برنامه رمز موفقیت به دنبال ایجاد انگیزه در جوانان است

تهیه‌کننده برنامه رمز موفقیت گفت: برنامه رمز موفقیت که از شبکه پنج سیما پخش می‎شود به دنبال ایجاد انگیزه در جوانان است.

برنامه رمز موفقیت به دنبال ایجاد انگیزه در جوانان است

یلدا اسفندیاری، مدیرعامل شرکت رمز موفقیت و تهیه‌کننده برنامه رمز موفقیت در گفتگو با خبرنگار سرویس فرهنگی پایگاه خبری و تحلیلی شمانیوز، اظهار داشت: این شرکت در سال 1388 ثبت شد و ایده ثبت آن زمانی به ذهن من رسید که یکی از دوستان پدر من کتابی را به‌نام مشاهیر ایران در آمریکا به چاپ رساندند و در این کتاب در خصوص این مشاهیر توضیحاتی را داده بودند که یکی از آنها پدر بنده بود.

وی افزود: به این نتیجه رسیدم که چرا ما نباید در خصوص کارآفرینان ایرانی و افراد و مشاهیر بزرگ ایرانی یک برنامه تلویزیونی اجرا کنیم؛ بنابراین من با خود فکر کردم اگر بتوانیم چنین برنامه‌ای را تهیه و تولید کنیم خواهیم توانست مسیر موفقیت آنها را مورد بررسی و واکاوی قرار دهیم و این برنامه برای مخاطبان جذابیت خواهد داشت و مخاطبان ایرانی می‌توانند الگوی قابل دسترس و قابل استناد داشته باشند.

این کارآفرین موفق کشورمان خاطرنشان کرد: بلافاصله شروع به جستجو و یافتن افرادی کردم که از هیچ به همه چیز رسیده‌اند و به اهداف ذهنی خود دست یافته بودند. این افراد برای خود اهداف را تعریف کرده بودند و برای رسیدن به این اهداف؛ تلاش و پشتکار از خود نشان دادند و به تلاش و پشتکار خود باور داشتند و نتیجه‌اش دست یافتن به اهداف تعیین‌شده است و قاعدتاً وقتی به اهدافشان دست می‌یابند، اهداف بعدی را تعریف می‌کنند.

اسفندیاری ادامه داد: بعد از اینکه تصمیم به یافتن افراد موفق و نیز ساختن یک برنامه تلویزیونی گرفتم، به شبکه سه سیما رفتم و طرح خود را به آقایان پورمحمدی و شریعت‌پناهی ارائه دادم و با استقبال بسیار خوبی مواجه شد و با این طرح موافقت کردند و چون چنین برنامه در سازمان صداوسیما ساخته نشده بود، نخستین قسمت از این برنامه را با آقای بهروز فروتن ساختم و آقای حسینیان مجری‌گری این برنامه را برعهده داشتند و از اینجا استارت ساخت نخستین قسمت برنامه خورده شد و باید 64 قسمت را می‌ساختم و فکر می‌کنم حدوداً دو سال طول کشید که بتوانم خیلی از مخاطبان را جذب این برنامه کنم.

او در ادامه افزود: سال 88 تال 90 زمانی بود که خیلی از افراد می‌خواستند چراغ خاموش حرکت کنند و علاقه‌ای نداشتند که در خصوص مقابل آنتن تلویزیون سخن بگویند و در آن زمان از هر 100 نفری که دعوت می‌‎کردم، 99 نفرشان دعوت من را قبول نمی‌کردند و خلاصه بعد از دو سال 64 نفر از افراد بنام ایران در این برنامه حضور پیدا کردند. زمان تولید برنامه ما مصادف شد با حضور آقای برایان تریسی در ایران که از او برای حضور در برنامه دعوت کردم و او هم این دعوت را پذیرفت وفکر می‌کنم اولین و آخرین برنامه‌ای بود که آقای تریسی در تلویزیون ایران حضور پیدا کرده است.

مدیرعامل شرکت رمز موفقیت بیان داشت: برنامه رمز موفقیت از شبکه شما پخش شد و از حمایت‌های آقای احمدی هم برخوردار بود و بعد از آن هم مراکز استان این برنامه را پخش کردند که تقریباً تا سال 92 روی آنتن بود.

اسفندیاری از سختی‌های کاری خود گفت و اظهار داشت: وقتی یک خانم در صدر یک مجموعه قرار می‌گیرد و آن هم مجموعه‌ای به این بزرگی که خیلی از اعضای آن جایگاه‌های خیلی بزرگی را در اختیار دارند، آن خانم دیده می‎شود؛ لذا کنترل کردن شرایط خیلی سخت می‌شود ولی کار بسیار لذت‌بخشی است. همچنین وقتی این هدف موفق شد به ما گفتند که سمینارهای رمز موفقیت را برگزار کنیم که این سمینار هم برگزار شد و بعد از آن هم تصمیم گرفتم که برنامه‌ای را جهت دور هم جمع شدن کارآفرینان برگزار کنم تا با هم دیگر تعاملی داشته باشند که فضای اشتغالزایی برای جوانان ایجاد شود و بعد هم تیم فوتبال رمز موفقیت را تشکیل دادم.

او تأکید کرد: برند من 12 ساله است؛ 12 سالی که همراه با سختی و دشواری‌هایی بوده که سختی‌‎های آن هم منجر به شیرینی شده است و این مسیر برای من لذت‌بخش بوده و خواهد بود.

این کارآفرین موفق عنوان داشت: اینکه برخی فکر می‌کنند می‌توانند راه صد ساله را در عرض یک شب طی کنند، باور اشتباهی است؛ زیرا افراد موفق برای رسیدن به موفقیت تلاش کرده‌اند.

انتهای پیام

موفقیت پدر جوانان   اخبار برگزیده
  

واکنش جنجالی سرمربی الریان به شکست مقابل پرسپولیس+جزئیات بیشترالریان در دومین دیدار خود در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا به مصاف پرسپولیس رفت و با نتیجه 3 بر یک شکست خورد.
خانه فوتبال پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا آسیا 

  

پیش‌بینی‌ یک نماینده درباره کاندیداتوری «رئیسی»یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: پیش‌بینی من این است که سید ابراهیم رئیسی داوطلب کاندیداتوری انتخابات خواهد شد و نامزدهای جریان انقلابی به نفع ایشان کنار خواهند کشید.
فردا مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران جمهوری اسلامی 

  

مقایسه دستمزد کارگران ایران با کارگران کشورهای مختلففاصله بسیار زیادی بین حداقل حقوق کارگران در ایران و حداقل حقوق کارگران در کشوری مثل قطر وجود دارد که باید این موضوع مورد بررسی قرار گیرد.
ایلنا دستمزد حداقل دستمزد ایران 

  

پیش بینی بورس امروز / کِشتی بورس به گِل می‌نشیند؟در معاملات دیروز رکود معاملات به عمیق‌ترین سطح رسید و مازاد عرضه افزایش یافت. در این شرایط بورس امروز چه روندی خواهد داشت؟
اقتصادنیوز 

  

وعده کاهش قیمت خودرو در اردیبهشت تحقق می یابد؟علیرضا رزم حسینی، وزیر صمت بهمن پارسال وعده داد که با حذف دلالان و افزایش تولید، قیمت خودرو حداکثر تا اردیبهشت 1400 کاهش خواهد داشت.
خودروتک قیمت افزایش قیمت خودرو 

  

بررسی دوباره عرضه خودرو در بورسبراساس دستورکار هفتگی کمیسیون صنایع و معادن مجلس، اعضای این کمیسیون امروز به بررسی طرح ساماندهی خودرو با حضور مسوولان و کارشناسان دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط می‌پردازند. هفته گذشته طرح ساماندهی خودرو در صحن علنی مجلس مورد بررسی قرار گرفت این در شرایطی است که با عدم تامین نظر نمایندگان‌، این طرح بار دیگر به کمیسیون صنایع و معادن مجلس ارجاع داده شد‌.
خودروتک خودرو خودروسازان بورس کالا 

  

محدودیت‌ها تا آخر هفته تمدید شد/ مردم نگران نباشندعلیرضا رئیسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: امروز در ستاد ملی مقابله با کرونا، تا آخر هفته محدودیت‌ها را تمدید کردیم و بر اساس آن پنجشنبه برای ادامه محدودیت تصمیم می گیریم...
۵۵ آنلاین استان اصفهان اصفهان بیمارستان 

  

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی غنی‌سازی 60 درصدی ایران را تایید کردسفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین گفت: سطح غنی‌سازی UF6 تولیدی ایران 55.3 درصد بوده است.
ایلنا آژانس بین المللی انرژی اتمی انرژی غنی سازی 

  

واکنش احمدی نژاد به حادثه نطنزرئیس دولت دهم به انفجار تأسیسات هسته‌ای ایران و وارد آمدن چند میلیارد دلار خسارت به آن اشاره کرد و گفت: از آن طرف دنیا تأسیسات ما را منفجر می‌کنند و بعد شما می‌خواهید برای مذاکره بروید. این بار چه چیزی را می‌خواهید معامله کنید. یک فضایی هم درست کرده‌اید که هیچکس حرف نزند! چرا حرف نزنیم؟ این کشور متعلّق به تک تک مردم ایران است...
مثلث احمدی نژاد بهنوش بختیاری دولت دهم 

  

جلسه کمیسیون مشترک برجام که ساعتی پیش در سطح معاونین با حضور هیئت‌های ایران و گروه 1+4 در گرندهتل وین آغاز شده بود، دقایقی پیش پایان یافت.
نامه نیوز کارت اعتباری ایران وین 

  

برگزاری بزرگ‌ترین انتخابات اقتصادی کشور تا چند روز آینده/ سود سهام عدالت افراد طبق عملکرد شرکت‌ها متفاوت از هم می‌شودعضو شورای عالی بورس با بیان اینکه انتخابات سهام عدالت بزرگ‌ترین انتخابات اقتصادی کشور است، گفت: هر کدام از سهام‌داران از این پس سهامدار یک شرکت استانی خواهند شد و سود هر یک از استان‌ها و شرکت‌ها از سال آینده متفاوت خواهد بود.
ایلنا سود سهام عدالت سهام 

  

سیگنال های مثبت رئیس بورس هم به داد شاخص نرسید/ سقوط 9 هزار واحدی بورس تهرانشاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با افت 9 هزار و 600 واحدی (معادل0.7 درصد) در سطح یک میلیون و 233 هزار واحد قرار گرفت.
اقتصادنیوز بورس تهران شاخص تهران 

  

هشدار دولت بایدن به صهیونیست‌ها؛ از تهدید و خرابکاری در تاسیسات هسته‌ای ایران خودداری کنیددولت بایدن از اسرائیل خواست تا از اظهارات تهدید آمیز علیه ایران خودداری کند.
ایلنا دولت تاسیسات هسته ای هسته ای 

  

آخرین وضعیت تحقیق و تفحص از خودروسازانرئیس هیات تحقیق و تفحص از شرکت‌های خودروسازی گفت: هم اکنون در حال دریافت اطلاعات به‌صورت مکتوب هستیم و از اواخر اردیبهشت کار جمع‌آوری اطلاعات به‌صورت میدانی و بازدید از دستگاه‌های مختلف و مرتبط با موضوع را در دستورکار خود داریم.
خودروتک مجلس شورای اسلامی خودروسازان کار 

  

پیش شرط بازگشت خودروسازان خارجی به ایرانمدعی العموم به راحتی می تواند دولت را مکلف کند تا کسب رضایت طرفهای تجاری در بخش های مختلف صنعتی و اقتصادی، اجازه بازگشت شرکت های خارجی به بازار ایران را ندهد.
خودروتک خودروسازان ایران دولت 

  اخبار داغ
  

تصاویر: بیمارستان صحرایی بیماران کروناییبا افزایش مبتلایان به کرونا در اصفهان بیمارستان صحرایی آیت الله صدوقی وابسته به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به این بیماران خدمات ارائه میکند.بیمارستان صحرایی آیت الله صدوقی 9 ماه است که با ظرفیت 60 تخت مشغول به فعالیت است که با ورود به موج جدید کرونا تعداد تخت ها را افزایش داده است.در حال حاضر 40 بیمار در این بیمارستان صحرایی بستری هستند.
فردا بیمارستان اصفهان سپاه پاسداران 

  

النصر پیش از دیدار با فولاد تست کرونا دادباشگاه النصر عربستان از تست کرونای بازیکنانش پیش از دیدار با فولاد در لیگ قهرمانان آسیا خبر داد.
ایلنا فولاد عربستان لیگ قهرمانان آسیا 

  

تخلف برخی از دستگاه‌های ملی از مصوبات ستاد مقابله با کرونااستاندار تهران گفت: بعضی از دستگاه‌های ملی، مصوبات ستاد ملی کرونا و ستاد استانی را رعایت نمی‌کنند که
خبرفوری گاز سربازی بانک 

  

اتفاقات عجیب در بازار بورسنایب رئیس مجلس گفت که بیش از 130 هزار میلیارد تومان توسط 200 کد حقوقی در اوج شاخص بورس از بازار خارج شده است.
فردا شاخص 

  

چه افرادی باید واکسن کرونا را تزریق کنند؟به گفته پژوهشگران، حتی پس از عفونت قبلی و وجود آنتی بادی، واکسیناسیون برای تقویت پاسخ های ایمنی، جلوگیری از عفونت مجدد و کاهش انتقال ویروس هنوز لازم است. بنابراین، برای جوانان مهم است که واکسن را تا جایی که ممکن است، استفاده کنند.
برنا جوانان ویروس واکسیناسیون 

  

چند باور اشتباه درباره کرونا/ سطوح آلوده خطرناک است؟محققان در بررسی‌های خود و همچنین مشاهده عوارض ناشی از کرونا به یکسری از خطاهای خود در مورد ویروس کرونا در روزهای آغازین عالم‌گیری کووید19پی برده‌اند که در ادامه به آنها اشاره شده است.
اقتصادنیوز ویروس 

  

​واکسیناسیون رایگان کرونا طبق اولویت‌بندی/ خلبانان، خبرنگاران و زندانیان در اولویت سوم دریافت واکسن​سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا بر واکسیناسیون رایگان علیه کووید19 در قالب نظام شبکه و طبق اولویت‌بندی صورت گرفته، تاکید کرد.
اقتصادنیوز واکسیناسیون رایگان 

  

قیمت پایه عرضه خودرو در بورس چگونه تعیین می شود؟سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن گفت: براساس پیشنهاد کمیسیون صنایع و معادن مجلس مقرر است در شرایطی که بازار خودرو با عدم تعادل مواجه و تقاضا برای انواع خودرو بیشتر از عرضه آنها باشد، خودروسازان باید خودروهای تعیین شده توسط شورای رقابت را فقط از طریق بورس کالا عرضه کند.
اقتصادنیوز خودرو خودروسازان بازار خودرو