بیوگرافی فرناندو کانسین بهترین فوتبالیست برزیلی + تصاویر

فرناندو کانسین ماتوس( به:Fernando Canesin Matos) هافبک اهل برزیل است.

بیوگرافی فرناندو کانسین بهترین فوتبالیست برزیلی + تصاویر

آنچه دیگران میخوانند : رعنا آزادی ور همسر دوم مهدی پاکدل کیست؟ + عکس دونفره

فرناندو کانسین ماتوس( به پرتغالی:Fernando Canesin Matos) هافبک اهل برزیل است فرناندو کانسین ماتوس در شهر ریبرآ پرتو و در تاریخ 27 فوریهٔ 1992 به دنیا آمده است. فرناندو کانسین ماتوس در تیمهای فوتبال اندرلشت سابقهٔ حضور دارد. فرناندو کانسین ماتوس 27 ساله که مورد توجه باشگاه استقلال قرار گرفته بیش تر دوران بازی حرفه ای خود را در دو تیم بلژیکی گذرانده به طوریکه اول در اندرلخت بلژیک حضور داشته فرناندو کانسین ماتوس  و بعد به اوستنده پیوسته و از سال 2013 تا به حال در دو مرحله برای این تیم بازی کرده که در 188 بازی برای این تیم، 19 گل به نتیجه رسانده است

فرناندو کانسین نام هافبک تهاجمی تیم اوستنده بلژیک است که با قد 174 سانتی متری از فیزیک و سبک بازی شبیه پاتوسی برخوردار است؛ وی متولد برزیل است ولی تابعیت بلژیک را هم داراست.

 

 

این هافبک 27 ساله که مورد توجه باشگاه استقلال قرار گرفته بیش تر دوران بازی حرفه ای خود را در دو تیم بلژیکی گذرانده به طوریکه نخست در اندرلخت بلژیک حضور داشته و بعد به اوستنده پیوسته و از سال 2013 تا به حال در دو مرحله برای این تیم بازی کرده که در 188 بازی برای این تیم، 19 گل به نتیجه رسانده است.

 

قیمت این بازیکن اکنون 800 هزار دلار است و باتوجه به این که وی می بایست به جهت یکسال باقمانده از قراردادش از باشگاه اوستنده، رضایت نامه بگیرد احتمالا قدری بر روی این مبلغ اضافه شود ولی بر اساس شنیده ها، وی به همان سبک آیاندا پاتوسی و بطور قرضی قرار است راهی باشگاه استقلال شود و در بدو کار، مبلغی به جهت رضایت نامه به باشگاه اوستنده پرداخت نمی شود و در صورت رضایت از عملکرد کانسین، در پایان دوره همکاری با باشگاه استقلال، آن مبلغ به جهت دائمی کردن قراردادش پرداخت میشود . در واقع همان مبلغی که استقلالی ها در پرداختش به باشگاه مبداء پاتوسی یعنی کیپ تان تعلل کردند و این بازیکن به سادگی از دست آبی پوشان پرید.

 

این بازیکن برزیلی که بازی در اندرلخت بلژیک را دارد و از سال 2014 در اوستنده عضویت داشته که طی 89 بازی 11 گل هم به نتیجه رسانده است. فرناندو کانسین فوتبال را از تیمهای پایه برزیل آغاز کرده و پس از درخشش در رده های پایه فوتبال برزیل، از سال 2010 لژیونر شده و راهی بلژیک شد و پیراهن اندرلخت را پوشید.

درخشش و امار خوب و بازی تکنیکی وی باعث شد تا 3 فصل در تیم اندرلخت بازی کند و پس از جدایی از این تیم در سال 2013 به تیم اوستنده بلژیک پیوست

فعالیت های باشگاهی فرناندو کانسین ماتوس

وی تا به حال حدود دویست بازی برای این تیم انجام داده و گل هایی هم به نتیجه رسانده و کارنامه درخشانی در این تیم دارد و هم تیمی رامین رضاییان در تیم بلژیکی است.

وی در سوابق باشگاهی خود علاوه بر تیمهای پایه برزیل سابقه حضور در تیمهای ملی رده های نوجوانان و جوانان برزیل را دارد و تا سال 2020 با اوستنده قرارداد دارد. ولی طی روزهای گذشته مورد توجه باشگاه استقلال قرار گرفته و بعید نیست به تهران بیاید و جای آیاندا پاتوسی را بگیرد.

 

این دو فصل 2018- 2017 را کنار هم و در ترکیب اوستنده سپری کرده و اکنون کانسین مذاکراتی با مدیران این باشگاه انجام داده و بعید نیست برخلاف دوست ایرانی اش، پیراهن آبی بپوشد و در لیگ نوزدهم عضو باشگاه استقلال تهران در نقل و انتقالات 98- 99 شود.

 

 

بعد از جدایی آیاندا پاتوسی از تیم فوتبال باشگاه استقلال تهران، مدیران این تیم برای پر کردن جای خالی وی به دنبال عقد قرارداد با فرناندو کانسین برزیلی هستند.

 

بر اساس شنیده ها کانسین برزیلی که با تیم فوتبال اوستنده بلژیک تا سال 2020 قرارداد دارد، شبیه پاتوسی با قراردادی قرضی به باشگاه استقلال خواهد آمد.

 

ازدواج فرناندو کانسین:

فرناندو کانسین متاهل است و ازدواج کرده است و در شبکه های اجتماعی عکس هایی از خود و همسرش منتشر کرده است .

 

برزیل باشگاه استقلال استقلال   اخبار برگزیده
  

برخی آمریکایی‌ها نگران احتمال کمک سیاسی پوتین به ترامپ جهت بقا در قدرت هستند. به هر حال نباید فراموش کرد که هنگام ایجاد یک بحران داخلی، این مقامات خارجی هستند که نقش تعیین‌کننده پیدا می‌کنند.
نامه نیوز دموکرات فضای مجازی ولادیمیر پوتین 

  

اتخاذ رویکرد درست آمریکا در قبال برجام برای بهبود شرایط پرتنش فعلیوزیر امور خارجه فرانسه اتخاذ رویکرد درست از سوی آمریکا در قبال برجام را در بهبود شرایط پرتنش فعلی مناسب دانست.
ایلنا فرانسه 

  

آخرین وضعیت تولید واکسن کرونا در کشور/ بررسی طرح مشترک بسیج و وزارت بهداشت در خصوص مهار کووید 19 در کمیسیون بهداشتسخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: آخرین وضعیت تولید واکسن کرونا در کشور در این کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت .
ایلنا تولید درمان کمیسیون بهداشت و درمان مجلس 

  

خباز: اگر قرار به مذاکره باشد همین دولت باید آن را انجام دهدعضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی بیان کرد: آنها که منتقد ظریف هستند و او را نابلد در حوزه مذاکرات می خوانند، فکر می کنند مردم حافظه شان را از دست داده اند و دوره مذاکرات آقای احمدی نژاد و جلیلی را از یاد برده اند. این افراد بدانند مردم آن دوران را فراموش نکرده اند و می دانند ظریف مذاکره کننده خوبی است که به برد-برد فکر می کند.
مثلث دولت ایران ترامپ 

  

صعود 4 هزار واحدی بورس امروز/ افزایش تقاضا در نمادهای بانکی و خودروییبورس امروز با افزایش تقاضا و توجه ویژه به گروه های بانکی، فرآورده های نفتی، معدنی و خودرویی آغاز به کار کرد.
اقتصادنیوز بورس تهران خودرو فولاد 

  

ناکامان ‌ پاستورگفت‌وگوی چند روز پیش سردار محمداسماعیل کوثری با خبرآنلاین و گفتن این جمله که: «مگر نظامی‌ها چه کار کرده‌اند که مردم را می‌ترسانیم؟» دوباره بازار انتخابات و حضور نظامیان در پاستور را داغ کرده است.
۵۵ آنلاین روزنامه انتخابات ریاست جمهوری انتخابات مجلس 

  

ترامپ شکست را پذیرفت/آغاز انتقال قدرت به بایدندونالد ترامپ ساعاتی پیش در توییتر خود تلویحا شکست را پذیرفت و دستور انتقال قدرت را صادر کرد.
مستقل‌آنلاین دونالد ترامپ ترامپ خانواده 

  

شروع ثبت نام وام کرونا از امروز / چطور نام نویسی کنیم؟ثبت نام متقاضیان دریافت مرحله دوم وام یک میلیون تومانی کرونا از امروز آغاز شده و تا 11 آذر ماه ادامه دارد، سرپرستان خانوار باید کد ملی خود را با سیم کارتی که به نام خودشان است به سرشماره 6369 ارسال کنند.
گسترش وام سازمان تامین اجتماعی بازنشستگی 

  

جزئیات تیراندازی در دفتر رییس آموزش‌و پرورش قرچکمدیرکل آموزش‌و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: جزئیات تیراندازی در آموزش‌و پرورش قرچک به‌ زودی اعلام می‌شود.
مملکت‌آنلاین تیراندازی آموزش تهران 

  

ادامه‌ برجام بدبختی بیشتری برای مردم فراهم می‌کندبه حضرت عباس به کسی که شما قبول دارید هیچ کس در این مجلس مخالف برداشتن تحریم نیست ولی از موضع اقتدار و عزت ورود کنید که حق مردم را تضییع نکنید؛ از همین اول از موضع عجز شروع نکنید که برجام بدبختی بود و ادامه‌اش بدبختی بیشتری برای مردم فراهم می‌کند. از موضع عزت و قدرت ورود کنید و از اصول و ارزش‌ها و حقوق ملت عقب نشینی نکنید و محکم بایستید.
مستقل‌آنلاین مجلس شورای اسلامی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی بهنوش بختیاری 

  

آخرین وضعیت کاهش قیمت خودرو در بازاراگر چه بازار خودرو به صورت فیزیکی این روزها تعطیل است اما پرس و جو از آگهی های خودرو نشان می دهد که روند کاهش قیمت خودرو ادامه دارد و شیب آن هم در اغلب خودروها به ویژه محصولات ایران خودرو تند است. در این شرایط عاملی برای افزایش قیمت خودرو دست کم در میان مدت دیده نمی شود.
خودروتک قیمت افزایش قیمت ایران خودرو 

  

جزئیات پیش فروش خودرو شاهین و 8 محصول دیگر سایپاشرکت سایپا از دیروز پیش فروش تعدادی از خودروهای خود را آغاز کرده که خودرو شاهین نیز در میان آنها دیده می شود.
خودروتک خودرو جدول سایپا 

  

جدیدترین موضع ایران درباره مذاکره احتمالی با آمریکاسخنگوی وزارت خارجه گفت: آینده روابط ایران و آمریکا ساده‌ نیست، زیرا این کشور جنایت‌های متعددی را علیه ایران انجام داده است.
مثلث ایران جمهوری اسلامی ایران ایران و آمریکا 

  

انتشار اسامی دریافت‌کنندگان ارز ترجیحی ادامه می‌یابدبانک مرکزی با اجرای سیاست ارز 4200 تومانی به طور مستمر و شفاف اسامی دریافت‌کنندگان این نوع ارز را در پایگاه اطلاع‌رسانی خود اعلام کرده و به این سیاست خود ادامه می‌دهد.
ایلنا ارز روابط عمومی بانک مرکزی 

  

نخستین جلسه فوق‌العاده دولت به منظور رسیدگی به لایحه بودجه سال 1400 به صورت حضوری و مجازی برگزار شدنخستین جلسه فوق‌العاده دولت به منظور رسیدگی به لایحه بودجه سال 1400 روز یکشنبه به ریاست رئیس جمهوری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و به دو صورت حضوری ( با حداکثر 15 نفر) و مجازی برگزار شد.
ایلنا دولت لایحه بودجه بودجه 

  اخبار داغ
  

آیا سرطانی‌ها بیشتر کرونا می‌گیرند؟رییس اداره سرطان وزارت بهداشت می گوید: در مطالعاتی که انجام دادیم متوجه شدیم که هم میزان پذیرش بیمار
خبرفوری سازمان بهداشت جهانی شیمی سرطان 

  

شرط صدور بلیت برای افراد کروناییمعاون حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی از صادر نشدن بلیت برای 700 بیمار کرونایی در حوزه هوایی، ریلی و جاده‌ای خبر داد و گفت: دیگر پروتکل‌های بهداشتی ابلاغ شده مانند ضدعفونی کردن، رعایت فاصله اجتماعی و... به صورت روزانه اجرا می‌شود.
گسترش وزارت بهداشت فرودگاه آموزش 

  

این استان ها در وضعیت قرمز کرونایی هستنداقتصادنیوز : طبق توضیحاتی که امروز سخنگوی وزارت بهداشت ارائه کرده، 27 استان کشور در وضعیت قرمز کرونایی به سر می برند و 4 استان نیز در وضعیت زرد و نارنجی هستند.
اقتصادنیوز استان آذربایجان غربی استان زنجان استانداری تهران 

  

جدیدترین خبر واکسن کرونای ایرانی از زبان رئیس‌جمهوررییس جمهوری گفت: ایران با اتکا به دانشمندان خود توانایی ساخت واکسن در داخل کشور را خواهد داشت و با توجه به فراهم آوری زیر ساخت‌های لازم قادر به تولید انبوه خواهد بود.
مثلث سازمان بهداشت جهانی رئیس جمهور ایران 

  

درمان 75 هزار و 500 بیمار کرونایی در بیمارستان های تامین اجتماعی به گزارش خبرگزاری مهر، مصطفی سالاری، در سومین جلسه ستاد «زندگی با کرونا»، افزود: طرح 3070 که ارائه 30 خدمت بیمه ای به شکل غیرحضوری برای کاهش 70 میلیون بار مراجعه است از مهم ترین برنامه های امسال این سازمان است که در روزهای اخیر تعدادی از این خدمات رونمایی شده و تا پایان سال مابقی به بهره برداری می رسد. وی اظهار داشت: هر خدمتی که غیرحضوری شود و نیاز به مراجعه به شعب را کاهش دهد…
مهر درمان ویروس قانون 

  

توضیحات محسن هاشمی درباره اظهاراتش در مورد خطرشیوع کرونا با افزایش مسافرت به شمالرئیس شورای اسلامی شهر تهران درباره سوتفاهم ایجاد شده درباره اظهاراتش در مورد خطرشیوع کرونا با افزایش مسافرت به شمال توضیحاتی ارائه کرد.
اقتصادنیوز شورای شهر تهران تهران فضای مجازی 

  

واکسن روسی کرونا 95 درصد موثر اعلام شدامروز توسعه‌دهندگان واکسن کروناویروس روسیه موسوم به واکسن "اسپوتنیک وی" (Sputnik V) گفتند که براساس
خبرفوری روسیه وزارت بهداشت مسکو 

  

قرنطینه کرونا در هتل بیمارستان‌های لاکچری تهرانبیمارستانی که قبلا بر توریسم‌درمانی متمرکز بود حالا با بسته بودن مرزها، به درمان لاکچری کرونا رو آور
خبرفوری درمان بیمارستان تهران 

  

شرایط پاک کردن جریمه تردد در ساعات ممنوعه کروناییفرمانده انتظامی تهران بزرگ جزییات و شرایط پاک کردن جریمه های تردد در محدودیت کرونایی را تشریح کرد.
شما‌نیوز شهرداری تهران تهران رانندگی 

  

معاون کل وزارت بهداشت، گفت: مردم به این نکته توجه کنند که واکسن کرونا، عادلانه و براساس اصول علمی توزیع خواهد شد.
صراط دورهمی وزارت بهداشت سازمان بهداشت جهانی 

  

بهترین تورهای موزه مجازی برای کودکان در روزهای قرنطینه کروناییبا توجه به اینکه تقاضا برای مشاهده محتوای دیجیتال به طرز چشمگیری در طول همه گیری بیماری کووید -19 افزایش داشته است. بسیاری از موزه‌ها سعی کردند تا فضای دیجیتالی ایجاد کنند تا دسترسی و تعامل آنلاین را کاربران تجربه کنند.
برنا موزه کودکان