گسترش   |  سیاسی  |  

رضایی: قطب ‌های اقتصادی در هر استان تشکیل می‌ دهیم

کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما این استثمار نویی که نیروهای انسانی و ثروت‌های مردم به تهران می‌آید و از تهران به خارج می‌رود را پایان می‌دهیم. قطب‌های اقتصادی در هر استان تشکیل می‌دهیم و اینطور نیست که از تهران برای هر استان نسخه صادر شود.

رضایی: قطب ‌های اقتصادی در هر استان تشکیل می‌ دهیم

محسن رضایی، امروز در گفت‌وگو با مردم استان گیلان که از شبکه استانی باران پخش شد، اظهار کرد: سرزمین ایران بهترین قطعه عالم است، از چشم اندازهای بدیع و اقلیم متنوع، پوشش گیلاهی و چهار فصل همیشه پر بازده آن طبیعتی را بوجود آورده است که گویی جهان کوچکی در ایران ما شکل گرفته که از همه قاره‌های عالم قطعه‌ای در ایران ما وجود دارد.

این کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: ایران سرزمین اقوام، قبیله‌های سرشار از غرور، مردمی پاکنهاد به زلالی چشمه‌های جوشان عالم است. هر صدفی را از گوهرش می‌توان شناخت ایران را با ایران باید شناخت؛ طبیعتش، هنرش، نوابغش، مردم مهمان نوازش، بناهای باشکوه و سابقه تاریخی و تمدنی چند هزار ساله ایران اسلامی حکایت از این گوهر پاک و کم یاب در عالم می‌کند.

شهروند درجه یک و درجه دو در قاموس نظام جمهوری اسلامی وجود ندارد

وی گفت: هنر امام(ره) در انقلاب اسلامی این بود که با کمک عشق به وطن و اسلام همه ایرانی‌ها را دور هم جمع کرد و انسجام بزرگی بوجود آورد و ما دوباره واحد شدیم و روی قامت خود ایستادیم اما متاسفانه سیاستهای نادرست دولت‌ها در این دو – سه دهه اخیر باعث شد که این توانایی عظیم و این قامت بلند ایران خم شود و در مقابل مشکلات احساس ناتوانی و ناامیدی کند.

رضایی ادامه داد: ما دوباره می‌خواهیم قیام کنیم و روی پای خود بایستیم و حرکتی را از نو آغاز کنیم با دولتی نو؛ آری آغازی جدید. امام بزرگوار در انقلاب اسلامی اقوام و همه استانها را دور هم جمع کرد و اتفاق بزرگ همان پیروزی انقلاب به وقوع پیوست. نه غرب و نه شرق هیچکدام نتوانستند در مقابل ملت ایران بایستند. برای بار دوم امام همه اقوام و استان‌ها را دور هم جمع کرد و یک جنگ تحمیلی که پنج استان ایران اشغال شده بود و بیش از 40 کشور ار که با صدام بود، همه را به زباله دان تاریخ فرستاد.

وی اضافه کرد: آیا نمی‌توانیم یکبار دیگه همه استان‌ها و اقوام دور هم جمع شویم و حرکت سومی را آغاز کنیم؟ با وجود مقام معظم رهبری امکانپذیر است و با وجود جوانان غیور هموطن باز هم می‌توانیم برای بار سوم قیام کنیم، قیام فرهنگی و اقتصادی، قیام شکست محاصره اقتصادی، قیام برای زندگی بهتر، قیام برای تشکیل دولت وحدت ملی، قیام برای اینکه همه ایرانیان ایرانی هستند و شهروند درجه یک و درجه دو در قاموس نظام جمهوری اسلامی وجود ندارد.

شما جوانان و هموطنان سرنوشت صندوق‌های رای را مشخص می‌کنید

این کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: اینطور نیست که از قبل انتخابات مهندسی شده باشد و فردی بیرون بیاید، بلکه این شما جوانان و هموطنان عزیز هستید که سرنوشت صندوق‌ها را تعیین می‌کنید و اراده و انتخاب اصلی در دست شماست. ما دوباره می‌خواهیم آغاز کنیم، قیام سوم، قیام زندگی بهتر، قیام برای به‌زیستی، قیام سربلندی کشاورزان و کارگران، معلمین و بازنشستگان، قیام برای زدودن غم و غصه از چهره بهترین مردمان روی زمین، قیام برای پیشرفت ایران، قیام برای دستیابی به قله‌های بلند است.

رضایی بیان کرد: همانطور که در انقلاب و دفاع مقدس چنین کاری کردیم، شرط آن حرکت جمعی و حضور پرشکوه در انتخابات است تا ایران، دولت، زندگی، ثروت، قدرت برای همه باشد. ما ان‌شاءالله با تکیه بر حمایت‌های شما این کار را انجام خواهیم داد و دوباره استان‌ها و اقوام ابرانی را به میدان می‌آوریم.

قرار نیست که تهران استان‌ها را استثمار کند

وی با بیان اینکه اکنون زمان برنامه و اقدام است، تصریح کرد: ما در استان‌ها مناطق اقتصادی تشکیل می‌دهیم، اختیارات و مسئولیت را به استان‌ها می‌سپاریم یعنی اگر در یک استانی مردم سپرده‌هاشان را در بانک‌ها گذاشته‌ اند این سپرده‌ها در همان استان باید سرمایه گذاری شود نه اینکه از هر استانی 40 درصد سپرده‌های مردم به تهران بیاید و از تهران تبدیل به ارز شود و ارز از کشور خارج شود.

این کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: قرار نیست که تهران استان‌ها را استثمار کند و خارج از ایران تهران را استثمار کنند؛ ما این استثمار نویی که نیروهای انسانی و ثروت‌های مردم به تهران می‌آید و از تهران به خارج می‌رود را پایان می‌دهیم. قطب‌های اقتصادی در هر استان تشکیل می‌دهیم و اینطور نیست که از تهران برای هر استان نسخه صادر شود.

رضایی اضافه کرد: در دولت ما که دولت اقدام و عمل است، دولت پایان دادن به وعده‌های بی عمل است. زمان شعار تمام شده و زمان اقدام و عمل و تغییر و تحول فرا رسیده، برای هر استانی برنامه خاص آن استان با کمک مردم آن استان تنظیم شده که در اختیار داریم، هیچ استانی نیست که نسخه مخصوص خود را نداشته باشد هر استانی طبیعت، مردمان، ظرفیت، اقلیم خاص خود را دارد. اینطور نیست که فولاد را از استان هرمزگان به جایی که مرکز هنرهای دستی ایران است، بیاورند و باعث وقوع خشکسالی و از بین رفتن هنرهای دستی آنجا شود.

واگذاری اختیارات تصمیم گیری و تصمیم سازی‌های اقتصادی به استان‌ها

وی گفت: نسخه واحد نوشتن از تهران برای همه استان‌ها به معنای نادیده گرفتن ظرفیت‌ها، مزیت‌ها، قابلیت‌ها و استعدادهای مردم هر استان است. دولت ما، دولت اقدام و تحول متناسب با ظرفیت‌ها، استعدادها، توانمندی‌های هر استان نسخه پیشرفت و بهبود زندگی را در آن استان تهیه کرده و اجرا خواهیم کرد.

این کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: البته بعضی از مسائل عمومی است، مثل یارانه 450 هزار تومانی که من می‌گویم برای همه استان‌ها است، اما بعضی از فعالیت‌های خاص هر استان که متناسب با مردم همان‌جاست باید تهیه و اجرا شود.

رضایی خاطرنشان کرد: ما بر این اساس در دولت اقدام و تحول عمل می کنیم اما این کافی نیست، ما اختیارات تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری را هم به همان استان‌ها می‌دهیم تا در هر استان قطب‌های اقتصادی به وجود آید.

تمام ایران به کارگاه‌های بزرگ اقتصادی تبدیل خواهد شد

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه هرکدام از استان‌ها به اندازه کشوری می‌تواند تولید داشته باشد، افزود: بسیاری از کشورهای اروپایی کمتر از برخی استان‌های ماست، 25 کشور اروپایی سرزمین آنها در سرزمین ما جا می‌گیرد. ایران خیلی بزرگ است مشروط به اینکه همه اقوام و همه استان‌ها همانطور که در انقلاب و در دفاع مقدس به صحنه آمدند این بار نیز در دولت اقدام و تحول همه مردم را به صحنه می‌آوریم و تمام ایران به کارگاه‌های بزرگ اقتصادی تبدیل خواهد شد.

وی ادامه داد: اما این موضوع مشروط به این است که جوانان‌مان نشاط داشته باشند، از ظرفیت همه بانوان استفاده کنیم، شور و نشاط در کشور به وجود بیاریم و آزادی‌های اجتماعی را در چارچوب قانون رعایت کنیم. مرتب به جوانان‌مان ایراد نگیریم، آنها را آموزش بدهیم و مهارت‌ها و توانایی‌هایشان را بالا ببریم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: دولت من این تجربه را دارد که چگونه جوانان 18، 19 ساله و چگونه همه اقوام ایران را می‌توان به دور هم جمع کرد و کارهای بزرگی مثل آزادسازی خرمشهر را انجام داد. دولت ما یک بار دیگر می‌خواهد چنین وحدت ملی را در سراسر ایران به وجود بیاورد. پارتی بازی و بی عدالتی باید کنار رود.

وی گفت: آیا بیرون کردن فقر، گرانی، بیکاری و تبعیض اهمیتش کمتر از بیرون کردن سربازان صدام حسین از خرمشهر است، اگر آن اقدامات مقدس بود اینها هم مقدس است. دولت ما با حمایت‌های بیکران حضرت ولیعصر و حمایت‌های داهیانه مقام معظم رهبری این کار را خواهیم کرد.

انتخاب استانداران بومی برای هر استان

رضایی با اشاره به اینکه ما برای رسیدن به این ایده بزرگ چند خط مشی داریم، خاطرنشان کرد: اول اینکه استانداران دولت اقدام و تحول از همان استان‌ها انتخاب خواهند شد، کدام استان است که مردان و زنان بزرگی نداشته باشد، سرزمین ایران در هر استان و قومش مردان بزرگی هستند که متاسفانه مورد غفلت قرار گرفته‌اند.

این کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: در انتخاب استانداران نیز پارتی بازی نداریم، برای هر استان 10 نفر کاندیدا می‌شوند، این افراد در یک جمعی از نخبگان می‌آیند مطالب خود را مطرح می‌کنند، نمره‌بندی می‌شوند و از بین آنها دو یا سه نفر به دولت پیشنهاد می‌شوند و ما یک نفر از آنها را انتخاب و دو نفر دیگر را ممکن است از معاونین آن استاندار قرار دهیم.

رضایی تاکید کرد: ما به استانداران اختیارات می‌دهیم، طبق اصل 127 قانون اساسی رییس جمهور با تصویب هیات دولت می‌تواند اختیارات خودشان را به افرادی واگذار کند، ما در بعد اقتصاد این اختیار را به استان‌ها می‌دهیم، نکته بعدی این است که ما به مدیران استان‌ها اطلاعات پژوهشی که در اختیار داریم را می‌دهیم و آنها را به امان خدا رها نمی‌کنیم.

نهضت بزرگ خانه سازی ایرانیان را راه‌اندازی می‌کنیم

وی اضافه کرد: دولت اقدام و تحول با تمام توان پشت سر استانداران خود ایستاده است، اختیارات و اطلاعات به آنها می‌دهیم و اجازه می‌دهیم خودشان تصمیم بگیرند، نمایندگان ما در استان‌ها مسلوب الاختیار نیستند اما هدایت و حمایت می‌شوند.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه اولین توجه ما به اقشار آسیب پذیر کشاورزان، کارگران، معلمین و حتی کارکنان دولت خواهد بود، گفت: در خصوص مساله اشتغال و تولید می‌خواهیم در استان‌ها با حمایت دولت مرکزی اشتغال به وجود بیاوریم و از جمله بزرگ‌ترین کارهایی که خواهیم کرد این است که نهضت بزرگ خانه سازی ایرانیان را راه‌اندازی می‌کنیم.

رضایی گفت: امروز هزینه احداث هر مترمربع ساختمان از 3.5 میلیون تا 5 میلیون تومان است، که یک خانه 80 متری حدود 320 میلیون تومان تمام می‌شود. 10 درصد آن 30 میلیون تومان می‌شود؛ هرکسی 30 میلیون تومان آورده بیاورد از بانک‌ها می‌خواهیم که 90 درصد آورده هر فرد را وام بپردازند. وثیقه هم نمی‌خواهد و سند ملک در حال احداث در رهن بانک می‌ماند؛ مالکیتش برای مردم است ولی سندی که به نام مردم صادر می‌شود در رهن بانک تا اتمام باز پرداخت تسهیلات می‌ماند؛ سودش هم از محل یارانه دولتی پرداخت می‌شود.

اعطای وام‌های رهنی

وی ادامه داد: این روش وام‌های رهنی در اروپا و آمریکا در حال اجراست، تعجب می‌کنم از کسانی که در اروپا و آمریکا درس خوانده‌اند و افکار غربی را آورده‌اند اما تجارب غربی را در ایران پیاده سازی نمی‌کنند. اگر مسکن را راه بیاندازیم 300 صنعت نظیر در و پنجره سازی، سیمان، موزائیک و... پشت سر آن راه می‌افتد. مردم ولی نعمت ما و صاحب انقلاب و مملکت هستند.

این کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: من و دوستانم مثل دوران جنگ که زیر شیمیایی و بمباران رفتیم، بار دیگر می‌آییم و خود را سپر ملت ایران می‌کنیم و مشکلات را حل خواهیم کرد. نمی‌گذاریم این چهره غم و غصه‌ای که بر ملت ایران نشسته است تداوم پیدا کند. اجازه نمی‌دهیم که نان قرضی، زباله گردی و کولبری بر قامت بلند ملت ایران بنشیند.

رضایی بیان کرد: من معتقدم حفظ کرامت انسانی مهم‌ترین هدفی است دولت من باید در مقابل شما مردم عزیز انجام دهد، اینکه آبرو، حیثیت، نشاط و شادابی در زندگی شما موج بزند مهمترین آرزوی دولت من است.

 

منبع: ایسنا

محسن رضایی خرمشهر تهران   اخبار برگزیده
  

شایعات عجیب درباره دختر رئیسی و همتی / واکنش همتی چه بود؟+ سنداین روزها شایعات زیادی درباره کاندیداهای ریاست جمهوری شکل گرفته است؛ شایعاتی که شکل آن‌ها تغییر پیدا کرده و خانواده‌ نامزدها را هدف قرار داده است.
نامه نیوز وام کودکان شورای نگهبان 

  

اقدامات اسرائیل هیچ سنخیتی با اندیشه‌های یهود ندارد/ زمان آن فرارسیده که اسرائیل را مجبور به پرداخت هزینه‌های بازسازی غزه کنیمحقوق بشر، حقوق بشر است و طبق منشور سازمان ملل متحد بخشی از حقوق بین الملل قلمداد می‌گردد. خواه پرونده سین کیانگ و اویغورها، میانمار و روهینگیا باشد یا اسرائیل و اعراب فلسطینی. روش صحیح دفاع از حقوق بین الملل از طریق سازمان ملل متحد است و از تحقیقات مستقل تحت نظارت شورای حقوق بشر سازمان ملل آغاز می‌شود.
ایلنا سازمان ملل متحد سازمان ملل شورای حقوق بشر سازمان ملل 

  

بمب نقل و انتقالاتی در پرسپولیس؟+جزئیات بیشتریکی از افراد فعال در امور نقل و انتقالات که با بازیکنان خارجی ارتباط خوبی دارد، مدعی شد یکی از بازیکنان خارجی مطرح در فوتبال ایران خیلی دوست دارد پرسپولیسی شود.
خانه فوتبال پرسپولیس فوتبال بازی 

  

مصوبه‌ای برای جلوگیری از واگذاری سِمت‌‌های متعدد به مسئولان نداریم/ برخی چند شغله‌ها حتی صلاحیت یک شغل را هم را ندارند/ "احساس مسئولیت" در کشور خیلی کم استعضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر اینکه "احساس مسئولیت" در کشور خیلی کم است، گفت: در حقیقت مقوله تربیت در کشور ما خاموش است، اگر احساس مسئولیت را در بحث تربیت تفهیم می‌کردند، خیلی از مشکلات کاسته می‌شد.
ایلنا شورای عالی انقلاب فرهنگی عکس رسانه 

  

رفتار دوگانه جریان اصلاحات در قبال لاریجانیعضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری می‌گوید شورای نگهبان نه معصوم است و نه علم غیب دارد. به همین دلیل نیز مبرا از اشتباه نیست، اما در جامعه قانونمند باید حتی از تصمیم غلط یک نهاد قانونی تبعیت کرد.
فردا علی لاریجانی شورای نگهبان بانک مرکزی 

  

گاف نامزد انتخابات ریاست جمهوری درباره چینرئیس اتاق ایران و چین ادعای علی رضا زاکانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در 1400 را درباره چین زیر سئوال برد.
۵۵ آنلاین انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری چین 

  

کراس اوور جدید چینی با برند ایرانی به نمایندگی ها رسید + عکسبهمن موتور در ادامه دور جدید فعالیت خود در بازار خودروهای کراس اوور شهری ، دومین محصول خود را راهی نمایندگی های فروش کرد.
خودروتک بازار خودرو عکس خودرو 

  

صداوسیما امروز برای کاندیداها چه برنامه ای دارد؟امروز سه شنبه (11 خرداد ماه) و در پنجمین روز از تبلیغات نامزدها در صداوسیما، پنج برنامه تلویزیونی و چهار برنامه رادیویی مربوط به کاندیداهای ریاست جمهوری برای نخستین بار به پخش‌ می رسد.
مثلث ایران محسن رضایی ماه 

  

خداحافظی بازار خودرو با دلالانچهارشنبه گذشته طرح اخذ مالیات از عایدی سرمایه در صحن علنی مجلس مصوب شد. این طرح با هدف حذف دلالان و سفته‌بازان در بازارهای عمومی کشور از جمله بازار خودرو و مسکن در دستور کار قرار گرفته بود. به نظر می‌رسد تصویب کلیات طرح در صحن علنی مجلس تا حدود زیادی بر کاهش رانت بازار‌ها از جمله خودرو تاثیرگذار باشد.
خودروتک بازار خودرو خودرو مالیات 

  

همتی جفت پوچسه شب پیش در حالیکه همتی در کلاب‌هاوس گفتگوی مستقیم داشت، جو انتخاباتی بازار ارز را زیر و رو کرد. دلار بیش از 600 تومان رشد کرد و به کانال 24هزار تومانی قدم گذاشت.
مستقل‌آنلاین ارز قیمت ارز نرخ ارز 

  

دروغ گویی به سبک احمدی نژاد!احمدی نژاد : آقای دکتر الهام ممکنه در یک جلسه بقیه هیچ وقت حضور نداشته.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد عکس شورای نگهبان 

  

قالیباف رئیس مجلس باقی ماندانتخابات هیات رئیسه مجلس در سال دوم در صحن علنی مجلس برگزار شد.
۵۵ آنلاین اصولگرایان فریدون عباسی 

  

یک دولت متعادل و انقلابی باید مذاکره را در دستور کار خود قرار دهد/ شأن سپاه اجل از این است که بازوی یک جناح شود/ سیاست بنزینی دولت خاتمی درست بود/ احمدی‌نژاد نباید خدمات جریان‌های دیگر را به نام خودش می‌زدمعاون سیاسی وزیر کشور دولت نهم، گفت: به نظر من یک دولت متعادل و انقلابی باید مذاکره را در دستور کار خود داشته باشد اما در حد خودش و در حاشیه نه در متن.
ایلنا فیزیک مکانیک دولت 

  

مجمع نیروهای خط امام به رد صلاحیت نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اعتراض کرددر پی رد صلاحیت گسترده نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان، مجمع نیروهای خط امام بیانیه‌ای صادر کرد.
ایلنا امام خمینی انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری 

  اخبار داغ
  

پیش بینی بورس فردا؛ فروشندگان پُرزور میشوند؟اقتصادنیوز: بازار سهام دوشنبه را به تاثیر از عرضه ها، ممکن است متفاوت با دو روز ابتدایی هفته دنبال کند.
اقتصادنیوز سهام 

  

افت جالب قیمت دلار در صرافی های بانکی| کاهش قیمت دلار در صرافی های بانکیافت جالب قیمت دلار در صرافی های بانکی امروز رخ داد. کاهش قیمت دلار در صرافی های بانکی را شاهد هستیم. ریزش قیمت دلار در صرافی‌های بانکی اتفاق افتاده است.
۵۵ آنلاین قیمت دلار صرافی 

  

کسانی که کرونای حاد گرفتن چند درصد ممکن است دوباره مبتلا شوند؟یک مطالعه جدید نشان می‌دهد بیمارانی که از موارد شدید کووید 19 بهبود می‌یابند، احتمالاً دوباره به این عفونت مبتلا نمی‌شوند.
برنا 

  

آیا واقعا ترکیبات دارچینی در درمان ویروس کرونا موثرند؟نتایج یک مطالعه نشان می دهد که سینامالدئید موجود در دارچین، مکمل خوبی همراه با دگزامتازون برای درمان ویروس کرونا است.
برنا درمان ویروس 

  

جزئیات شیوه ‌نامه ضد کرونایی کنکورسخنگوی سازمان سنجش با اشاره به تدابیر در نظر گرفته شده بهداشتی برای برگزاری کنکور، گفت: داوطلبانی که از 24 خرداد به بعد به کرونا مبتلا شده‌اند تا دوشنبه 31 خرداد فرصت دارند برای خوداظهاری به سایت سنجش مراجعه کنند.
گسترش کنکور سازمان سنجش وزارت بهداشت 

  

آب استخر کرونا را نابود می‌کندبر اساس آخرین تحقیقات آب استخر‌های شنا تنها در 30 ثانیه ویروس کرونا را از فعالیت می‌اندازد.
برنا شنا ویروس 

  

تست کرونای 22 فرنگی‌کار اردوی جوانان مثبت شد!اردوی تیم کشتی فرنگی جوانان کشورمان با توجه به مثبت شدن تست کرونای 22 نفر از اعضای این تیم لغو شد.
مملکت‌آنلاین کشتی فرنگی کار جوانان 

  

آیا واقعا داروهای فشار خون بر میزان شدت کرونا موثرند؟محققان دانشگاه مینه‌سوتای آمریکا به این سوال که آیا مصرف داروی فشار خون تاثیری بر شدت کرونا در بیماران دارد یا خیر، پاسخ دادند.
برنا فشار خون 

  

آغاز خوداظهاری کنکوری‌های مبتلا به کرونا 1400مهلت خوداظهاری داوطلبان کنکور سراسری 1400 در درگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور از امروز 30 خرداد ماه آغاز شد.
برنا کنکور سازمان سنجش آموزش 

  

با عرضه خودرو در بورس مخالفم/ طرح وزارت صمت برای قیمت‌گذاری خودرو به مجلس ارائه شدوزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه عرضه خودرو در بورس کارشناسی نیست، گفت: تحریم موجب شده واردات خودرو متوقف شود لذا بازار رقابتی نیست.
مملکت‌آنلاین بازار خودرو بازار رقابتی واردات خودرو 

  

این آب در 30 ثانیه ویروس کرونا را نابود می کنداقتصادنیوز :‌نتایج یک مطالعه نشان می‌دهد که آب استخرهای شنا تنها در 30 ثانیه ویروس کرونا را از فعالیت می‌اندازد.
اقتصادنیوز ویروس شنا 

  

افراد بالای 70 سال برای تزریق دوز دوم واکسن کرونا حتما منتظر دریافت پیامک باشندرئیس مرکز بهداشت شرق تهران با بیان این‌که افراد بالای 70 سال برای تزریق دوز دوم واکسن کرونا منتظر پیامک بمانند، گفت: افراد ترجیحاً دوز دوم واکسن را در همان مرکزی دریافت کنند که دوز اول را تزریق کرده بودند...
برنا پیامک تهران 

  

آخرین وضعیت کرونایی سپند امیرسلیمانی + تصاویر بیمارستاناولین ویدئو و صحبت‌های سپند امیرسلیمانی که چند روز است به دلیل عوارض کرونا جراحی انجام داده بود را ببینید. این ویدیو را خواهرش در اینستاگرام منتشر کرده است.
خانه فوتبال بیمارستان جراحی اینستاگرام 

  

دلالان بازار ارز به دنبال ایجاد ترس در بورسبازار سرمایه این روزها درگیر انتخابات ریاست جمهوری است و واکنش مثبت این بازار به انتخاب آیت‌الله رئیسی به عنوان هشتمین رئیس جمهور کشور، می‌تواند روزهای امیدوار کننده‌ای را برای بازار سهام به ارمغان بیاورد.
فردا بازار تهران ارز قیمت ارز