فردا   |  سیاسی  |  

سردار حسن‌زاده: خویشتن‌داری در برابر اغتشاشگران ناشی از ضعف نبود

فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ گفت: افتخار نظام اسلامی ایران تولید قدرت برای جهان اسلام و برای مظلومان در سراسر عالم است، به همین خاطر دشمن از ما عصبانی است.

سردار حسن‌زاده: خویشتن‌داری در برابر اغتشاشگران ناشی از ضعف نبود

سردار حسن حسن‌زاده، فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ، در همایش بسیجیان با اشاره به جمله امام خمینی(ره) مبنی بر تشکیل هسته‌های مقاومت در سراسر جهان، اظهار کرد: امروز هسته‌های مقاومت در برابر زورگویان و مستکبران در جهان اسلام شکل گرفته و جوانان جبهه مقاومت به  خاکریزها و سنگرهای دشمنان رسیده‌اند.

وی با اشاره به مسئله صدور انقلاب اسلامی، ابراز کرد: پیام انقلاب اسلامی ایران آنروزی که در برابر دنیای استکبار درگیر جنگ 8 ساله بود، به جهان صادر شد و امروز شاهد آثار آن هستیم، تفکر و اندیشه انقلابی و بسیجی مرز نمی‌شناسد، در هرجایی که لازم باشد وارد عمل می‌شود و جریان مقاومت را ایجاد می‌کند.

فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ با اشاره به تشکیل لشکر بسیج جهان اسلام، اظهار کرد: تصور می‌شد که جوانان جهان اسلام دیگر حاضر به دفاع از انقلاب و اسلام نیستند اما مدافعان حرم این تصور را از بین بردند، آنان در برابر جبهه گسترده عبری، عربی و غربی ایستادگی کردند و آنان را به شکست کشاندند.

سردار حسن‌زاده در رابطه با حمایت جمهوری اسلامی از مظلومان گفت: در برخی کشورها نظام و حکومت اسلامی وجود دارد، اما چرا دشمن با آنان کاری ندارد، چون انان برای اسلام و مظلومان جهان تولید قدرت نمی‌کنند، اما افتخار نظام اسلامی ما تولید قدرت برای جهان اسلام و برای مظلومان در سراسر عالم است، به همین خاطر دشمن از ما عصبانی است.

وی با ذکر انکه مقاومت مردم مظلوم فلسطین در برابر متجاوزان صهیونیست ادامه دارد، بیان کرد: مردم مظلوم و مقاوم فلسطین در برابر اشغالگران ایستادگی خواهند کرد، شهید حاج قاسم سلیمانی نیز در این مسیر مشت آنان را از وسایل دفاعی پر کرد.

فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ بیان آنکه امروز شاهد بزرگ‌ترین فتنه جهانی علیه انقلاب اسلامی هستیم، اظهار کرد: اتفاقات اخیر در کشور ناشی از عکس‌العمل دشمن به پیشرفت‌ها و دستاوردهای ایران مقتدر و جبهه سرافراز مقاومت در سال‌های اخیر بود.

سردار حسن‌زاده با اشاره با تلاش دشمن برای حادثه‌آفرینی در کشور و استفاده از رسانه برای تأثیرگذاری بر ذهن و روان مردم، گفت: دشمن در چند هفته گذشته تمام ذخایر ضد انقلابی خود را به صحنه آورد تا از قوی شدن ایران در عرصه‌های مختلف جلوگیری کند.

وی با ذکر آنکه دشمن اذعان کرده که تنها راه مقابله با ایران، استفاده از عملیات روانی سنگین علیه ملت ایران است، تصریح کرد: آنان اعتراف کردند که دیگر نمی‌توان از راه فشار اقتصادی بر ایران تسلط یافت، به همین دلیل به استفاده از ظرفیت رسانه و فضای مجازی روی آورده و تلاش کردند از این طریق به اصطلاح خودشان براندازی کنند.

فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ در مورد جهاد تبیین نیز بیان داشت: دشمن با استفاده از فضای مجازی، دل و قلب برخی جوانان ما را ربوده است، همه مردم و بسیجیان و جوانان ما باید به جهاد تبیین روی آوردند، در کشور امیدآفرینی کنند و تلاش دشمن را در این زمینه نیز خنثی کنند.

سردار حسن‌زاده ادامه داد: طبق اسنادی که در دست داریم، ضد انقلاب در پروژه سنگین براندازی شکست خورد، به همین خاطر تلاش کرد تا در روزهای اخیر سطح خشونت را افزایش دهد و پروژه کشته‌سازی را در کشور عملیاتی کند.

وی با ذکر آنکه خویشتن‌داری در برابر اغتشاشگران ناشی از ضعف نبود، گفت: دشمن تلاش داشت تا از طریق افزایش سطح خشونت و آمار تلفات و خسارات، کشور را دچار بی‌ثباتی کند، ما نباید اجازه می‌دادیم اراده آنان حاکم شود، به همین علت با خویشتن‌داری و بدون استفاده از سلاح و در عین حال با قدرت اطلاعاتی و عملیاتی توانستیم اغتشاشات را مدیریت کنیم.

فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ با اشاره به آنکه روند قدرتمندشدن و پیشرفت ایران ایران عزیز سرعت گرفته، تاکید کرد: دشمن توانایی تحمل ایران قوی را ندارد، حتی در روزهایی که درگیر حوادث گوناگون در کشور بودیم به دستاوردهایی در حوزه‌های مختلف رسیدیم. در حوزه ماهواره‌ای، ریلی، جاده‌ای، موشکی، آب‌رسانی و دیگر زمینه‌ها حتی در زمانی که تلاش دشمن برای بی ثبات سازی ایران بود، به دستاورد رسیدیم.

سردار حسن‌زاده در خصوص مقایسه جایگاه دیروز و امروز انقلاب اسلامی و استکبار گفت: تلاش دشمن در اوایل انقلاب آن بود که از ورود سیم خاردار و فشنگ برای دفاع 8 ساله ما جلوگیری کند، اما امروز او تلاش دارد تا از فروش موشک‌های نقطه زن و پهپادهای پیشرفته ما به کشورهای دیگر جلوگیری کند، انقلاب اسلامی به پیشرفت و قدرت رسیده و دشمن مانند گذشته، هم اکنون نیز درمانده است.

وی با بیان انکه در کشور مشکلاتی مانند مشکل مسکن، شغل، ازدواج و دیگر مشکلات وجود دارد، گفت: دشمن تصور می‌کرد مردم به دلیل مشکلات موجود از حرکت آنان حمایت می‌کنند اما ملت ایران در آستانه چهل و چهارمین سالگرد انقلاب اسلامی، بار دیگر از جهاد کبیر که به معنای مخالفت با خواسته‌های دشمن است، سربلند و پرافتخار بیرون آمد.

فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ با ذکر آنکه نباید جامعه را به باحجاب و کم‌حجاب، حزب اللهی و غیر حزب‌اللهی تقسیم کنیم، گفت: هیچ کدام از افراد جامعه با خواست دشمن همراه نشدند، همه افراد جامعه در جهاد کبیر پیروز شدند و دشمن را در این فتنه روانی سنگین، ناامید و مأیوس کردند.

سردار حسن‌زاده گفت: خون شهدای ما مظلومانه ریخته شد، خون مظلوم هیچ‌موقع از طرف خدای متعال بی پاسخ باقی نمی‌ماند، به برکت خون شهدا شاهد شکست استکبار جهانی خواهیم بود./فارس

فضای مجازی ازدواج تهران   اخبار برگزیده
  

قانون کار، قانون کارگران است نه قانون تجارت!مراسم بزرگداشت سالروز تصویب قانون کار به همت خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران امروز در محل دانشگاه علمی و کاربردی خانه کارگر برگزار شد.
ایلنا قانون قانون تجارت قانون کار 

  

ترس عجیب وزیر دفاع آمریکا نسبت به همکاری ایران و روسیهوزیر دفاع آمریکا با تکرار ادعاها مبنی بر ارسال پهپادهای ایران به روسیه برای استفاده علیه اوکراین گفت که این همکاری‌ها نگرانی‌های امنیتی جدید را برای واشنگتن و متحدانش ایجاد کرده است.
مثلث ایران جمهوری اسلامی ایران ایران و روسیه 

  

خبر خوش درباره حقوق کارگران | مبلغ نهایی حقوق کارگران مشخص شدمدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان از افزایش حق مسکن کارگران مشمول قانون کار به 650 هزار تومان خبر داد و گفت: این مهم در مصوبه جدید با افزایش 40 درصدی همراه بود.
فردا کارگر بازار کار کار 

  

پیش‌بینی جالب طارمی از 3 بازی ایران در جام جهانیمهدی طارمی مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان 3 دیدار ایران را مرحله گروهی پیش بینی کرد.
خانه فوتبال مهدی طارمی بازی ایران 

  

همه چیز درباره همسان سازی حقوق کارمندان و بازنشستگان/ زمان واریزی جدید به حقوق کارمندان / میزان حق عائله‌مندی و حق اولاد چقدر شدبا تصویب مصوبه لایحه متناسب‌سازی حقوق کارکنان و بازنشستگان کشوری و لشکری از سوی شورای نگهبان ماه، میزان افزایش حقوق از مهرماه اعمال می‌شود. این خبر را سخنگوی شورای نگهبان در چهاردهم آبان‌ماه اعلام کرده و گفته است اجرای آن از آذرماه عملیاتی خواهد شد.
فردا ایران خودرو مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران 

  

واریز مابه التفاوت حقوق بازنشستگان | حقوق کدام بازنشستگان افزایش یافت؟وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: پرداخت معوقات 5ماهه بازنشستگان سایر سطوح، در ماه جاری آغاز خواهد شد و تا قبل از پایان سال جاری، کلیه معوقات این گروه از بازنشستگان از محل افزایش 81 درصدی به عالوه مبلغ ثابت 585 هزار تومان تسویه خواهد شد.
مثلث وزارت بازرگانی کارگر بازار کار 

  

بازهم توافق با دولت بر سرِ طرح ساماندهی؟ / مجلس به خانه‌ی اول برمی‌گردد!کارگران بسیاری در انتظار تصویب طرح ساماندهی کارکنان دولت هستند. این نگرانی البته با توجه به صحبتهای اخیر قالیباف در مورد توافق با دولتی‌ها بی‌مورد نیست.
ایلنا دولت خبرنگار مصاحبه 

  

حمله به ایران، در دستور کار بنیامین نتانیاهو استروزنامه صهیونیستی هاآرتص مدعی شد که نتانیاهو در حال ورود به یک واقعیت جدید است و با در نظرگرفتن اهمیت موضوعی که او تهدید هسته‌ای ایران می‌نامد، ممکن است به دنبال آن باشد تا از او به عنوان حمله کننده به ایران و نه تضعیف کننده دموکراسی در اسرائیل، یاد شود.
ایلنا ایران کار بنیامین نتانیاهو 

  

صدر جدول لیگ یک تغییر کرد|استقلال ملاثانی باختپایان شکست ناپذیری استقلال ملاثانی و فجر/ صدر جدول تغییر کرد
خانه فوتبال جدول استقلال استقلال خوزستان 

  

بلاروس در آستانه تقابل با ایرانتیم ملی فوتبال جوانان در صورت موافقت فدراسیون با تیم امید بلاروس دیدار خواهد کرد.
ایلنا بلاروس فدراسیون فوتبال فوتبال 

  

دستور جلسات نمایندگان مجلس در این هفته مشخص شدنمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسات علنی هفته جاری خود به بررسی تقاضای استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت می‌پردازند.
ایلنا مجلس شورای اسلامی درمان شورای نگهبان 

  

بررسی راهکارهای تقویت امنیت در مجلسنماینده سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس گفت: کمیسیون امنیت ملی راهکارهای تقویت تدابیر امنیتی در اماکن مذهبی و عمومی را با دستگاه‌های ذیربط بررسی خواهد کرد.
فردا خانواده اماکن مذهبی ایران 

  

سیاست‌ورزی آمریکا به شیوه گاوچران‌های آمریکایی استجعفر قنادباشی گفت: آمریکایی‌ها در ظاهر فشار می‌آورند و در پشت پرده التماس می‌کنند.
مثلث سیاست خارجی استثنایی جعفر قنادباشی 

  

شکارچی قهار مقابل تیم ملی ایرانضربه هالند به ایران/شکارچی قهار مقابل شاگردان کی‌روش در جام جهانی
خانه فوتبال ایران هری کین خودرو 

  

6 درصد تولید گاز کشور صادر می‌شود/ مصرف خانگی در زمستان 3 برابر می‌شودرییس امور نظارت، اندازه‌گیری و کنترل کیفیت گاز اظهار داشت: در تابستان 200 میلیون مترمکعب گاز در بخش خانگی مصرف می‌شود و این رقم در زمستان به بالای 600 میلیون مترمکعب گاز در روز می‌رسد.
ایلنا تولید گاز زمین 

  اخبار داغ
  

اقتصادنیوز: سازمان جهانی بهداشت نسبت به کم توجهی به راهبرد مقابله با بیماری کووید19 در سال جاری هشدار داد.
اقتصادنیوز 

  

آماده عرضه دیگینیتی و فیدلیتی در بورس باشید + لیست قیمت و راهنمای خریدشرکت خودروسازی بهمن موتور عرضه محصولات دیگنیتی و فیدلیتی را در بورس کالا آغاز می‌کند. در این مرحله، 106 دستگاه دیگنیتی پرستیژ، 214 دستگاه دیگنیتی پرایم و 486 دستگاه فیدلیتی پرایم جدید در بورس کالا عرضه خواهد شد.
گسترش خودرو بورس کالا قیمت 

  

مقایسه قیمت سکه طرح جدید و قدیم طی 7 ماهبانک مرکزی متوسط قیمت فروش سکه تمام بهار آزادی طرح جدید و قدیم در تهران طی هفت ماه امسال را اعلام کرد که بر اساس آن، سکه طرح جدید و قدیم نسبت به مدت مشابه سال گذشته به‌ ترتیب 28.2 و 30.4 درصد افزایش قیمت داشته است.
گسترش قیمت افزایش قیمت ماه 

  

اقتصادنیوز :نرخ دلار متشکل در ابتدای معاملات نقدی امروز وارد کانال 34 هزار تومان شد و در محدوده 34 هزار و 100 تومان به فروش رسید اما در نیمه ظهر به کانال 33 هزار تومان برگشت و در حول و حوش 33 هزار و 900 تومان معامله شد. قیمت مذکور نسبت به عصر جمعه نزدیک به 700 تومان رشد کرده بود.
اقتصادنیوز قیمت دلار 

  

نقش سهام یار بر معاملات بورسامیرمهدی صبایی، مدیر نظارت بر بورس‌های سازمان بورس و اوراق بهادار در ارتباط با طرح سهام یار توضیح می دهد.
گسترش سهام سازمان بورس و اوراق بهادار سود 

  

شاخص بورس تهران امروز ترسید به محدوده مقاومتی کلاسیک یک میلیون و 422 هزار واحدی حمله کند.
اقتصادنیوز بورس تهران شاخص تهران 

  

رئیس سازمان بورس: همه خودروهای پرتیراژ قابلیت عرضه در بورس را دارندرئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به عرضه 207 و تارا در بورس کالا تاکید کرد: همه محصولات پرتیراژ قابلیت عرضه در بورس کالا را دارند.
مملکت‌آنلاین سازمان بورس و اوراق بهادار سازمان خصوصی سازی بورس کالا 

  

آماده عرضه این 3 خودروی پرطرفدار در بورس باشیدرییس سازمان بورس و اوراق بهادار از انجام اقدامات برای عرضه سهام دولت در مجموعه خودروسازان خبر داد و گفت: قدم‌های خوبی برای حذف قیمت‌گذاری دستوری برداشته شده است.
گسترش ایران خودرو خودرو خودروسازان 

  

​اقتصادنیوز: وزارت بهداشت العام کرد که در شبانه روز گذشته 39 بیمار مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد و متاصفانه 3 بیمار دیگر جان باختند.
اقتصادنیوز وزارت بهداشت 

  

امروز ارزش خالص تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی بازار برای نهمین روز متوالی منفی شد و 135 میلیارد تومان پول حقیقی از بورس خارج شد.
اقتصادنیوز پول مالکیت 

  

اقتصادنیوز: معاملات سهام همچنان در رکود نسبی است و شاخص‌های بازار سهام تغییرات اندکی داشتند.
اقتصادنیوز شاخص سهام 

  

کشنده FAW برای اشخاص حقیقی و حقوقی در بورس کالا عرضه می‌شودکشنده FAW CA4180 روز دوشنبه 14 آذر 1401 با قیمت پایه 2 میلیارد و 370 میلیون تومان در بورس کالا عرضه می‌شود. سررسید قرارداد خرید سلف این کشنده تولید سیبا موتور در گروه بهمن، 17 /11/ 1401 است.
اعتماد بورس کالا تولید قیمت 

  

حذف قیمت‌گذاری دستوری خودرو/ توافق برای عرضه خودروهای پرتیراژ در بورس کالارییس سازمان بورس و اوراق بهادار از انجام اقدامات برای عرضه سهام دولت در مجموعه خودروسازان خبر داد و گفت: قدم‌های خوبی برای حذف قیمت‌گذاری دستوری برداشته شده و امیدواریم بتوانیم بخش عمده‌ای از محصولات خودروسازان را از قیمت‌گذاری دستوری حذف و با قیمت بازار عرضه کنیم.
فردا قیمت ایران خودرو خودرو 

  

رییس سازمان بورس و اوراق بهادار از انجام اقدامات برای عرضه سهام دولت در مجموعه خودروسازان خبر داد و گفت: قدم‌های خوبی برای حذف قیمت‌گذاری دستوری برداشته شده و امیدواریم بتوانیم بخش عمده‌ای از محصولات خودروسازان را از قیمت‌گذاری دستوری حذف و با قیمت بازار عرضه کنیم.
اقتصادنیوز سازمان بورس و اوراق بهادار خودروسازان دولت