ورزش۳   |  ورزشی  |  

نویدکیا می‌خواهد همکاری بلندمدت داشته باشیم؛/ مصلح: اگر بدون مراعات کرونا بگیریم، برخورد می‌شود

مدافع تیم فوتبال سپاهان که طی لیگ نوزدهم در دو پست مدافع میانی و دفاع چپ بازی کرد، می‌گوید به فضای جدید حاکم در باشگاه خوش‌بین است.

نویدکیا می‌خواهد همکاری بلندمدت داشته باشیم؛/ مصلح: اگر بدون مراعات کرونا بگیریم، برخورد می‌شود

شایان مصلح مدافع چپ تیم فوتبال در گفتگویی با "ورزش سه" در رابطه با نمایش طلایی پوشان اصفهانی در بازی های آسیایی و اینکه خودش فرصت حضور در این مسابقات را به دلیل ابتلا به ویروس کرونا پیدا نکرد، حرف‌هایش را اینطور آغاز کرد و گفت: « من رفتم ولی قسمت نشد که بازی کنیم و فقط در بازی آخر بود که توانستم برسم و جزو 18 نفر باشم. خب دو هفته ای بود که تمرین نداشتم و نمی‌توانستم بازی کنم.» 

 

برای محک خوردن به آسیا نرفته بودیم او سپس در مورد بازی های آسیایی ادامه داد: « ما برای محک خوردن به این مسابقات نرفته بودیم، ولی در سخت ترین گروه بودیم و این سختی گروه سبب شد تا نتایج به سمتی برود که از گروهمان صعود نکنیم. با این حال بازی های خوبی را انجام دادیم. من دو بازی اول را به صورت فیکس در لیگ قهرمانان آسیا (دیدار رفت میان العین و السد) بازی کرده بودم و تیم‌ها سطح بالایی دارند. اگر تیمی می‌خواهد موفق شود، باید از فرصت های خودش استفاده کند. باید بزرگ فکر کند و خودش را برای به دست آوردن بهترین نتایج آماده کند. با تمام این ها بازی های خوبی انجام دادیم و امیدوارم سال های آینده سپاهان بهترین نتایج را به دست بیاورد و به راحتی از گروهش صعود کند.»

 

هیچ کس از شر کرونا محفوظ نیست  سوال بعدی ما از شایان مصلح در رابطه با ابتلای او به ویروس کرونا پیش از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بود. اینکه حضور او و محمدرضا حسینی می‌توانست به تیم برای کسب موفقیت کمک کند و محرم  نویدکیا سرمربی تیم هم همین موضوع را به آنها انتقال داده بود. مدافع سپاهان به این سوال اینطور پاسخ داد:« به هر حال هفت هشت بازیکن ما در این مدت کرونا گرفته اند و برای اکثر فوتبالیست ها مثل مردم ممکن است پیش بیاید. ممکن است خیلی ها بیشترین رعایت را داشته باشند، مثل خود ما ولی به صورت اتفاقی بگیرند. این یک بیماری است که مردم جهان را درگیر کرده است و هیچ کس از این بیماری به صورت صد در صد مصون نیست. امیدوارم حالا که بدنمان خوب شده است، برای لیگ آماده باشیم و شرایط به سمتی برود که در بازی های لیگ بهترین نمایش را داشته باشیم. بله آقای نویدکیا از بازیکنان خواسته که مراقب خودشان باشند. به هر حال ایشان گفته اند، اگر کوچکترین اتفاقی برای بچه ها پیش بیاید که به خاطر رعایت نکردشان باشد، برخورد می‌کنند، ولی هم من، هم سید (محمدرضا حسینی) و هم بچه های دیگر که هفت هشت نفر هستند، مبتلا شدنمان اتفاقی بوده. چون ما بیشتر از بقیه رعایت می‌کنیم و مدام تست می‌دهیم. حالا امیدوارم در شروع لیگ بتوانیم به تیم کمک کنیم.» 

 

 

 

 

نویدکیا می‌خواهد همکاری بلندمدت داشته باشیم  از شایان مصلح در رابطه با جدایی از سپاهان و زمزمه‌هایی که در رابطه با این موضوع وجود داشت، پرسیدیم. او در پاسخ به این سوال ضمن اشاره به اینکه کار رسانه‌ها گمانه زنی در مورد خروج و ورود بازیکنان است، اضافه کرد:«به هر حال رسانه‌ها در فصل نقل و انتقالات حرف‌هایی می‌زنند تا بازار را گرم کنند و خریدار داشته باشند. با اسم من عشق کنید (باخنده). واقعیت این است که من پیشنهادات خیلی خوبی از نظر مالی داشتم ولی من هنوز با سپاهان قرارداد دارم و آقای نویدکیا گفتند که به تو نیاز دارم. حتی در این مدت مدیرعامل یکی دو باشگاه با آقای نویدکیا تماس گرفته بودند ولی ایشان گفته بودند که من به شایان مصلح نیاز دارم. با من هم صحبت کردند و ایشان دوست دارند که بلندمدت به ادامه همکاری فکر کنیم و این چیزی است که من هم در حال فکر کردن به آن هستم. تعارف که نداریم؛ سپاهان یکی از تیم های خوب کشور است و اگر شرایط مهیا باشد، این همکاری را بلندمدت خواهیم کرد.» 

 

نسبت به شرایط جدیدِ سپاهان خوشبینم از مصلح که در لیگ نوزدهم ابتدا به عنوان مدافع چپ زیر نظر امیرقلعه نویی کار کرد و سپس با توجه به شرایط به پست دفاع میانی هم آمد، در رابطه با مربیگری محرم نویدکیا پرسیدیم. او با ابراز امیدواری نسبت به این موضوع عنوان کرد:« من به شرایطی که امسال در تیم حاکم است، خوش بین هستم. نه تنها آقای نویدکیا، بلکه کادر مدیریت باشگاه و شرایط جدیدی که ایجاد شده، بسیار امیدوارم. بله ایشان تجربه مربیگری ندارد ولی محبوبیتی که دارد و اینکه فوتبالیست درجه یکی بوده و فوتبال را می فهمد، و اینکه مربیان خوبی نظیر تکسیرا و توتونی در کنار او هستند، کمک می‌کند. محبوبیت ایشان میان هواداران، باعث می شود تیم و هواداران ارتباط خوبی داشته باشند و وقتی آرامش باشد، می توانیم بهترین نتایج را بگیریم. کلا به این شرایط خوش بین هستم و امیدوارم بهترین نتایج را بگیریم.»

 

امیدوارم انتهای فصل قهرمانی را جشن بگیریم  سوال پایانی ما از شایان مصلح در رابطه با پیش بینی اش از آینده تیم در لیگ بیستم بود و او به این سوال اینطور پاسخ داد:« نمی توان از الان گفت که می‌توانیم قهرمان شویم. نسبت به سال گذشته بازیکنانی رفته اند و بازیکنان جوان دیگری به ما اضافه شده اند. سال گذشته هم تیم خیلی خوبی داشتیم و می‌توانستیم قهرمان شویم ولی از موقعیت هایی که داشتیم، استفاده نمی کردیم. گل نزدن در برخی بازی ها باعث شد که سال گذشته نتایج خوبی نگیریم. امیدوارم این مشکل گلزنی امسال رفع شود و شرایطی ایجاد شود که قهرمانی را در انتهای فصل جشن بگیریم.»

فوتبال لیگ قهرمانان آسیا ورزش   اخبار برگزیده
  

رایزنی وزاری خارجه ایران و آذربایجان مسائل دوجانبه و شرایط پسا جنگ قره‌باغ محوروزیران امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان بصورت ویدئو کنفرانس آخرین تحولات روابط دو جانبه و شرایط پسا جنگ در منطقه را بررسی کردند.
ایلنا ایران جمهوری اسلامی ایران جمهوری اسلامی 

  

گزارش قالیباف از راهکارهای چهارگانه نجات اقتصادی + فیلمقالیباف از اقدامات مجلس در خصوص راهکارهای چهارگانۀ اقتصادی گزارشی ارائه کرد.
گسترش رهبر انقلاب کسری بودجه بودجه 

  

درخواست بی‌شرمانه آل سعود از آژانس بین المللی انرژی اتمیایسنا/ عربستان سعودی از آژانس بین المللی انرژی اتمی درخواست کرد که بازرسی های خود برای کشف ''فعالیت‌های غیرصلح آمیز هسته‌ای'' ایران را افزایش دهد.
مثلث دبی آژانس بین المللی انرژی اتمی انرژی 

  

گفت‌وگوی سخنگوی وزارت خارجه با حامد کرزایسخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با «حامد کرزای»، رئیس جمهور سابق افغانستان دیدار و رایزنی کرد .
ایلنا سخنگوی وزارت امور خارجه وزارت خارجه کرزای 

  

سخنگوی وزارت خارجه کشورمان، سند راهبردی بین ایران و افغانستان را یکی از اسناد خیلی مهم در روابط دو کشور عنوان و تاکید کرد: گفت‌وگوها میان تهران و کابل درباره سند راهبردی در ابعاد مختلف پیشرفت‌های زیادی داشته است.
نامه نیوز وزارت خارجه واشنگتن جمهوری اسلامی ایران 

  

«طرح شفافیت آرا» در کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس به تصویب رسیدطرح شفافیت آرای نمایندگان در کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس بررسی و تصویب و گزارش آن برای رسیدگی به صحن علنی پارلمان ارسال شده تا در دستورکار پارلمان قرار گیرد.
۵۵ آنلاین رایانه 

  

پایانِ سبز هفته پرنوسان بورسشاخص کل بورس در روز چهارشنبه 10 هزار واحد رشد کرد تا هفته پرنوسان را صعودی به پایان ببرد.
اقتصادنیوز بورس تهران شاخص ایران خودرو 

  

این افراد وام یک میلیونی و بسته معیشتی 100 تومانی دریافت می کنندحامد شمس رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی درباره جزئیات مشمولان بسته معیشتی 100 هزار تومانی و وام یک میلیون تومانی، اظهار کرد: مشمولان بسته معیشتی دولت که شغل و درآمد ثابت ندارند مشمول این طرح هستند.
مستقل‌آنلاین وام بودجه دولت 

  

خبر خوب معاون وزیر بهداشت برای بیماران کرونایی + جزئیاتقاسم جان‌بابایی صبح امروز در بازدید از بیمارستان بهشتی کاشان از بستری بیماران به صورت خانوادگی در این بیمارستان ابراز تاسف کرد و اظهار داشت:
مستقل‌آنلاین بیمارستان کاشان وام 

  

امروز مرز مقاومت قیمت پراید سرانجام شکستقیمت پراید پس نزدیک به دو ماه و نیم بار دیگر به زیر 100 میلیون تومان بازگشت.
خودروتک قیمت ماه خودرو 

  

خدا را شکر عادل رفت!«خدا را شکر عادل رفت و فوتبال ایران عمق پیدا کرد. خدا را شکر دیگر کسی به کسی بدوبیراه نمی‌گوید. خدا را شکر همه دارند حرمت هم را نگه می‌دارند!»
مملکت‌آنلاین ایران شکر روزنامه 

  

ریزش عجیب و غریب قیمت خودرو / روند کاهشی ادامه داردروند کاهش قیمت خودرو در چند هفته اخیر به گونه ای شده است که اکنون می توان با قاطعیت گفت در یک موج ریزش قیمت خودرو قرار گرفته ایم. موج ریزشی که به نظر می رسد فعلا قصد فروکش کردن ندارد.
خودروتک خودرو بازار خودرو تولید 

  

برخی آمریکایی‌ها نگران احتمال کمک سیاسی پوتین به ترامپ جهت بقا در قدرت هستند. به هر حال نباید فراموش کرد که هنگام ایجاد یک بحران داخلی، این مقامات خارجی هستند که نقش تعیین‌کننده پیدا می‌کنند.
نامه نیوز دموکرات فضای مجازی ولادیمیر پوتین 

  

اتخاذ رویکرد درست آمریکا در قبال برجام برای بهبود شرایط پرتنش فعلیوزیر امور خارجه فرانسه اتخاذ رویکرد درست از سوی آمریکا در قبال برجام را در بهبود شرایط پرتنش فعلی مناسب دانست.
ایلنا فرانسه 

  

آخرین وضعیت تولید واکسن کرونا در کشور/ بررسی طرح مشترک بسیج و وزارت بهداشت در خصوص مهار کووید 19 در کمیسیون بهداشتسخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: آخرین وضعیت تولید واکسن کرونا در کشور در این کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت .
ایلنا تولید درمان کمیسیون بهداشت و درمان مجلس 

  اخبار داغ
  

کرونا دست بردار از خانه هنرمندان نیست/ صدایی که هنوز می شنویم/عروسی خوبان سینما با طعم همایون شجریان/ جلیل سامان برای زیر خاکی هم ناز کرد/عاشقانه های خانواده تئاتری فاش شد!هفته ای که گذشت دو تن از هنرمندان نامدار صاحب سبک و دارای امضای سینمای ایران قربانی ویروس کرونا شدند، بی تردید سینمای ایران مدیون صدای ماندگار چنگیز جلیلوند است و این سینما هرگز کارنامه هنری کامبوزیا پرتوی و بخصوص قلم ماندگار و مانایش را فراموش نمی کند...
برنا هنرمندان سینما سینمای ایران 

  

اقتصاد آمریکا در حال بازگشت به شرایط قبل کرونارشد بازبینی شده سه ماهه سوم اقتصاد آمریکا 33.1 درصد اعلام شد.
۵۵ آنلاین اقتصاد رشد اقتصادی کنگره آمریکا 

  

این حرف‌ها در مورد کرونا ممنوع است!اگر طی 10 ماهی که از ورود کرونا به کشور می‌گذرد به کرونا مبتلا نشده باشید، حتما در اطرافیان خود مبتلایان این بیماری را دیده‌اید؛ بیماری سختی که علاوه بر تمام عوارض جسمانی می‌تواند برای روح و روان فرد هم آسیب‌زا باشد و با ترسی که نسبت به بیماری وجود دارد، سبب شود تا اطرافیان بیمار هم از این بُعد بیماری غافل شوند.
۵۵ آنلاین شبکه های مجازی درمان خانواده 

  

دولت انگلیس در آغاز همه‌گیری کرونا با خرید شتاب‌زده وسایل حفاظتِ شخصی، هزینه هنگفتی به بار آورده است.
صراط هزینه انگلیس دولت 

  

وضعیت قرمز بورس سبز شد!بازار سرمایه در هفته جاری روزهای پرنوسانی را پشت سر گذاشت و در حالی که روز سه‌شنبه چراغ قرمز این بازار روشن شده بود در روز چهارشنبه بورس دوباره سبزپوش شد.
گسترش سرمایه وزن شاخص 

  

مهدی تیکدری مدافع تیم فوتبال تراکتور به علت ابتلا به ویروس کرونا راهی قرنطینه شد.
صراط فوتبال ویروس ورزشگاه 

  

بورس آمریکا قرمزپوش شددر وال استریت، بیشتر شاخص‌ها نزولی بودند تا جایی که دو شاخص از سه شاخص اصلی بورسی در سطح پایین تری از روز قبل خود بسته شدند.
اقتصادنیوز رشد اقتصادی درآمد وال استریت 

  

آمارهای جدید حاکی از رشد فزاینده تلفات روزانه ویروس کرونا در آمریکا است.
صراط درمان ویروس ماه