ایلنا   |  ورزشی  |  

رضایی: عده ای بنده پست و مقام هستند ولی نمی‌گذارم پایشان را از حدشان درازتر کنند/ آدمی نیستم که به هر قیمتی در ذوب آهن بمانم، می‌توانستید اخراجم کنید

سرمربی ذوب آهن واکنش تندی نسبت به اولتیماتوم باشگاه دارد.

رضایی: عده ای بنده پست و مقام هستند ولی نمی‌گذارم پایشان را از حدشان درازتر کنند/ آدمی نیستم که به هر قیمتی در ذوب آهن بمانم، می‌توانستید اخراجم کنید

سرمربی ذوب آهن واکنش تندی نسبت به اولتیماتوم باشگاه دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، شب گذشته هیات مدیره باشگاه ذوب آهن به رحمان رضایی اولتیماتوم داد که باید در 5 بازی آینده حداقل 11 امتیاز کسب کند و در غیر این صورت برکنار خواهد شد. این بیانیه از زبان رسول کربکندی، سخنگوی هیات مدیره باشگاه نقل شده است.

 رحمان رضایی ملی‌پوش سابق فوتبال ایران که امسال در ذوب‌آهن مشغول است، در واکنش به صحبت کربکندی می‌گوید: من فکر نمی‌کنم که آقای کربکندی تا این حد آماتور و غیرسنجیده صحبت کنند و تصورم این است که به هر حال ممکن است این حرف‌های که حتی خودشان هم به آن اعتقاد نداشته باشند، از جای دیگری به ایشان دیکته شده تا آن را به زبان بیاورند. اگر یک روز هم در فوتبال بوده باشید می‌دانید فوتبال یک امر پیش‌بینی پذیر نیست که برای امتیازات آن برنامه ریزی دقیق کنیم. طبیعتا  ما همیشه برای کسب سه امتیاز بازی به زمین می‌رویم و تقریبا هیچ استثنایی هم در این مورد نداریم اما اتفاقاتی رخ می‌دهد که گاها نمی‌توانیم به برد رسیم.از نظر من این یک خرابکاری واضح در کار من است و ایجاد یک حاشیه بزرگ قبل از یک مسابقه مهم.قصدشان هم این است که تیم را به هم بریزند.

وی افزود: درست است که ذوب‌آهن در جدول شرایط مناسبی ندارد اما نمی‌شود بدون در نظر گرفتن مسائل و اتفاقات عجیب و غریبی که برای ما رخ داده و تقریبا در تمام مسابقات لیگ برتر تکرار شده، بازیکنان و نتایج تیم من را تحلیل کرد؛ من به خصوص از باشگاه ذوب‌آهن انتظار پشتیبانی و انصاف بیشتری دارم، آن‌هم آقای کربکندی که یک بازیکن قدیمی و یک مربی سابق است و از فشاری که به ما به خصوص درباره مسائل داوری و البته حاشیه ها و ماجراهایی مثل کرونا  وارد شده، باخبر است.ضمن اینکه ما به جز بازی شهرخودرو که بدون نفرات اصلی و با یک تیم متفاوت بازی کردیم در بیشتر بازیها نمایش خوبی داشتیم و باوجود قرعه سخت این چند هفته و بازی با فولاد و پرسپولیس و استقلال و گل گهر و تراکتور به نظر خودم بچه‌ها تلاش فوق العاده ای برای پیراهن ذوب انجام داده اند.من در صحبتهای آقای کربکندی اثری از خیرخواهی نمی‌بینم و ظاهرا ایشان به دوران کودکی خودش برگشته که حرفهای دیگران را بزند.البته من همیشه سعی کردم به ایشان احترام بگذارم اما این میزان دخالت و چوب لای چرخ گذاشتن را در عمرم ندیده بودم.این مسائل از همان روز اول کار من در ذوب وجود داشته. در هر موردی که فکرش را بکنید. شاید هم آقای کربکندی بابت اینکه من اجازه صحبت در بین بازیکنان را به ایشان نمی‌دهم یا بازیکنان مورد نظر ایشان را جذب نمی‌کنم ناراحت است که اجازه داده اسمش پای این صحبتهای سخیف باشد. البته ایشان اعلام کرده که دیگر علاقه‌ای به مربیگری ندارد که درست هم هست اما آقا رسول شما تشنه مدیریت هستی و خواهان پدرخواندگی تیم فوتبال باشگاه.اما همه مربی‌ها این شخصیت را ندارند که آدم شما باشند و حرف شما را گوش کنند چون نزدیک به دو دهه است که از فوتبال به‌دور هستید. البته مربیگری کرده‌اید اما با چیزی که امروز به آن فوتبال می‌گوید بیگانه اید.

رحمان رضایی با انتقاد از اولتیماتوم منتشره از سوی باشگاه ادامه داد: من فکر می‌کنم نتیجه این صحبت‌ها چیزی جز ضعیف‌تر کردن روحیه تیم نخواهد بود و قطعا در چیزی که ما قصد انجامش را دارم، خلل وارد خواهد کرد؛ تصور من این است یک باشگاه حرفه‌ای مثل ذوب‌آهن اگر هم چنین تصمیمی را داشته باشد، باید به صورت خصوصی با من مطرح کند و اگر این اتفاق نیفتاد، درباره آن تصمیم بگیرد. اما وقتی اولتیماتوم به سرمربی تیم‌تان را در بوق و کرنا می‌کنید، معنی‌اش این است که می‌خواهید جایگاه او را در تیم و در نزد هواداران و در فضای فوتبال ایران تضعیف کنید. در کل من هیچ خیر و صلاحی در انتشار این بیانیه نمی‌بینم و همانطور هم که گفتم در آن از روش بدی استفاده شده که نشان می‌دهد بعضی‌ها چقدر طفیلی پست و مقام اند و البته تا من هستم اجازه نمی‌دهم از حد خودشان پایشان را بیشتر دراز کنند.

رضایی ادامه داد: آقای کربکندی می‌توانستید به اتفاق رفقایتان این اولتیماتوم را هم به من ندهید و همین دیشب حکم اخراج من را صادر کنید، من هم آدمی نیستم که خودم را آویزان این شغل کرده باشم و به هر قیمتی در ذوب‌آهن بمانم؛ ضمن این‌که خودتان هم می‌دانید، مشکل ذوب‌آهن در تغییر مکرر مربیان نیست که اگر این‌طور بود از زمان آقای منصوریان تا بنده که چهار آدم مختلف روی این صندلی نشسته‌اند، شرایط آن‌طوری می‌شد که شما در نظر دارید.البته اگر از نفرات قبلی هم درباره مسائل و مشکلات سئوال کنید حرفهای مشابهی می‌زنند و اسم یک نفر را می‌آورند.

و حرف پایانی رحمان رضایی:   من بیش از آن صحبتی نمی‌کنم اما حرف‌های بسیار جالبی برای رسانه‌ها دارم که به وقتش خواهم زد. فقط تاسفم از این است که ایشان به عنوان یک آدم فوتبالی تحت تاثیر افکاری قرار گرفته‌اید که زیبنده باشگاهی با قدمت و خوش‌نامی ذوب‌آهن نیست .

رحمان رضایی ایران استثنایی   اخبار برگزیده
  

موافقت‌نامه تجارت آزاد ایران با اتحادیه اقتصادی اوراسیا در تقابل با سیاست‌های تحریمی آمریکا استوزیر نیرو اظهار داشت: پیچیدگی‌های حاکم بر نظام اقتصاد بین‌الملل، باعث شده که مساله تجارت بین‌المللی، به امر پیچیده و کاملا تخصصی تبدیل شود و قواعد و ضوابط سازمان جهانی تجارت و سایر موافقت نامه‌های تجاری نیز بر دامنه این پیچیدگی افزوده است.
ایلنا تجارت تجارت آزاد ایران 

  

ادعاهای بی اساس سفیر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل متحد علیه ایرانسفیر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل متحد به بیان ادعاهای بی‌اساس علیه ایران پرداخت.
ایلنا سازمان ملل متحد سازمان ملل شورای امنیت سازمان ملل 

  

‌غایبان اجماع یا نامزد‌های 1400؟ | واکنش‌ها به انتشار نام‌های شخصیت‌های حقیقی سازوکار انتخاباتی اصلاح‌طلبان ادامه دارداسامی شخصیت‌های حقیقی نهاد اجماع‌ساز معرفی شدند که در میان آنها چهره‌های برجسته جبهه اصلاحات به چشم می‌خورد اما در این میان غایب‌های مهمی نیز وجود دارند که شاید بتوان از نام‌هایی مانند محمدرضا عارف، محسن هاشمی‌رفسنجانی و مسعود پزشکیان یاد کرد؛ خاصه غیاب محمدرضا عارف که تا چندی‌پیش رئیس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان بود این پرسش را به وجود آورد که علت غیبت چیست؟ آیا اختلاف‌ن...
۵۵ آنلاین مسعود پزشکیان ریاست جمهوری محسن هاشمی رفسنجانی 

  

بایدن بارها برای مذاکره با ایران چراغ سبز نشان داده، چه در زمان رقابت‌های انتخاباتی‌اش و چه حالا که رئیس‌جمهوری ایالات متحده شده.
نامه نیوز ایران ایران و آمریکا سکه و طلا 

  

حاشیه های جنجالی انتخاب رئیس جدید بورسانتخاب رئیس جدید سازمان بورس بعد از استعفای حسن قالیباف‌اصل، یکی از موضوعات پر بحث و پر حاشیه در شبکه‌اجتماعی توییتر، گروه‌های تلگرام و سایت‌های اقتصادی‌تحلیلی است.
اقتصادنیوز حسن قالیباف اصل تلگرام 

  

آخرین جزییات از واکسن ایرانی کرونادبیر کمیته علمی ستاد ملی مقابله کرونا با اشاره مراحل اخذ مجوز و کارآزمایی بالینی واکسن‌های ایرانی کرونا، در عین حال از تولید واکسنی مرتبط با وزارت دفاع با نام «میلاد نور» خبر داد و گفت: این واکسن هم در نوبت ورود به فاز مطالعات انسانی است.
گسترش کودکان وزارت دفاع تولید 

  

خرید و فروش «تارا» در دیوار ممنوع شدامروز اعلام شد خرید و فروش حواله خودروی «تارا» به فهرست ممنوعه سایت دیوار اضافه شده است.
خودروتک ایران خودرو سایت دیوار خودرو 

  

نظر ظریف درباره تیم جدید کاخ سفیدایرنا/ «محمدجواد ظریف» وزیر امور خارجه ایران گفت: آنچه برای ما در دولت جدید آمریکا مهم است و به آن توجه خواهیم کرد رفتار دولت بایدن در حذف عملی تحریم هایی هست که در دوران ترامپ بر جمهوری اسلامی ایران تحمیل شد.
مثلث محمدجواد ظریف کاخ سفید ایرنا 

  

بترسید از روزی که مردم یکجا به حساب همه‌ شما برسندگمان نکنید مردم این خلف وعده‌های شما و سرپوش گذاشتن بر خلاف‌ها را فراموش خواهند کرد. بترسید از روزی که کاسه صبر مردم لبریز شود و یکجا به حساب همه‌ی شما برسند. اگر می‌خواهید مردم شما را باور کنند، این نماینده قانون‌شکن را از مجلس اخراج کنید.
مستقل‌آنلاین مجلس شورای اسلامی روزنامه دموکرات 

  

شرط کاهش قیمت کارخانه خودروبازار منتظر کاهش قیمت خودرو است و خودروسازان به دنبال واقعی کردن قیمت خودرو. این دو انتظار شاید در ظاهر با یکدیگر متضاد باشند. اما در شرایطی می توان امیدوار بود که قیمت خودرو در کارخانه و بازار، هر دو کاهش یابند.
خودروتک قیمت خودرو خودروسازان 

  

نهضت آزادی انحصارطلب بوددر گفتگویی با محمد سلامتی آخرین دبیرکل مجاهدین انقلاب اسلامی تلاش کردیم تا روایتی بی‌واسطه از حضور این سازمان در انقلاب، نحوه فعالیت‌هایش و خط مشی‌های این گروه انقلابی و بعدها جریان ساز سیاسی به دست بیاوریم.
مستقل‌آنلاین نهضت آزادی مدرسه بازی 

  

اول آمریکا باید حسن‌نیت خود را ثابت کندوزیر امور خارجه کشورمان در توییتی نوشت: ایالات متحده می‌بایست خطایش ر ا جبران کند؛ سپس ایران پاسخ خواهد داد. .
مملکت‌آنلاین قطعنامه شورای امنیت قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل شورای امنیت سازمان ملل 

  

حمله موشکی به پایتخت عربستان صحت دارد؟برخی منابع از حمله موشکی به ریاض خبر دادند. بنا به گزارش برخی رسانه‌ها، صدای انفجار در پایتخت عربستان به گوش رسیده است.
اقتصادنیوز پایتخت عربستان ریاض 

  

مدیر شبکه چهار تکذیب کرد؛ مجری برنامه ای که مهمانش به روحانی توهین کرد، اخراج نشدهمدیر شبکه چهار سیما، اخراج حبیب رحیم‌ پورازغدی سردبیر و مجری برنامه «زاویه» را تکذیب کرد.
۵۵ آنلاین شبکه چهار سیما 

  

اظهرات تخت روانچی درباره مذاکره با آمریکاتخت روانچی نماینده جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل در گفتگوی اختصاصی با NBCNEWS آمریکا گفت :توپ در زمین آمریکا است.
مثلث بانک جمهوری اسلامی ایران جمهوری اسلامی 

  اخبار داغ
  

جزئیات مهم از یک مصوبه جدید بورسیسازمان بورس و اوراق بهادار، دستورالعمل تشکیل شرکت سهامی عام پروژه را تصویب کرد .
اقتصادنیوز سازمان بورس و اوراق بهادار دستورالعمل 

  

جا به جایی قیمت دلار با اخبار/ پیش بینی روند بازار ارزاقتصاد نیوز:سرنوشت قیمت دلار برای امروز و روزهای آتی در گروه شکست یک مرز قیمتی است؛ مرز 23 هزار و 800 تومان.
اقتصادنیوز قیمت دلار ارز 

  

نتایج امیدبخش داروی اسپانیایی کرونامجله پژوهشی Scineces روز سه‌شنبه با انتشار گزارشی از نتایج بسیار امیدوارکننده داروی پلیتیدپسین plitidepsine (یا همان Aplidin ) در درمان بیماری کووید-19 خبر داد.
مملکت‌آنلاین فرانسه ایالات متحده آمریکا اسپانیا 

  

توصیه ‌های کرونایی به بیماران ام اس/مصرف داروها قطع نشود به گزارش خبرنگار مهر، محمدعلی صحرائیان در برنامه «طبیب» با اشاره به اینکه امروز سوال بسیاری از مبتلایان به ام اس این است که در شرایط کرونا چه کاری باید بکنند، گفت: افرادی که مبتلا به ام اس هستند چه کرونا نگرفته باشند و چه گرفته باشند، به ویژه آن دسته از بیمارانی که داروهایی استفاده می‌کنند که تغییراتی در سیستم ایمنی بدن ایجاد می‌کند، نگران آن هستند که این داروها باعث شود که کرونا…
مهر خبرنگار درمان دارو 

  

زنگ خطر پیک چهارم کرونا به صدا درآمدسلامت نیوز:عضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا با بیان اینکه در حال حاضر زنگ خطر آغاز پیک چهارم بیماری به صدا درآمده است، گفت: در شرایط فعلی تنها راه مهار بیماری کووید-19 واکسیناسیون است؛ اما باید همه دنیا به تدریج واکسینه شوند تا زندگی به حالت عادی بازگردد...
سلامت‌نیوز درآمد سلامت درمان 

  

کاهش قیمت دلار در صرافی ملی (99/11/08)امروز چهارشنبه 8 بهمن ماه نرخ ارز در صرافی ملی همانند روزهای گذشته اعلام شد.
گسترش قیمت دلار صرافی 

  

جزییات مهم از یک مصوبه جدید بورسیسازمان بورس و اوراق بهادار، دستورالعمل تشکیل شرکت سهامی عام پروژه را تصویب کرد.
گسترش سازمان بورس و اوراق بهادار اقتصاد مقاومتی تولید 

  

کرونا این 10نفر را مولتی میلیاردر کردداده‌های مالی موسسه آکسفام آمریکا نشان می‌دهد که 10 ثروتمند برتر جهان از ابتدای همه گیری کرونا پولدارتر شده اند.
اقتصادنیوز ثروتمند 

  

همه آنچه که درباره کرونای انگلیسی باید بدانید/ کرونای ملکه را دست کم نگیرید!درست یک سال پس از کشف کووید-19 دوباره در ماه دسامبر خبر شیوع سویه‌ای جدید از این ویروس در صدر اخبار قرار گرفت. نتایج تازه نشان می‌دهد باید بیشتر از آن ترسید!
اقتصادنیوز ماه ویروس 

  

بورس بازهم در حال ریزش استشاخص کل بورس در نخستین ساعت معاملات و تا زمان تنظیم این خبر با رشد منفی18 هزار 600 واحدی روبه‌رو شد.
گسترش شاخص نویسنده وزن 

  

آخرین خبرها از وضعیت کرونای میناوند و انصاریانپزشک معالج 2 پیشکسوت فوتبال ایران گفت: شرایط «مهرداد میناوند» به گونه‌ای است که به زودی برای خروج وی از خواب مصنوعی تصمیم گرفته می‌شود.
گسترش فوتبال خواب پزشک 

  

بورس سقوط کرد/ بازگشت شاخص به کانال 1.1 میلیون واحدیشاخص کل بورس تهران در ادامه روند کاهشی خود با افت بیش از 18 هزار واحدی تا ساعت 9 و 45 دقیقه امروز به کانال 1.1 میلیون واحدیدوباره بازگشت.
ایلنا بورس تهران شاخص تهران 

  

سقوط سنگین بورس در 20 دقیقه/ بازار سرخپوش شدشاخص کل بورس تهران در ابتدای معاملات بازار سرمایه قرمزپوش شد و با ریزش 18 هزار واحدی در سطح یک میلیون و 196 هزار واحد قرار گرفت.
اقتصادنیوز بورس تهران شاخص تهران 

  

حاشیه های جنجالی انتخاب رئیس جدید بورسانتخاب رئیس جدید سازمان بورس بعد از استعفای حسن قالیباف‌اصل، یکی از موضوعات پر بحث و پر حاشیه در شبکه‌اجتماعی توییتر، گروه‌های تلگرام و سایت‌های اقتصادی‌تحلیلی است.
اقتصادنیوز حسن قالیباف اصل تلگرام