ایرنا   |  علمی  |  

شرکت های نوپا در تبریز با بخش دولتی تفاهم نامه امضا کردند

تبریز- ایرنا- 2 تفاهم نامه سه جانبه بین شرکت های خصوصی نوپا ( استارت آپ ها) فعال در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات و بخش دولتی امضا شد.

شرکت های نوپا در تبریز با بخش دولتی تفاهم نامه امضا کردند

به گزارش ایرنا این 2 تفاهم نامه با حضور نصرالله جهانگرد معاون نوآوری و فناوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، خوانساری رییس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران، لدنی دبیر کمیته وام وجوه اداره شده و مدیرکل همکاری ها و توسعه صنعت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مدیر کل اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات و شرکت های طرفین قرارداد و تعدادی از فعالان استارت آپی تبریز به امضا رسید.بر اساس این گزارش یک تفاهم نامه سه جانبه شرکت مهندسی شبکه و فناوری اطلاعات همگامان به عنوان اولین اپراتور مرکز تماس ایران، واحد نمونه تولید نرم افزار کشور و مجری طرح ملی خوش به عنوان طرح دانش بنیان، همکاری شرکت همگامان، استانداری آذربایجان شرقی و اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات استان با عنوان تعامل در استقرار طرح ملی دانا (درگاه اطلاعات نیابتی ایرانیان) که خدمات طرح ملی دانا را از راه درگاه های مراکز تماس عمومی خود در سراسر کشور، نرم افزار مبتنی بر تلفن همراه، خدمات ویژه شهروندی و وب سرویس ارایه خواهد داد.این گزارش می افزاید: تفاهم نامه سه جانبه دیگری بین شرکت خصوصی توسعه کسب و کار، سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی و اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات استان با هدف سرمایه گذاری و حمایت از توسعه سامانه تجارت الکترونیک و فروش محصولات روستایی با سامانه «کتدیلر»، ایجاد اشتغال برای جوانان مقیم روستاها، افزایش درآمد روستاییان با کمک توسعه فروش محصولات خود، رونق بخشیدن به تولیدات روستایی، معرفی بازارهای محلی و تجاری سازی محصولات تولید شده در روستاها امضا شد. /3071/3093

درآمد تبریز وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات   اخبار برگزیده
  

ارز دیجیتال قانونی در کشور وجود دارد؟اقتصاد نیوز: با گذشت 2 سال از خبر راه اندازی طرح رمز ارز بومی، وزارت ارتباطات و فناوری ارتباطات همچنان به طور رسمی از رمز ارز بومی رونمایی نکرده اند و همین امر واکنش‌های بسیاری در پی داشته است.
اقتصادنیوز ارز مجازی ارز پول دیجیتالی 

  

ترامپ رقابت انتخاباتی 2020 را با سخنرانی درباره ایران آغاز کردخبرگزاری ایرنا : دونالد ترامپ به طور رسمی رقابت انتخاباتی برای تصاحب کرسی ریاست جمهوری در سال 2020 را با سخنرانی درباره توافق هسته ای با ایران آغاز کرد.
مثلث دونالد ترامپ ترامپ رقابت انتخاباتی 

  

ثبات قیمت خودروهای پرتیراژ داخلی (جدول)گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از ثابت قیمت در انواع خودروها دارد.
خودروتک قیمت جدول خودرو 

  

آخرین وضعیت قیمت خودروهای پرفروش وارداتی (جدول)در بازار امروز خودروهای وارداتی هیوندای سوناتا هیبریدی 700 میلیون و هیوندای توسان 730 میلیون تومان قیمت گذاری شد.
خودروتک قیمت جدول 

  

چانچال لاهیری، شعبده باز هندی که قصد اجرای یکی از حقه‌های هری هودینی، شعبده‌باز معروف را داشت و با دست و پای بسته شده، درون رودخانه فرو رفته بود، ناپدید شده و بیم آن می‌رود که جانش را از دست داده باشد.
نامه نیوز روزنامه موفقیت پلیس 

  

واکنش وزارت صنعت به دپو خودروها در ایران خودرومدیرکل دفتر بازرسی ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایت وزارت صمت اعلام کرد:‌ هیچ‌گونه احتکاری در شرکت ایران‌خودرو صورت نگرفته و بیش‌تر خودروهای موجود، خودروهای دارای کسری قطعه(های تک) است که به‌زودی تکمیل وتحویل مشتریان می‌شود.
خودروتک صنعت ایران خودرو خودرو 

  

برانکو رسماً به الاهلی پیوستتوئیتر رسمی باشگاه الاهلی عربستان از پیوستن این مربی به باشگاه عربستانی خبر داد.
مثلث برانکو ایوانکوویچ برانکو توئیتر 

  

ترامپ: جدیداً نشنیده‌ام ایرانی ها شعار «مرگ بر آمریکا» سر بدهند!!رئیس‌جمهور آمریکا بامداد چهارشنبه (به وقت تهران) بار دیگر گفت باید منتظر ماند و دید درباره ایران چه پیش می‌آ‌ید.
مثلث دونالد ترامپ ترامپ باراک اوباما 

  

آیت‌الله حیدری عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: وظیفه کمیسیون ویژه شناسایی افرادی است که در معرض شرایط رهبری برای آینده هستند.در مورد لیست کمیسیون ویژه، رئیس مجلس خبرگان رهبری هم مانند بقیه اعضای خبرگان است و حق سوال پرسیدن ندارد؛ تنها کسی که می‌تواند اطلاع داشته باشد و از آنها سوال کند خود رهبری هستند.
نامه نیوز مجلس خبرگان استان خوزستان مصاحبه 

  

رئیس سرویس اطلاعات خارجی روسیه با انتقاد از نوع بکارگیری ابزار تحریم‌ها در سیاست آمریکا، به تحریم‌شدن سپاه پاسداران ایران از سوی آمریکا با وجود نقش آن در مبارزه با تروریسم منطقه اشاره کرد.
نامه نیوز روسیه سپاه پاسداران ایران 

  اخبار داغ
  

توضیحات وزارت صمت درباره خبر واردات گوشت با ارز دولتیروابط عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت درباره گزارش منتشر شده در خبرگزاری تسنیم در خصوص واردات گوشت با ارز دولتی توضیحاتی ارائه کرد. 
تسنیم خبرنگار واردات گوشت