تسنیم   |  ورزشی  |  

برگزاری جهانی صربستان، محتمل‌تر از ماه‌های قبل/ لالوویچ از کشورش برای انتخابات هزینه می‌کند

کشتی ایران باید بیش از قبل روی برنامه آماده‌سازی تیم‌های ملی تمرکز کند، برگزاری جهانی 2020 حالا متحمل‌تر از ماه‌های گذشته است.

برگزاری جهانی صربستان، محتمل‌تر از ماه‌های قبل/ لالوویچ از کشورش برای انتخابات هزینه می‌کند

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، از قبل نیز مشخص بود که برگزاری مسابقات جهانی 2020 جدی تر از آن چیزی است که در کشورمان در موردش با ابهام فراوان صحبت می‌شود. قبلا نیز متذکر شده بودیم که برگزاری این رقابت‌ها به دلایل فراوان برای نناد لالوویچ اهمیت زیادی دارد که از کشورش برای میزبانی مسابقات در وضعیت همه گیری کرونا هزینه کرده است.

صربستان برای اولین بار میزبانی مسابقات را برعهده گرفت و پیش از آنکه اتحادیه جهانی خبر رسمی این اتفاق را عنوان کند، سایت‌های صربستانی اعلام کردند که میزبانی رقابت‌های جهانی کشتی را پذیرفته‌اند.

رئیس صربستانی اتحادیه جهانی به همراه هیئت رئیسه‌اش در انتظار برگزاری انتخابات هستند. همان انتخاباتی که حمید سوریان قهرمان طلایی کشتی جهان و المپیک نیز برای عضویت در UWW کاندیدا شده است. به همین دلیل از ابتدا می‌شد پیش بینی کرد که برگزاری انتخابات ریاست و اعضای هیئت رئیسه اتحادیه جهانی، مستلزم جمع شدن اعضای اتحادیه به بهانه یک مسابقه جهانی است تا رای‌ها نیز به سبد انداخته شود.

پیش از این علیرضا دبیر نیز تاکید کرد که طبق صحبت تلفنی که با نناد لالوویچ داشته، او تاکید کرده که مسابقات جهانی جوانان و بزرگسالان در صربستان برگزار می‌شود اما موانعی در خصوص برگزاری رقابت‌های زیر 23 سال جهان وجود دارد و احتمالا این مسابقات که میزبانی‌اش به فنلاند سپرده شده بود، برگزار نخواهد شد.

حالا مامیاشویلی رئیس فدراسیون کشتی روسیه و عضو تاثیرگذار اتحادیه جهانی (نایب رئیس UWW) نیز بر این موضوع صحه گذاشته که جهانی صربستان به انجام خواهد رسید.

براین اساس تیم‌های ملی آزاد و فرنگی جوانان و بزرگسالان ایران باید رفته رفته استارت اردوهای خود را بزنند، همانطور که سایر رقبا به اردوهای شان بازگشته اند.

یاری: هر تیمی به لیگ کشتی نیاید خودم به جایش تیم می‌آورم/ بعضی از دوستان ما کار تخصصی کشتی نکرده‌اند

انتهای پیام/

صربستان ماه هزینه   اخبار برگزیده
  

اگر روحانی و احمدی ‌نژاد با هم رقابت کنند، احمدی نژاد پیروز می شوددولت آقای روحانی، دولت یکدست و وزرا هم از یک جناح نبوده و بعضا حتی همفکر شخص حسن روحانی هم نبوده‌اند. او موجب شده نوعی نارضایتی و ناخشنودی از جانب مردم و رای‌دهندگان به او ایجاد شود. دولت روحانی در سطح ملی موفق نبوده است.
مستقل‌آنلاین حسن روحانی روزنامه وام 

  

سخنرانی روحانی ساعت 9 امشب در مجمع عمومی سازمان مللتمام وجوه جهان امروز متأثر از کرونا است آنچنانکه هفتاد و پنجمین مجمع عمومی سازمان ملل نیز با سخنرانی‌های ضبط شده‌ی سران برگزار خواهد شد
۵۵ آنلاین سازمان ملل نیویورک توئیتر 

  

برای انتخابات 1400 با شخصیت‌ها و احزاب تاثیرگذار اصلاح‌طلب رایزنی می‌کنیمدر جلسه شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران، موضوع انتخابات1400 مورد بررسی قرار گرفت. همچنین غلامحسین کرباسچی گزارشی از دیدار با مهدی کروبی ارائه داد.
ایلنا انتخابات ریاست جمهوری اصلاح طلبان غلامحسین کرباسچی 

  

دارویی برای تعدیل پاسخ التهابی در کووید-19 شدیدمحققان "دانشگاه مالاگا"(University of Malaga) و "مرکز نانوپزشکی و زیست فناوری اندلس"(BIONAND) اسپانیا در مطالعه اخیرشان اظهار کرده‌اند از یک دارو می‌توان برای تعدیل پاسخ التهابی در موارد شدید کووید-19 استفاده کرد.
مملکت‌آنلاین درمان فناوری دارو 

  

تصمیم جامعه روحانیت برای انتخابات 1400عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت که این تشکل برنامه ای برای معرفی کاندیدا در انتخابات 1400 ندارد.
مثلث جامعه روحانیت مبارز خودرو پدر 

  

جزئیات تحریم های جدید آمریکا پس از مکانیسم ماشه + فیلمرئیس‌جمهور آمریکا بیانیه‌ای درباره تحریم‌های جدید اعمال شده علیه جمهوری اسلامی ایران صادر کرد.
گسترش رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران جمهوری اسلامی 

  

افرادی که نباید ماسک بزنندافرادی که بدون کمک قادر به برداشتن ماسک از صورت‌شان نیستند، شامل نوزادان و کودکان خردسال و همچنین افرادی که دچار سختی تنفس هستند، نباید از ماسک استفاده کنند.
مستقل‌آنلاین ماسک ورزش کودکان 

  

دونالد ترامپ، سال‌ها پیش از ریاست جمهوری خود معتقد بوده که اوباما قصد یک حمله نظامی به ایران را دارد چرا که این حمله بر موقعیت او در افکار عمومی و نظرسنجی‌ها موثر است. حال برخی گزارش‌ها و اقدامات آمریکا حاکی از فعال شدن این تئوری ترامپ در شش هفته باقیمانده به انتخابات آمریکاست.
رویداد۲۴ واشنگتن دونالد ترامپ خاورمیانه 

  

سخنگوی دولت نشست خبری این هفته خود را در سیستان بلوچستان برگزار کرد و با مقایسه دولت صدام و ترامپ به تشریح شباهت‌های آن‌ها در صدمه به ایران پرداخت.
رویداد۲۴ صادرات غیرنفتی سازمان بهداشت جهانی رئیس جمهور 

  

محصول جدید ایران خودرو در راه است | تصاویر و مشخصاتمدیر پروژه خودروی سورن سال از آمادگی ایران خودرو برای تجاری سازی این محصول در یک ماه آینده خبر داد.
خودروتک ایران خودرو ایران خودرو 

  

ممنوعیت تردد خودرو در برخی خیابان‌های تهران امروز اول مهرمدیریت‌های شهری در بسیاری کشورها در روز جهانی بدون خودرو، شهروندان را به پرهیز از استفاده از خودروهای شخصی ترغیب می‌کنند. این روز مقارن با اول مهر ماه، با پویش سه‌شنبه‌های بدون خودرو که در دوران شهرداری پیروز حناچی از سوی مدیران شهری پیگیری می‌شود، همزمان شده است.
خودروتک خودرو شهرداری تهران تهران 

  

اقدام ادعایی آمریکا در بازگشت تحریم‌ها علیه ایران با واکنش رسانه‌ها و تحلیلگران مختلفی روبرو بوده و همگی حاکی از یک واقعیت انکار نشدنی است: انزوای بی قید و شرط ایالات متحده!
رویداد۲۴ رسانه ایالات متحده آمریکا ایران 

  

متهم اصلی بحران در بازار خودرواختلاف قیمتی که علتی جز تعلل شورای رقابت در قیمت گذاری خودرو و غیرواقعی بودن قیمت‌های اعلام شده توسط این شورا ندارد.
خودروتک خودرو خودروسازان بازار خودرو 

  

ترامپ قبل از انتخابات ناچار به لفاظی است/ ادعای فعال‌سازی اسنپ بک کلاهبرداری ترامپ است/ آمریکا حق استناد به هیچ یک از مفاد برجام را ندارد/ جهان مخالف احیای تحریم‌هاستاستاد دانشگاه شیکاگو تاکید کرد: جهان مخالف احیای تحریم‌های سازمان ملل است و آمریکا حق استناد به هیچ یک از مفاد برجام را ندارد.
ایلنا دونالد ترامپ ترامپ سازمان ملل 

  

تحریم‌های آمریکا علیه ایران در راستای معامله قرن انجام می‌شودیکی از رهبران جنبش حماس اعلام کرد که تحریم‌های آمریکا علیه ایران در چارچوب عملی کردن نقشه معامله قرن صورت می گیرد.
۵۵ آنلاین ایران جمهوری اسلامی ایران جمهوری اسلامی 

  اخبار داغ
  

علائم کرونا تا چند ماه در بدن باقی می‌ماند؟سلامت نیوز: در ابتدای شیوع کروناویروس بر این باور بودیم که کودکان زیر 12 سال به ویروس آلوده نمی شوند و تنها می توانند ناقل باشند؛ اما این تصور درست نبود. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایرنا زندگی، این ویروس ناشناخته که هنوز در روند مطالعاتی دانشمندان و پژوهشگران است هر روز رفتارهای جدیدی در برابر انسان ها نشان می دهد...
سلامت‌نیوز ماه مدرسه سلامت 

  

در اماکن مذهبی مراقب کرونا باشیدسلامت نیوز: بر اساس تحقیقات پژوهشگران، افرادی که به طور مکرر در مکان های مذهبی حضور پیدا می کنند 16 برابر بیشتر از افراد دیگر در معرض خطر ابتلا به کرونا هستند درحالی که افرادی که از حمل ونقل عمومی استفاده می کنند تنها 4 درصد بیشتر درخطرند...
سلامت‌نیوز اماکن مذهبی سلامت سازمان بهداشت جهانی 

  

بورس امروز 2 مهر 99/ صعود کم‌توان شاخص بورسبازار بورس امروز پس از ریزش‌های اخیر با یک جریان نوسانی صعودی همراه شد، اما این جریان توان چندانی ندارد.
برنا شاخص 

  

پیش‌بینی وضعیت بورس در ماه‌های آیندهیک تحلیلگر اقتصادی ضمن پیش بینی اوضاع بورس در کوتاه و میان مدت، گفت: بازار سرمایه باعث افزایش نقدینگی نمی‌شود بلکه سرمایه اسمی و سرعت گردش پول را افزایش می‌دهد. همچنین، تا زمانی که نقدینگی در بورس جذب شود، تورم‌ ایجاد نمی شود و رشد بورس تورم‌زا نیست.
اقتصادنیوز بورس کالا خودرو ماه 

  

ممنوعیت معاملات الگوریتمی در بورسسازمان بورس اوراق بهادار معاملات الگوریتمی را ممنوع اعلام کرد.
اقتصادنیوز هوش مصنوعی قیمت سهام 

  

رشد چشمگیر بورس در یک ساعتشاخص بازار سهام بالاخره پس از چهار روز منفی در هفته اخیر، امروز مثبت شد. در یک ساعت ابتدایی فعالیت بازار سهام، شاخص حدود 40 هزار واحد معادل 2٫5 درصد افزایش یافت و به یک میلیون و 621 هزار واحد رسید.
گسترش شاخص سهام فولاد 

  

هزینه یک روز بستری بیمار کرونایی چقدر است؟مدیرکل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی ایران، هزینه روزانه بستری بیماران کرونا در بیمارستان‌های دولتی و خصوصی را از 450 هزار تا 800 هزار تومان اعلام کرد.
گسترش هزینه بیمارستان روابط عمومی 

  

راه اندازی گشت و ارشاد کروناییسخنگوی ستاد استانی مدیریت و بیماری کرونا گفت: "گشت ارشاد کرونایی" با هدف دادن تذکر و ممانعت از تخلفات موازین بهداشتی در اصفهان راه‌اندازی می‌شود.
اقتصادنیوز گشت ارشاد وزارت بهداشت فرودگاه 

  

ترس از بازگشت بیماری تهدیدی برای سلامت بیماران کرونایی به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از موسسه ملی تحقیقات سلامت جمهوری اسلامی ایران، زمانی که با رویداد یا محرکی مواجه می شویم که سلامت جسمانی، روانی و اجتماعی ما را تهدید می کند، احساس ترس می‌کنیم. بنابراین ترس یک منبع واقعی بیرونی یا خارجی دارد. ترس به عنوان یک هیجان شایع موجب افزایش انرژی برای حفظ حیات می شود. مثلا زمانی که احساس بیماری می کنیم، نگران می شویم و به پزشک مراجعه می کنیم…
مهر سلامت جمهوری اسلامی ایران جمهوری اسلامی 

  

یک پیش‌بینی از وضعیت بورس در ماه‌های آیندهایسنا نوشت: یک تحلیلگر اقتصادی ضمن پیش بینی اوضاع بورس در کوتاه و میان مدت، گفت: بازار سرمایه باعث افزایش نقدینگی نمی‌شود بلکه سرمایه اسمی و سرعت گردش پول را افزایش می‌دهد. همچنین، تا زمانی که نقدینگی در بورس جذب شود، تورم‌ ایجاد نمی شود و رشد بورس تورم‌زا نیست...
انصاف‌نیوز بورس کالا خودرو ماه 

  

سهامداران خودرویی در بورس بخواننددر گروه خودرویی طی 137هزار نوبت معاملاتی، 3.3میلیارد سهم به ارزش 1132هزار میلیارد تومان مورد دادوستد قرار گرفت و ارزش‌کل بازار این صنعت بورسی تا پایان معاملات روز گذشته بالغ بر 266هزار میلیارد تومان شد. شاخص‌کل بورس نیز با کاهش نزدیک به 14هزار واحدی در تراز یک‌میلیون و 581هزار واحدی قرار گرفت.
گسترش ایران خودرو خودرو صنعت 

  

سهم بورس در لایحه بودجه 1400 چقدر خواهد بود؟ + فیلممعاون اقتصادی و هماهنگی سازمان برنامه و بودجه گفت: واگذاری اوراق و سهام از طریق بازار بورس در سال 1400 ادامه خواهد یافت.
تسنیم لایحه بودجه بودجه سازمان برنامه و بودجه 

  

مقررات‌گذاری در بورس به نفع کارایی بازار باشدعضو شورای عالی بورس در توئیتر نوشت: مقررات گذاری در بورس باید به نفع حفظ کارای بازار انجام شود، نه با هدف حفظ سطح شاخص.
ایلنا توئیتر شاخص 

  

رشد 37 هزار واحدی شاخص کل بورس در دوم مهرشاخص کل بورس با رشد 37 هزار واحدی روی پله یک میلیون و 618 هزار واحدی قرار گرفت.
خبرفوری شاخص بانک فولاد 

  

پیش‌بینی اوضاع بورس در ماه‌های آیندهیک تحلیلگر اقتصادی ضمن پیش بینی اوضاع بورس در کوتاه و میان مدت، گفت: بازار سرمایه باعث افزایش نقدینگی نمی‌شود بلکه سرمایه اسمی و سرعت گردش پول را افزایش می‌دهد. همچنین، تا زمانی که نقدینگی در بورس جذب شود، تورم‌ ایجاد نمی شود و رشد بورس تورم‌زا نیست.
رویداد۲۴ بورس کالا خودرو ماه