سوپر انقلابی ها چه می‌کنند | محمد مهاجری

خبر سراسری نوشت: محمدمهاجری، فعال سیاسی اصولگرا، درباره ماهیت تندروی و انقلابی‌نماها در ایران گفت: «داستان سوپر انقلابی ها داستان افرادی است که در سخنرانی چندوقت پیش مقام معظم رهبری نیز به آنها اشاره شد...

سوپر انقلابی ها چه می‌کنند | محمد مهاجری

خبر سراسری نوشت: محمدمهاجری، فعال سیاسی اصولگرا، درباره ماهیت تندروی و انقلابی‌نماها در ایران گفت: «داستان سوپر انقلابی ها داستان افرادی است که در سخنرانی چندوقت پیش مقام معظم رهبری نیز به آنها اشاره شد. این افرادکسانی هستند که ما را از اول انقلاب به انقلابی بودن قبول نداشتند الان نیز گرفتار این افراد هستیم آدم های تندرویی که هیچ منطق و استدلالی بر رفتار و افکار آن ها حاکم نیست و معمولا آدم های تندرو دارای احساسات و عواطف سیاسی خیلی تند هستند و عقلانیتی نیز بر آن ها وجود ندارد و حتی قبل از انقلاب این افراد حضور داشتند. الان نیز دلواپسان، سوپرانقلابی‌های امروز هستند که به هیچ صراطی مستقیم نیستند.در جنگ نهروان و صفین هم سوپر انقلابی‌ها حضور داشتند کسانیکه حضرت علی(ع) را به انقلابی‌بودن قبول نداشتند».

او در ادامه درباره روش‌های سوپرانقلابی ها در سیاست ورزی افزود: «سوپر انقلابی‌ها برای احیای خود ناگزیرند دیگران را تخریب کنند.اینکه یک شخص تندرو به دیگران تهمت می زند حتما باید حرف خود را به مخالف تحمیل کند.دروغ و شارلاتانیسم و تهمت به دیگران روش‌هایی است که سوپرانقلابی ها به آن اعتقاد دارند. پیدا کردن این افراد نیز کار سختی نیست.الان شخصیت های سیاسی و شاخصی دارند.وقتی رهبری در دیدار با نمایندگان این حرف را می زنند یعنی در مجلس نیز این آفت وجود دارد وقتی رهبری می گویند انقلابی ماندن مهم است یعنی در مجلس نیز این جریان وجود دارد».

این فعال سیاسی سپس درباره آینده جریان تندرو اشاره کرد: «جریانات تندرو همیشه زنده هستند تا وقتی هوای نفس و شیطان و دروغ هست این جریان نیز وجود دارد و هیچوقت هم حذف نخواهند شد و نمک غذا سیاسیون ما هستند».

مهاجری در پایان نسبت به وجود تندروی در جناح چپ گفت: «در جناح چپ نیز تندروها کم نبودند بعد از دوم خرداد76 از این افراد در جناح چپ نیز زیاد بودند که برخی الان خارج کشور اند قبل از انقلاب نیز در سازمان مجاهدین خلق می بینید که به آدم کشی رو می آوردند و فردی مثل شریف واقفی را به شهادت می رسانند. البته در حال حاضر به این دلیل که جناح چپ در قدرت حضور ندارد سوپرانقلابی‌های جناح راست هستند بروز و ظهور دارند».

انتهای پیام

برچسب هاتندروها سوپر انقلبی ها

محمد مهاجری ایران جنگ   اخبار برگزیده
  

الهلال دوباره در جام باشگاه‌های جهانکنفدراسیون فوتبال آسیا قصد دارد تیم عربستانی را به عنوان نماینده قاره کهن در مسابقات جام باشگاه های جهان 2022 معرفی کند.
ایلنا کنفدراسیون فوتبال آسیا فوتبال فوتبال آسیا 

  

دستور رئیس‌جمهور برای پرداخت تسهیلات ویژه ازدواج به دهه شصتی‌هامعاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری با اشاره به مشکلات ازدواج جوانان دهه شصتی، از دستور رئیس جمهوری به منظور درنظرگرفتن تسهیلات ویژه‌ای علاوه بر وام ازدواج همگانی، برای زوجین دهه شصتی خبر داد.
ایلنا رئیس جمهور وام ازدواج ازدواج 

  

اقبال شاکری: آمریکا باید حرف جدیدی در مذاکرات داشته باشد/خواسته ما رفع تحریم‌ها استعضو کمیسیون عمران مجلس گفت: وقتی طرف مقابل تقاضای مذاکره می‌کند، یعنی آنها باید حرف جدیدی برای گفتن داشته باشند و امید است حرف‌های جدید آمریکا و غرب بتواند گفتگوها را به نتیجه نزدیک کند.
فردا دیپلماسی کمیسیون عمران مجلس مجلس شورای اسلامی 

  

اطلاعات جدید و مهم از مذاکرات رفع تحریمی در دوحهمشاور تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای گفت: مذاکره‌کنندگان ما در این دور از مذاکرات، درباره تضمین‌ها، راستی آزمایی و برچیده شدن تحریم‌ها مذاکره کردند و امتیازات خوبی را به دست آوردند که این باعث استعفای 2 تن از اعضای تیم مذاکره کننده آمریکا شد.
مثلث جمهوری اسلامی ایران وام جمهوری اسلامی 

  

پیام مقامات ارشد امارات به رئیسیمقامات ارشد امارات در پیام‌هایی جداگانه حادثه زلزله هرمزگان را به رئیس‌جمهور کشورمان تسلیت گفتند.
مثلث زلزله ایران رایگان 

  

آیا کرونا از آزمایشگاهی در آمریکا آمده؟دانشمند آمریکایی: ویروس کرونا از آزمایشگاهی در آمریکا نشأت گرفته است جفری ساکس، استاد مشهور دانشگاه کلمبیا: من به مدت 2 سال ریاست کمیسیون کرونا مجله Lancet[مشهورترین مجله پزشکی دنیا] را بر عهده داشتم. متقاعد شدم این ویروس از یک بیوتکنولوژی آزمایشگاه آمریکا نشأت گرفته و منشأ طبیعی نداشته است. از نظر من این یک اشتباه بزرگ بیوتکنولوژی و نه یک حادثه سرریز طبیعی است...
مستقل‌آنلاین ویروس دانشگاه کلمبیا بیوتکنولوژی 

  

افزایش تعامل سازمان تعزیرات و دیوان عالی کشوردر نشست رئیس سازمان تعزیرات حکومتی و رئیس دیوان عالی کشور بر افزایش تعامل و ارتباط سازنده تأکید شد.
ایلنا تعزیرات قانون روابط عمومی 

  

جاماندگان سهام عدالت بخوانند/ زمان ثبت نام مشمولان اعلام شدرییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: پیش بینی می کنیم 4 میلیون نفر جاماندگان افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد باشند و گروه های بعدی اولویت دار نیز کارگران، کارمندان و ... هستند و احتمالا تا اواسط تابستان آیین نامه فراخوان ثبت نام سهام عدالت در کشور اعلام بشود.
فردا سهام عدالت سهام کمیسیون اقتصادی مجلس 

  

آیین‌نامه اجرایی قانون نظام رتبه‌بندی معلمان ابلاغ شدسخنگوی وزارت آموزش و پرورش از ابلاغ آیین‌نامه اجرایی قانون نظام رتبه‌بندی معلمان خبر داد.
ایلنا قانون وزارت آموزش و پرورش آموزش 

  

خواسته‌های حداکثری و غیرواقعی ایران خارج از برجام است«ایران نه‌تن‌ها پیشنهاد روی میز را قبول نکرده است، بلکه موضوعات بیشتری را نیز اضافه کرده است که خارج از برجام با خواسته‌های حداکثری و غیرواقعی است.»
مستقل‌آنلاین روزنامه ایران سازمان ملل 

  

اکثریت مردم خواهان رسیدن به توافق و احیاء برجام هستنداکثریت مردم طرفدار رسیدن به توافق و احیاء برجام هستند. مسئولان باید به نظر اکثریت مردم احترام بگذارند و برای به نتیجه رساندن مذاکرات تلاش جدی کنند.
مستقل‌آنلاین روزنامه دموکرات جمهوری اسلامی 

  

درخواست رئیسی جهت ارائه لایحه تفکیک وزارت صمترئیس مجلس شورای اسلامی از درخواست رئیس جمهور جهت ارائه لایحه تفکیک وزارت صمت خبر داد و گفت: با توجه به اینکه طرح استیضاح در راستای اصلاح امور و پیشرفت کار است، بهتر است این فرصت را برای اصلاح اصولی ساختار به دولت بدهیم.
مثلث وزارت نیرو رئیس جمهور مجلس شورای اسلامی 

  

طرح اصلاح قانون کاهش مجازات حبس تعزیری با فوریت بررسی می‌شودنمایندگان مجلس با بررسی یک فوریتی طرح الحاق یک ماده به قانون کاهش مجازات حبس تعزیری موافقت کردند.
ایلنا قانون بازداشت مجلس شورای اسلامی 

  

مربی پرسپولیسی دستیار مطهری در نساجی شدیک پرسپولیسی دستیار مطهری در نساجی شد
خانه فوتبال خودرو نساجی فوتبال 

  

تاوان تحریم‌ها را فقط مردم پس دادندتاوان تحریم‌ها را فقط مردم پس دادند. صحبت‌های انتقادی کارگردان «برادران لیلا» درباره تحریم‌ها در جشنواره مونیخ: یک فاجعه رخ داده و همچنان هم ادامه دارد.
مستقل‌آنلاین خودکشی معتاد مسکن