مرد خشن در حالت مستی به دو جنایت دست زد

مرد خشن که در حال مستی دست به دو جنایت زده و گریخته بود درحالی در دادگاه کیفری تهران محاکمه می‌شود که اولیای دم برای وی درخواست دوبار قصاص را مطرح کرده اند.

مرد خشن در حالت مستی به دو جنایت دست زد

رسیدگی به این پرونده از سال 98 به دنبال وقوع درگیری خونین در ورامین آغاز شد .در آن درگیری که چند مرد مشروب خورده بودند میثم 30 ساله  با دو برادر به نام های مهرداد و حسن مهرداد درگیر شد و مهراد را کشت و دوست او به نام داوود را نیز از ناحیه دست به شدت زخمی کرد.

 داوود که به بیمارستان منتقل شده بود به خاطر بریدگی رگ اصلی دستش تحت عمل جراحی قرار گرفت اما دو هفته بعد جان سپرد.

 بررسی ها نشان می داد میثم پس از جنایت خونین به محل نامعلومی گریخته است. ماموران پلیس به نقطه زنی پرداختند و رد وی را در باغی در منطقه آبسرد به دست آوردند .شواهد نشان می‌داد او در باغ دوستش پنهان شده است .اما وقتی ماموران به باغ  موردنظر رفتند میثم از آنجا گریخته بود .

در بررسی های بعدی روشن شد او  چند بار با خط تلفنی از اصفهان با دوستانش تماس گرفته است. ماموران به ردیابی او در اصفهان پرداختند اما  او اینبار نیز به کوه‌های استان فارس گریخت.چند ماه از این ماجرا گذشته بود که پلیس در یافت میثم از خطی ناشناس از شیراز با دوستانش تماس گرفته است. با افشای این ماجرا ماموران پلیس با نقطه زنی پرداختند و رد وی  را یافتند و او را در عملیاتی ویژه دستگیر کردند.

 مرد خشن به درگیری خونین در اوج مستی اعتراف کرد و گفت :آن روز همراه دوستانم در باغی در ورامین مشروب خورده بودیم که با دو برادر به نام‌های مهرداد و حسن درگیر شدم. درگیری به خاطر کل کل شروع شد اما با وساطت دوستانم درگیری پایان یافت  و برای اینکه دعوا از سر گرفته نشود دوستانم مرا از باغ بیرون بردند.

اما بار دیگر بیرون باغ من با مهرداد درگیر شدم .ما هر دو مست بودیم و حال طبیعی نداشتیم.هردو فریاد میکشیدیم و دعوای دوباره سر این موضوع شروع شده بود که چه کسی بلندتر عربده کشیده است. من در اوج مستی چند ضربه قمه به مهرداد زدم .دوستش داوود هم وادر دعوا شده بود که  یک ضربه به دست  دوست او زدم.اما من واقعا قصد  کشتن آنها را نداشتم .

وی ادامه داد: همان شب از طریق دوستانم متوجه شدم مهرداد جان سپرده. اما نمی‌دانستم ضربه‌ای که به داوود زده ام کاری  بوده است. من دو هفته بعد وقتی از مرگ داوود مطلع شدم ترسیدم .به همین خاطر سعی کردم هرطور شده فرار کنم و در این مدت مدام مخفیگاهم را تغییر می دادم.

 به دنبال اعتراف های مرد خشن  و بازسازی صحنه جرم  برای وی کیفرخواست صادر و پرونده اش  به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد .قرار است او به زودی به اتهام دو قتل محاکمه شود. این در حالی است که اولیای دم دو قربانی درخواست  دوبار قصاص را  برای وی مطرح کرده‌اند./رکنا

آنچه دیگران میخوانند : واردات خودرو بعد از 4 سال رقم می خورد! شبنم فرشادجو با انتشار پستی در اینستاگرامش از آزارگران جنسی پرده برداشت واردات خودرو بعد از 4 سال رقم می خورد! شبنم فرشادجو با انتشار پستی در اینستاگرامش از آزارگران جنسی پرده برداشت

واردات خودرو خودرو جنایت   اخبار برگزیده
  

فوری/ شاخص کل بورس به ابرکانال 1/6 میلیون واحد رسیدشاخص کل بورس با رشد 16 هزارو 200 واحدی به ابرکانال 1.6 میلیون واحد رسید در سطح یک میلیون و 600 هزار واحد قرار گرفت.
اقتصادنیوز شاخص 

  

آمریکا دست به آزمایش موفقیت آمیز یک سلاح مافوق صوت زدنیروی هوایی آمریکا اعلام کرد دست به آزمایش موفقیت آمیز یک سلاح مافوق صوت که سرعت پروازش پنج برابر سرعت صوت بوده، زده است.
۵۵ آنلاین موفقیت نیروی هوایی اوکراین 

  

مردم: آقای احمدی نژاد مملکت را درست کنید!مردم بوشهر خطاب به محمود احمدی نژاد: آقای احمدی نژاد دست ما جوانها را بگیرید، مملکت را درست کنید.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد یارانه 

  

هنوز از افزایش حقوق بازنشستگی خبری نیستتا پایان اردیبهشت ماه 1401 پنج روز باقی است اما هنوز از افزایش حقوق بازنشستگی خبری نیست.
مستقل‌آنلاین سازمان تامین اجتماعی بازنشستگی تامین اجتماعی 

  

کوبا نمی‌تواند غلات ایران را تامین کند/ عدم موفقیت بخش خصوصی در تهاتر اوره با نهادهبازرس اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور گفت: برای تامین نیاز غلات باید مراودات تجاری را با کشورهایی که جزو تامین‌کنندگان عمده و اصلی غلات در دنیا محسوب می‌شوند مانند برزیل، آرژانتین، آمریکا، استرالیا، کانادا، اورگوئه، آلمان و فرانسه را توسعه بدهیم.
ایلنا کوبا ایران استرالیا 

  

کاهش کیفیت هوا در برخی استان‌هاسازمان هواشناسی کشور با اشاره به کاهش کیفیت هوا در برخی استان‌ها اعلام کرد که به تدریج از غلظت گرد و غبار از سمت غرب کشور کاسته خواهد شد.
ایلنا هواشناسی اهواز سازمان هواشناسی 

  

آمریکا برای برجام دست به دامان قطر شدوزیر خارجه قطر در تماس تلفنی با همتای آمریکایی خود، درباره تحولات مذاکرات با ایران و همچنین جنگ اوکراین گفتگو کرد.
نامه نیوز قطر ایران اوکراین 

  

کشورهای خارجی جاسوس به ایران نفرستندخطیب زاده: انگلیس از فرستادن جاسوس به ایران خودداری کند. بیش از نیم میلیون ایرانی در انگلیس هستند و به ایران رفت و آمد می کنند و هیچ مشکلی ندارند.
مستقل‌آنلاین ایران انگلیس 

  

ادعای عجیب وزیر دفاع آمریکا برای حمله به 3 نقطه در ایرانخبرگزاری فارس نوشت: وزیر دفاع سابق آمریکا روایتی از کشمکش‌ها در دولت دونالد ترامپ بعد از سرنگونی پهپاد 200 میلیون دلاری گلوبال‌هاوک توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ارائه کرده است.
مثلث وزارت دفاع ایران خودرو خودرو 

  

تحقیق حراست فدراسیون فوتبال درباره یک داور لیگ برتریپای حراست فدراسیون فوتبال به ماجرای کمک داور بازی تراکتور- ذوب‌آهن باز شد
خانه فوتبال فدراسیون فوتبال فوتبال بازی 

  

چه کسانی در اولویت دریافت سهام عدالت هستند؟اقتصادنیوز: بنابر اعلام رئیس کمیسون اقتصادی مجلس، کسانی که برگه سهام عدالت دارند، در اولویت دریافت سهام عدالت هستند.
اقتصادنیوز سهام عدالت سهام 

  

قانون تثبیت ساعت رسمی کشور به دولت ابلاغ شدرئیس مجلس شورای اسلامی، طی نامه‌ای به رئیس جمهور، قانون تثبیت ساعت رسمی کشور را ابلاغ کرد.
فردا قانون دولت رئیس جمهور 

  

واریز کمک معیشتی ماه اول به حساب همه متقاضیان/ درخواست‌ها ظرف یک ماه بررسی می‌شودوزیر کار گفت: با دستور رئیس‌جمهور کمک معیشتی ماه اول به حساب همه افراد متقاضی در سامانه واریز شده است.
ایلنا ماه کار رئیس جمهور 

  

رهبر انقلاب: اطلاعات گسترده و بیان جذاب مرحوم فاطمی‌نیا منبعی پر فیض برای جوانان بودرهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی درگذشت عالمِ واعظ حجت‌الاسلام آقای حاج سیّد عبدالله فاطمی‌نیا را تسلیت گفتند
مثلث رهبر انقلاب وام جوانان 

  اخبار داغ
  

رشد 22 هزار واحدی شاخص کل/ بورس تهران کانال جدید فتح کردشاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز 22 هزار و 200 واحد رشد کرد و در ارتفاع یک میلیون و 606 هزار واحد ایستاد.
اقتصادنیوز شاخص بورس تهران تهران 

  

شاخص بورس وارد کانال 1.6 میلیونی شدآخرین‌بار مهر 99 بود که شاخص کل در تراز 1.6 میلیون واحد قرار داشت.
فردا شاخص وزن 

  

جدیدترین جزئیات خرید خودرو در بورس عرضه خودرو در بورس با پذیرش دو خودروی شاهین و وانت کارا وارد فاز عملیاتی می‌شود. «وانت کارا» گروه‌ بهمن نخستین خودرویی است که در هفته جاری - چهارشنبه 28 اردیبهشت - از طریق بورس به متقاضیان عرضه خواهد شد و به‌زودی باید شاهد عرضه خودروهای بیشتری در بورس کالا باشیم. برای اطلاع‌ از شرایط و نحوه خرید خودرو در بورس کالا ادامه این مطلب را از دست ندهید. خرید خودرو در بورس کالا براساس…
ایلنا خودرو بورس کالا بانک 

  

قیمت خودروی جدید مدیران خودرو اعلام شدقیمت خودرو جدید ایکس55 پرو از سوی شرکت مدیران خودرو اعلام شد.
اقتصادنیوز قیمت خودرو پرو 

  

این نماد در بورس عرضه اولیه می‌شودتعداد 355 میلیون سهم معادل 12 درصد سهام شرکت سیمان آبیک چهارشنبه این هفته، با نماد معاملاتی "سآبیک" در بورس تهران عرضه اولیه می‌شود.
گسترش بورس تهران سهام سیمان 

  

جزییات جدید از عرضه خودرو در بورسعرضه خودرو در بورس با پذیرش دو خودروی شاهین و وانت کارا وارد فاز عملیاتی می‌شود.
گسترش خودرو بورس کالا بانک 

  

بازار طلا امروز 27 اردیبهشت/ قیمت سکه چند شد؟قیمت هر قطعه سکه طرح جدید بهار آزادی بر اساس نرخ اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران 14میلیون و 425 هزار تومان است.
فردا قیمت تهران بهار 

  

افزایش شدید قیمت دلار | قیمت دلار در بازار امروزصرافی بانک ملی ایران امروز قیمت فروش دلار آمریکا را 25,618(بیست و پنج هزار و ششصد و هجده تومان) اعلام کرد.
مثلث افزایش قیمت قیمت ارز قیمت 

  

قیمت سکه و دلار متشکل امروز سه شنبه 27 اردیبهشت 1401اقتصادنیوز : در بازار ارز و طلا امروز قیمت سکه و قیمت دلار متشکل عقب نشینی کردند.
اقتصادنیوز قیمت دلار ارز 

  

رشد شاخص بورس در معاملات امروز / 27 اردیبهشتدر پایان نیمه اول معاملات شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران و شاخص هم‌وزن به ترتیب یک درصد و 0.1درصد رشد داشتند.
گسترش شاخص خودرو تهران 

  

قیمت سکه امامی امروز سه شنبه 27 اردیبهشت 1401اقتصادنیوز: قیمت سکه در بازار امروز ارزان شد.
اقتصادنیوز قیمت 

  

قیمت دلار در بازار متشکل؛ سه شنبه 27 اردیبهشت 1401اقتصادنیوز: قیمت دلار در بازار متشکل امروز افت کرد.
اقتصادنیوز قیمت دلار 

  

فوری/ شاخص کل بورس به ابرکانال 1/6 میلیون واحد رسیدشاخص کل بورس با رشد 16 هزارو 200 واحدی به ابرکانال 1.6 میلیون واحد رسید در سطح یک میلیون و 600 هزار واحد قرار گرفت.
اقتصادنیوز شاخص 

  

طرح جدید مجلس برای حمایت از حقوق سهامداران بورس+ جزئیاتجمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرح حمایت از حقوق سهامداران جزء را تهیه و تدوین کرده اند.
اقتصادنیوز مجلس شورای اسلامی