ژاپن در رده اول قدرت و اعتبار گذرنامه

ژاپن و سنگاپور جایگاه خود را در صدر رتبه بندی کشورهایی با گذرنامه های قدرتمند و معتبر حفظ کردند.

ژاپن در رده اول قدرت و اعتبار گذرنامه

لندن (جیجی پرس) - شرکت مشاوره انگلیسی( هانلی و شرکا)، سه شنبه در گزارش ارزیابی جدید اعلام کرد: ژاپن و سنگاپور جایگاه خود را در صدر رتبه بندی کشورهایی با گذرنامه‌های قدرتمند و معتبر حفظ کردند. ژاپن در گزارش سه ماهه از معیار و شاخص‌های گذرنامه مورد ارزیابی هنلی، رتبه اول را حفظ کرده است. این گذرنامه‌ها با توجه به تعداد مقصد بدون ویزا برای دارندگان گذرنامه که می‌توانند بدون ویزای اولیه، از ابتدای سال 2018، سفر داشته باشند سنجش شده است. دارندگان گذرنامه‌های ژاپنی و سنگاپور دسترسی رایگان یا بدون ویزا برای ورود به 190 کشور و منطقه جهان را دارند. آلمان، فنلاند و کره جنوبی با دسترسی به 188 مقصد و بدون ویزای قبلی، پس از ژاپن قرار دارند. کریستین کالین، رئیس موسسه Henley و همکاران، در بیانیه‌ای گفت: "یک رابطه قوی بین آزادی ویزا و مزایای دیگر مانند آزادی تجارت و سرمایه گذاری، استقلال دادگستری، سلامت مالی و حقوق مالکیت وجود دارد. موسسه " Henley & Partners مهاجرت بین المللی و سایر خدمات را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. کشورهایی که دارندگان گذرنامه‌های ژاپنی بدون ویزا دسترسی ندارند عبارتند از کره شمالی، بوتان، افغانستان، ترکمنستان، روسیه، کوبا، عربستان سعودی، نیجریه، کامرون و ایران.

ژاپن ویزا روسیه   اخبار برگزیده
  

ایرنا- وزیر امور خارجه پیشین انگلیس معتقد است که آمریکا بدون پشتوانه منطقی از برجام خارج شد و لازم است که اولاً به این توافق بازگردد و ثانیاً متوجه اشتباه خود شود.
نامه نیوز ایران ایران و آمریکا حسن روحانی 

  

توضیحاتی در مورد رفع فیلتر تلگرامرئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در خصوص احتمال رفع فیلتر تلگرام توضیحاتی ارائه داد.
مستقل‌آنلاین تلگرام وزارت کشور کارت ملی هوشمند 

  

خط قرمز وزارت کشور در انتخابات/رایزنی با شورای نگهبان نتیجه دادرئیس ستاد انتخابات کشور با اشاره به اینکه تاکنون کار سازماندهی شده در داخل کشور برای تحریم انتخابات نداشته‌ایم، گفت: همه گروه‌های سیاسی کشور، مشارکت در انتخابات را ترجیح خواهند داد.
مثلث وزارت کشور ستاد انتخابات کشور انتخابات مجلس 

  

پیش فروش بزرگ ایران خودرو با عرضه 9 مدل (قیمت)مرحله سوم پیش فروش محصولات ایران خودرو از امروز (30 مهرماه جاری) آغاز می شود.
خودروتک ایران خودرو ایران خودرو 

  

رمزگشایی از 2 مدل کاندیدای توقف تولید پراید و 405داستان حذف پراید و یک خودرو دیگر که احتمالا پژو 405 است اکنون به اینجا رسیده است که نه به طور کامل بلکه مدل هایی از این 2 خودرو از چرخه تولید خودرو کشور حذف می شوند. با توجه به شواهد موجود می توان پی برد که کدام مدل از این دو خودرو برای سال آینده خط تولید را ترک خواهند کرد.
خودروتک خودروسازان تولید ایران خودرو 

  

ارائه گزارش حمله به نفتکش ایران به سازمان ملل/ تکذیب ادعای دستگیری در نهاد ریاست جمهوری/ برگزاری چهارمین جلسه رسیدگی به اتهامات شبنم نعمت‌زادهخودکفایی ایران در تولید جنگنده‌ها، رایزنی وزارت اقتصاد با اتاق بازرگانی برای بازگرداندن ارز حاصل از صادرات، ارائه گزارش حمله به نفتکش ایران به سازمان ملل، تکذیب اعطای وام 18 میلیارد و 400 میلیون دلاری به ایران توسط ژاپن، تکذیب ادعای دستگیری در نهاد ریاست جمهوری، برگزاری چهارمین جلسه رسیدگی به اتهامات شبنم نعمت‌زاده، ادعای آژانس امنیت ملی آمریکا درباره استفاده روسیه از زیرساخت‌ها...
ایلنا ایران خودرو ایران ایران و روسیه 

  

ترامپ: به وعده انتخاباتی‌ام عمل می‌کنماقتصادنیوز : رئیس‌جمهور آمریکا بار دیگر تأکید کرد که طبق وعده‌ای که در جریان انتخابات سال 2016 به حامیان خود داده است، سربازان آمریکایی را به کشورشان بازخواهد گرداند.
اقتصادنیوز دونالد ترامپ ترامپ رئیس جمهور 

  

ایران ارزان‌ترین بنزین را در منطقه دارد و از همین رو قاچاق بنزین از این کشور همواره جذابیت بالایی برای قاچاقچیان داشته است اما آیا بنزین در ایران در مقایسه با درآمد سرانه،‌ در واقعیت نیز ارزان‌ترین بنزین در خاورمیانه به شمار می‌آید.
نامه نیوز بنزین درآمد ایران 

  

کاخ سفید به دنبال درگیری مستقیم و نظامی با تهران نخواهد بودمحمد جواد ظریف، وزیر خارجه کشورمان در گفت‌وگو با شبکه المسیره گفت: اگر شرایط مناسب فراهم شود، من آماده سفر به ریاض برای حل اختلافات خواهم بود.
مستقل‌آنلاین کاخ سفید دونالد ترامپ جمهوری اسلامی ایران 

  

دکتر ظریف: من آماده سفر به عربستان هستموزیر خارجه کشورمان گفت که آماده سفر به عربستان برای حل اختلافات است.
مثلث یمن سفر عربستان