سرقت خانوادگی میلیونی در مشهد | عینک میلیونی باند سرقت خانوادگی را لو داد

من سارق نیستم و تاکنون هیچ گاه دست به سرقت نزده ام اما اکنون فروشنده عینک های گران قیمت به من تهمت می زند که یک عدد عینک 5 میلیون تومانی را از فروشگاهش به سرقت برده ام در حالی که من به همراه همسر و دو فرزند کوچکم وارد مغازه شدیم تا ...

سرقت خانوادگی میلیونی در مشهد | عینک میلیونی باند سرقت خانوادگی را لو داد

آنچه دیگران می خوانند: خودنمایی همسر سابق هومن سیدی | موتور سواری آزاده صمدی در اتوبان صدر + فیلم تجاوز وحشتناک پدر به دخترش از 8 سالگی | تجاوز وحشتناک به بهانه صورتی با چشمانی زیبا شبیه آهو قتل هالیوودی در شیراز | قتل هالیوودی خانواده همسر با اسلحه کلاش خودکشی وحشتناک دختر 14 ساله در تهران | راز خودکشی دختر 14 ساله در شهر غرب چه بود خودنمایی همسر سابق هومن سیدی | موتور سواری آزاده صمدی در اتوبان صدر + فیلم

به گزارش شمانیوز: ماجرای سرقت خانوادگی به جاهای باریک کشید. سرقت خانوادگی میلیونی در مشهد اتفاق افتاد. باند سرقت خانوادگی در حین سرقت عینک میلیونی دستیر شدند. برای جزئیات بیشتر از سرقت خانوادگی با ما همراه باشید و ادامه مطلب را بخوانید:

قصه دردناک خواربار دزدی مرد تنبل

من سارق نیستم و تاکنون هیچ گاه دست به سرقت نزده ام اما اکنون فروشنده عینک های گران قیمت به من تهمت می زند که یک عدد عینک 5 میلیون تومانی را از فروشگاهش به سرقت برده ام در حالی که من به همراه همسر و دو فرزند کوچکم وارد مغازه شدیم تا ...

این ها بخشی از اظهارات مرد 30 ساله ای است که در پی شکایت یکی از کسبه مشهد توسط نیروهای گشت کلانتری سپاد مشهد دستگیر و به همراه اعضای خانواده‌اش به کلانتری هدایت شده بود. این جوان که ابتدا هرگونه ارتکاب جرمی را انکار می کرد وقتی با تصاویر دوربین‌های مدار بسته رو به رو شد که چگونه از فرزندان خردسالش برای دستبرد به اموال مغازه ها استفاده می کند سرش را پایین انداخت و درحالی به سرقت عینک چند میلیونی اعتراف کرد که شاکیان دیگری نیز تصاویری از سرقت های خانوادگی او را روی میز افسر تجسس گذاشتند.

این متهم که راه گریزی برای پنهان کردن حقیقت نداشت پس از اعتراف صریح به جرایم خود درباره چگونگی ماجرا به ماموران کلانتری سپاد مشهد گفت: قبول دارم که این سرقت ها را من با سوء استفاده از کودکانم انجام داده ام اما اشتباه کرده ام چون بیکار بودم و باید هزینه های زندگی ام را می پرداختم این بود که به فکر سرقت خانوادگی افتادم تا کسی به من مشکوک نشود به همین دلیل همسرم را نیز مجبور کردم تا در سرقت ها با من همکاری کند. زمانی که به همراه همسر و دو فرزند 6 و 9 ساله ام وارد خواربار فروشی ها می شدیم همه چیز عادی جلوه می کرد و فروشنده به من مشکوک نمی شد که قصد سرقت دارم در این هنگام من حواس فروشنده را پرت می کردم و سپس آن چه را نیاز داشتیم مانند حبوبات، لبنیات و خواربار به فرزندانم نشان می دادم و آن ها نیز با کمک همسرم مواد غذایی را زیر لباس هایشان پنهان می کردند و بعد هم به آرامی از فروشگاه خارج می شدیم تا این که یک روز قیمت چند میلیونی یک عدد عینک مارک دار را در یک عینک فروشی دیدم و درحالی که خیلی وسوسه شده بودم تصمیم به سرقت آن گرفتم سپس با شگرد همیشگی وارد فروشگاه شدیم و من عینک را با شیوه خاصی به دست پسرم رساندم و او هم آن را زیر پیراهنش مخفی کرد.

غافل از این که دوربین های مداربسته فروشگاه به طور واضح صحنه سرقت را ضبط کرده اند هنوز از فروشگاه خارج نشده بودیم که فروشنده با پلیس 110 تماس گرفت و نیروهای گشت ما را به کلانتری انتقال دادند . حالا   در حالی از کرده خودم پشیمانم که شاکیان دیگر هم متوجه دستگیری من شده اند و تصاویر دیگری از صحنه های سرقت من و خانواده ام را به ماموران انتظامی ارائه داده اند درحالی که خانواده ام به اجبار با من همکاری می کردند.

در همین حال همسر  25ساله متهم نیز به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری گفت: کودک خردسالی بودم که مادرم در یک حادثه ناگهانی فوت کرد و من نزد مادربزرگم رفتم چرا که پدرم در مدت کوتاهی بعد از مرگ مادرم ازدواج کرده بود و نامادری ام حاضر نمی شد از من نگهداری کند اما حدود 10 سال قبل مادربزرگم نیز جان سپرد و من به ناچار به خانه پدرم رفتم ولی نامادری ام مرا به خانه راه نداد و من بالاخره به عمه ام پناه بردم و برای تامین هزینه های زندگی ام در بیرون از منزل کار می کردم.

در همین روزها جوانی در خیابان به من ابراز علاقه کرد و من هم بدون هیچ گونه تحقیقات یا خواسته ای با او ازدواج کردم اگرچه در مدت کوتاهی متوجه شدم همسرم بیماری روحی و روانی دارد اما چاره ای جز ادامه زندگی با او را نداشتم . با وجود این  همسرم مردی بسیار تنبل بود و هیچ گاه برای پیدا کردن شغلی تلاش نمی کرد . در این شرایط مجبور بودم برای تامین مخارج زندگی در خانه های مردم کار کنم در حالی که سومین فرزندم را باردار بودم اما درآمد اندک من کفاف هزینه های زندگی را نمی داد . به همین دلیل همسرم من و فرزندانم را مجبور می کرد تا در سرقت از فروشگاه های بزرگ با او همکاری کنیم...

شایان ذکر است با صدور دستوری از سوی سرگرد جعفر عامری (رئیس کلانتری سپاد) پرونده این مرد جوان برای طی مراحل قانونی در اختیار مراجع قضایی قرار گرفت.

ماجرای واقعی با همکاری پلیس پیشگیری خراسان رضوی

منبع: خراسان

سرقت درآمد پدر   اخبار برگزیده
  

اولیور کان: مسی لایق توپ طلا نبود !مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ معتقد است که مهاجم لهستانی باواریایی‌های باید به عنوان برنده توپ طلا در سال 2021 معرفی می‌شد.
خانه فوتبال لیونل مسی توپ طلا بایرن مونیخ 

  

پیش بینی قیمت دلار امروز از مسیر برجاماقتصادنیوز: قیمت دلار در معاملات پشت خطی شب گذشته ارزان شد.
اقتصادنیوز قیمت دلار 

  

بیکاری فزاینده با هزینه 35 درصد منابع اشتغال در بخش‌های غیرمرتبطعضو هیأت رئیسه مجلس گفت: هزینه 35 درصدی منابع اشتغال در بخش‌های دیگر سبب بیکاری فزاینده در سال 99 شد.
ایلنا بیکاری بانک هزینه 

  

دولت گزارش عملکرد 100 روز ابتدایی را ارائه می‌دهدسخنگوی دولت گفت: دولت تعهدی برای ارائه گزارش عملکرد 100 روز ابتدایی نداشت اما وظیفه خودش می‌داند این کار را انجام دهد و از هفته آینده این کار را انجام خواهد داد.
ایلنا دولت سخنگوی دولت کار 

  

اولین موضع آمریکا پس از مذاکرات برجامی وینایسنا | جالینا پورتر معاون سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در یک کنفرانس خبری به سوالاتی درباره آغاز دور هفتم مذاکرات احیای توافق هسته ای در وین و تحولات در رابطه با آن پاسخ داد...
مثلث مهناز افشار ازدواج غنی سازی 

  

هشدار وزیر نفت درباره افزایش مصرف فرآورده‌های نفتی کشوروزیر نفت با تاکید بر اینکه افزایش ظرفیت پالایشی از رسالت‌های مهم دولت سیزدهم است، درباره افزایش مصرف فرآورده‌های نفتی کشور هشدار داد و گفت: رئیس‌جمهوری هم در این باره مکاتباتی با مقام معظم رهبری داشته که اگر دغدغه‌ای در تامین خوراک باشد برطرف شود.
۵۵ آنلاین وزارت نفت نفت گاز 

  

امیرعبداللهیان:در تلاش برای دستیابی به یک توافق خوب هستیموزیر امور خارجه کشورمان در تماس تلفنی دبیر کل سازمان ملل تاکید کرد: علیرغم بد عهدی و بی‌عملی آمریکا و سه کشور اروپایی، تهران با حسن نیت و جدیت وارد مذاکرات هسته‌ای وین شده است و در تلاش بر دستیابی به یک توافق خوب است.
نامه نیوز سازمان ملل متحد سازمان ملل سازمان انرژی اتمی 

  

سرنوشت مذاکراتدر بسته پیش‌رو تحلیل‌های سیاسی را فارغ از جناح‌بندی‌های سیاسی بخوانید.
فردا صادرات نفت حسن روحانی روزنامه 

  

دادستان تهران: اصلی ترین ماموریت دادستانی امر تعقیب استدادستان تهران نقش قضات ارجاع را در نظم دهی به امور دادسرا مهم و اساسی ارزیابی کرد و گفت: مهمترین ماموریت و وظیفه قضات ارجاع نقش مدعی العمومی است.
فردا تهران آموزش حوزه 

  

آیا واکسن‌ها روی سویه «اومیکرون» اثرگذار هستند؟ | شدت بیماری سویه اُمیکرون چه میزان است؟از زمانی که سازمان بهداشت جهانی(WHO) سویه اُمیکرون را به‌ عنوان یک سویه نگران‌کننده کووید 19 اعلام کرد، در سراسر جهان این دغدغه‌ شکل گرفته که کدام واکسن‌ها در برابر آن موثر عمل می‌کند.
۵۵ آنلاین سازمان بهداشت جهانی استرالیا آفریقای جنوبی 

  

کنایه‌های آتشین سرمربی پورتو به طارمی؛ خودخواه است!سرمربی تیم فوتبال پورتو بعد از پیروزی این تیم در هفته دوازدهم لیگ پرتغال به عصبانیت بازیکن تیمش از مهدی طارمی واکنش نشان داد و گفت: طارمی زمانی که باید پاس بدهد، شوت می‌زند!
خانه فوتبال مهدی طارمی فوتبال بازی 

  

سند دیجیتال گامی به سوی مدرن‌سازی و توانمندسازی استرئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: سند دیجیتال گامی به سوی مدرن‌سازی و توانمندسازی است و تحولی عظیم به لحاظ نحوه ارائه خدمات به متقاضیان خلق خواهد کرد.
ایلنا قوه قضاییه اپلیکیشن 

  

ارزش سهام عدالت کم شد| جزئیاتی از آینده سهام عدالتارزش 60 درصد قابل فروش سبد 532 هزار تومانی سهام عدالت به 7 میلیون و 286 هزار تومان رسیده است.
نامه نیوز سهام عدالت سهام وام 

  

ثبت‌نام کارت سوخت المثنی آغاز شدسخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از آغاز دوباره ثبت‌نام کارت هوشمند سوخت المثنی در دفاتر پلیس +10 از امروز (دوشنبه، هشتم آبان‌ماه) خبر داد.
ایلنا پلیس ماه وزارت نفت 

  

تفویض اختیارات بیشتر به استانداران از اهداف اصلی دولت استوزیر کشور با اشاره به اینکه مهمترین هدف از دادن اختیارات بیشتر به استانداران و اختصاص صندوق توسعه استانی، توسعه استان‌ها در همه ابعاد است، افزود: برای تحقق این امر مصوبه‌ای به هیئت دولت ارائه خواهیم کرد.
مثلث هیئت دولت دولت یورو 

  اخبار داغ
  

76 فوتی جدید کرونا در کشور | 10 استان بدون مرگ‌ومیر در 24 ساعت گذشتهبنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، طی 24 ساعت گذشته متاسفانه 76 بیمار کووید19 در کشور جان خود را از دست دادند. البته در این بازه زمانی، 10 استان کشور هیچ موردی از مرگ و میر کرونا نداشته‌اند.
۵۵ آنلاین مرگ روابط عمومی وزارت بهداشت 

  

قیمت خودرو در بازار آزادقیمت خودرو، امروز در بازار آزاد نسبت به آخرین معاملات دیروز با ثبات نسبی همراه است.
گسترش قیمت خودرو تندر90 

  

وضعیت بازار طلا امروز 11 آذر/ کاهش ناچیز قیمت سکهقیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید بر اساس نرخ اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران 12 میلیون و 600 هزار تومان است.
فردا قیمت تهران بهار 

  

بورسی که چهار روز تعطیل باشد بدرد نمیخورد!مدیرعامل یک کارگزاری بورسی با بیان اینکه رمزارزها باید در تابلوی فرابورس به صورت شفاف معامله شوند، گفت: نمی‌توان از این پدیده چشم‌پوشی کرد.
گسترش بانک درآمد بورس کالا 

  

ترک تحصیل 1700 دانش آموز استان اصفهان به خاطر کرونامدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: برابر آمار اسمی وزارت آموزش و پرورش حدود 1700 نفر از دانش آموزان استان به دلیل ویروس کرونا ترک تحصیل کردند.
۵۵ آنلاین افت تحصیلی وزارت آموزش و پرورش آموزش 

  

قیمت دلار در صرافی ملی اعلام شد (1400/08/11)نرخ ارز در صرافی‌ ملی امروز پنجشنبه نیز اعلام و با کمی افزایش نرخ رقم 26 هزار و 702 تومان ثبت شده است.
گسترش قیمت دلار صرافی 

  

وزارت بهداشت: آلودگی هوا ابتلا به کرونا را تشدید می‌کندمعاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: آلودگی هوا، ابتلا به کرونا را تشدید می‌کند و مردم بویژه سالمند، کودکان، بیماران قلبی و ریوی و مادران باردار این ایام از منزل خارج نشوند.
۵۵ آنلاین وزارت بهداشت سازمان بهداشت جهانی آلودگی هوا 

  

سهامداران بورس چه گناهی کرده‌اند؟بیش از یک سال است که شاهد کاهش سرمایه خود در بازار سهام هستیم. مدت‌هاست که به امید بهبود شرایط بورس منتظر مانده‌ایم و هر روز میبینیم که بدتر از این هم می‌شود.
گسترش بازی سرمایه سهام 

  

عرضه‌های اولیه جذاب وارد بورس می‌شوند رئیس سازمان بورس: عرضه‌های اولیه جذابی داریم که به تدریج وارد بورس می‌شوند. شفاف‌سازی صورت‌های مالی بانک‌ها بزودی انجام می‌شود. حجم ویدیو: 3.95M | مدت زمان ویدیو: 00:01:47 دانلود ویدیو
فردا بانک 

  

قیمت سکه ، دلار و یورو در بازار امروز پنجشنبه 1400/09/11| سکه و دلار عقب نشینی کردندقیمت سکه ، قیمت دلار و قیمت یورو در بازار امروز عقب نشینی کردند.
اقتصادنیوز قیمت دلار یورو 

  

قیمت دلار، یورو و پوند در بازار امروز پنجشنبه 1400/09/11قیمت دلار و قیمت یورو در بازار ارز امروز بر مدار کاهش قرار گرفت.
اقتصادنیوز قیمت دلار یورو 

  

تاثیر قطعی برق بر سوددهی شرکت های بورسیبا وجود قطعی برق در تابستان اما شرکتهای بورسی همچنان سود می دادند.
گسترش برق سود سازمان بورس و اوراق بهادار 

  

قیمت دلار در بازار متشکل امروز پنجشنبه 1400/09/11| دلار پیشروی کردقیمت دلار در بازار متشکل امروز پیشروی کرد.
اقتصادنیوز قیمت دلار 

  

خبرخوش مسکن دولتی/مالباختگان بورس صاحبخانه می شونداز این پس تمام کسانی که از میانه سال 95 به بعد مالک آپارتمان نبوده‌اند می‌توانند در نهضت ملی مسکن ثبت‌نام کنند.
فردا مسکن قیمت مسکن بورس تهران