ایلنا   |  اقتصادی  |  

کلینیک دندانپزشکی دکتر بروفه در تهران

مراقبت از دندان ها و انجام درمان های دندانپزشکی یکی از اقدامات مهمی است که هر یک از افراد برای سلامت دندان های خود باید به آن توجه ویژه داشته باشند. امروزه داشتن لبخندی زیبا و دندان های یک رنگ و مرتب به اندازه قبل سخت و دشوار نیست. در صورتی که شما نیز از مشکلات مربوط به دندان خود رنج می برید کافی است که به کلینیک دندانپزشکی دکتر بروفه در تهران مراجعه کنید.

کلینیک دندانپزشکی دکتر بروفه در تهران

مراقبت از دندان ها و انجام درمان های دندانپزشکی یکی از اقدامات مهمی است که هر یک از افراد برای سلامت دندان های خود باید به آن توجه ویژه داشته باشند. امروزه داشتن لبخندی زیبا و دندان های یک رنگ و مرتب به اندازه قبل سخت و دشوار نیست. در صورتی که شما نیز از مشکلات مربوط به دندان خود رنج می برید کافی است که به کلینیک دندانپزشکی دکتر بروفه در تهران مراجعه کنید.

خدمات کلینیک دندانپزشکی دکتر بروفه در تهران

کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر بروفه دارای کادر تشکیل شده از دندانپزشکان مجرب و توانمند است که در حوزه های مختلف دندانپزشکی دوره های خاص را گذرانده اند. خدماتی که در این کلینیک ارائه می شود عبارتند از:

دندانپزشک ترمیمی و زیبایی: داشتن دندان های سالم نه تنها باعث ارتقاء سلامت دهان و دندان می شود بلکه اعتماد به نفس افراد را نیز افزایش می دهد. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی درمان های زیبایی و ترمیمی در دندانپزشکی به بخش مهمی از خدمات درمانی در کنار رفع بیماری ها و نقایص دندانی تبدیل شده است. یکی از خدمات ارائه شده در کلینیک دندانپزشکی دکتر نسیم بروفه در تهران، دندانپزشک ترمیمی و زیبایی است.

ایمپلنت دندان: از دست دادن دندان یکی از مشکلات جدی است که برای بسیاری از انسانها سخت و حتی غیرقابل تحمل است. برخی از افراد به سراغ دندان های مصنوعی می روند اما در حال حاضر بهترین درمان، ایمپلنت است.

ایمپلنتولوژی نتیجه آخرین تحقیقات و تکنولوژی های روز دنیا در حوزه دندانپزشکی است. قرار دادن ایمپلنت دندان در فک، نه تنها درمانی آسان است بلکه عارضه ای نیز به دنبال ندارد. ایمپلنت دندان همان نقش دندان های اصلی را تا پایان عمر برای بیمار ایفا می کند. ایمپلنت دندان یکی از خدماتی است که در کلینیک دندانپزشکی دکتر بروفه در تهران به بیماران ارائه می شود.

درمان بیماری های دهان و دندان کودکان: درمان دندان های پوسیده کودکان برای اغلب والدین کاری سخت است؛ زیرا آستانه تحمل درد برای کودکان، بسیار پایین است. در کلینیک دندانپزشکی دکتر نسیم بروفه نیروهای مجرب که در حوزه درمان بیماری های دهان و دندان کودکان دوره های ویژه گذرانده اند آماده ارائه خدمات درمانی به کودکان هستند.

با توجه به این که هرگونه تاخیر در درمان بیماری های دهان و دندان کودکان می تواند پروسه درمان را سخت تر کند، بنابراین بهتر است در اولین فرصت با مشاهده علائم به کلینیک مراجعه کنید.

لیست خدمات کلینیک دندانپزشکی دکتر بروفه

1. معاینه و مشاوره

2. لامینیت و ونیر

3. اصطلاح طرح لبخند

4. بلیچینگ (سفید کردن دندان)

5. ایمپلنت

6. جراحی دندان

7. دندانپزشکی زیبایی

8. دندانپزشکی اطفال

9. درمان ریشه

10.  پروتزهای دندان

11. ارتودنسی

ویژگی های کلینیک دندانپزشکی

1. درمان های دندان و خدمات زیبایی از طریق دستگاه‌های پیشرفته و تجهیزات به روز انجام شود.

2. مواد باکیفیت و درجه یک برای درمان مورد استفاده قرار بگیرد.

3. کلینیک دندانپزشکی دارای کادر مجرب، با سابقه درخشان و متخصص در شاخه های مختلف دندانپزشکی باشد.

4. خدمات دندانپزشکی مطابق با نیازهای روز جامعه ارائه شود؛ مانند خدمات زیبایی دندان

5. تکنیک های استفاده شده برای بیماران به روز و مورد تایید سازمان های مربوطه باشد.

6. به بیماران برای داشتن انتخاب گزینه مناسب درمانی مشاوره و راهنمایی لازم انجام شود.

7. هزینه های درمانی مطابق با تعرفه سازمان های نظارتی مربوطه باشد.

8. کلینیک به دستگاه رادیوگرافی و لابراتوار اختصاصی مجهز باشد.

9. کلینیک محیطی آرام، بهداشتی و امن داشته باشد.

10. از وسایل و تجهیزات دندانپزشکی استریل استفاده شود.

11. بیماران اورژانسی پذیرش شوند.

پزشکان کلینیک دندانپزشکی دکتر بروفه در تهران

یکی از ویژگی های مهم یک کلینیک دندانپزشکی خوب این است که دارای کادری مجرب و توانا باشد. شما می توانید برای دریافت کلیه خدمات درمانی دندان به کلینیک دندانپزشکی دکتر نسیم بروفه مراجعه کنید. کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر بروفه دارای کادری تشکیل شده از دندانپزشکان مجرب و توانا در زمینه های مختلف است. زیبایی و ترمیم دندان ها علاوه بر بخشیدن یک لبخند دل‌نشین به چهره شنا در افزایش طول عمر و سلامت دندان های شما هم مؤثر است. بدون شک مراجعه به افراد غیرمتخصص منجر به آسیب و پیامدهای زیان بار برای دندان ها و تلف شدن وقت و هزینه شما می شود ترمیم و زیبایی دندان ها نیاز به دانش تخصصی و مهارت و تجربه بالای دندانپزشک متخصص دارد.

دریافت نوبت از کلینیک دندانپزشکی

یکی از مشکلات رایج افرادی که قصد دارند برای درمان دندان های خود به کلینیک مراجعه کنند، دریافت نوبت است. کلینیک دندانپزشکی دکتر بروفه با امکان دریافت نوبت به صورت اینترنتی، به بیماران کمک می کند تا با توجه به ساعت و زمان های خالی، نوبت خود را رزرو کنند.

دریافت نوبت به صورت اینترنتی بسیار آسان است و در عرض چند دقیقه امکان پذیر است و نیازی به مراجعه حضوری به کلینیک برای دریافت نوبت نیست.

کلینیک دندانپزشکی دکتر بروفه در تهران در کرونا

با شیوع کرونا ویروس در دو سال اخیر؛ متاسفانه برخی از افراد با ترس ابتلا به کرونا از مراجعه به دندانپزشکی اجتناب می کنند؛ اما این افراد باید در نظر داشته باشند که هرگونه تاخیر در مراجعه به دندانپزشک می تواند مشکلات سطحی دندان را به مشکلات جدی تر تبدیل کند. به طوری که در مواردی ترمیم دندان امکان پذیر نیست.

به همین دلیل مراجعه به دندانپزشک در دوران کرونا باید مانند قبل به صورت منظم باشد. با توجه به حساسیت وضعیت موجود، کلینیک دندانپزشکی دکتر نسیم بروفه از همان ابتدا، تمام خدمات خود را مطابق با پروتکل های اعلام شده از سمت وزارت بهداشت ارائه می دهد.

همچنین در حال حاضر کلینیک به مدرن‌ترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های استریلیزاسیون مجهز شده است. به همین دلیل جای هیچ گونه نگرانی نیست. شما می توانید با خیال راحت برای درمان بیماری های دهان و دندان خود به کلینیک مراجعه کنید.

قیمت خدمات دندانپزشکی در کلینیک

قیمت خدمات دندانپزشکی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. بیماران برای اطلاع از قیمت ها بهتر است که جهت دریافت مشاوره به صورت حضوری به کلینیک مراجعه کنند. همچنین جهت دریافت راهنمایی های اولیه می توانید از طریق شماره های اعلام شده با کلینیک تماس بگیرد.

صحبت نهایی

همان طور که در این مقاله اشاره کردیم دهان و دندان از اجزای مهم و حیاتی بدن است و سلامت و عملکرد طبیعی آن ها اهمیت زیادی در سلامت بخش ها و دستگاه های دیگر بدن دارد؛ بنابراین معاینات دوره ای در سلامت دهان و دندان بسیار موثر است.

با توجه به این که مراجعه به یک مطب شخصی دندانپزشک ممکن است تمام نیازهای دندانپزشکی شما را یکجا برآورده نکند، بهترین گزینه مراجعه به کلینیک دندانپزشکی در تهران است. شما می توانید برای دریافت کلیه خدمات درمانی دندان به کلینیک دندانپزشکی دکتر نسیم بروفه در بیمارستان سلامت فردا مراجعه کنید.

آدرس کلینیک:

تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی - خیابان ناطق نوری - بیمارستان سلامت فردا

کلینیک دندانپزشکی دکتر نسیم بروفه

ساعت کاری:

شنبه تا چهارشنبه 10 صبح تا 19 عصر

پنج‌شنبه‌ها 10 تا 15 بعدازظهر

شماره تماس:

09034322022

02149229190

آدرس سایت کلینیک: www.drboroofehdentalclinic.com

پایان رپرتاژ آگهی

درمان تهران وزارت بهداشت   اخبار برگزیده
  

شرط قیمت سکه برای صعود به قله 12 میلیون و 800 هزاراقتصادنیوز : قیمت سکه در معاملات پشت خطی شب گذشته بر مدار صعود قرار گرفت.
اقتصادنیوز قیمت 

  

خیز دلالان برای مجوز صوری صادرات قطعات خودروبازخوانی تخلفات رخ داده در ماجرای صادرات صوری سیب برای دریافت مجوز واردات موز، زنگ خطر را برای طراحان ایده صادرات قطعات برای واردات خودرو به صدا درآورده است.
فردا واردات خودرو خودرو واردات 

  

دولت و ضرورت بازنگری در سیاست فقرزدایی‌قانون اساسی تکلیف سنگینی را برای دولت و حکومت در میدان اصلاح مناسبات اقتصادی و ارتقای کیفیت زندگی و سطح معیشت شهروندان تعیین کرده‌ است.
۵۵ آنلاین دولت روزنامه تورم 

  

سیاست‌گذاری در ایران و علت تکرارپذیری خطاهای این حوزه/ تعارض ساختاری فراوانی در نظام حکمرانی ما وجود داردرئیس پیشین مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری از «دلایل تکرارپذیری خطاها در حوزه سیاستگذاری و ویژگی نهاد سیاست‌گذاری» می‌گوید.
ایلنا ایران دموکراسی رئیس جمهور 

  

راه‌اندازی بانک اطلاعاتی مجرمان متواریرئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه گفت: با راه اندازی این سرویس هیچگونه خدماتی به مجرمان متواری ارائه نخواهد شد.
ایلنا بانک قوه قضاییه فناوری 

  

در مذاکره و رسیدن به توافق جدی هستیم/ قطعا دست ما بسته نخواهد بودوزیر امور خارجه در گزارشی از یکصد روز فعالیتش در سمت وزارت امور خارجه، با بیان این‌که قطعا دست ما بسته نخواهد بود و گزینه‌های مختلفی در مقابل ما قرار دارد، گفت: از گزینه گفت‌وگو در وین شروع می‌کنیم و در مذاکره و رسیدن به توافق جدی هستیم.
نامه نیوز رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران نیویورک 

  

حمله جهش جدید ویروس کرونا به واکسینه‌نشده‌هادر برخی کشورهای اروپایی با گذشت نزدیک به 2 سال از شیوع کرونا، کار به رکوردشکنی موارد ابتلای روزانه کرونا کشیده شده؛ مثل آلمان و انگلیس که به‌ترتیب ابتلای 75 هزار و 40 هزار نفر در یک روز را ثبت کرده‌اند...
مثلث ویروس وزارت بهداشت سازمان بهداشت جهانی 

  

جمعه سیاه برای پرسپولیسی‌هاخبر شارژ مالی بازیکنان استقلال از سوی این باشگاه، دلخوری و ناراحتی بازیکنان تیم پرسپولیس را به دنبال داشت.
خانه فوتبال بهاره رهنما هانیه توسلی باشگاه استقلال 

  

نماینده مجلس: کارکنان دولت حتی وزرا و نمایندگان مجلس، نباید بیش از 35 میلیون تومان دریافتی داشته باشند + ویدیوشریعتی نماینده مجلس: هیچکس قائل به تساوی در حقوق و دستمزد نیست ولی تبعیض‌ها مردم را آزار می‌دهد. سقف دریافتی پزشکان ماهانه باید زیر 100 میلیون تومان باشد.
۵۵ آنلاین دولت دستمزد 

  

ورود مستقیم رئیس جمهور برای آرامش در بازار و تثبیت قیمت‌هاپایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری/ رئیس جمهور بر ضرورت تداوم همکاری و هماهنگی مؤثر تیم اقتصادی دولت به منظور آرامش در بازار و تثبیت قیمت‌ها تأکید کرد.
نامه نیوز رئیس جمهور ریاست جمهوری تورم 

  

توقف پیش‌فروش فوری خودرو/مجوز گرانی در راه است؟ایران خودرو و سایپا طرح فروش فوق‌العاده خودرو را متوقف کرده‌اند. این تصمیم پس از آن گرفته شد که دولت مانع افزایش رسمی قیمت خودرو شد. اما پشت پرده توقف فروش فوق‌العاده خودرو چیست؟
فردا ایران خودرو خودرو خودروسازان 

  

می‌توانید در همه مسائل عمومی کشور اثربخش و مشکل‌گشا باشیدفرمانده کل قوا در پیامی به مناسبت هفته بسیج خطاب به آحاد بسیجیان، خاطرنشان کردند: با اعتماد و توکل بر خداوند دانا و توانا می توانید در همه مسائل عمومی کشور و ملت اثر بخش و مشکل گشا باشید.
ایلنا بسیج رهبر انقلاب ایران 

  

دلار به کمک قیمت سکه رفت /سیگنال سیاسی به بازار سکهاقتصادنیوز: قیمت سکه در معاملات پشت خطی شب گذشته بر مدار صعود قرار گرفت.
اقتصادنیوز قیمت 

  

بسیج حقیقتا یک موهبت الهی بود، هست و برای همیشه خواهد بودفرمانده کل سپاه پاسداران، گفت: هرچه آنچه فضیلت است در شاکله‌ی هیات زیبای بسیج، این نهاد الهی کاملا درخشان و برجسته دیده‌ایم.
ایلنا بسیج سپاه پاسداران حسین سلامی 

  

تله جدید هسته ای مقابل ایراندر حالی که یک هفته دیگر مذاکرات احیای برجام در وین برگزار می‌شود، رسانه‌های غربی از وجود یک ایده تازه‌ در مذاکرات خبر می‌دهند. گفته می‌شود آمریکا این ایده تازه را با مقامات اسرائیلی در میان گذاشته است.
مثلث هسته ای ایران جمهوری اسلامی ایران 

  اخبار داغ
  

واکسن کرونا پولی نخواهد شد/ تعیین تکلیف سخنگوی ستاد ملی کرونا به گزارش خبرنگار مهر، کمال حیدری که جایگزین علیرضا رئیسی در معاونت بهداشت وزارت بهداشت شده است، در اولین گفتگوی تفصیلی با خبرنگار مهر، به مهم‌ترین مسائل مبتلابه حوزه بهداشت پرداخت. در بخش نخست گفتگو با معاون بهداشت وزارت بهداشت، به طرح سوالات کرونایی پرداختیم. حیدری در پاسخ به این سوال که چرا ادعای علیرضا رئیسی معاون بهداشت سابق وزارت بهداشت و سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی…
مهر وزارت بهداشت خبرنگار درمان 

  

بررسی بازدهی شاخص بورس در هفته گذشتهکارشناس بازار سرمایه گفت: ارزش کل معاملات بورس تهران در این هفته معاملاتی با کاهش 18 درصدی به مبلغ 23 هزار و 205 میلیارد تومان رسید.
گسترش شاخص بورس تهران سرمایه 

  

رئیس کمیته صیانت و نظارت ستاد مبارزه با کرونای استان تهران منصوب شداستاندار تهران در حکمی رئیس کمیته صیانت و نظارت ستاد مبارزه با کرونای استان تهران را منصوب کرد.
ایلنا واکسیناسیون استانداری تهران تهران 

  

هیچ پرواز مستقیمی از محل انتشار گونه جدید کرونا به کشور نداریممدیرکل دفتر نظارت بر فرودگاه‌ها، شرکت‌ها و موسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی با اشاره به شیوع سویه جدید ویروس کرونا از جنوب آفریقا، گفت: پرواز مستقیمی از قاره آفریقا به ایران نداریم و در صورت نیاز محدودیت‌های پروازی از کشورهایی که سویه جدید در آنها در حال گسترش استT اتخاذ می‌شود.
برنا فرودگاه ویروس ایران 

  

خروج سخت بورس از دایره نوسانبازار سهام در حالی وارد آخرین‌ماه پاییز شد که شاخص در همان محدوده ابتدای مهرماه قرار گرفته است.
۵۵ آنلاین بورس تهران تنظیم بازار گاز 

  

انجمن علمی طب سنتی با واکسیناسیون کرونا موافق استحسینی یکتا گفت: از دغدغه متخصصان طب سنتی در پیشگیری از کرونا و صحبت‌هایی که مطرح شده، این طور به نظر رسید که آنها با واکسن مخالف هستند. در صورتی که انجمن علمی طب سنتی ایران، عدم مخالفت خود با واکسن را به صورت علنی اعلام کرد.
برنا انجمن علمی طب سنتی واکسیناسیون 

  

پیش بینی روند شاخص بورس در کوتاه مدتدر اولین هفته از آخرین ماه پاییزی وضعیت بازار چنگی به دل نزد. شاخص کل با افت نزدیک به 4 درصد کانال یک میلیون و چهارصد هزار واحد را از دست داد و به محدوده یک میلیون و سیصد و نود چهار هزار واحد رسید. در شاخص هم وزن هم وضعیت جالب نبود و سبد اکثر سرمایه‌گذاران بازدهی منفی داشت. اما نکته مثبت معاملات این هفته در روز دوشنبه و همزمان با خبر افزایش سرمایه شستا بود...
گسترش شاخص خودرو گاز 

  

تمهیدات ایران برای جلوگیری از ورود جهش جدید کرونا به کشور | رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت تشریح کردرئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت تمهیدات ایران برای جلوگیری از ورود جهش جدید ویروس کرونا به کشور را تشریح کرد.
۵۵ آنلاین ایران وزارت بهداشت ویروس 

  

انتصاب رئیس کمیته آموزش ستاد مبارزه با کرونای استان تهراناستاندار تهران در حکمی رئیس کمیته آموزش و اطلاع رسانی ستاد مبارزه با کرونای استان تهران را منصوب کرد.
ایلنا آموزش استانداری تهران تهران 

  

کارآیی قرص درمان کرونا کمتر از حد تصور استبراساس بررسی‌های جدید، کارایی قرص مرک برای درمان کرونا از آنچه تصور می‌شد کمتر است .
مملکت‌آنلاین درمان بیمارستان تولید 

  

همه چیز درباره ویروس کرونای آفریقای جنوبیدانشمندان می‌گویند =ویروس کرونای آفریقای جنوبی شامل تعداد زیادی جهش در پروتئین اسپایک است که نقش کلیدی در ورود ویروس به سلول‌های بدن دارد.
اقتصادنیوز ویروس آفریقای جنوبی 

  

آخرین قیمت دلار در بازار امروز 6 آذر | قیمت دلار صعودی شدامروز (شنبه 6 آذر ماه) آخرین قیمت دلار و سایر ارزها در معاملات عصر بازار آزاد تهران، اعلام شد.
شما‌نیوز قیمت دلار دلار آمریکا 

  

عرضه اولیه مهم در راه بورسبه منظور جبران کسری بودجه در کشور، سهام پالایشگاه شازند در بازار بورس عرضه می شود.
گسترش کسری بودجه بودجه سهام 

  

آمریکا سفر از هشت کشور آفریقایی را بدلیل سویه جدید کرونا محدود می کندایالات متحده آمریکا اعلام کرد برای کنترل شیوع سویه جدید کرونا با نام "اومیکرون"، سفر از هشت کشور آفریقایی را محدود می کند.
۵۵ آنلاین ایالات متحده آمریکا سفر سازمان ملل 

  

رئیس کمیته بهداشت و واکسیناسیون ستاد مبارزه با کرونای استان تهران منصوب شداستاندار تهران در حکمی رئیس کمیته بهداشت و واکسیناسیون ستاد مبارزه با کرونای استان تهران را منصوب کرد.
ایلنا واکسیناسیون استانداری تهران تهران