ایرنا   |  ورزشی  |  

تیم های کشتی ایران و روسیه اردوی مشترک برگزار می کنند

تهران- ایرنا- تیم های منتخب کشتی آزاد نوجوانان و جوانان ایران و روسیه در تهران اردوی مشترک برگزار می کنند.

تیم های کشتی ایران و روسیه اردوی مشترک برگزار می کنند

به گزارش ایرنا، با درخواست فدراسیون کشتی روسیه و موافقت فدراسیون کشورمان اردوی مشترک تمرینی بین کشتی گیران روسیه (تاتارستان) و تیم های منتخب کشتی آزاد نوجوانان و جوانان ایران روزهای 22 تا 29 آذر در تهران برگزار می شود.برگزاری اردوی مشترک تیم های روسیه و ایران در حالی قرار است برگزار شود که به نظر می رسد این کشور در نظر دارد مراودات کشتی خود را با کشورمان همچنان در رده های سنی پایه ادامه دهد.روس ها طی چند سال گذشته هیچگاه در تورنمنت های بین المللی ایران همچون جام جهان پهلوان تختی شرکت نکرده اند و حضور تیم های کشتی آنها تنها محدود به جام شاهد و یا روز جهانی کودک بود.از سوی دیگر طی هفته های گذشته فدراسیون کشتی روسیه از تیم های منتخب کشتی آزاد ایران برای حضور در جام الروسا روسیه در مسکو و جام آلانز در ولادی قفقاز مرکز جمهوری اوستیای شمالی دعوت بعمل آورده بود و حتی هزینه کامل تیم منتخب کشتی آزاد استان مازندران در جام آلانز را نیز تقبل کرده اند.به نظر می رسد سیاست فدراسیون کشتی روسیه با حضور افرادی همچون آرسن فادزائف به عنوان نایب رییس فدراسیون، با تحولاتی روبرو شده و باید منتظر تیم های قدرتمند دو کشور در تورنمنت های سطح بالایی همچون جام جهان پهلوان تختی، ایوان یاریگین، پادوبنی و سایر تورنمنت ها باشیم.ورزشی**1067**9118

کشتی آزاد فدراسیون کشتی ایران   اخبار برگزیده
  

باشگاه استقلال به شایعات نقل و انتقالاتی واکنش نشان دادباشگاه استقلال به شایعات نقل و انتقالاتی که این روزها در رسانه‌ها مطرح می‌شود واکنش نشان داد.
برنا باشگاه استقلال استقلال رسانه 

  

چراغ سبز برانکو به بازگشت طارمیاحتمالا در نقل و انتقالات بازیکن سابق قرمز ها بار دیگر به جمع سرخپوشان اضافه می‌شود.
برنا برانکو مهدی طارمی باشگاه پرسپولیس 

  

پرسپولیس تیم متعصبی است/ سپاهان شانس بیشتری برای برد داردسرمربی سابق تیم فوتبال سپاهان گفت: بزرگترین شاخصه تیم پرسپولیس تعصب آن است همه فکر می‌کردند پرسپولیس چون نتوانسته در پنجره نقل و انتقالات یارگیری کند حالا در بازی‌های آسیایی و لیگ ناموفق است بازیکنانش خسته شده و آسیب دیدگی پیدا کرده‌اند...
برنا پرسپولیس استقلال باشگاه سپاهان 

  

استقلال روند صعودی خود را با قدرت ادامه می‌دهد/ تیم باید نقاط ضعفش را در آسیا ترمیم کند/ پدیده را در تهران می‌بریم و به کورس قهرمانی می‌رسیمپیشکسوت باشگاه استقلال گفت: سومین برد پیاپی استقلال بیانگر این است که تیم روند صعودی خود را با قدرت ادامه می دهد.
برنا باشگاه استقلال استقلال ایران 

  

انفجار انتحاری در چابهارمعاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان از انفجار یک خودروی بمب گذاری شده در چابهار خبر داد.
برنا انفجار 

  

جایگزین انصاری در استقلال مشخص شدبازیکن سابق استقلال بار دیگر در فصل نقل و انتقالات به جمع آبی‌ها اضافه می‌شود.
برنا استقلال فوتبال قزاقستان 

  

مهر تایید بازگشت جباروف به استقلال!بازیکن اسبق استقلال در آستانه پیوستن به این تیم قرار دارد.
برنا باشگاه استقلال استقلال 

  

تا می توانید مغز بخورید و فرقی نمی کند از کدامیک از مغزها استفاده کنید. بادام، بادام زمینی، فندوق... همگی پر خاصیت هستند.
برنا سرطان پروستات رژیم غذایی مغز 

  

پیش‌بینی پدیده استقلال درست از آب درآمدمهاجم استقلال می گوید این تیم با حمایت می تواند نتایج بهتری کسب کند.
برنا باشگاه استقلال استقلال بازی 

  

استقلال و سپاهان نقره داغ شدندکمیته انضباطی آرای خود را در خصوص برخی از تیم های لیگ برتری صادر کرد.
برنا باشگاه استقلال استقلال استقلال خوزستان