مناسب ترین محله ها برای اجاره روزانه آپارتمان در تهران؟

ممکن است بپرسید اصلا چرا باید در تهران به اجاره روزانه آپارتمان در تهران بپردازید؟ پاسخ ساده است،وقتی در کشوری زندگی میکنید که عمده ی امکانات پزشکی ،اداری،رفاهی و فرهنگی آن در پایتخت یعنی تهران واقع شده است برای هر فردی که در ایران زندگی میکند گاهی پیش میاید که مجبور به سفر به این شهر شود.

مناسب ترین محله ها برای اجاره روزانه آپارتمان در تهران؟

 

ممکن است بپرسید اصلا چرا باید در تهران به اجاره روزانه آپارتمان در تهران  بپردازید؟

پاسخ ساده است،وقتی در کشوری زندگی میکنید که عمده ی امکانات پزشکی ،اداری،رفاهی و فرهنگی آن در پایتخت یعنی تهران واقع شده است برای هر فردی که در ایران زندگی میکند گاهی پیش میاید که مجبور به سفر به این شهر شود.

 

از تاجرانی که به دلیل وسعت جریانات مالی و وجود بازارهای مهم کشور در تهران به این شهر سر میزنند تا دانشجویانی که برای پیگیری امور دانشگاهی خود راهی این شهر میشوند همگی مجبورند برای رتق و فتق اموراتشان چندروزی را در پایتخت سپری کنند.

 

برخی شانس اینکه یکی از اقوامشان در تهران زندگی کنند را دارند اما برخی نه و عده ای ترجیح میدهند در مکانی مستقل اقامت گزینند،به خصوص با شرایط جدیدی که کرونا رقم زده و مانع رفتن و ماندن در خانه ی اقوام شده است.

 

اگر از این دسته افراد هستید ممکن است به فکر اجاره آپارتمان مبله در تهران افتاده باشید تا علاوه براقامتی آسان از وسایل اولیه مورد نیاز یک زندگی نیز برخوردار شوید،اما ممکن است در انتخاب برای اجاره آپارتمان روزانه در تهران به مشکل بر بخورید و ندانید که کدام منطقه را برای اقامت خود برگزینید.در این مطلب میخواهیم به شما یاد آور شویم پس از بررسی چه نکاتی میتوانید یک منطقه مناسب برای محل اقامتتان انتخاب کنید.

 

تعیین بودجه برای اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران

 

به طور کلی محله های محبوب شهر تهران که شهروندان تهرانی از سکونت در آنها راضی بوده اند کم نیستند اما مسئله ی تعیین کننده در انتخاب محل مورد نظرتان مسئله ی بودجه است، با هر بودجه ای که در دسترس دارید میتوانید بین یک تا سه منطقه را برای اجاره انتخاب کنید. در سایت تهران مبله قیمت دقیق خانه ها در مناطق مختلف تهران وجود  دارد.

 

بررسی شرایط  خود

 

شما باید از شرایطی که دارید و تعداد افرادی که قرار است همراه شما به سفر بیایند به طور دقیق آگاه باشید. چرا که آپارتمان های مبله موجود  بر حسب متراژ و تعداد اتاق های خوابشان به تعداد مشخصی از افراد اجاره داده میشوند که در این صورت شما نیازمند به اجاره واحد هایی با متراژ معین هستید. اگر تعدادتان زیاد است نیازمند خانه هایی با متراژ بالایید که در این حالت این واحد ها در مناطق غرب و شمالی تهران بیشتر در دسترس اند.

 

اما اگر تنها سفر میکنید یک آپارتمان یک اتاقه در جنوب یا مرکز شهر نیز برای شما کافی خواهد بود همچنین به شما کمک میکند تا سفر اقتصادی تری داشته باشید. اگر قصد اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران را دارید، تیم تهران مبله آماده است تا مناسب ترین آپارتمان های مبله را به شما پیشنهاد دهند.

 

 

تعیین نحوه ورودتان به تهران

 

اگر اهل شمال و غرب ایرانید و از شهرهایی چون آذربایجان و گیلان و قزوین راهی تهران هستید بهترین محله ها برای سکونت شما غرب تهران خواهد بود.

اما اگر از سمت جنوب و شرق به تهران سفر میکنید آپارتمان های واقع در مناطق مرکزی بهترین گزینه برای شما هستند.

 

 

بررسی منطقه ها:

1.مناطق غربی برای اجاره ارزان آپارتمان در تهران

غرب تهران بهترین آپارتمان های مبله را دارد، اقامت در غرب تهران به شما این امکان را میدهد که تا به بزرگراه های اصلی تهران و خطوط مترو و بی آر تی به راحتی  دسترسی داشته باشید.

 

محله های مناسب در غرب تهران:

 

از محله های غرب تهران که میتوانید به اجاره آپارتمان روزانه در تهران از سایت تهران مبله در آن مناطق بپردازید محله های اشرفی اصفهانی،پونک،صادقیه و مرزداران است.

 اگر قصد اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران را دارید و مشتاقید چند روزی را ساکن غرب تهران باشید به سایت تهران مبله مراجعه کنید تا آپارتمان های موجود در منطقه غرب را مشاهده کنید.

 

2. مناطق مرکزی  برای اجاره روزانه آپارتمان در تهران

 

مرکز تهران مرکز شلوغی های این شهر نیز هست، با وجود اکثر اداره های مهم در این ناحیه و وجود دانشگاه های برتر ایران در این مناطق و بورس بازار های مختلف؛ شلوغی این مناطق مسئله ی دور از انتظاری نیست.

 

اما اگر شما قرار است به یکی از مکانهای مهم این مناطق مراجعه کنید، مثلا قرار است کارهای درمانی‌تان را در یکی از بیمارستان های آنجا پیگیری کنید، بهترین محل اقامت برای شما در همان مناطق مرکزی است. چراکه شمارا از ماندن در ترافیک های سنگین در این مناطق و دردسرهای طرح ترافیک در آنجا دور میسازد.

 

محله های مناسب در مرکز تهران:

 

محله های گیشا،جمهوری،انقلاب،ولیعصر از بهترین محله هایی هستند که میتوانید برای اقامتتان در تهران آنها را انتخاب کنید.با مراجعه به سایت تهران مبله میتوانید آپارتمانهای مبله ی موجود در این محل ها را با توجه به امکانات و قیمتشان انتخاب کنید.

 

3.مناطق شرقی برای اجاره آپارتمان روزانه درتهران

 

مناطق شرق تهران از آنجایی که عموما در مناطق شمال شرقی واقع شده اند ممکن است از محله های غربی گران تر باشند با این حال محله های مناسب در شرق تهران عبارتند از:

 

نارمک،تهران نو،فرجام و تهرانپارس.

4.مناطق جنوبی برای اجاره آپارتمان روزانه در تهران

 

با اقامت در این مناطق میتوانید اقامتی بسیار اقتصادی داشته باشید. به علاوه با وجود خطوط مترو گسترده در این مناطق میتوانید به راحتی به هر کدام از مناطق دیگر تهران نیز دسترسی داشته باشید. محله های مناسب در جنوب تهران: امیدیه،راه آهن و ری.

 

5. مناطق شمالی برای اجاره آپارتمان مبله در تهران:

 

اگر به دنبال یک سفر لاکچری هستید و برایتان مهم نیست چه مقدار از پولتان را به اجاره محل اقامتتان اختصاص دهید بهترین گزینه برای شما مناطق شمال تهران است.

محله های این مناطق از هوای مطلوب تری نسبت به دیگر مناطق تهران برخورداراند. محله های مناسب در شمال تهران: فرشته، الهیه، جردن، پاسداران، درکه، نیاوران، تجریش.

 

 

تهران طرح ترافیک ایران   اخبار برگزیده
  

آیا بایدن در مسیر نابودی مهم‌ترین میراث سیاست خارجی اوباما قرار دارد؟اقتصادنیوز: بمباران اخیر تاسیسات نظامی در سوریه توسط ایالات متحده و جلسه اخیر شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی در مورد بررسی آخرین وضعیت پرونده هسته‌ای ایران، آینده برجام را با ابهامات فراوانی مواجه ساخته است.
اقتصادنیوز سیاست خارجی سوریه آژانس بین المللی انرژی اتمی 

  

محمود احمدی نژاد ترور می‌شود؟+فیلممحمود احمدی نژاد در ادامه اظهارات جنجالی اش اینبار از تهدید به ترورش حرف زده است.محمود احمدی نژاد در ادامه اظهارات جنجالی اش اینبار از تهدید به ترورش حرف زده است.
فردا احمدی نژاد جمهوری اسلامی ایران انقلاب اسلامی ایران 

  

به نظارت بر ایران ادامه می‌دهیممدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی بر ادامه نظارت بر فعالیت هسته‌ای ایران تاکید کرد.
ایلنا ایران آژانس بین المللی انرژی اتمی انرژی 

  

برگزاری جلسه فوق‌العاده کمیسیون امنیت با وزیر امورخارجهسخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از برگزاری جلسه این کمیسیون با وزیر امور خارجه خبر داد.
ایلنا کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی وین جمهوری اسلامی 

  

برگزاری نشست شورای حکام با موضوع برجامنشست شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با حضور 35 کشور عضو با موضوع فعالیت هسته‌ای ایران و برجام آغاز به کار کرد.
گسترش آژانس بین المللی انرژی اتمی انرژی هسته ای 

  

العرب، نزدیک به ریاض: هدف بایدن از فشار بر بن سلمان، دور کردنِ عربستان از پرونده هسته ای ایران استالعرب، نزدیک به عربستان سعودی نوشت: دولت جدید آمریکا با فشار سیاسی به عربستان اعلام کرد گزارش آژانس اطلاعات مرکزی در مورد ترور خاشقچی را منتشر خواهد کرد، تا حمله واضحی را علیه ولی عهد سعودی، محمد بن سلمان ترتیب دهد. به عقیده تحلیلگران عرب و غربی، هدف از این اقدام، دور کردن ریاض از ارتباط با پرونده هسته ای ایران است.
۵۵ آنلاین ریاض محمد بن سلمان عربستان 

  

خشم واعظی آشتیانی به کف و سوتی که پس از شکست علی کریمی زدندقائم مقام اسبق سازمان تربیت بدنی گفت: در این مجمع خیلی‌ها برای علی کریمی کف و سوت زدند، ولی تحلیل من از کف و سوت زدن برای کریمی این است که آنها از روی احترام این کار را نکردند.
خانه فوتبال خشم علی کفاشیان ایران خودرو 

  

همتی: خرید و فروش بیت کوین آزاد نمی‌شود اما آن هایی که به طور رسمی استخراج کرده اند، برای واردات کالا می توانند از آن استفاده کنندعبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی به بیان توضیحاتی درباره مبادله رمزارزها پرداخته و اعلام کرده است: در این خصوص مصوبه هیات وزیران را گرفته ایم که اخیرا اصلاحاتی هم روی آن انجام شد و مقرر شده افرادی که به طور قانونی و رسمی رمز ارز تولید کنند امکان این را داشته باشند که برای واردات از آن استفاده کنند.
مملکت‌آنلاین قیمت بیت کوین دولت واردات 

  

یک سخنگوی کاخ سفید موضع این کشور را درباره رد شدن دعوت اتحادیه اروپا برای شرکت کردن در نشستی با اعضای توافق هسته ای و آمریکا از سوی ایران، بیان کرد.
نامه نیوز فضای مجازی ایران خودرو ایران 

  

هشدار جدی ظریف به اروپا و آمریکاوزیر امور خارجه با بیان اینکه پیگیری قطعنامه علیه ایران در شورای حکام باعث بهم ریختگی شرایط کنونی می‌شود، گفت: توضیحات لازم را درباره این شرایط به همه اعضای شورای حکام داده‌ایم. امیدواریم عقل غلبه کند و اگر چنین نشود راهکارهایی داریم.
مثلث محمدجواد ظریف خندوانه وین 

  

آزادسازی قیمت خودرو در سال 1400؟رئیس هیات‌عامل ایدرو گفت: شرایط باید به‌گونه‌ای باشد که خودروسازی بدون ‌زیان تولید کند. در غیر این ‌صورت دیگر انتظارات ما که شامل استمرار در تولید، نوآوری، کیفیت و تنوع تولید در آن است، رخ نخواهد داد.
خودروتک قیمت افزایش قیمت خودرو 

  

الزامات موفقیت عرضه خودرو در بورس و کاهش قیمت هایک کارشناس صنعت خودرو گفت: عدم تعیین سقف قیمت و دامنه نوسان، تداوم عرضه در بورس و عرضه همه محصولات در بورس از جمله الزامات ورود خودرو به بورس‌کالا است‌.
خودروتک موفقیت خودرو بازار خودرو 

  

ارزش روز سهام عدالت | یکشنبه 10 اسفندارزش روز سهام عدالت یکشنبه 10 اسفند اعلام شد.
مستقل‌آنلاین سهام عدالت سهام شاخص 

  

حاشیه جدید سارا و نیکا جنجال به پا کرد + تصاویردنیا جهانبخت از رابطه مهراد جم با سارا و نیکا پرده برداشت.دنیا جهانبخت در یک فیلم از رابطه میان مهراد جم با سارا و نیکا حرف زده و مهراد جم نیز واکنش مثبت نشان داده است.
مستقل‌آنلاین فرودگاه امام سوئد فرودگاه امام خمینی 

  

دفاع قالیباف از کاهش اعتبار بند (و) تبصره 2 لایحه بودجه/ دولت موجب شده حق بازنشستگان کارگری ضایع شود/ نمی‌خواهیم حقوق بازنشستگان را کاهش دهیم!رئیس مجلس در اظهاراتی از سیاست‌های دولت در قبال صندوق ها انتقاد کرد و گفت باید مراقب تورم و نقدینگی باشیم.
ایلنا بازنشستگی تورم بودجه 

  اخبار داغ
  

واکسیناسیون 8 میلیون سالمند کشور علیه کرونا به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا رئیسی، گفت: حدود 8 میلیون نفر جمعیت بالای 65 سال در کشور داریم که در مرحله دوم تزریق واکسن کرونا قرار دارند. وی افزود: در مرحله دوم، افراد بالای 80، 75، 70 و 65 سال و افراد 16 تا 64 سال دارای بیماری زمینه‌ای از اواخر فروردین تا تیر 1400 با واکسن ایرانی و خارجی علیه بیماری کووید 19 و اکسینه می‌شوند.
مهر 

  

ایمنی 2 ساله در برابر کرونا پیام تولیدکنندگان این واکسن!یکی از محققان چینی سازنده واکسن ناقل آدنو ویروس ضد بیماری کووید-19 که توسط شرکت «کانسینو بایولاجیکس» تولید شده ، مدعی است در صورت تزریق دوز تقویت کننده، این واکسن ایمنی دو ساله در برابر کرونا در بدن افراد ایجاد می کند.
برنا ویروس تولید 

  

تمدید چهار اقدام بانکی در حالت کرونایی/ فیلمبا توجه به شرایط خاص کشور و در راستای کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، تمهیدات ویژه بانک در سال 1400 نیز ادامه دارد.
گسترش بانک ویروس اکو 

  

نکاتی مهم برای بهبودیافتگان کرونا + فیلمفیلمی آموزشی از 9 نکته تغذیه‌ای بسیار پر اهمیت برای بهبودیافتگان ویروس منحوس کرونا به نمایش گذاشته شده است.
گسترش تغذیه ویروس 

  

واکسن روسی کرونا در قدیمی‌ترین جمهوری جهان + فیلمکشور سان مارینو برای مقابله با بیماری کووید_19 واکسیناسیون با واکسن روسی اسپوتنیک وی را آغاز کرد.
گسترش واکسیناسیون 

  

ویتامین ب6 با مهار التهاب و استرس اکسیداتیو برای مقابله با بیماری‌هایی مانند دیابت و بیماری‌های قلبی عروقی مفید است.
نامه نیوز دیابت قلب فشار خون 

  

علائم عجیب و غریب کروناویروس کرونا علایم عجیب و پایداری دارد که حتی پس از بهبودی هم در بدن بیمار باقی می ماند.
برنا ویروس 

  

نجات کودک 2 ساله از کرونا پس از دوماه!دختربچه 2 ساله پس از 2 ماه و نیم دست و پنجه نرم کردن با ویروس کرونا از مرگ نجات یافت.
برنا ماه ویروس مرگ 

  

جزییات کامل از علایم قطعی کرونای انگلیسیموارد ابتلا به ویروسِ جهش یافته کرونا موسوم به "کرونای انگلیسی" روز به روز در حال افزایش است. آنچه این ویروس را مهم کرده قدرت سرایت بالای آن و در عین حال شدت علائمی است که این ویروس ایجاد می کند.
برنا ویروس 

  

فولادی‌ها از شدت افت شاخص کل بورس کم کردند/ فیلمدر پایان معاملات امروز بازار سهام، شاخص کل با افتی 0٫33 درصدی در سطح یک میلیون و 181 هزار واحدی قرار گرفت. نمادهای فولادی امروز با معاملات مثبت خود از شدت افت شاخص کل کم کردند.
گسترش سهام شاخص تجارت 

  

اهرم تعیین کننده در بورس امروزاقتصادنیوز: با مختصات فعلی بازار سهام، اگرچه سیگنال‌های مثبتی به بازار ارسال شده است اما همچنان شدت عرضه‌ها در روزهای آخر سال تعیین کننده خواهد بود.
اقتصادنیوز سهام