تسنیم   |  ورزشی  |  

شعبانی‌بهار: مسافر نهایی تیراندازی با کمان در المپیک 2020 توکیو رسماً اعلام نشده است/ در تیم ملی رقابت سازنده داریم

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان گفت: ملی‌پوشان در تمرینات جدی هستند و یک رقابت سازنده بین خودشان در اردو دارند.

شعبانی‌بهار: مسافر نهایی تیراندازی با کمان در المپیک 2020 توکیو رسماً اعلام نشده است/ در تیم ملی رقابت سازنده داریم

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، غلامرضا شعبانی بهار در پایان مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون تیراندازی با کمان، اظهار داشت: این رشته المپیکی است و سابقه خوبی به لحاظ حضور در المپیک و بازی‌های آسیایی دارد. در بازی‌های آسیایی جاکارتا به صورت میکس مقام سوم را کسب کردیم و در دوره قبل در گوانگژو نیز اسماعیل عبادی مقام اول را کسب کرد و این رکورد به نام او ثبت شده است. در المپیک مانند ادوار گذشته یک سهمیه گرفتیم و امیدوارم در سهمیه‌های باقیمانده در تیم زنان و مردان مقام و سهمیه کسب کنیم. البته این شرایط آمادگی بچه‌ها را تحت تاثیر قرار داده است و اگر روند قبلی بود، می‌توانستیم شرایط بهتری در کسب سهمیه داشته باشیم. از شهریور کارها شروع شده و تا خرداد ادامه دارد.

وی در خصوص توقع مدال‌آوری تیراندازی با کمان از سوی وزارت ورزش گفت: این انتظار به حق است، ولی زود است که در مورد این رشته به مدال‌آوری فکر کنیم. در گام اول باید برای حضور پر تعداد نفرات در بخش زنان و مردان برنامه‌ریزی کنیم. پیش‌بینی مربیان این است که می‌توانیم در سال 2028 اوقات خوبی را برای این رشته در المپیک داشته باشیم.

شعبانی‌بهار درباره اعزام میلاد وزیری به المپیک، عنوان کرد: هنوز نفر اعزامی، رسمی اعلام نشده است.در رشته‌هایی مانند والیبال، بسکتبال، هندبال، تیراندازی، تیراندازی با کمان سهمیه برای کشور است و به فرد بستگی ندارد. ممکن است اتفاقی برای ورزشکار رخ دهد، بنابراین سهمیه تیراندازی با کمان برای جمهوری اسلامی ایران است و نفری که سهمیه کسب کرده حتماً به معنای مسافر المپیک بودن نیست.

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان افزود: فدراسیون جهانی این را رسماً به ما اعلام کرد که شما نفری که می‌بایست برای مسابقات حضور پیدا کند، پس از پایان کسب سهمیه‌ها معرفی کنید. بنابراین نفری که ما معرفی می‌کنیم بعد از مسابقات کسب سهمیه است که خرداد در پاریس برگزار خواهد شد.

شعبانی‌بهار یادآور شد: امیدوارم به این تعداد اضافه شود و آن یک نفر را با مشورتی که مربی و سرمربی تیم با کمیته فنی دارد و با در نظر گرفتن رکوردهایی که هم در داخل و هم در دو مسابقه رسمی در چین و پاریس داریم، انتخاب می‌کنیم. در این مسابقات می‌تواند کسی که مسافر توکیو است، محک بخورد و اگر وزیری که سهمیه کسب کرده بهتر باشد، ما استقبال می‌کنیم. مسافر المپیک باید در این مدت از همه بهتر باشد و در نهایت سرمربی با مشورت کمیته فنی و مربیان نظر نهایی را اعلام می‌کند. میلاد وزیری و بچه‌ها این موضوع را می‌دانند و اینگونه نیست که دو سال پیش یک نفر سهمیه گرفته بقیه کمان را کنار بگذارند و باید بین ورزشکاران انگیره وجود داشته باشد. الان بچه‌ها در تمرینات جدی هستند و یک رقابت سازنده بین خودشان در اردو  دارند.

وی در خصوص برگزاری اردوی مشترک با سایر کشورها، گفت: در شرایط کنونی تعاملاتی با سایر کشورها نداریم و نه دعوتی انجام می‌شود و نه دعوت‌ها را قبول می‌کنند. با کره جنوبی هماهنگ کردیم که برای اردوی مشترک به این کشور برویم، ولی نه ورزشکاری را قبول می‌کنند و نه ورزشکار می‌فرستند. اگر شرایط تمام شود ما که به دنبال سهمیه هستیم، برنامه اردی مشترک و تمرینی را خواهیم داشت، ولی فعلا همه اینها منتفی است.

شعبانی‌بهار: در دو سالی که به فدراسیون آمده‌ام، یک دینار بدهی ندارم/ در تیم‌‌های ملی جوانگرایی کردیم

 

انتهای پیام/

بهار فدراسیون تیراندازی تیراندازی   اخبار برگزیده
  

تروئیکای اروپا در پی ادعای آمریکا مبنی بر اقدام این کشور برای آغاز روند بازگردانی تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران، تاکید کردند که این اقدام آمریکا قانونی نیست.
رویداد۲۴ ایران سازمان ملل شورای امنیت سازمان ملل 

  

واشنگتن نمی‌تواند از طرف شورای امنیت اظهارنظری درباره فعال‌سازی مکانیزم ماشه داشته باشدروسیه به تلاش‌های آمریکا و ادعای واهی وزیر امور خارجه این کشور درباره فعال‌سازی ماشه واکنش نشان داد‌.
ایلنا واشنگتن سازمان ملل متحد سازمان ملل 

  

پیام ایران به آمریکا از زبان سخنگوی وزارت خارجهآنچه ایالات متحده دنبال اونه یک گردنکشی دیگر است و هیاهویی برای هیچ است
مثلث ایران وزارت خارجه دونالد ترامپ 

  

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری می‌گوید: شرایط کاندیداتوری برای احمدی‌نژاد از همیشه سخت‌تر است، چون در سخنرانی‌هایی به اصل ولایت فقیه هم با اشاره و کنایه ایراد وارد کرده است.
رویداد۲۴ احمدی نژاد استیضاح انتخابات ریاست جمهوری 

  

اظهارات همتی درباره «گشایش‌های ارزی»: رایزنی‌های ما در بعضی کشور‌ها در آستانه ثمردهی استهمتی درباره گشایش‌های ارزی گفت: در حوزه بین‌المللی رایزنی‌های ما در بعضی کشور‌ها در آستانه ثمردهی است و از طرف دیگر میزان صادرات نفت و فرآورده‌های آن بهتر و روند بازگشت ارز صادرکنندگان سرعت گرفته که هرسه این عوامل تاثیرات مثبتی خواهند داشت.
۵۵ آنلاین واحد های تولیدی ماه صادرات نفت 

  

اولین واکنش بورس به فعال شدن مکانیسم ماشه /شاخص ریزشی شددر ساعات ابتدایی معاملات بورس، شاخص 24هزار واحد ریزش داشت تا همچنان در پلکان قبلی خود باقی بماند.
اقتصادنیوز شاخص سهام دولت 

  

سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد در نامه‌ای به دبیرکل و رئیس شورای امنیت این سازمان تاکید کرد ادعای آمریکا برای بازگردانده شدن تحریم‌های لغو شده قطعنامه 2231، فاقد اثر حقوقی، باطل و بی‌اثر است.
نامه نیوز ایران جمهوری اسلامی ایران سامسونگ 

  

سال آینده رئیس جمهور زن خواهیم داشت؟یک چهره اصلاح‌طلب در پاسخ به این سوال که آیا در آینده نزدیک رئیس جمهور زن خواهیم داشت و اینکه آیا جامعه ما به سمتی رفته که یک زن رئیس جمهور با وجود داشتن کارآمدی روی کار بیاید؟ بیان کرد: زمانی جامعه به این نتیجه می‌رسد که یک خانمی که کاندیدا شده، توانمندتر از مردهایی است که کاندیدا شده‌اند.
مستقل‌آنلاین رئیس جمهور انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری 

  

انبارها پر از مواد است اما مردم توان تامین مایحتاج اصلی خود را ندارندمردم توان تامین مایحتاج اصلی خود را ندارند. بر امور نظارت یا کنترل لازم نمی‌شود. انبارها پر از مواد است اما به دلیل فقدان نظارت هر کسی هر چه دلش می‌خواهد و به هر قیمتی که آرزو دارد، عرضه می‌کند.
مستقل‌آنلاین ایران رادیو لبنیات 

  

تاثیر مکانیسم ماشه بر قیمت دلار / روزی حساس برای بازار ارزدر زمانی که موعد ماشه امریکایی‌ها رسید، بازار ارز راه کاهشی را در پیش گرفت. دلار 200 تومان افت را به ثبت رساند و به محدوده 26700 تومان نزول کرد. اما از اخبار رسمی برای بازار ارز امروز چه سیگنال‌هایی قابل مشاهده است؟
گسترش قیمت دلار ارز 

  

جدیدترین خودرو ارتقا یافته ایران خودرو به بازار می آیدامسال را باید سال تولیدات ارتقا یافته یا آپشن دار خودروسازان داخلی به حساب آورد. دو خودروساز اصلی کشور تلاش کردند تا در سال 99 با تولید پلاس ها و Sها، سبد محصولات خود را متنوع کنند. رانا پلاس جدیدترین خودرویی است که قرار است از سوی ایران خودرو در مهر ماه امسال به بازار عرضه شود.
خودروتک ایران خودرو خودرو خودروسازان 

  

ترمز قیمت پراید کشیده شدترمز قیمت خودرو فعلا دست کم در کف قیمت خودرو یعنی قیمت پراید کشیده شده است.
خودروتک قیمت خودرو بازار خودرو 

  

تولید سالانه 2 میلیارد دوز واکسن کرونا توسط یک کمپانی آمریکاییکمپانی آمریکایی «نواواکس» ظرفیت تولید واکسن کرونا خود را افزایش می‌دهد.
مملکت‌آنلاین تولید ایالات متحده آمریکا هند 

  

واکسن کرونا برای ایرانی‌ها چقدر آب می‌خورد؟با گذشت حدود 9 ماه از آغاز شیوع ویروس کرونا ابتدا در چین و سپس در تمام نقاط جهان، هنوز هیچ یک از تیم‌های پزشکی سراسر جهان به دارو یا واکسن این ویروس نرسیده‌اند اما کار برای نتیجه دادن این تحقیقات ادامه دارد. پیش‌بینی یک فعال صنعت دارو این است که واکسیناسیون 80 میلیون ایرانی، عددی در حدود هشت میلیارد دلار اعتبار نیاز دارد.
گسترش اتاق بازرگانی ماه ویروس 

  

چین و روسیه درحال خندیدن به اختلاف شدید میان آمریکا و متحدانش هستندیک دیپلمات غربی از رویه دونالد ترامپ و دولت آمریکا و نحوه رفتار با متحدانش انتقاد کرد.
ایلنا چین دونالد ترامپ روسیه 

  اخبار داغ
  

توضیحات پزشک استقلال درخصوص تست‌های کرونا و پروتکل‌های بهداشتی در قطرپزشک تیم فوتبال استقلال در خصوص انجام تست‌های کرونا در قطر توضیحاتی را ارائه داد.
برنا پزشک استقلال فوتبال 

  

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی امروز دوشنبه 99/06/31 | قیمت ها نزولی شداقتصادنیوز: قیمت دلار و یورو صرافی ملی امروز کاهش یافت. دلار و یورو در صرافی ملی به ترتیب 26,950 و 31,800 تومان قیمت خورد.
اقتصادنیوز قیمت دلار یورو 

  

بایدن پیروز شود بورس سقوط می کند؟ + فیلمگمانه زنی‌ها درباره نتیجه انتخابات ریاست جمهوری امریکا ادامه دارد و برای سرمایه‌گذاران، مهم‌ترین پرسش این است که پیروزی بایدن چه اثری بر عملکرد شرکت‌ها و اقتصاد خواهد داشت.
گسترش انتخابات ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری امریکا ریاست جمهوری 

  

قیمت دلار امروز دوشنبه 99/06/31 | آرامش نسبی در بازار آزاداقتصادنیوز: قیمت دلار امروز در بازار آزاد ثابت ماند. هر دلار آمریکا 27,250 تومان معامله شد و پوند نیز به 34,725 تومان رسید.
اقتصادنیوز قیمت دلار دلار آمریکا 

  

اعطای جایزه ملی برای رفع چالش‌های کرونا برای کودکانمعاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) در ایران، جایزه ملی به منظور رفع چالش‌های فراروی کودکان و نوجوانان با موضوع کووید 19 برگزار می‌کند.
تسنیم کودکان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ورزش 

  

معاملات گواهی سپرده کشمش از 5 مهر در بورس کالا آغاز شداز آغاز معاملات کشمش در بورس کالا در قالب ابزار گواهی سپرده کالایی از روز شنبه 5 مهر ماه سال جاری خبر داد.
اعتماد بورس کالا ماه قرارداد 

  

کرونا به کار زنان تاخته استهفت ماه از شیوع بیماری همه‌گیر کووید19 می‌گذرد. این ویروس بر زندگی همه‌ ما تأثیراتی گذاشته و تغییراتی ایجاد کرده که شاید تا پیش‌ از این برایمان غیر قابل تصور بود. برخی شغل‌مان را از دست دادیم، برخی مجبور به راه‌اندازی کسب و کار جدیدی شدیم و برخی خانه‌هایمان را تبدیل به‌ محل کارمان کردیم...
برنا کار زنان ماه 

  

تشریح اقدامات کمیته پدافند غیرعامل بانک ملی ایران در مبارزه با کرونا از زبان عضو هیات مدیرهعضو هیات مدیره و رئیس کمیته پدافند غیرعامل بانک ملی ایران ضمن تشریح اهداف و برنامه های سال 99 این کمیته گفت: در بحث کرونا و مبارزه با این بیماری، تک تک واحدهای بانک ملی ایران از روزهای ابتدای شیوع، به یک پایگاه فرهنگ سازی تبدیل شدند و اقدامات بانک در این زمینه بی نظیر بوده است.
شما‌نیوز پدافند غیرعامل بانک ملی بانک 

  

تست کرونای همه استقلالی‌ها منفی بودپزشک تیم فوتبال استقلال گفت: همه اعضای تیم استقلال در فرودگاه دوحه و هتل محل اقامت خود 2 بار تست کرونا داده‌اند که خوشبختانه همه موارد منفی بوده است.
تسنیم پزشک فوتبال کنفدراسیون فوتبال آسیا 

  

کشمش هم به بورس آمدمعاون توسعه بازار و مطالعات اقتصادی بورس کالای ایران از آغاز معاملات کشمش در بورس کالا در قالب ابزار گواهی سپرده کالایی از روز شنبه 5 مهر ماه امسال خبر داد.
گسترش بهره وری بورس کالا محصولات کشاورزی 

  

پای خودرو به بورس باز می‌شود؟ / قیمت گذاری چگونه خواهد بود؟«طرح ساماندهی بازار و صنعت خودرو» به زودی به مرحله اجرا خواهد رسید که محور اصلی این طرح، عرضه خودرو در بورس کالای ایران به منظور شفافیت بالای معاملات این بورس و تحقق اهداف برای تبدیل خودرو به یک کالای مصرفی است.
گسترش خودرو خودروسازان بازار خودرو