ایلنا   |  اقتصادی  |  

صفر تا صد دوره ویژه آموزش دیجیتال مارکتینگ با آغازینو

دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) به مجموعه فعالیت هایی که جهت تبلیغ محصولات و خدمات با استفاده از ابزارهای دیجیتالی انجام می گیرد، گفته می شود.

صفر تا صد دوره ویژه آموزش دیجیتال مارکتینگ با آغازینو

دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) به مجموعه فعالیت هایی که جهت تبلیغ محصولات و خدمات با استفاده از ابزارهای دیجیتالی انجام می گیرد، گفته می شود.

در اصل دیجیتال مارکتینگ مغز یک کسب و کار آنلاین بوده که توسط آن می توانید به درآمدهای بالا و غیر قابل توصیف دست پیدا کنید. دیجیتال مارکتینگ بسیار گسترده تر و نتیجه بخش تر از بازاریابی کسب و کار سنتی می باشد.

استفاده از شبکه های اجتماعی به نوعی به بازاریابی دیجیتالی ما کمک می کنند. حال فرقی نمی کند بازاریابی ما در شبکه های اجتماعی به صورت رایگان یا شامل هزینه باشد.

در دیجیتال مارکتینگ سعی می شود از طریق ابزارهایی مثل سایت، ایمیل، شبکه های اجتماعی رفتار کاربران و مخاطبان تحلیل و آنالیز شود تا بعد از بررسی های انجام شده بتوان بیشترین و مناسب ترین بازدهی را از بازاریابی بر روی این افراد کسب کرد. در حقیقت در دیجیتال مارکتینگ هدف اصلی ما فروش است البته فروش بیشتر با داشتن مخاطبان هدف گسترده تر. شاید در بازاریابی سنتی هیچگاه نتوانید به طیف گسترده ای از مخاطبین دست یابید.

امروزه با پیشرفت و توسعه ابزارهای بازاریابی و تغییر سلیقه و نگاه مشتریان به این امر، شرکت ها می بایست بیش از پیش فعالیت های خود را در اینترنت افزایش داده و به دنبال دیجیتال مارکتینگ باشند.

ابزارهای بازاریابی دیجیتال که به ما کمک می کند

بهینه سازی برای موتورهای جستجو  (SEO)

یکی از متداول ترین روش های بازاریابی دیجیتال که رقابت بسیاری در آن وجو دارد سئو است. با بهینه سازی سایت خود برای موتورهای جست و جو می توانید هدفمند ترین مخاطبین را داشته باشید. سئو با هیچ روش دیگر تبلیغاتی قابل مقایسه نخواهد بود.

بازاریابی محتوا (Content Marketing)

در بازاریابی محتوا با توجه به نیاز مخاطبانتان می توانید برای رفع نیازشان محتوا تولید کنید. ممکن است با نوشتن یک مقاله بتوانید نیاز مخاطبانتان را بر طرف کرده یا اینکه یک ویدئوی آموزشی تولید نمایید.

شبکه های اجتماعی (Social Media)

یکی از قدرتمند ترین و موثرترین ابزارها در دیجیتال مارکتینگ شبکه های اجتماعی هستند. با این وجود شبکه های اجتماعی که یکی از بهترین کانال هایی است که از آن می توان برای بازاریابی دیجیتالی استفاده کنید. پتانسیلی که در شبکه های اجتماعی برای تبلیغات وجود دارد شاید در هیچ کدام از رسانه ها وجود نداشته باشد به همین منظور از پتانسیل بالای آن استفاده کنید.

بازاریابی ایمیلی (Email Marketing)

ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی از طریق ایمیل ابزاری مفید و کاربردی است که هیچ کسب و کار موفقی را نمی توانید پیدا کنید که از آن بهره نگرفته باشد و هنوز هم در ایران متداول ترین روشی می باشد که پاسخ می دهد.

در واقع بازاریابی با ایمیل ابزاری است که موفقیت در هر کسب و کار آنلاینی را تضمین می کند.

بازاریابی ویدئویی (Video Marketing)

دقیقا ویدئو مارکتینگ ابزاری، در بازاریابی دیجیتال که بیشترین تاثیر گذاری را روی مخاطبان می گذارد. یکی از بهترین ابزارها در بازاریابی محتوا ویدئو مارکتینگ است. محتواهای ویدئویی بسیار بیشتر می توانند تاثیر گذار باشند.

تبلیغات اینترنتی (Internet advertisement)

تبلیغات اینترنتی هزینه های متفاوتی دارد. نمونه ای موثر از تبلیغات اینترنتی، تبلیغات کلیکی در گوگل است. از طریق تبلیغات گوگل هر سایتی می تواند رتبه مناسبی داشته باشد و خیلی زود بازخود قابل توجهی دریافت کند. این روش بیشتر برای کسانی مناسب است که مشکلی بابت هزینه های تبلیغاتی ندارند.

از سایر روش های تبلیغات دیجیتال، تبلیغات کلیکی در سایت های پر بازدید است. شرکت هایی شامل: صباویژن، یکتانت و... در سطح اینترنت می باشد.

و ما مفتخریم در مشهد دوره ایی کامل و جامع در حوزه دیجیتال مارکتینگ برگزار کنیم به نام آغازینو که کلیدی ترین راه است برای ورود پر قدرت شما به دنیای دیجیتال مارکتینگ.

سرفصل های دوره آغازینو

جلسه اول: اصول دیجیتال مارکتینگ

جلسه دوم: نکات کلیدی هاست و دامنه و شروع کار با ورد پرس

جلسه سوم: راه اندازی سایت با بروز ترین قالب های وردپرس

جلسه چهارم: استراتژی تولید محتوا شروع تولید و بازاریابی محتوا (شروع تولید محتوا و بازاریابی محتوا)

جلسه پنجم:  آموزش ابزارهای کاربردی وردپرس در دیجیتال مارکتینگ و کار با صفحه ساز ها(ساخت صفحات فرود)

جلسه ششم: ایجاد فروشگاه اینترنتی با امکان پرداخت آنلاین

جلسه هفتم: آموزش طراحی حرفه ای با فتوشاپ(ساخت بنر گرافیکی به صورت عملی)

جلسه هشتم:  استراتژی سئو(بررسی 24 نکته کلیدی در استراتژی سئو)

جلسه نهم:  استراتژی لینک سازی(بررسی 23 نکته کلاه سفید لینک سازی)

جلسه دهم: تکنیک های پیشرفته سئو(تکنیک های سئو یی که در دوره های مشابه گفته نشده است)

جلسه یازدهم:   سرچ کنسول(بررسی کیس ها و نمونه های واقعی در سرچ کنسول گوگل)

جلسه دوازدهم: طراحی کمپین تبلیغاتی (آشنایی با مراحل طراحی یک کمپین و سنجه های کلیدی تبلیغات)

جلسه سیزدهم:  ساخت کمپین تبلیغاتی (شروع یک کمپین واقعی دیجیتال مارکتینگ)

جلسه چهاردهم:   آنالیز کمپین تبلیغاتی (بررسی میزان دقیق ترافیک تبلیغاتی و میزان Conversion Rate)

جلسه پانزدهم: شاه کلیدهای ایمیل مارکتینگ (پیاده سازی یک کمپین ایمیل مارکتینگ و آموزش کامل معتبر ترین سرویس ها ایمیل مارکتینگ دنیا)

جلسه شانزدهم: اینستاگرام مارکتینگ به صورت کاملا عملی (تبلیغات، روش های تولید محتوا و...)

جلسه هفدهم:  آشنایی با گوگل ادورز (اجرای یک کمپین عملی در گوگل ادورز)

جلسه هجدهم: ریمارکتینگ ادورز (بهینه سازی کمپین ادورز با استفاده از بروزترین امکانات گوگل ادورز . ریمارکتینگ،ساخت AUDIENCE  و..)

جلسه  نونزدهم: موبایل مارکتینگ (تجربه عملی از کمپین های اپلیکیشن پول تیکت)

جلسه بیستم: استراتژی دیجیتال مارکتینگ (بررسی انواع استراتژی ها و ترکیب کمپین های متفاوت)

جلسه بیست و یکم : تدوین استراتژی بر اساس کسب و کار به همراه پیاده سازی و اجرا

جلسه بیست و دوم:  تگ منیجر و ابزار های آنالیز (آموزش کار با تگ منیجر و ابزارهای آنالیز با بهترین متد های روز گوگل)

ما در این سرفصل ها و کل دوره چکیده ایی از علم و تجربه موفق را دراختیار شما قرارمیدهیم تا موفقیت شما  تضمین شود.

مخاطبان این دوره

1_مدیران دیجیتال مارکتینگ

2_کارشناسان دیجیتال مارکتینگ

3_علاقه مندان به حوزه ی بازاریابی آنلاین

4_کسب و کارهای سنتی و اینترنتی

5_مدیران میانی و مدیران ارشد سازمان ها

6_دانشجویان و گروه ها ی استارت آپ

7_کار آفرینان و صاحبان مشاغل

برای کسب اطلاعات بیشتر و برای تعیین وقت مشاوره رایگان به سایت آغازینو  مراجعه کنید.

در مشهد دوره های زیادی برگزار شده  و هرکدام با مشکلاتی روبه رو بوده و ما با تکمیل و ترمیم این مشکلات سعی در موفقیت شرکت کنندگان با شرکت در این دوره را داریم تا خروجی های موفق از این دوره به 100 درصد برسند.

مزایا و وجه تمایز این دوره با دوره های مشابه در مشهد:

1_دسترسی به ویدئو های کلاس های برگزار شده

2_ارتباط آسان با اساتید

3_ارائه مدرک معتبر بین المللی

4_فرصت های استخدامی

5_گارانتی بازگشت وجه در صورت نارضایتی از دوره

با این توضیحات زمان آن فرا رسیده که روی خودتان سرمایه گذاری کنید و وارد دنیایی متفاوت از جنس دیجیتال مارکتینگ شوید.

نکات ویژه ایی که در طول دوره به آنها نیاز پیدا خواهید کرد

دوره آغازینو میخواهد شما در طول دوره احساس بی نیازی کنید. پس برای ایجاد این احساس برگزار کنندگان این دوره تصمیماتی اتخاذ کرده اند که به شرح زیر است:

استخدام اشخاص در مجموعه آنلاینر و معرفی آنها به مجموعه های قوی دیگر در صورت رضایت مندی اساتید از شرکت کنندگان رزرو وقت مشاوره با اساتید دوره پشتیبانی از سایت شما تا به بازدهی دلخواه برسد.

هدایای در نظر گرفته شده برای افراد شرکت کننده در دوره

1_یک عدد قالب وردپرسی فروشگاهی نیو کالا یا پرسون

2_یک عدد اپلیکیشن فروشگاهی متناسب با قالب فروشگاهی IOS

3_یک عدد اپلیکیشن فروشگاهی متناسب با قالب فروشگاهی Android

4_و ده ها افزونه که میتوانید به دلخواه استفاده کنید

برای مشاوره رایگان همین الان تماس بگیرید

09159120093

05138451412

اینستاگرام استارت آپ آموزش   اخبار برگزیده
  

محمدجواد ظریف وزیر خارجه کشورمان که هفته گذشته به منظور دیدار با مقامات سه کشور اسکاندیناوی به فنلاند، نروژ و سوئد سفر کرده بود، روز گذشته در مهم‌ترین بخش از سفر اروپایی خود وارد پاریس شده و با امانوئل ماکرون رئیس‌جمهوری فرانسه دیدار و گفت‌و‌گو کرد.
نامه نیوز پاریس ایران دونالد ترامپ 

  

متهم ردیف اول در استقلال چه کسی است؟تیم فوتبال اولین دیدار خود در رقابت‌های لیگ نوزدهم را با یک گل به ماشین سازی تبریز واگذار کرد.
مستقل‌آنلاین باشگاه استقلال استقلال جواد زرینچه 

  

روایت روزنامه ایران از بازداشت دو نماینده مجلس: از مدیران دوره احمدی نژاد بودنددو نماینده مجلس پنجشنبه و جمعه را در زندان اوین سپری کردند؛ محمد عزیزی نماینده ابهر و فریدون احمدی نماینده زنجان.
مثلث روزنامه ایران روزنامه ایران 

  

تبلیغات تاکسی‌های اینترنتی در قم ممنوع شدمدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهردار قم: نمی‌توانیم امنیت در تاکسی‌های اینترنتی را برای خانواده‌ها ضمانت کنیم. توصیه ما به خانواده‌ها استفاده از تاکسی‌‌های ویژه تاکسیرانی در سفرهای درون‌ شهری است.
مستقل‌آنلاین تاکسی قم خانواده 

  

دو متهم اخلال‌ در بازار خودرو چه ارتباطی با احمدی‌نژاد داشتند؟اقتصادنیوز: دو نماینده مجلس بازداشت شده مرتبط با پرونده اخلال در بازار خودرو، از مدیران دولت احمدی‌نژاد بودند.
اقتصادنیوز دولت خودرو بازار خودرو 

  

رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به شکست دولت آمریکا در به صفر رساندن صادرات نفت ایران با بیان این که ایران کشور بسته ای نیست گفت: ایران این قدرت را دارد که نیازهایش را از هر کجای دنیا که بخواهد تامین کند.
نامه نیوز ایران ترامپ صادرات نفت 

  

با دختر میلیاردر 21 ساله آشنا شوید + عکسکایلی جنر هنرپیشه آمریکایی است. وی 21 سال سن دارد و با این سن کم صاحب چهار خانه وسیع و گران قیمت می باشد.
مستقل‌آنلاین بازی عکس خواب 

  

برانکو هفته سوم لیگ عربستان را نمی‌بیند!خبرنگار روزنامه ریاض عربستان مدعی شد مسئولان باشگاه الاهلی فقط یک بازی دیگر به برانکو ایوانکوویچ فرصت داده‌اند و در صورت عدم کسب نتیجه مطلوب، این مربی هفته سوم لیگ عربستان را نمی‌بیند!
شما‌نیوز برانکو ایوانکوویچ برانکو لیگ قهرمانان آسیا 

  

وزیر احمدی‌نژاد: آیت الله مصباح قبول نکرد مشایی را ببیند و عقایدش را بشنود، گفت اینها صحنه‌سازی استبختیاری وزیر دادگستری دولت دهم گفت: احمدی نژاد گفت با آیت‌الله مصباح یزدی هماهنگی کنید آقای مشایی خدمت آیت‌الله مصباح یزدی بروند و عقاید خود را عرضه کنند. قرار شد مشاور روحانیون رئیس جمهور این کار را انجام دهند. دو هفته از این قضیه گذشت و آن عزیز دیگر نیامد و از مشاوری هم استعفا داد. من ایشان را دیدم و گفتم چطور شد؟ گفت آیت الله مصباح یزدی فرمودند این صحنه‌سازی است و قبول نکردند...
مثلث احمدی نژاد تهران دولت دهم 

  

هشدار جدی دو کاپیتان پرسپولیس و استقلال +عکس2 سوپر استار باشگاه پرسپولیس و استقلال نسبت به وضعیت توپ‌های فصل 98/99 هشدار جدی دادند.
شما‌نیوز ازدواج باشگاه پرسپولیس پرسپولیس 

  اخبار داغ
  

تشکیل 5 پرونده جدید تخلف ارز دارو/رانت تولید داخل نخواهم داد به گزارش خبرنگار مهر، سعید نمکی، شنبه شب در برنامه «نگاه یک» شبکه یک سیما، به دستاوردهای حوزه سلامت کشور اشاره کرد و افزود: پرونده الکترونیک سلامت، به عنوان یک ریل بسیار مهم در نظام سلامت تلقی می شود که بزودی بر روی موبایل شهروندان قابل استفاده خواهد بود. وی ادامه داد: پرونده الکترونیک سلامت در بخش دولتی به طور کامل قابل دسترسی است و قسمتی از بخش خصوصی نیز به سیستم وزارت بهداشت…
مهر ارز دارو تولید 

  

تشکیل 5 پرونده جدید تخلف ارز دارو/رانت تولید داخل هم نخواهم داد به گزارش خبرنگار مهر، سعید نمکی، شنبه شب در برنامه «نگاه یک» شبکه یک سیما، به دستاوردهای حوزه سلامت کشور اشاره کرد و افزود: پرونده الکترونیک سلامت، به عنوان یک ریل بسیار مهم در نظام سلامت تلقی می شود که بزودی بر روی موبایل شهروندان قابل استفاده خواهد بود. وی ادامه داد: پرونده الکترونیک سلامت در بخش دولتی به طور کامل قابل دسترسی است و قسمتی از بخش خصوصی نیز به سیستم وزارت بهداشت…
مهر ارز دارو تولید 

  

آخرین قیمت دلار، یورو و سایر ارزها امروز شنبه 98/06/02 | ثبت رکورد کاهشی 6 ماههاقتصادنیوز؛ امروز شنبه 2 شهریور 1398 دلار بار دیگر رکورد کاهشی برجای گذاشت و با ثبت رقم 11500 تومان در ساعات پایانی ، که 80 تومان کمتر از رکورد آخرین روز خرداد بود، شاخص ارزی به کمترین سطح قیمتی از 14 بهمن ماه تا کنون دست یافت. صرافی ملی قیمت رسمی دلار را بدون تغییر 11600 تومان و قیمت رسمی یورو را با 50 تومان کاهش 13050 تومان اعلام کرد.
اقتصادنیوز قیمت دلار یورو 

  

مجوز ایجاد 50 پست سازمانی برای ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارزهیئت وزیران به پیشنهاد سازمان اداری و استخدامی کشور و به منظور تشکیل دبیرخانه ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، با ایجاد 50 پست سازمانی برای حوزه ستادی دبیرخانه ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز موافقت نمود.
ایلنا قاچاق هیئت دولت دولت 

  

«اسحاق جهانگیری»، معاون اول رییس جمهوری با تاکید بر این که یکی از رویکردهای اصلی دولت تدبیر و امید مبارزه با فساد است گفت: راهکار مبارزه با فساد شفافیت، نظارت عمومی و آزادی رسانه‌ها است زیرا عملکردهای پنهان و مخفی کاری‌ها فساد را در جامعه گسترش می دهد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاون اول … نوشته جهانگیری: راهکار مبارزه با فساد آزادی رسانه‌ها است اولین بار در انصاف نیوز پدیدار شد.
انصاف‌نیوز اسحاق جهانگیری بابک زنجانی رسانه 

  

ممبینی: ارزیابی عملکرد داوران در هفته اول مثبت بوده است/ فغانی بهترین انتخاب بودهدایت ممبینی ، رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال مدعی شد ارزیابی عملکرد داوران در هفته اول نوزدهمین دوره لیگ برتر مثبت بوده است.
تسنیم کمیته داوران فدراسیون فوتبال علیرضا فغانی 

  

ارزش یوآن درآخرین دور از معاملات ارزی بازار چین با 34/ 0 درصد کاهش همراه شد تا نرخ برابری دلار در برابر یوآن با 34/ 0 درصد افزایش به بالای 7 یوآن برسد که از چهاردهم مارس سال 2008 تاکنون بی‌سابقه بوده است.
نامه نیوز چین دونالد ترامپ ترامپ