ورزش۳   |  ورزشی  |  

تلاش مهدی‌زاده در جدول شانس مجدد/ کاراته وان‌چین؛ شیرصفت به دیدار رده‌بندی راه یافت

روز نخست مسابقات کاراته وان شانگهای چین روز گذشته پیگیری شد و شیرصفت به دیدار رده‌بندی راه یافت.

تلاش مهدی‌زاده در جدول شانس مجدد/ کاراته وان‌چین؛ شیرصفت به دیدار رده‌بندی راه یافت

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، مسابقات جهانی کاراته وان سری A از روز گذشته (جمعه) در شانگهای چین پیگیری شد و نمایندگان پرتعداد کشورمان بدون کسب مدال به کار خود خاتمه دادند.

 

در کاتای انفرادی مردان، سید امیر محمد سیدی و حسین تنی با شکست در گام نخست مقابل رقبای خود از سوئیس و الجزایر از دور مسابقات کنار رفتند.

 

در کاتای انفرادی بانوان حدیثه جمال، فاطمه افشار، فاطمه موفقی، یاسمن صافی، زهرا جوادیان، شیدا کریمی و ملیکا کیوانی به میدان رفتند و همه این نفرات در دور نخست مغلوب شدند، اما فاطمه صادقی، نگین باقری و مهسا افسانه به مراحل بالاتر راه یافتند.

 

نگین باقری در دور نخست با نتیجه 3 بر 2 از سد "لیدا رودریگز" از اسپانیا گذشت. او در دور دوم نیز مقابل "ساکورا کوکومای" از آمریکا 3 بر 2 مغلوب شد تا با حذف حریفش از دور مسابقات کنار برود.

 

مهسا افسانه در گام نخست با نتیجه 3 بر 2 از سد "واکابا کوهیروماکی" از ژاپن گذشت و در دور دوم نیز 5 بر صفر مقابل "ترسا لوپز" از اسپانیا به برتری دست یافت. او در دور سوم نیز 3 بر 2 مقابل "ماهو اونو" از ژاپن پیروز شد. نماینده کاتای کشورمان در دور چهارم با نتیجه 3 بر 2 مغلوب "امری ایواموتو" از ژاپن شکست خورد تا با توجه به شکست حریفش در مراحل بالاتر از دور مسابقات کنار برود.

 

فاطمه صادقی در دور نخست با نتیجه 5 بر صفر از سد "ولاتیکا کیوک" از کرواسی گذشت. او در دور دوم نیز مقابل "تریانا دی اونوفریا" از ایتالیا 3 بر 2 پیروز شد. نماینده کاتای کشورمان در دور سوم نیز با نتیجه 3 بر 2 مقابل "اونوهیکارو" از ژاپن به برتری دست یافت. او در دور چهارم نیز 3 بر 2 مقابل "میساکی تاناکا" از ژاپن پیروز شد، اما در دور پنجم مقابل "امری ایواموتو" از ژاپن 5 بر صفر مغلوب شد تا با توجه به شکست حریفش در دور بعد از دور مسابقات کنار برود.

 

در کاتای تیمی بانوان نیز تیم آوای رزم با ترکیب فاطمه موفقی، ملیکا کیوانی و یاسمن صافی بعد از عدم‌حضور تیم کاتای هنگ‌کنگ در دور نخست و برتری 5 بر صفر در دور دوم با همین نتیجه مغلوب چین شد تا از دور مسابقات کنار برود.

 

اما در کومیته انفرادی و در وزن 67ــ کیلوگرم مهدی رحیمی‌نژاد، علیرضا شیرصفت، روبرت آواکیان، محمد شهریاری، امیر ارسلان حیدرزاده، محمد نقی‌خانی، هامون درفشی‌پور، حسین سمندر و امیر مهدی‌زاده به‌روی تاتامی رفتند.

 

روبرت آواکیان در دور نخست  با نتایج 4 بر صفر مغلوب کاراته‌کایی از صربستان شد. امیر ارسلان حیدرزاده با نتیجه 3 بر 2 مغلوب "هاروکی میزومورا" از ژاپن شد و محمد نقی‌خانی با نتیجه 6 بر یک دیدار خود را به کاراته‌کایی از فرانسه واگذار کرد.

 

مهدی رحیمی‌نژاد پس از برتری در دور نخست مقابل نماینده یونان در دور دوم با نتیجه 2 بر صفر مغلوب "موراتاکان دنیز" از ترکیه شد.

 

محمد شهریاری نیز پس از برتری 8 بر صفر مقابل نماینده چین تایپه در دور دوم  نیز یک بر صفر از سد "کنسه میاموتو" از ژاپن گذشت. نماینده کاراته کشورمان در دیدار سوم نیز پس از تساوی یک ــ یک مقابل نماینده نیوزیلند با هانتی به دور سوم صعود کرد.

 

شهریاری در دور چهارم نیز یک بر صفر از سد "برایان هیلارد" از آمریکا گذشت اما در دور پنجم با همین نتیجه مغلوب "وینیسیوس فیگوئرا" از برزیل شد. شهریاری با توجه به صعود نماینده برزیل به جدول شانس مجدد راه یافت.

 

امیر مهدی‌زاده در نخستین حضور خود در وزن 67ــ کیلوگرم در دور نخست با نتیجه 11 بر 5 از سد "فرانچسکو دی اونو فریو" از ایتالیا گذشت. او در دوم نیز یک بر صفر مقابل "بوران براک" از کرواسی پیروز شد اما در دور سوم با نتیجه یک بر صفر مغلوب "وینیسیوس فیگوئرا" از برزیل شد تا با توجه به فینالیست شدن نماینده برزیل به جدول شانس مجدد راه یابد.

 

حسین سمندر نیز بعد از مدت‌ها دوری از میادین در دور نخست پس از تساوی صفر ــ صفر مقابل "آکتور دیمارسا" از اندونزی با رأی داوران به برتری دست یافت. سمندر اما در دور دوم با نتیجه یک بر صفر مغلوب "کای سکارر" از سوئیس شد تا از راهیابی به مراحل بالاتر بازبماند.

 

هامون درفشی‌پور دارنده نشان برنز مسابقات جهانی اسپانیا پس از استراحت در دور نخست، در اولین گام پس از تساوی 5ــ5 مقابل "جنارو ویتولانو" از ایتالیا در هانتی پیروز شد. او در دور سوم نیز با نتیجه 5 بر صفر از سد "جردن نویس" از لوکزامبورگ گذشت. ملی‌پوش کشورمان در مسابقات جهانی اسپانیا در دور چهارم پس از تساوی 3ــ3 مقابل "سویچرو ناکانو" از ژاپن در هانتی دیدار خود را واگذار کرد تا از دور مسابقات کنار برود.

 

علیرضا شیرصفت موفق‌ترین نماینده کشورمان در این وزن بود. او ابتدا با نتیجه 8 بر صفر مقابل کاراته‌کای فرانسوی پیروز شد و در دور دوم نیز با نتیجه 6 بر صفر از سد نماینده چین تایپه گذشت. او در دور سوم نیز مقابل "روسیلو" از بلژیک پیروز شد و در دور چهارم نیز مقابل "فهد الختامی" از عربستان به برتری سه بر یک دست یافت. شیرصفت در دور پنجم نیز مقابل  "اوزاکوف" ازبک پیروز شد تا در دیدار نیمه‌نهایی حریف نایب‌قهرمان جهان از برزیل شود. شیرصفت جوان در این دیدار با نتیجه 4 بر یک شکست خورد تا به دیدار رده‌بندی راه یابد.

 

در وزن 50ــ کیلوگرم بانوان نیز آناهیتا یحیی‌پور در دور نخست مغلوب نماینده اسلواکی شد و از دور مسابقات کنار رفت. سحر شیروانی نیز با همین نتیجه مغلوب نماینده ترکیه شد اما با توجه به فینالیست شدن تناینده ترکیه شیروانی به جدول شانس مجدد راه یافت.

 

روز دوم مسابقات نیز امروز (شنبه) برگزار خواهد شد.

 

جدول کاراته چین   اخبار برگزیده
  

وزیر صنعت معدن و تجارت اعلام کرد: اگر خودرو تا عید مرتب عرضه شود، یقیناً قیمت پایین می‌آید.
نامه نیوز صنعت خودرو معدن 

  

یک سایت حامی دولت ضمن اعتراض به سخنان روحانی درباره ارزانی اجناس و قاچاق پرسید: نمی‌دانید یا تجاهل می‌کنید؟!
نامه نیوز ایران گرانی عراق 

  

در جریان بررسی کلیات بودجه 98 با تصویب مجلس ماهانه 300 تومان از مشترکین برق و گاز برای بیمه خسارات اخذ می‌شود.
نامه نیوز مجلس شورای اسلامی گاز بودجه 

  

خداحافظ بشار رسن؟شنیدیم یک باشگاه از امارات، یک تیم قطری و همین‌طور یک تیم متمول شهرستانی ایران برای جذب بشار رسن ابراز علاقه کرده‌اند.
خودروتک پرسپولیس برانکو ایران 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (سه شنبه 30 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز سه شنبه 30 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  

بی کیفیت ترین خودروهای داخلی مشخص شدند / دی 1397شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، جدیدترین گزارش خود از میزان کیفیت خودروهای تولیدی در کشور را منتشر کرد که به بررسی آن می‌پردازیم.
خودروتک خودرو تولید پژو 

  

برای خرید خودرو فعلا دست نگه داریدیک کارشناس صنعت خودرو گفت: افزایش اخیر قیمت خودرو در بازار غیرواقعی بوده و این مساله تنها جوسازی دلالان است و صراحتاً باید اعلام کنم که در این شرایط به نفع و صلاح مردم نیست که اقدام به خرید خودرو کنند، چرا که قیمت‌ها به این شکل باقی نخواهد ماند.
خودروتک خودرو خودروسازان بازار خودرو 

  

صعود دسته جمعی قیمت خودروهای داخلی / پراید به 45 میلیون رسید!گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از روند صعودی قیمت‌‌ها دارد به نحوی که قیمت انواع خودروهای داخلی تا 13 میلیون تومان گران شده است.
خودروتک قیمت کاهش قیمت ها خودرو 

  

تابلو قیمت خودروهای داخلی قرمز شدبازار خودرو با نزدیکی به آخرین ماه سال، به واسطه حضور گسترده دلالان و واسطه‌گران قیمت‌های شگفت انگیزی به خود می‌بیند...
خودروتک قیمت افزایش قیمت کاهش قیمت ها 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (چهارشنبه 24 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز چهارشنبه 24 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  اخبار داغ
  

اهل شاخه: باخت چیزی از ارزش ما کم نکرد / هدف ما با مهاجری والاستبازیکن تیم ماشین سازی می گوید مهاجری مربی بسیار بزرگ و شناخته شده ای است، هدف ما با او هدف والایی است و انشالله که با او بالای جدول باشیم.
ایلنا بازی ورزشگاه جدول 

  

دو مهاجم مشترکا ارزشمندترین مهاجمان دنیای فوتبال از دید نرانسفرمارکت لقب گرفتند.
نود فوتبال 

  

بانک مرکزی به دنبال کنترل شوک تبدیل رمز ارز به ریالرئیس انجمن بلاک‌چین ایران تاکید کرد: بانک مرکزی در پیش نویس سند رمز ارز در حوزه تبدیل ارز رمزنگار به ریال، محدودیت‌هایی دارد که این مساله به منظور پیشگیری از شوک بازار رمز ارز به ریال است.
ایلنا بانک مرکزی بانک سازمان بورس و اوراق بهادار 

  

دستاوردهای انقلاب اسلامی ارزشمند و نیازمند صیانت استمراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم تبیین ارزش های انقلابی و اسلامی گفت: با وجود مشکلات اقتصادی، دستاوردهای انقلاب اسلامی ارزشمند بوده و نیازمند صیانت است.
ایرنا رهبر انقلاب خانواده پوشش 

  

پیگیر بومی‌سازی و به روزرسانی صنعت فولاد هستیم/ ادعای عدم بازگشت ارز صادرات فولاد به دلیل برخی ناهماهنگی‌ها مطرح شدمعاون وزیر صنعت تاکید کرد:‌ قطعا صنایع کشور باید قانون کشور و سیاست‌های دولت و بانک مرکزی را رعایت کنند.
ایلنا دولت فولاد صنعت فولاد 

  

هدف سمپوزیوم کیش، بومی‌سازی تولید فولاد بود/ بازگشت ارز صادرات فولاد برای بانک مرکزی اثبات شده استمدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان تاکید کرد: در حال حاضر برای بانک مرکزی نیز اثبات شده است که فولادسازان ارز صادراتی را در داخل کشور ارائه کرده‌اند و اگر مقداری از ارز هم وارد نشده به دلیل مصرفی ارزی شرکت‌های فولادی است.
ایلنا جزیره کیش تولید فولاد 

  

توضیحات نوبخت درباره تعیین تکلیف مابه‌التفاوت نرخ ارز در سال 98رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور توضیحاتی درباره تعیین تکلیف مابه‌التفاوت نرخ ارز در سال 98 ارائه کرده است.
تسنیم محمدباقر نوبخت نرخ ارز ارز 

  

کشف ارز خارجی در مرز بازرگانفرمانده هنگ مرزی ماکو گفت: با تلاش ماموران مستقر در گمرک بازرگان ارز قاچاق به ارزش یک میلیارد و 130
خبرفوری ارز خودرو گمرک