود و ابدی نیستوزیر امور خارجه انگلیس تصریح کرد که دولت لندن همسو با موضع ایالات متحده آمریکا از ایران می‌خواهد که به میز مذاکره برگردد تا اطمینان حاصل شود که «می‌توانیم درباره بازگشت به برجام به نتیجه برسیم.»
اقتصادنیوز انگلیس وین دولت 

  اخبار داغ
  

این نماد بورسی 70 درصد رشد کردشرکت گروه صنعتی بوتان با رشد 70 درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته در 4 ماهه اول سال جاری فروش 1054 میلیارد تومانی داشته است.
گسترش درآمد ماه 

  

راهکاری برای پذیرش سریع شرکت ها در بورسکارشناس بازار سرمایه گفت: بالغ بر 183 شرکت در فرابورس و 72 شرکت در بورس آماده پذیرش هستند که احتمالا تعدادی از آن‌ها نهایتا رد پذیرش خواهند شد.
گسترش سهام سازمان بورس و اوراق بهادار سرمایه 

  

میلیاردرهای آمریکایی با کمک کرونا پولدارتر شدنددر زمان شیوع بیماری کرونا میلیاردرهای آمریکا چه میزان درآمد کسب کردند؟
اقتصادنیوز درآمد 

  

تجمع اعتراضی مردم به محدودیت‌های کروناییصدهاتن از شهروندان لندن در اعتراض به محدودیت های کرونایی و واکسیناسیون اجباری، برای دومین هفته متوالی به خیابان های این شهر آمدند.
برنا لندن واکسیناسیون 

  

عرضه سیمان کل کشور در بورس کالاعضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از عرضه سیمان کل کشور در بورس کالا خبر داد و گفت: با ورود کل تولیدکنندگان سیمان کشور به بورس کالا این صنعت رسما از نظام قیمت گذاری دستوری خارج می شود.
گسترش سیمان بورس کالا کمیسیون صنایع و معادن مجلس 

  

14 نفر بیمار جدید کرونایی در زنجان شناسایی شدندزنجان-طی 24 ساعت گذشته 14 نفر به آمار مبتلایان به کرونا ویروس بستری شده در استان زنجان افزوده شده است.
۵۵ آنلاین بیمارستان استان زنجان زنجان 

  

استاندار کرمان با اشاره به وضعیت بحرانی کرونا در این استان گفت: شرکت‌های اقتصادی و صنعتی بزرگ با مراودات خوب خارجی واکسن مورد نظر وزارت بهداشت را وارد و در این وضعیت حداقل کارکنان خود را واکسینه کنند.
نامه نیوز استان کرمان واردات وزارت بهداشت 

  

364 داوطلب کنکور کارشناسی ارشد کرونایی هستندسخنگوی سازمان سنجش از 364 بیمار کرونایی در آزمون سراسری کارشناسی ارشد 1400 خبر داد.
۵۵ آنلاین کنکور سازمان سنجش بیمارستان 

  

فوت رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بر اثر کروناعلی رضا تابش رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی براثر ابتلا به کرونا درگذشت
اقتصادنیوز مسکن 

  

آخرین وضعیت مجری کرونایی ایران در توکیوبعد از اینکه تست عبدالله روا در توکیو مثبت اعلام شد او را به هتلی مخصوص مبتلایان کووید 19 منتقل کردند .
ایلنا ایران 

  

معامله گران طلا چشم به راه قیمت دلاربرگشت اسکناس آمریکایی به بالای محدوده 24 هزار و 500 تومان موجب شده است که معامله گران سکه به روند اسکناس آمریکایی امیدوار شوند.
گسترش بهار قیمت افزایش قیمت 

  

رئیس بنیاد مسکن بدلیل ابتلا به کرونا درگذشترییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بدلیل ابتلا به ویروس کرونا ساعتی پیش درگذشت.
خبرفوری مسکن ویروس ماه 

  

رئیس بنیاد مسکن به علت ابتلا به کرونا درگذشتعلیرضا تابش رئیس بنیاد مسکن به علت ابتلا به کرونا درگذشت.
فردا مسکن ماه وزارت کشور 

  

تهران یکی از بحرانی‌ ترین شرایط کرونایی خود را در ماه‌ های اخیر طی می‌ کند/ ویدئوفرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در تهران گفت: بر اساس آخرین آمار 8797 بیمار بستری در تهران د
خبرفوری تهران ماه