محدودیت ترافیکی آخر هفته اعلام شد

پلیس‌راه راهنمایی و رانندگی ناجا جزئیات محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات پایان هفته را در سراسر کشور اعلام کرد.

محدودیت ترافیکی آخر هفته اعلام شد

آنچه دیگران میخوانند : دختر مهران مدیری از عشق زندگی خود رونمایی کرد + عکس

به گزارش شمانیوز و به نقل از آنا: جزئیات محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات پایان هفته در محورهای ذیل اجرا خواهد شد:

1- تردد موتورسیکلت:

از ساعت 1200 ظهر روز سه‌شنبه مورخ 99/03/13 الی ساعت 0600 روز شنبه مورخ 99/3/17 از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع می‌باشد.

تبصره – تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

2- محور کرج – چالوس

الف – تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس کماکان ممنوع می‌باشد.

ب – تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 1200 روز سه‌شنبه مورخ 99/03/13 الی ساعت 0200 بامداد روز بعد از مرزن‌آباد به سمت کرج (میدان امیرکبیر) ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس‌راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 1500 روز سه‌شنبه مورخ 99/03/13 الی ساعت 0200 بامداد روز بعد از کرج (میدان امیرکبیر) و آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن‌آباد به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

پ- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 1200 روز جمعه مورخ 99/03/16 الی ساعت 0200 بامداد روز شنبه مورخ 99/3/17 از کرج (میدان امیرکبیر) به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس‌راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 1500 روز جمعه مورخ 99/3/16 الی ساعت 0200 روز شنبه مورخ 99/3/17 از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

3- محور هراز

الف – تردد کلیه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع می‌باشد.

ب- تردد کلیه کامیون‌ها، کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 1200 روز سه‌شنبه تاریخ 99/3/13 الی ساعت 1800 روز شنبه تاریخ 99/3/17 از محور هراز ممنوع می‌باشد.

پ- تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت 1200 روز جمعه مورخ 99/3/16 الی ساعت 0200 روز شنبه مورخ 99/3/17 از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 1400 روز جمعه مورخ 99/3/16 الی ساعت 0200 روز شنبه مورخ 99/3/17 در صورت اعلام مأموران مستقر در محل، از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک‌طرفه می‌باشد.

*در صورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه و به منظور تخلیه بار ترافیکی محدودیت‌های مقطعی از مسیر شمال به جنوب و یا جنوب به شمال محورهای هراز و کرج – چالوس اعمال خواهد شد.

4- محور تهران – فیروزکوه – قائم شهر – سمنان و بالعکس

تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 0800 الی 2400 روز جمعه مورخ 99/03/16 از مسیر شمال به جنوب محور قائم شهر – فیروزکوه تهران ممنوع می‌باشد.

5- محور آستارا – اردبیل و بالعکس

تردد کلیه تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 0800 الی 2400 روز جمعه مورخ 99/3/16 در محور فوق ممنوع می‌باشد.

6- محور قدیم رشت – قزوین و بالعکس

الف – تردد کلیه تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 1200 الی 2400 روزهای سه‌شنبه و جمعه تاریخ‌های 99/3/13 و 99/3/16 در محور فوق ممنوع می‌باشد.

7- محور سلفچگان – قم (باند رفت به سمت قم)

تردد کلیه تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 1600 الی 2400 روز جمعه مورخ 99/3/16 در محور فوق ممنوع بوده و مسیر جایگزین آزاده راه ساوه – تهران می‌باشد.

 

پلیس پلیس راه قزوین   اخبار برگزیده
  

هدف طرح سوال از رییس‌جمهور هتاکی و توهین به اوست/ رفتاری که با ظریف شد در شأن یک مجلس «اسلامی» نبود/ نمایندگان بدانند رفتارهای شعاری هیچ دستاوری نداردسیاستمدار و مدیر ارشد دولت‌های پس از انقلاب، گفت: نوع طرح سوال از رئیس‌جمهور و رفتارها نشان‌دهنده این است که می‌خواهند رئیس جمهور به مجلس بیاید و به او بی‌احترامی، هتاکی و توهین کنند.
ایلنا سازمان تربیت بدنی رئیس جمهور دولت 

  

به زودی یک بورس جدید متولد می‌ شودبعد از افزایش رشد شاخص های بورس در ایران علی صحرایی، مدیر عامل بورس تهران گفت: به زودی یک بورس جدید متولد می‌شود که در آن املاک و زمین معامله می‌شود
مستقل‌آنلاین بورس تهران زمین بازار خودرو 

  

جزئیات جدید از حادثه نطنزاین تنها گزارش نورنیوز در مورد این حادثه نیست...
رویداد۲۴ سازمان انرژی اتمی غنی سازی سایت فردو 

  

اعلام قیمت برخی خودروهای پرتیراژ از سوی اتحادیه فروشندگان خودروقیمت برخی خودروهای پرتیراژ در 17 تیر 99 بر اساس اعلام اتحادیه فروشندگان خودرو مشخص شد.
خودروتک قیمت خودرو پژو 

  

معاون روابط کار وزارت تعاون گفت: کارفرمای شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه متعهد شد حقوق و مزایای اردیبهشت و خرداد 1399 را بلافاصله پس از رفع مسدودی حساب شرکت و حداکثر تا دهم مرداد پرداخت کند.
نامه نیوز کار وام خودرو 

  

سخنگوی وزارت امورخارجه: نه از واگذاری جزایر ایرانی خبری است و نه حضور نیروی نظامیاقتصادنیوز: سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در واکنش به جوسازی ها علیه سند جامع همکاری ایران و چین گفت:نه از واگذاری جزایر ایرانی خبری است و نه حضور نیروی نظامی و نه سایر موهومات.
اقتصادنیوز سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران جمهوری اسلامی 

  

سازمان جهانی بهداشت: مسئله انتقال کرونا از طریق هوا هنوز قطعی نیستسازمان جهانی بهداشت می‌گوید شواهد فزاینده‌ای درباره انتقال ویروس کرونا از طریق هوا وجود دارد اما این مسئله هنوز قطعی نیست.
مملکت‌آنلاین زمین ویروس تنفس 

  

پوشیدن ماسک می‌تواند مانع ایجاد موج دوم پاندمی شود.از ابتدای هفته استفاده از ماسک در محیط‌های عمومی شلوغ اجباری شده است و چنانچه کسی بدون ماسک به دستگاه، نهاد و یا ارگانی برای دریافت خدمت مراجعه کرد، باید از او درخواست شود تا ماسک بپوشد. همچنین گفته شده که باید از حضور کارمندان و کارکنان در ادارات و دستگاه‌ها در صورت عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و استفاده نکردن از ماسک، جلوگیری شود.
۵۵ آنلاین ماسک نیویورک وزارت بهداشت 

  

نتایج قابل توجهی درباره علت حادثه نطنز حاصل شده استابوالفضل عمویی در توضیح جلسه امروز (سه‌شنبه) گفت: کمیسیون امنیت ملی در ادامه جلسات خود برای بررسی حادثه نطنز، عصر امروز جلسه‌ای با حضور آقای علوی وزیر اطلاعات و معاونین، مقامات ارشد فرماندهی پدافند هوایی ارتش و مقامات ارشد نیروی انتظامی برگزار کرد.
اعتماد سیاست خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی 

  اخبار داغ
  

میلیونها آمریکایی به خاطر کرونا مجبور به ترک خانه های خود شدندادامه همه گیری ویروس کرونا باعث شده میلیون ها آمریکایی خانه‌های خود را ترک کنند.
تسنیم ویروس جوانان خانواده 

  

گزارش ویژه برای بورس بازان + جزئیاتدر این گزارش به چند خبر مهم بورسی امروز پرداخته شده است.
شما‌نیوز سازمان بورس و اوراق بهادار بورس تهران خودرو 

  

پیشگیری منطقه‌ای و قرنطینه کامل بیماران کرونایی، تنها راه مقابله با ویروس کووید-19 است مسعود پزشکیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به افزایش آمار فوتی‌های ناشی از کرونا، گفت: سیاستی که از ابتدا برای مقابله با کرونا در پیش گرفتیم کنارآمدن با شرایط بود نه مقابله و پیشگیری؛ بنابر این اگر از روز اول همانند کشورهای چین و کره جنوبی با اعمال محدودیت در قم و شهرهای شناسایی شده جلوی انتشار ویروس را می‌گرفتیم، این بیماری به صورت گسترده در سطح کشور پخش…
خانه‌ملت کره جنوبی مسعود پزشکیان ویروس 

  

درخواست زالی از نمکی برای افزایش اختیارات ستاد کرونا در پایتخت/ آمادگی شهرداری برای لغو یک هفته‌‌ای طرح طرافیکفرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران با بیان این‌‌که شهرداری آمادگی لغو طرح ترافیک را به مدت یک هفته دارد، گفت: اگر قرار است مدیریت کرونا در تهران به دست ما و دوستان ما انجام شود، حتما به اختیارات موسع‌تر از قبل نیاز داریم.
تسنیم علیرضا زالی نماز جمعه نماز 

  

اعلام نتایج تست کرونای 100 نماینده مجلساقتصادنیوز: سخنگوی هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه از بیش از 100 نماینده تست کرونا گرفته شده است، گفت که نمایندگان برای حضور در مجلس ملزم به استفاده از ماسک شده اند.
اقتصادنیوز ماسک ایرنا 

  

4 منطقه پر خطر کرونایی تهران4 منطقه دارای بیشترین فوتی‌های کرونا در تهران/ 4400 عضو کادر درمانی تنها در تهران کرونا گرفته اند
۵۵ آنلاین پرستار تهران دانشگاه علوم پزشکی تهران 

  

صندوق سرمایه‌گذاری 100 میلیارد تومانی در فرابورس پذیره‌نویسی می‌شودیک صندوق سرمایه‌گذاری 100 میلیارد تومانی از ابتدا تا آخرین روز کاری هفته آینده برای عرضه در فرابورس پذیره نویسی می‌شود.
ایلنا سرمایه درآمد سود