برنا   |  ورزشی  |  

عبدی می تواند فیکس تیم ملی شود/ اشتباهات فردی مانع پیروزی پرسپولیس شد/ اتفاقات بازی اولسان در دربی تکرار شد!

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص دربی 94 و شرایط تیم گل‌محمدی در این دیدار توضیحاتی را ارائه کرد.  اخبار برگزیده
  

مواضع مخالفان در حال تغییر است؟ | احمد توکلی: FATF اگر به معیشت مردم کمک کند، من به آن رأی می‌دهممخالفان پیوستن ایران به لوایح FATF که تاکنون جز اطمینان‌نداشتن به دنیا دلیل قانع‌کننده دیگری برای مخالفت خود بیان نکرده‌اند، آیا در برابر انتقادات مردم از مواضع حزبی‌شان کوتاه خواهند آمد؟
۵۵ آنلاین احمد توکلی احمدی نژاد ایران 

  

تکرار اظهارات خصمانه نتانیاهو علیه ایراننخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به بیان تهدیدهای تکراری علیه ایران پرداخت.
ایلنا ایران رئیس جمهور دولت 

  

نخستین محموله واکسن کواکس در راه ایراندبیر کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: سهمیه ایران در کواکس نخستین محموله وارداتی واکسن کرونا است که در هفته‌های آینده وارد کشور خواهد شد.
گسترش ایران کوبا تولید 

  

روابط جو بایدن با عربستان سعودی همیشه خوب بوده است. با این حال، دونالد ترامپ چنان رابطه ای را با آل سعود آغاز کرد که بعید است هیچ رئیس جمهور دیگری بتواند آن را ادامه دهد.
نامه نیوز ایران خودرو ایران ایران و عربستان 

  

اعتراض به جهانگیری ؛ اگر در دولت کاری نبودی چرا استعفا نکردی؟فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه عمل آقای جهانگیری با حرفش از زمین تا آسمان تفاوت داشت، یادآور شد: امروز کشور به وضعیت بد اقتصادی دچار شده که برخلاف تصویری است آقای روحانی و جهانگیری سال 96 ارائه می دادند. همین عملکرد چهارسال اخیر دولت را در نظر بگیریم احتمال دارد که شورای نگهبان آقای جهانگیری را ردصلاحیت کند.
مثلث اسحاق جهانگیری خودرو دولت 

  

دلیل ظریف برای عدم کاندیداتوری در انتخابات/ سیاسی کردن بودجه، سم مهلک استمحمد جواد ظریف، وزیرخارجه در گفتگویی مسائل سیاست خارجی ایران را مورد بررسی قرار داده است.
اقتصادنیوز بودجه سیاست خارجی ایران 

  

یارانه 110 هزارتومانی نمی‌خواهیم، قدرت خرید کارگران و بازنشستگان را افزایش دهیدکم‌درآمدهای اجتماع، اولین متضرران گران شدن نرخ ارز هستند؛ این در حالیست که سیاست‌های یارانه‌ای فعلی دولت همیشه در تقابل با معیشت این گروه بوده است و رئیس مجلس بازهم وعده یارانه‌ی بیشتر می‌دهد.
ایلنا یارانه مجلس شورای اسلامی رئیس جمهور 

  

یارانه نقدی چه کسانی دو برابر می‌شودسخنگوی کمیسیون تلفیق: سال آینده به ازای هر فرد که 45 هزار تومان دریافت می‌کرد، یارانه دو برابر یعنی به ازای هر نفر 91 هزار تومان خواهد شد. ثبت‌نام از افراد جدید و کسانی که قبلا منصرف شدند برای پرداخت یارانه نقدی و معیشتی در سال آینده فراهم می‌شود.
مستقل‌آنلاین یارانه عیدی 

  

قیمت خودرو کراس اوور جدید جک K7 اعلام شد / ورود رقیب قیمتی چری تیگو 7کرمان موتور فروش خودرو جدید خود را با نام K7 آغاز کرد. قیمت این خودرو 950 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.
خودروتک قیمت خودرو بازار خودرو 

  

اعلام قیمت کوئیک‌ S و ساینا Sرضا شیوا گفت: قیمت تمام شده دو خودروی کوئیک‌S و سایناS، این هفته به محض دریافت اطلاعات اعلام می شود.
خودروتک قیمت خودرو تولید 

  

خبر خوش / جزئیات همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعیعلی اصغر بیات اظهار داشت: از روزهای ابتدایی تقدیم کلیات بودجه 1400 به مجلس شورای اسلامی پیگیری‌ها و مذاکرات فشرده و متعددی را با مسئولان عالی دولت و مجلس انجام دادیم...
مستقل‌آنلاین تامین اجتماعی کمیسیون اجتماعی مجلس بودجه 

  

یارانه نقدی سال آینده دو برابر می‌شودیک عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1400 گفت که با مصوبه کمیسیون تلفیق یارانه نقدی سال آینده دو برابر خواهد شد.
۵۵ آنلاین یارانه کمیته امداد لایحه بودجه 

  

انتقاد روحانی از اظهارات سیاسی درباره بورسروحانی با بیان اینکه با شکست جنگ اقتصادی ترامپ، نگاه طرف های تجاری ایران تغییر یافته و مناسبات اقتصادی کشور درحال ورود به مرحله جدیدی است، گفت: همه باید کمک کنند که بازارهای حساس نظیر ارز در چارچوب سیاست هایی که بانک مرکزی اعمال می کند مدیریت و به تعادل برسد.
اقتصادنیوز بانک مرکزی بانک جنگ 

  

در جامعه ما فقط یک عده‌ی خاص آزاد هستند/ صداوسیما هر سدی را می‌شکند/ غیرخودی‌ها برای رسانه‌ی ملی بیخودی هستند!یک استاد علوم ارتباطات با اشاره به عملکرد سازمان صداوسیما در تخریب دولت، آن را نشات گرفته از نگاه سیاسی حاکم بر این رسانه عنوان کرد که می‌تواند در آینده به آنارشیسم رسانه‌ای در کشور منجر شود.
ایلنا رئیس جمهور تلویزیون رسانه 

  

وزارت خارجه آمریکا شمشیر را برای مسکو از رو بستوزارت خارجه آمریکا در بیانیه‌ای به اعتراضات امروز در روسیه واکنش نشان داد.
مثلث وزارت خارجه تهران فرود اضطراری 

  اخبار داغ
  

صعود 1300 واحدی بورس امروزشاخص کل بورس تهران در جریان معاملات امروز با صعود 1300واحدی در ارتفاع یک میلیون و 235 هزار واحد قرار گرفت.
اقتصادنیوز بورس تهران شاخص تهران 

  

جشن شکست کرونا هم مد شد!/ ببینیدیکی از افرادی که به ظاهر زندگی زن‌و‌شوهری خود را در صفحه مجازی اش نمایش می‌دهد، بعد از اتمام دوره بیماری کرونا از خودشان عکس‌هایی منتشر کرده‌اند به عنوان جشن بهبود یافتن پس از ابتلا به کرونا.
برنا مد عکس 

  

جشن بهبود یافتن پس از ابتلا به کرونا+ببینیدیکی از افرادی که به ظاهر زندگی زن‌و‌شوهری خود را در صفحه مجازی اش نمایش می‌دهد، بعد از اتمام دوره بیماری کرونا از خودشان عکس‌هایی با عنوان جشن بهبود یافتن پس از ابتلا به کرونا منتشر کرده‌اند.
برنا عکس 

  

تکنیک های طلایی برای حفظ آرامش در این ایام کروناییهمه ما در ماه‌های اخیر، با وجود رد پای کرونا در زندگی روزمره‌مان، کمابیش استرس را تجربه کرده‌ایم. استرس باعث ایجاد تنش در ذهن و بدن می‌شود، اما کسب مهارت کافی در تکنیک‌های تنفس عمیق و آرام سازی می‌تواند به شکل چشمگیری در کاهش این تنش‌ها اثرگذار باشد.
برنا ماه استرس ذهن 

  

نامزدهای ریاست سازمان بورس مشخص شدندبررسی‌ها نشان می‌دهد محمدعلی دهقان دهنوی معاون فعلی وزیر اقتصاد، سیدعلی حسینی و رضا راعی از جمله نامزدهای اصلی جانشینی قالیباف هستند.
گسترش سازمان بورس و اوراق بهادار اقتصاد قانون 

  

بورس مثبت پایان یافت + نمادهای تاثیرگذار​شاخص کل بورس در روز دوشنبه 6 بهمن و در پایان معاملات با رشد 1 هزار و 348 واحدی همراه شد و به 1 میلیون و 235 هزار و 905 واحد رسید.
گسترش شاخص خودرو نویسنده 

  

رونمایی از دو گزینه احتمالی ریاست بورس | جانشین قالیباف اصل کیست؟حسن قالیباف اصل، امروز از مقام ریاست سازمان بورس استعفا داد. استعفایی که رد و پذیرش آن اکنون در شورای عالی بورس در حال بررسی است. حال دو سوال مطرح می‌شود، اول اینکه آیا با استعفای او موافقت می‌شود یا نه و دوم اینکه در صورت پذیرش استعفا، چه کسی جانشین او می‌شود؟
۵۵ آنلاین دولت یازدهم دولت بورس کالا 

  

اولین قیمت دلار و یورو در صرافی‌ها اعلام شد | دلار 22800تومانبه گزارش اقتصادآنلاین، به این ترتیب امروز ششم بهمن ماه قیمت فروش دلار به 22800 و خرید آن به 22500تومان رسید.
۵۵ آنلاین قیمت دلار یورو 

  

پژوهشگران: واکنش آلرژی به واکسن کرونای مدرنا بسیار نادر استسلامت نیوز: داده های جدید منتشر شده بوسیله مراکز کنترل و پیشگیری بیماری های آمریکا (CDC) نشان می دهد واکسن کرونای ساخت شرکت آمریکایی مدرنا در موارد نادری باعث واکنش های شدید آلرژی می شود. به گزارش سلامت نیوز به نقل از همشهری آنلاین از لایوساینس بین 21 دسامبر (اول دی) و 10 ژانویه (21 دی) بیش از 4...
سلامت‌نیوز آلرژی سلامت اورژانس 

  

کرونا بلیت قطار را گران کرددر راستای اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی مصوب ستاد مدیریت بیماری کرونا و جبران بخشی از هزینه ناشی از صندلی خالی در نرخ بلیت‌ها، چنانچه ظرفیت 50 درصد و کمتر در واگن‌های 4 و 6 نفره رعایت شود، افزایشی به میزان 25 درصد از تاریخ 1 بهمن 1399 بر نرخ بلیت‌های صادره اعمال شود.
گسترش قطار ایران جمهوری اسلامی ایران 

  

نمایشگاه کتاب مجازی فرصتی بزرگ برای بالا بردن سرانه مطالعه از دست رفته/ کم توجهی ستاد مبارزه با کرونا به حوزه فرهنگ مشهود است حسین میرزایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در مورد برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب گفت: شیوع اپیدمی کرونا تمام فعالیت‌ها کشور از مسائل سیاسی و اقتصادی گرفته تا اجتماعی و فرهنگی تحت تاثیر قرار داده خسارات کرونا در حوزه فرهنگ و هنر بیش از تمام حوزه‌های دیگر بوده و متاسفانه بیش از دیگر مسائل مورد بی مهری مسئولان امر قرار گرفت. نماینده مردم اصفهان در مجلس یازدهم با انتقاد از…
خانه‌ملت نمایشگاه کتاب خانه کتاب سرانه مطالعه 

  

وزیر اقتصاد در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی: با تأکید بر اصل "حمایت" و نه "تضمین" دولت، پای کار بورس ایستاده ام تا آن را به تعادل برسانم.
صراط اقتصاد کمیسیون اقتصادی مجلس مجلس شورای اسلامی