ایلنا   |  ورزشی  |  

گل گهر - فولاد؛ استقلالی‌ها به دنبال بازی با پرسپولیس

یک بازی مرحله یک‌هشتم رقابت‌های جام حذفی فوتبال کشورمان روز جمعه؛ بیستم و ششم اسفند و در آخرین روزهای سال‌جاری در سیرجان برگزار خواهد شد.

گل گهر - فولاد؛ استقلالی‌ها به دنبال بازی با پرسپولیس

به گزارش ایلنا، در این دیدار حساس و احتمالاً بسیار دیدنی گل‌گهر سیرجان فعلاً با هدایت امیر قلعه‌نویی باید به مصاف شاگردان علی منصوریان یعنی فولاد خوزستان برود. گل‌گهر سیرجان در لیگ برتر روزهای خوبی را سپری کرده و توانسته با هدایت قلعه‌نویی جزو مدعیان باشد و در مقطعی هم توانست حتی به صدر جدول برسد، اما کسب نتایج ضعیف در برابر برخی از تیم‌ها بخصوص مدعیان، باعث شد گل‌گهر سیرجان فاصله نسبتاً زیادی با دیگر مدعیان بگیرد و حالا با 40 امتیاز و 5 امتیاز کمتر از تیم سوم جدول در رده چهارم جدول رده‌بندی قرار دارد.

این تیم که با هدف کسب نتایج بهتر پا به لیگ برتر فوتبال گذاشته بود، نتوانست انتظارات را برآورده کند و حالا احتمالاً امیدوار به کسب نتیجه مطلوب در جام حذفی است و برای این کار سخت باید از سد تیم سرسختی مثل فولاد عبور کند تا بتواند در مرحله بعدی این رقابت‌ها به مصاف پرسپولیس برود. این وضعیت در کنار اینکه احتمالاً این بازی آخرین دیداری باشد که قلعه‌نویی روی نیمکت این تیم خواهد بود نیز از حساسیت زیادی برخوردار است و به طور حتم شاگردان این سرمربی تلاش خواهند داشت بهترین بازی را برای سرمربی جدید تیم ملی انجام دهند تا شاید بتوانند همچنان به‌عنوان شاگرد قلعه‌نویی این بار در تیم ملی بازی کنند. در مقابل فولاد شرایط بدتری دارد.

فولاد که لیگ برتر را خوب شروع کرد و توانست از سد مدعیان عبور و امتیازات لازم را از آنها کسب کند، در هفته‌های اخیر نتایج این تیم بسیار ضعیف بود به طوری که این نتایج ضعیف باعث تغییر و تحولات روی نیمکت فولاد شد و جواد نکونام جای خود را علی منصوریان داد. فولاد با هدایت نکونام و در ادامه منصوریان از 23 بازی 28 امتیاز کسب کرده و در جایگاه هشتم جدول رده‌بندی قرار دارد. فولاد از جمع مدعیان خارج شده و حتی امیدواری زیادی برای رسیدن به جایگاهی که بتواند در لیگ قهرمانان آسیا حضور یابد را هم ندارد و فعلاً تنها شانس منصوریان روی نیمکت فولاد، بازی‌های جام حذفی است و رد شدن از سد حریفان برای رسیدن به قهرمانی این رقابت‌ها. این در حالی که سرمربی قبلی فولاد، یعنی جواد نکونام با فولاد قهرمان این رقابت‌ها شده و این کار را برای منصوریان و شاگردانش سخت‌تر خواهد کرد. شاگردان منصوریان هم در این دیدار برای خودنمایی مقابل سرمربی آینده تیم ملی انگیزه ز‌یادی خواهند داشت.

دیدار گل‌گهر سیرجان و فولاد خوزستان با وجود اینکه دیدار دو تیم شهرستانی است، اما مصاف تمام استقلالی هم به شمار می‌رود؛ یک طرف امیر قلعه‌نویی روی نیمکت است و طرف دیگر علی منصوریان. این موضوع هم حسابی کار را سخت خواهد کرد و احتمالاً باید منتظر بازی زیبایی باشیم. جالب است که مصاف دو استقلالی در حالی برگزار خواهد شد که برنده این دیدار باید به مصاف پرسپولیسی‌ها برود. بازی که در صورت صعود هر کدام از این دو تیم، دیدار سختی برای آنها خواهد بود. دیدار دو تیم فولاد و گل‌گهر سیرجان در نیم‌فصل اول لیگ برتر، با نتیجه دو بر یک به نفع گل‌گهر سیرجان تمام شد و شاگردان امیر قعله‌نویی توانستند در یک بازی حساب شده شاگردان نکونام را در خانه خودشان با شکست بدرقه کنند و سه امتیاز را بگیرد.

دیدار برگشت این دو تیم هم در هفته بیست و ششم لیگ برتر برگزار خواهد شد و هر تیمی که در دیدار جام حذفی بازنده باشد، می‌تواند در دیدار برگشت شکست‌اش را جبران نماید. هر چند در همین بازی جام حذفی فولاد به نوعی به فکر جبران شکست‌اش در نیم‌فصل اول مقابل گل‌گهر هم خواهد بود و اگر منصوریان از این سد به سلامت عبور کند، می‌تواند محبوبیت خوبی بین هواداران فولاد کسب نماید. باید قبول کرد که در این دیدار یکی از سرمربیان یعنی منصوریان برای ماندن می‌جنگد و دیگر مربی یعنی قلعه‌نویی برای رفتن وارد این دیدار سخت خواهد شد.

انتهای پیام/

فولاد فولاد خوزستان بازی   اخبار برگزیده
  

شنانی: نفت مسجد سلیمان را به امان خدا رها کرده‌اند!بازیکن تیم نفت مسجد سلیمان درمورد اتفاقات پس از رویارویی با گل گهر در سیرجان صحبت کرد.
ایلنا نفت مسجد تهران 

  

کنعانی: گفتگوها و مذاکرات از طریق واسطه‌ها ادامه داردهم در خصوص زندانیان و دیگر مسائل گفتگوها و مذاکرات از طریق واسطه‌ها ادامه دارد.
فردا وزارت خارجه دولت دیپلماسی 

  

تداوم تنفس هوای «قابل قبول» در تهرانبراساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، هم‌اکنون (22 اسفند) میانگین کیفیت هوای پایتخت در شرایط «قابل قبول» قرار دارد.
ایلنا تنفس تهران پایتخت 

  

زمان و جزئیات قرارداد قلعه نویی با فدراسیون فوتبالاعلام مدت قرارداد سرمربی جدید تیم ملی/ قلعه نویی به دنبال طلسم شکنی
خانه فوتبال وام فوتبال فدراسیون فوتبال 

  

نیکزاد: تامین اجتماعی ملک خصوصی دولت نیستنایب رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه حقوق کسانی که حق بیمه به تامین اجتماعی می‌پردازند باید رعایت شود گفت: تامین اجتماعی ملک خصوصی هیچ کس نیست. ملک خصوصی دولت هم نیست. باید تلاش کنیم کسانی که حق بیمه می‌پردازند برای دریافت خدمات درمانی به مرکز استان و شهرستان نروند و صاحب مرکز درمانی در منطقه خودشان باشند.
فردا علی نیکزاد سازمان تامین اجتماعی تامین اجتماعی 

  

سازوکار تأمین کسری منابع یارانه نقدی مشخص شدنمایندگان مجلس، سازمان ‌برنامه‌و‌بودجه کشور را مکلف کردند در‌صورت کسری منابع یارانه نقدی، منابع را از سایر محل‌ها تأمین و به حساب سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها نزد خزانه‌داری کل کشور واریز نماید.
ایلنا وزارت نفت نفت یارانه 

  

باید گام جدی‌تری برای توسعه روابط ایران و آفریقا برداشته شودوزیر راه و شهرسازی گفت: ایران و آفریقا باید با ارائه خدمات و شناسایی نیازمندی‌های مقابل، گام جدی‌تری در توسعه سرمایه‌گذاری‌ها و تجارت بردارند.
ایلنا ایران ایران و آفریقا فرودگاه 

  

آغاز نشست مهم در AFC برای گرفتن طلب سرخابی هااستارت تاج برای گرفتن طلب ایرانی‌ها از AFC
خانه فوتبال ایران خودرو خودرو فدراسیون فوتبال 

  

بررسی علت تلف شدن «پیروز» در فراکسیون محیط‌زیست مجلسجلسه فراکسیون محیط زیست مجلس برای مرگ یوز ایرانی امروز برگزار می‌شود.
ایلنا فراکسیون محیط زیست محیط زیست مجلس شورای اسلامی 

  

مجوز مجلس به دولت برای تامین مالی طرح های نیروگاه های برق اتمی از طریق فاینانسنمایندگان مجلس به دولت مجوز دادند از طریق فاینانس طرح های نیروگاه های برق اتمی را تامین مالی کند.
ایلنا مجلس شورای اسلامی دولت مالیات 

  

قالیباف: تنها دو شهر درگیر مسمومیت دانش‌آموزی هستند /جلسه ویژه ظهر امروز با وزیر بهداشترئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که دو شهر قم و بروجرد درگیر مسمومیت دانش‌آموزی شدند تاکید کرد که امروز جلسه‌ای با حضور وزیر بهداشت و کمیسیون در خصوص این موضوع در مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد.
فردا مسمومیت مجلس شورای اسلامی قم 

  

هر کشوری علیه امنیت ما با رژیم صهیونیستی همکاری کند، هزینه‌اش را خواهد پرداختفرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء(ص) تاکید کرد: هر کشوری که با رژیم صهیونیستی برای تهدید امنیت ملی ایران همکاری کند، هزینه اقدامات خود را خواهد پرداخت.
مثلث رزمایش بازی بانک 

  

فیلم گل سوم پرسپولیس به نفت با بازگشت مهدی عبدیگل سوم پرسپولیس به نفت مسجدسلیمان توسط عبدی در دقیقه 89
خانه فوتبال پرسپولیس نفت 

  

سرلشکر سلامی: صهیونیست‌ها در پی ناامنی در عراق و ایران هستنددر دیدار فرمانده کل سپاه پاسداران و وزیر دفاع عراق بر توسعه همکاری‌های دفاعی، نظامی و امنیتی دو کشور و تبادل تجارب و دستاوردها برای ادامه مبارزه با تروریسم و تهدیدات قدرت‌های فرامنطقه‌ای تاکید شد.
فردا جمهوری اسلامی ایران جمهوری اسلامی حسین سلامی 

  اخبار داغ
  

کرونا در کمین است | در مهمانی‌ها از ماسک استفاده کنیدبرای اطلاع از آمار مبتلایان به بیماری کرونا در ادامه این خبر باما همراه باشید.
۵۵ آنلاین ماسک تعطیلات نوروز 

  

شیوع گسترده کرونا در استان سمنان/ بیماران بستری افزایش یافتند خبرگزاری مهر، گروه استان‌ها؛ همزمان با فرا رسیدن سال نو و ماه رمضان شاهد شیوع گسترده بیماری کرونا در اقصی نقاط استان سمنان هستیم و آمار ارائه شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی سمنان و همچنین شاهرود، در کنار رنگ بندی جدید شهرستان‌های استان گواه این امر است. طبق آخرین رنگ بندی اعلام شده از سوی ستاد مقابله با کرونا مبتنی بر آمارهای دانشگاه علوم پزشکی سمنان و دانشگاه علوم پزشکی شاهرود،…
مهر درمان استان سمنان سال نو 

  

وضعیت تورم بعد از نجومی شدن قیمت دلاریک کارشناس اقتصادی و عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی دو سناریو را برای روند تورم ایران در سال آینده محتمل شده‌است.
گسترش تورم بازار کالا و خدمات قیمت 

  

قیمت خودرو امروز 3 فروردین 1402 در بازار | قیمت خودرو کمرشکن شدقیمت روز خودرو‌های داخلی 3 فروردین 1402 را در جدول زیر ببینید.
خانه فوتبال قیمت افزایش قیمت ایران خودرو 

  

افزایش بی سابقه قیمت سکه در بازار امروز | قیمت سکه امروز چند؟قیمت انواع طلا و ارز امروز پنجشنبه 3 فروردین ماه اعلام شد.
مثلث افزایش قیمت قیمت کاهش قیمت ها 

  

تاثیر افزایش قیمت خودرو در کارخانه بر بازار آزادیک کارشناس خودرو گفت که سیاست عرضه یکپارچه خودرو به نتیجه نمی رسد و تعداد متقاضیان بیش از میزان پیش فروش است؛ ضمن این که شورای رقابت و وزارت صمت شجاعت لازم برای افزایش قیمت را ندارند.
گسترش افزایش قیمت قیمت خودرو 

  

اخبار ضد و نقیض از موج هشتم کرونا/ اطلاعات وزیر به روز نیست! به گزارش خبرنگار مهر، افزایش موارد ابتلاء و فوتی‌های کرونا در هفته‌ها و روزهای اخیر در کشور، باعث شد بار دیگر وزیر بهداشت از مردم بخواهد نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی، جدی تر باشند. در همین حال، بهرام عین‌اللهی، یک موضوع دیگر را نیز مورد توجه قرار داد و آن هم غافلگیری در موج هشتم بود. به طوری که وزیر بهداشت، مدعی شده ما در بهمن ماه 1401 منتظر موج هشتم بودیم که در اسفند ماه از…
مهر وزارت بهداشت تعطیلات نوروزی سال نو 

  

روایت های متناقض از موج هشتم کرونا/ اطلاعات وزیر به روز نیست! به گزارش خبرنگار مهر، افزایش موارد ابتلاء و فوتی‌های کرونا در هفته‌ها و روزهای اخیر در کشور، باعث شد بار دیگر وزیر بهداشت از مردم بخواهد نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی، جدی تر باشند. در همین حال، بهرام عین‌اللهی، یک موضوع دیگر را نیز مورد توجه قرار داد و آن هم غافلگیری در موج هشتم بود. به طوری که وزیر بهداشت، مدعی شده ما در بهمن ماه 1401 منتظر موج هشتم بودیم که در اسفند ماه از…
مهر وزارت بهداشت تعطیلات نوروزی خبرنگار 

  

قیمت خودرو داخلی طی یک سال چقدر افزایش یافت؟قیمت پژو 207 طی ماه‌های اخیر نیز روند افزایشی داشت. به طوری که اسفند 1401 این خودرو به 705 میلیون تومان نیز رسید.
نامه نیوز قیمت افزایش قیمت خودرو 

  

کاهش بی سابقه قیمت دلار در امروز | خبر خوش نوروزی برای خریداران ارزقیمت طلا امروز (پنجشنبه) در حالی افزایش یافت که فدرال رزرو آمریکا نرخ بهره را 25 واحد پایه افزایش داد و نشان داد که با توجه به آشفتگی‌های اخیر در بخش مالی در آستانه توقف افزایش‌های آینده است.
مثلث قیمت ارز قیمت افزایش قیمت 

  

قیمت خودرو امروز پنج‌شنبه 3 فرودین 1402 + جدولقیمت خودروهای داخلی در بازار آزاد امروز 3 فروردین تغییر نداشته است.
برنا قیمت خودرو جدول 

  

قیمت دلار، یورو، طلا و سکه 3 فروردین 1402 + جدولقیمت ارز، دلار، یورو، طلا و سکه در بازار 3 فروردین 1402 را در جدول زیر ببینید.
فردا قیمت ارز قیمت دلار 

  

قیمت سکه، طلا و دلار امروز 3 فرودین 1402قیمت انواع طلا و ارز امروز پنجشنبه 3 فروردین ماه اعلام شد.
برنا قیمت دلار ارز