فردا   |  سیاسی  |  

محسن رضایی: استانداران را از همان‌ استان انتخاب می‌کنیم

کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: در دولت اقدام و تحول استانداران هر استان از همان استان انتخاب می‌شوند.

محسن رضایی: استانداران را از همان‌ استان انتخاب می‌کنیم

ایسنا: محسن رضایی امروز در گفت‌وگو با مردم خراسان رضوی که از شبکه استانی پخش شد، با تاکید بر اینکه دیگر زمان شعار تمام شده و اکنون زمان برنامه و اقدام است، اظهار کرد: ما در دولت اقدام و تحول برای هر استان برنامه خاص همان استان را با کمک مردم آن تنظیم کردیم و در اختیار داریم.

وی ادامه داد: هیچ استانی نیست که نسخه مخصوص خود استان برایش نوشته نشده باشد، هر استانی طبیعت خاص و مردم خاص خودش را دارد، نسخه واحد نوشتن از تهران برای همه استانها به معنای نادیده گرفتن ظرفیت‌ها، مزیت‌ها، قابلیت‌ها و استعدادهای مردم هر استان است.

رضایی اضافه کرد: دولت ما، دولت اقدام و تحول متناسب با توانایی‌های هر استان نسخه پیشرفت و بهبود زندگی را در آن استان تهیه کرده و اجرا خواهیم کرد.

این کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: البته بعضی از مسائل عمومی است، مثل یارانه 450 هزار تومانی که من می‌گویم برای همه استان‌ها است، اما بعضی از فعالیت‌های خاص هر استان که متناسب با مردم همان‌جاست باید تهیه و اجرا شود.

رضایی خاطرنشان کرد: ما بر این اساس در دولت اقدام و تحول عمل می کنیم اما این کافی نیست، ما اختیارات تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری را هم به همان استان‌ها می‌دهیم تا در هر استان قطب‌های اقتصادی به وجود آید.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه هرکدام از استانها به اندازه کشوری می‌تواند تولید داشته باشد، افزود: بسیاری از کشورهای اروپایی کمتر از برخی استانهای ماست، 25 کشور اروپایی سرزمین آنها در سرزمین ما جا می‌گیرد. ایران خیلی بزرگ است مشروط به اینکه همه اقوام و همه استان‌ها همانطور که در انقلاب و در دفاع مقدس به صحنه آمدند این بار نیز در دولت اقدام و تحول همه مردم را به صحنه می‌آوریم و تمام ایران به کارگاه‌های بزرگ اقتصادی تبدیل خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: اما این موضوع مشروط به این است که جوانان‌مان نشاط داشته باشند، از ظرفیت همه بانوان استفاده کنیم، شور و نشاط در کشور به وجود بیاریم و آزادی‌های اجتماعی را در چارچوب قانون رعایت کنیم. مرتب به جوانان‌مان ایراد نگیریم، آنها را آموزش بدهیم و توانایی‌هایشان را بالا ببریم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: دولت من این تجربه را دارد که چگونه جوانان 18، 19 ساله و چگونه همه اقوام ایران را میتوان به دور هم جمع کرد و کارهایی از جمله آزادسازی خرمشهر را انجام داد. دولت ما یک بار دیگر می خواهد چنین وحدت ملی را در سراسر ایران به وجود بیاورد.

وی گفت: آیا بیرون کردن فقر، گرانی، بیکاری و تبعیض اهمیتش کمتر از بیرون کردن سربازان صدام حسین از خرمشهر است، اگر آن اقدامات مقدس بود اینها هم مقدس است.

رضایی با اشاره به اینکه ما برای رسیدن به این ایده بزرگ چند خط مشی داریم، خاطرنشان کرد: اول اینکه استانداران دولت اقدام و تحول از همان استانها انتخاب خواهند شد، کدام استان است که مردان و زنان بزرگی نداشته باشد، سرزمین ایران در هر استان و قومش مردان بزرگی هستند که متاسفانه مورد غفلت قرار گرفته‌اند.

این کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: در انتخاب استانداران نیز پارتی بازی نداریم، برای هر استان 10 نفر کاندیدا می‌شوند، این افراد در یک جمعی از نخبگان می آیند مطالب خود را مطرح می کنند، نمره بندی می‌شوند و از بین آنها دو یا سه نفر به دولت پیشنهاد می‌شوند و ما یک نفر از آنها را انتخاب و دو نفر دیگر را ممکن است از معاونین آن استاندار قرار دهیم.

رضایی تاکید کرد: ما به استانداران اختیارات می دهیم، طبق اصل 127 قانون اساسی رئیس جمهور با تصویب هیئت دولت می‌تواند اختیارات خودشان را به افرادی واگذار کند، ما در بعد اقتصاد این اختیار را به استانها می‌دهیم،  نکته بعدی این است که ما به مدیران استانها اطلاعات پژوهشی که در اختیار داریم را می دهیم و آنها را به امان خدا رها نمی‌کنیم.

وی اضافه کرد: دولت اقدام و تحول با تمام توان پشت سر استانداران خود ایستاده است، اختیارات و اطلاعات به آنها می‌دهیم و اجازه می‌‍دهیم خودشان تصمیم بگیرند، نمایندگان ما در استانها مسلوب الاختیار نیستند اما هدایت و حمایت می‌شوند.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه اولین توجه ما به اقشار آسیب پذیر خواهد بود، گفت: درخصوص مسئله اشتغال و تولید می‌خواهیم در استانها با حمایت دولت مرکزی اشتغال به وجود بیاوریم و از جمله بزرگ‌ترین کارهایی که خواهیم کرد این است که نهضت بزرگ خانه سازی ایرانیان را راه‌اندازی می‌کنیم.

وی ادامه داد: من و دوستانم مثل دوران جنگ که زیر شیمیایی و بمباران رفتیم می‌آییم و خود را سپر ملت ایران می‌کنیم و مشکلات را حل خواهیم کرد.ما نمی‌گذاریم این چهره غم و غصه‌ای که بر ملت ایران نشسته است تداوم پیدا کند. ما اجازه نمی‌دهیم نان قرضی، زباله گردی و کول‌بری بر قامت بلند ملت ایران بنشیند.

رضایی: سند پیشرفت هر استان را امضاء و آن را اجرا می‌کنیم

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: با سفر به هر استان، سند پیشرفت استان را امضاء و منتشر می‌کنیم و خودمان را متعهد به اجرای آن می‌دانیم.

محسن رضایی عصر امروز پنجشنبه 20 خردادماه در گفت‌وگوی تلویزیونی با مردم گلستان، اظهار کرد: امام همه اقوام و همه استان‌ها را دور هم جمع کرد و انقلاب به پیروزی رسید و روی قامت خودمان ایستادیم. متأسفانه سیاست‌های نادرست دولت‌ها در دو سه دهه اخیر، این قامت بلند را خم کرده و احساس ناامیدی به مردم دست داد. برای بار دوم امام در جنگ تحمیلی که صدام حسین با حمایت 40 تا 50 کشور به ایران حمله کرده بود را با دور هم جمع کردن همه اقوام شکست داد و صدام به زباله‌دان تاریخ پیوست.

وی بیان کرد: ما برای بار سوم دوباره می‌توانیم همه اقوام را دور هم جمع کنیم و قیام فرهنگی و اقتصادی، زندگی بهتر، پیشرفت‌های بزرگ، زدودن غم و غصه از چهره مردم و پیشرفت ایران را برای ایران به ارمغان بیاوریم.

رضایی با بیان اینکه دولت "اقدام و تحول" به دنبال پایان دادن به ادعای بی‌پایه است، افزود: در استان‌ها مناطق اقتصادی ایجاد و مسئولیت آن را به همان استان می‌سپاریم. هر استان طبیعت و مردم و اقلیم خاص خودش را دارد. برای هر استان برنامه خاص آن استان با کمک مردمان همان استان تهیه شده است.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: در دولت ما برخی از مسائل مانند یارانه 450 هزار تومانی، مسائل عمومی برای همه استان‌ها هستند ولی برخی فعالیت‌ها خاص هر استان هستند که باید در آنجا اجرا شود. اختیارات تصمیم سازی و تصمیم‌گیری در زمینه اقتصادی را به استان‌ها می‌دهیم. ما همه مردم را به صحنه می‌آوریم همه ایران را تبدیل به کارگاه‌های بزرگ اقتصادی می‌کنیم.

وی بیان اینکه استانداران را از مردم همان استان انتخاب می‌کنیم، تصریح کرد: در انتخاب استانداران پارتی بازی نداریم و برای انتخاب، 10 کاندید توسط جمعی از نخبگان استان مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و در نهایت دو تا سه نفر به دولت پیشنهاد داده می‌شوند و از میان آنها یک نفر به عنوان استاندار انتخاب می‌شود و شاید یکی دو نفر دیگر به عنوان معاونین استاندار تعیین شوند.

رضایی با اشاره به اینکه اختیار در حوزه اقتصادی را به استاندار می‌دهیم، گفت: بعد از انتخاب استانداران را تنها نمی‌گذاریم و با همه توان پشت سرشان هستیم اما اجازه می‌دهیم خودشان تصمیم بگیرند.

وی با اشاره به اینکه نهضت بزرگ خانه‌سازی ایرانیان را راه‌اندازی می‌کنیم، گفت: 10 درصد هزینه مسکن آورده مردم خواهد بود و مابقی را بانک‌ها به‌صورت وام می‌پردازند. در این طرح خانه در حال ساخت به عنوان وثیقه قرار داده می‌شود. اگر مسکن راه بیافتد، 300 صنعت به دنبال رونق می‌گیرد.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با تأکید بر اینکه حفظ آبرو، نشاط و شادابی در زندگی مهم‌ترین آرزوی دولت آن است، گفت: کسب‌وکارهای خانگی را توسعه خواهیم داد. شهرها را اقتصادی خواهیم کرد و شرایط به گونه‌ای فراهم می‌کنیم که اقتصاد کشور از پایین به بالا بجوشد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در دولت ما برنامه‌ای که برای گلستان تهیه شده را اجرایی می‌کنیم، خاطرنشان کرد: استفاده کامل از ظرفیت‌های منطقه آزاد اینچه‌برون را در دستور کار قرار می‌دهیم. این ظرفیت می‌تواند گلستان را به ترکمنستان و از آنجا به آسیای مرکزی و چین متصل کند. از این نقطه می‌توان کالاهای این استان و یا استان‌های دیگر را صادر کرد.

رضایی با اشاره به اینکه توجه به صنایع تبدیلی بخش کشاورزی یک ضرورت در این استان است، گفت: یک زمانی پنبه استان گلستان کل بازار خاورمیانه را تأمین می‌کرد ولی الان خبری از آن نیست. در بخش کشاورزی این استان باید بسیاری محصولات کشاورزی احیاء و صنایع تبدیلی و بازاریابی در اینجا به وجود بیاید.

وی بیان کرد: گلستان، گلستان است و ظرفیت زیادی در بخش گردشگری دارد ولی برنامه‌ریزی خوبی در این بخش صورت نگرفته است.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: از ظرفیت نزدیکی به ساحل و دریا، صحرای بزرگ در این استان که در کشور کم‌نظیر است و معادن خوبی که دارد می‌تواند استفاده کرد. در برنامه‌ ما همه این‌ها به ریز مشخص‌شده است.

رضایی در پایان گفت: با سفر به استان، سند پیشرفت استان را امضا و منتشر می‌کنیم. خودمان را متعهد به اجرای آن می‌دانیم و مردم نیز می‌توان قول و قرارها را از ما مطالبه کنند.

دوباره اقوام ایرانی را به میدان می‌آوریم

محسن رضایی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری:دولت ما متناسب با ظرفیت‌های هر استان، نسخه پیشرفت تهیه کرده است.

محسن رضایی در گفتگوی انتخاباتی با مردم استان خراسان جنوبی که  امروز20  خرداد از رادیو و سیمای استانی خراسان جنوبی پخش شد گفت: اختیارات تصمیم گیری‌ها را به استانها می‌دهیم و دوباره اقوام ایرانی را به میدان می‌آوریم.

وی افزود: تمام ایران را تبدیل به کارگاه بزرگ اقتصادی می‌کنیم به شرط اینکه جوانان و بانوان پای کار آیند.

رضایی گفت:باید دوباره استان‌ها و اقوام را به میدان بیاوریم و با ایجاد مناطق اقتصادی، سپرده‌های اقتصادی هر استان را همانجا هزینه کنیم نه اینکه سپرده‌ها در تهران متمرکز و تبدیل به ارز و به خارج برده شود.

وی ادامه داد: هنر امام راحل این بود که همه ایرانیان از اقوام و استان‌های مختلف را جمع کرد و با انسجام و وحدت، انقلاب اسلامی‌پیروز شد ولی سیاست‌های نادرست دولت‌ها در دوسه دهه اخیر قامت مردم ایران را خم کرده است و ما می‌خواهیم دوباره روی پای خود بایستیم و دولتی نو را آغاز کنیم.

رضایی با اشاره به اینکه اطلاعات کاملی در رابطه با استان خراسان جنوبی دارم، گفت:با روحیات و مشکلات شما از نزدیک آشنا هستم.

وی با بیان اینکه چند مسئله مهم در استان خراسان جنوبی وجود دارد،  به مسئله آب و امکان بهره برداری از آب های ژرف اشاره کرد و گفت: متاسفانه این طرح در خراسان جنوبی معطل مانده در حالی که آب برای خراسان جنوبی حیاتی است.

نامزد سیزدهمین دوره ریاست جمهوری به اهمیت دیپلماسی در حل مشکل آب اشاره کرد و گفت: دولت من تلاش خواهد کرد که با مقامات افغانستان صحبت های جدیدی را انجام بدهد و حتی اگر لازم شد ما محصولاتی را مبادله می کنیم تا مشکل تامین آب در خراسان جنوبی حل شود.

رضایی با اشاره به خام فروشی محصولات زعفران و زرشک در خراسان جنوبی، گفت: اگر چند کارخانه زعفران و زرشک در شهرستان های قائنات، فردوس و در  دیگر شهرهای  استان ایجاد شود، درآمدهای دلاری قابل توجهی به استان باز خواهد گشت.

وی به طرح راه آهن زاهدان، زابل، بیرجند و مشهد که به سمت ترکمنستان منتهی می شود، اشاره کرد و گفت:  اجرای این طرح یکی از بزرگترین طرح های ملی  است و می‌تواند موجب رونق  اشتغال شود.

رضایی با بیان اینکه اگر منتخب مردم شود، اجرای سند پیشرفت و بهبود زندگی خراسان جنوبی را در دستور کار خود قرار خواهد داد، گفت: مدیریت استان را به دست فرزندان خودتان خواهیم داد.

محسن رضایی ایران تهران   اخبار برگزیده
  

شایعات عجیب درباره دختر رئیسی و همتی / واکنش همتی چه بود؟+ سنداین روزها شایعات زیادی درباره کاندیداهای ریاست جمهوری شکل گرفته است؛ شایعاتی که شکل آن‌ها تغییر پیدا کرده و خانواده‌ نامزدها را هدف قرار داده است.
نامه نیوز وام کودکان شورای نگهبان 

  

اقدامات اسرائیل هیچ سنخیتی با اندیشه‌های یهود ندارد/ زمان آن فرارسیده که اسرائیل را مجبور به پرداخت هزینه‌های بازسازی غزه کنیمحقوق بشر، حقوق بشر است و طبق منشور سازمان ملل متحد بخشی از حقوق بین الملل قلمداد می‌گردد. خواه پرونده سین کیانگ و اویغورها، میانمار و روهینگیا باشد یا اسرائیل و اعراب فلسطینی. روش صحیح دفاع از حقوق بین الملل از طریق سازمان ملل متحد است و از تحقیقات مستقل تحت نظارت شورای حقوق بشر سازمان ملل آغاز می‌شود.
ایلنا سازمان ملل متحد سازمان ملل شورای حقوق بشر سازمان ملل 

  

بمب نقل و انتقالاتی در پرسپولیس؟+جزئیات بیشتریکی از افراد فعال در امور نقل و انتقالات که با بازیکنان خارجی ارتباط خوبی دارد، مدعی شد یکی از بازیکنان خارجی مطرح در فوتبال ایران خیلی دوست دارد پرسپولیسی شود.
خانه فوتبال پرسپولیس فوتبال بازی 

  

مصوبه‌ای برای جلوگیری از واگذاری سِمت‌‌های متعدد به مسئولان نداریم/ برخی چند شغله‌ها حتی صلاحیت یک شغل را هم را ندارند/ "احساس مسئولیت" در کشور خیلی کم استعضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر اینکه "احساس مسئولیت" در کشور خیلی کم است، گفت: در حقیقت مقوله تربیت در کشور ما خاموش است، اگر احساس مسئولیت را در بحث تربیت تفهیم می‌کردند، خیلی از مشکلات کاسته می‌شد.
ایلنا شورای عالی انقلاب فرهنگی عکس رسانه 

  

رفتار دوگانه جریان اصلاحات در قبال لاریجانیعضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری می‌گوید شورای نگهبان نه معصوم است و نه علم غیب دارد. به همین دلیل نیز مبرا از اشتباه نیست، اما در جامعه قانونمند باید حتی از تصمیم غلط یک نهاد قانونی تبعیت کرد.
فردا علی لاریجانی شورای نگهبان بانک مرکزی 

  

گاف نامزد انتخابات ریاست جمهوری درباره چینرئیس اتاق ایران و چین ادعای علی رضا زاکانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در 1400 را درباره چین زیر سئوال برد.
۵۵ آنلاین انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری چین 

  

کراس اوور جدید چینی با برند ایرانی به نمایندگی ها رسید + عکسبهمن موتور در ادامه دور جدید فعالیت خود در بازار خودروهای کراس اوور شهری ، دومین محصول خود را راهی نمایندگی های فروش کرد.
خودروتک بازار خودرو عکس خودرو 

  

صداوسیما امروز برای کاندیداها چه برنامه ای دارد؟امروز سه شنبه (11 خرداد ماه) و در پنجمین روز از تبلیغات نامزدها در صداوسیما، پنج برنامه تلویزیونی و چهار برنامه رادیویی مربوط به کاندیداهای ریاست جمهوری برای نخستین بار به پخش‌ می رسد.
مثلث ایران محسن رضایی ماه 

  

خداحافظی بازار خودرو با دلالانچهارشنبه گذشته طرح اخذ مالیات از عایدی سرمایه در صحن علنی مجلس مصوب شد. این طرح با هدف حذف دلالان و سفته‌بازان در بازارهای عمومی کشور از جمله بازار خودرو و مسکن در دستور کار قرار گرفته بود. به نظر می‌رسد تصویب کلیات طرح در صحن علنی مجلس تا حدود زیادی بر کاهش رانت بازار‌ها از جمله خودرو تاثیرگذار باشد.
خودروتک بازار خودرو خودرو مالیات 

  

همتی جفت پوچسه شب پیش در حالیکه همتی در کلاب‌هاوس گفتگوی مستقیم داشت، جو انتخاباتی بازار ارز را زیر و رو کرد. دلار بیش از 600 تومان رشد کرد و به کانال 24هزار تومانی قدم گذاشت.
مستقل‌آنلاین ارز قیمت ارز نرخ ارز 

  

دروغ گویی به سبک احمدی نژاد!احمدی نژاد : آقای دکتر الهام ممکنه در یک جلسه بقیه هیچ وقت حضور نداشته.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد عکس شورای نگهبان 

  

قالیباف رئیس مجلس باقی ماندانتخابات هیات رئیسه مجلس در سال دوم در صحن علنی مجلس برگزار شد.
۵۵ آنلاین اصولگرایان فریدون عباسی 

  

یک دولت متعادل و انقلابی باید مذاکره را در دستور کار خود قرار دهد/ شأن سپاه اجل از این است که بازوی یک جناح شود/ سیاست بنزینی دولت خاتمی درست بود/ احمدی‌نژاد نباید خدمات جریان‌های دیگر را به نام خودش می‌زدمعاون سیاسی وزیر کشور دولت نهم، گفت: به نظر من یک دولت متعادل و انقلابی باید مذاکره را در دستور کار خود داشته باشد اما در حد خودش و در حاشیه نه در متن.
ایلنا فیزیک مکانیک دولت 

  

مجمع نیروهای خط امام به رد صلاحیت نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اعتراض کرددر پی رد صلاحیت گسترده نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان، مجمع نیروهای خط امام بیانیه‌ای صادر کرد.
ایلنا امام خمینی انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری 

  اخبار داغ
  

احتمال آزمایشگاهی بودن ویروس کرونا دوباره قوت گرفت!پس از مقایسه با کروناویروس های مسئول سارس و مرس، تفاوت چشمگیری در تنوع ژنتیکی CoV-2 مشاهده شده است.
برنا ویروس 

  

پیش بینی بورس فردا؛ فروشندگان پُرزور میشوند؟اقتصادنیوز: بازار سهام دوشنبه را به تاثیر از عرضه ها، ممکن است متفاوت با دو روز ابتدایی هفته دنبال کند.
اقتصادنیوز سهام 

  

افت جالب قیمت دلار در صرافی های بانکی| کاهش قیمت دلار در صرافی های بانکیافت جالب قیمت دلار در صرافی های بانکی امروز رخ داد. کاهش قیمت دلار در صرافی های بانکی را شاهد هستیم. ریزش قیمت دلار در صرافی‌های بانکی اتفاق افتاده است.
۵۵ آنلاین قیمت دلار صرافی 

  

کسانی که کرونای حاد گرفتن چند درصد ممکن است دوباره مبتلا شوند؟یک مطالعه جدید نشان می‌دهد بیمارانی که از موارد شدید کووید 19 بهبود می‌یابند، احتمالاً دوباره به این عفونت مبتلا نمی‌شوند.
برنا 

  

آیا واقعا ترکیبات دارچینی در درمان ویروس کرونا موثرند؟نتایج یک مطالعه نشان می دهد که سینامالدئید موجود در دارچین، مکمل خوبی همراه با دگزامتازون برای درمان ویروس کرونا است.
برنا درمان ویروس 

  

جزئیات شیوه ‌نامه ضد کرونایی کنکورسخنگوی سازمان سنجش با اشاره به تدابیر در نظر گرفته شده بهداشتی برای برگزاری کنکور، گفت: داوطلبانی که از 24 خرداد به بعد به کرونا مبتلا شده‌اند تا دوشنبه 31 خرداد فرصت دارند برای خوداظهاری به سایت سنجش مراجعه کنند.
گسترش کنکور سازمان سنجش وزارت بهداشت 

  

آب استخر کرونا را نابود می‌کندبر اساس آخرین تحقیقات آب استخر‌های شنا تنها در 30 ثانیه ویروس کرونا را از فعالیت می‌اندازد.
برنا شنا ویروس 

  

تست کرونای 22 فرنگی‌کار اردوی جوانان مثبت شد!اردوی تیم کشتی فرنگی جوانان کشورمان با توجه به مثبت شدن تست کرونای 22 نفر از اعضای این تیم لغو شد.
مملکت‌آنلاین کشتی فرنگی کار جوانان 

  

آیا واقعا داروهای فشار خون بر میزان شدت کرونا موثرند؟محققان دانشگاه مینه‌سوتای آمریکا به این سوال که آیا مصرف داروی فشار خون تاثیری بر شدت کرونا در بیماران دارد یا خیر، پاسخ دادند.
برنا فشار خون 

  

آغاز خوداظهاری کنکوری‌های مبتلا به کرونا 1400مهلت خوداظهاری داوطلبان کنکور سراسری 1400 در درگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور از امروز 30 خرداد ماه آغاز شد.
برنا کنکور سازمان سنجش آموزش 

  

با عرضه خودرو در بورس مخالفم/ طرح وزارت صمت برای قیمت‌گذاری خودرو به مجلس ارائه شدوزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه عرضه خودرو در بورس کارشناسی نیست، گفت: تحریم موجب شده واردات خودرو متوقف شود لذا بازار رقابتی نیست.
مملکت‌آنلاین بازار خودرو بازار رقابتی واردات خودرو 

  

این آب در 30 ثانیه ویروس کرونا را نابود می کنداقتصادنیوز :‌نتایج یک مطالعه نشان می‌دهد که آب استخرهای شنا تنها در 30 ثانیه ویروس کرونا را از فعالیت می‌اندازد.
اقتصادنیوز ویروس شنا 

  

افراد بالای 70 سال برای تزریق دوز دوم واکسن کرونا حتما منتظر دریافت پیامک باشندرئیس مرکز بهداشت شرق تهران با بیان این‌که افراد بالای 70 سال برای تزریق دوز دوم واکسن کرونا منتظر پیامک بمانند، گفت: افراد ترجیحاً دوز دوم واکسن را در همان مرکزی دریافت کنند که دوز اول را تزریق کرده بودند...
برنا پیامک تهران 

  

آخرین وضعیت کرونایی سپند امیرسلیمانی + تصاویر بیمارستاناولین ویدئو و صحبت‌های سپند امیرسلیمانی که چند روز است به دلیل عوارض کرونا جراحی انجام داده بود را ببینید. این ویدیو را خواهرش در اینستاگرام منتشر کرده است.
خانه فوتبال بیمارستان جراحی اینستاگرام