ایلنا   |  اقتصادی  |  

صفر تا صد دوره ویژه آموزش دیجیتال مارکتینگ با آغازینو

دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) به مجموعه فعالیت هایی که جهت تبلیغ محصولات و خدمات با استفاده از ابزارهای دیجیتالی انجام می گیرد، گفته می شود.

صفر تا صد دوره ویژه آموزش دیجیتال مارکتینگ با آغازینو

دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) به مجموعه فعالیت هایی که جهت تبلیغ محصولات و خدمات با استفاده از ابزارهای دیجیتالی انجام می گیرد، گفته می شود.

در اصل دیجیتال مارکتینگ مغز یک کسب و کار آنلاین بوده که توسط آن می توانید به درآمدهای بالا و غیر قابل توصیف دست پیدا کنید. دیجیتال مارکتینگ بسیار گسترده تر و نتیجه بخش تر از بازاریابی کسب و کار سنتی می باشد.

استفاده از شبکه های اجتماعی به نوعی به بازاریابی دیجیتالی ما کمک می کنند. حال فرقی نمی کند بازاریابی ما در شبکه های اجتماعی به صورت رایگان یا شامل هزینه باشد.

در دیجیتال مارکتینگ سعی می شود از طریق ابزارهایی مثل سایت، ایمیل، شبکه های اجتماعی رفتار کاربران و مخاطبان تحلیل و آنالیز شود تا بعد از بررسی های انجام شده بتوان بیشترین و مناسب ترین بازدهی را از بازاریابی بر روی این افراد کسب کرد. در حقیقت در دیجیتال مارکتینگ هدف اصلی ما فروش است البته فروش بیشتر با داشتن مخاطبان هدف گسترده تر. شاید در بازاریابی سنتی هیچگاه نتوانید به طیف گسترده ای از مخاطبین دست یابید.

امروزه با پیشرفت و توسعه ابزارهای بازاریابی و تغییر سلیقه و نگاه مشتریان به این امر، شرکت ها می بایست بیش از پیش فعالیت های خود را در اینترنت افزایش داده و به دنبال دیجیتال مارکتینگ باشند.

ابزارهای بازاریابی دیجیتال که به ما کمک می کند

بهینه سازی برای موتورهای جستجو  (SEO)

یکی از متداول ترین روش های بازاریابی دیجیتال که رقابت بسیاری در آن وجو دارد سئو است. با بهینه سازی سایت خود برای موتورهای جست و جو می توانید هدفمند ترین مخاطبین را داشته باشید. سئو با هیچ روش دیگر تبلیغاتی قابل مقایسه نخواهد بود.

بازاریابی محتوا (Content Marketing)

در بازاریابی محتوا با توجه به نیاز مخاطبانتان می توانید برای رفع نیازشان محتوا تولید کنید. ممکن است با نوشتن یک مقاله بتوانید نیاز مخاطبانتان را بر طرف کرده یا اینکه یک ویدئوی آموزشی تولید نمایید.

شبکه های اجتماعی (Social Media)

یکی از قدرتمند ترین و موثرترین ابزارها در دیجیتال مارکتینگ شبکه های اجتماعی هستند. با این وجود شبکه های اجتماعی که یکی از بهترین کانال هایی است که از آن می توان برای بازاریابی دیجیتالی استفاده کنید. پتانسیلی که در شبکه های اجتماعی برای تبلیغات وجود دارد شاید در هیچ کدام از رسانه ها وجود نداشته باشد به همین منظور از پتانسیل بالای آن استفاده کنید.

بازاریابی ایمیلی (Email Marketing)

ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی از طریق ایمیل ابزاری مفید و کاربردی است که هیچ کسب و کار موفقی را نمی توانید پیدا کنید که از آن بهره نگرفته باشد و هنوز هم در ایران متداول ترین روشی می باشد که پاسخ می دهد.

در واقع بازاریابی با ایمیل ابزاری است که موفقیت در هر کسب و کار آنلاینی را تضمین می کند.

بازاریابی ویدئویی (Video Marketing)

دقیقا ویدئو مارکتینگ ابزاری، در بازاریابی دیجیتال که بیشترین تاثیر گذاری را روی مخاطبان می گذارد. یکی از بهترین ابزارها در بازاریابی محتوا ویدئو مارکتینگ است. محتواهای ویدئویی بسیار بیشتر می توانند تاثیر گذار باشند.

تبلیغات اینترنتی (Internet advertisement)

تبلیغات اینترنتی هزینه های متفاوتی دارد. نمونه ای موثر از تبلیغات اینترنتی، تبلیغات کلیکی در گوگل است. از طریق تبلیغات گوگل هر سایتی می تواند رتبه مناسبی داشته باشد و خیلی زود بازخود قابل توجهی دریافت کند. این روش بیشتر برای کسانی مناسب است که مشکلی بابت هزینه های تبلیغاتی ندارند.

از سایر روش های تبلیغات دیجیتال، تبلیغات کلیکی در سایت های پر بازدید است. شرکت هایی شامل: صباویژن، یکتانت و... در سطح اینترنت می باشد.

و ما مفتخریم در مشهد دوره ایی کامل و جامع در حوزه دیجیتال مارکتینگ برگزار کنیم به نام آغازینو که کلیدی ترین راه است برای ورود پر قدرت شما به دنیای دیجیتال مارکتینگ.

سرفصل های دوره آغازینو

جلسه اول: اصول دیجیتال مارکتینگ

جلسه دوم: نکات کلیدی هاست و دامنه و شروع کار با ورد پرس

جلسه سوم: راه اندازی سایت با بروز ترین قالب های وردپرس

جلسه چهارم: استراتژی تولید محتوا شروع تولید و بازاریابی محتوا (شروع تولید محتوا و بازاریابی محتوا)

جلسه پنجم:  آموزش ابزارهای کاربردی وردپرس در دیجیتال مارکتینگ و کار با صفحه ساز ها(ساخت صفحات فرود)

جلسه ششم: ایجاد فروشگاه اینترنتی با امکان پرداخت آنلاین

جلسه هفتم: آموزش طراحی حرفه ای با فتوشاپ(ساخت بنر گرافیکی به صورت عملی)

جلسه هشتم:  استراتژی سئو(بررسی 24 نکته کلیدی در استراتژی سئو)

جلسه نهم:  استراتژی لینک سازی(بررسی 23 نکته کلاه سفید لینک سازی)

جلسه دهم: تکنیک های پیشرفته سئو(تکنیک های سئو یی که در دوره های مشابه گفته نشده است)

جلسه یازدهم:   سرچ کنسول(بررسی کیس ها و نمونه های واقعی در سرچ کنسول گوگل)

جلسه دوازدهم: طراحی کمپین تبلیغاتی (آشنایی با مراحل طراحی یک کمپین و سنجه های کلیدی تبلیغات)

جلسه سیزدهم:  ساخت کمپین تبلیغاتی (شروع یک کمپین واقعی دیجیتال مارکتینگ)

جلسه چهاردهم:   آنالیز کمپین تبلیغاتی (بررسی میزان دقیق ترافیک تبلیغاتی و میزان Conversion Rate)

جلسه پانزدهم: شاه کلیدهای ایمیل مارکتینگ (پیاده سازی یک کمپین ایمیل مارکتینگ و آموزش کامل معتبر ترین سرویس ها ایمیل مارکتینگ دنیا)

جلسه شانزدهم: اینستاگرام مارکتینگ به صورت کاملا عملی (تبلیغات، روش های تولید محتوا و...)

جلسه هفدهم:  آشنایی با گوگل ادورز (اجرای یک کمپین عملی در گوگل ادورز)

جلسه هجدهم: ریمارکتینگ ادورز (بهینه سازی کمپین ادورز با استفاده از بروزترین امکانات گوگل ادورز . ریمارکتینگ،ساخت AUDIENCE  و..)

جلسه  نونزدهم: موبایل مارکتینگ (تجربه عملی از کمپین های اپلیکیشن پول تیکت)

جلسه بیستم: استراتژی دیجیتال مارکتینگ (بررسی انواع استراتژی ها و ترکیب کمپین های متفاوت)

جلسه بیست و یکم : تدوین استراتژی بر اساس کسب و کار به همراه پیاده سازی و اجرا

جلسه بیست و دوم:  تگ منیجر و ابزار های آنالیز (آموزش کار با تگ منیجر و ابزارهای آنالیز با بهترین متد های روز گوگل)

ما در این سرفصل ها و کل دوره چکیده ایی از علم و تجربه موفق را دراختیار شما قرارمیدهیم تا موفقیت شما  تضمین شود.

مخاطبان این دوره

1_مدیران دیجیتال مارکتینگ

2_کارشناسان دیجیتال مارکتینگ

3_علاقه مندان به حوزه ی بازاریابی آنلاین

4_کسب و کارهای سنتی و اینترنتی

5_مدیران میانی و مدیران ارشد سازمان ها

6_دانشجویان و گروه ها ی استارت آپ

7_کار آفرینان و صاحبان مشاغل

برای کسب اطلاعات بیشتر و برای تعیین وقت مشاوره رایگان به سایت آغازینو  مراجعه کنید.

در مشهد دوره های زیادی برگزار شده  و هرکدام با مشکلاتی روبه رو بوده و ما با تکمیل و ترمیم این مشکلات سعی در موفقیت شرکت کنندگان با شرکت در این دوره را داریم تا خروجی های موفق از این دوره به 100 درصد برسند.

مزایا و وجه تمایز این دوره با دوره های مشابه در مشهد:

1_دسترسی به ویدئو های کلاس های برگزار شده

2_ارتباط آسان با اساتید

3_ارائه مدرک معتبر بین المللی

4_فرصت های استخدامی

5_گارانتی بازگشت وجه در صورت نارضایتی از دوره

با این توضیحات زمان آن فرا رسیده که روی خودتان سرمایه گذاری کنید و وارد دنیایی متفاوت از جنس دیجیتال مارکتینگ شوید.

نکات ویژه ایی که در طول دوره به آنها نیاز پیدا خواهید کرد

دوره آغازینو میخواهد شما در طول دوره احساس بی نیازی کنید. پس برای ایجاد این احساس برگزار کنندگان این دوره تصمیماتی اتخاذ کرده اند که به شرح زیر است:

استخدام اشخاص در مجموعه آنلاینر و معرفی آنها به مجموعه های قوی دیگر در صورت رضایت مندی اساتید از شرکت کنندگان رزرو وقت مشاوره با اساتید دوره پشتیبانی از سایت شما تا به بازدهی دلخواه برسد.

هدایای در نظر گرفته شده برای افراد شرکت کننده در دوره

1_یک عدد قالب وردپرسی فروشگاهی نیو کالا یا پرسون

2_یک عدد اپلیکیشن فروشگاهی متناسب با قالب فروشگاهی IOS

3_یک عدد اپلیکیشن فروشگاهی متناسب با قالب فروشگاهی Android

4_و ده ها افزونه که میتوانید به دلخواه استفاده کنید

برای مشاوره رایگان همین الان تماس بگیرید

09159120093

05138451412

اینستاگرام استارت آپ آموزش   اخبار برگزیده
  

جدید ترین خودرو داخلی راهی بازار شد (عکس)طی مراسمی در شرکت پارس خودرو اولین سری از خودروهای کوییک آر به مشتریان تحویل داده شد.
خودروتک خودرو بازار خودرو عکس 

  

دولت از تلویزیون متوجه سقوط هواپیمای اوکراینی شد!وزیر بهداشت می گوید: بدتر از سانحه هوایی این بود که من و هیات دولت از طریق تلویزیون ازماجرا مطلع شدیم. چند روز پس از سقوط مشخص شد علت حادثه خطای انسانی بوده است.
مستقل‌آنلاین دولت تلویزیون 

  

صدای جانباختگان پرواز اوکراینیصدای ماندگار قربانیان پرواز تهران-کیف، به یاد جانباختگان پرواز مسافربری بوئینگ 752 به اوکراین و عزیزانی که آسمانی شدند. این پرواز هفته گذشته با خطای انسانی سقوط کرد.
مستقل‌آنلاین تهران بوئینگ اوکراین 

  

رییس سازمان مدیریت بحران کشور از شهروندانی که قصد کمک به سیل زدگان را دارند، خواست کمک‌های خود را به شماره‌ حساب‌ نهادهای رسمی نظیر هلال احمر واریز کنند.
نامه نیوز سیل مدیریت بحران فضای مجازی 

  

صداوسیما می‌خواهد «بایدها» را بر «واقعیت‌‌ها» تحمیل کند/ در برابر غول‌هایی مانند سی‌ان‌ان و بی‌بی‌سی نمی‌توان رسانه ملی را رها کرد/ صداوسیما شتاب منفی داردسیدجواد میری (جامعه‌شناس) می‌گوید رسانه‌ای که بخواهد از بایدها به واقعیت نیل کند نسبتش با واقعیت امور را از دست می‌دهد.
ایلنا ایران تهران دموکرات 

  

سازمان پزشکی قانونی کشور اعلام کرد که تعداد پیکر‌های شناسایی شده در حادثه سقوط هواپیما به 61 نفر رسید.
نامه نیوز سقوط هواپیما هواپیما پزشکی قانونی 

  

خریداران سهام، فروشندگان را غافلگیر کردند؛ برداشتن گامی دیگر برای فتح ابرکانال جدیددر بورس‌تهراناقتصادنیوز: بازار سهام طی روز گذشته یک گام دیگر برای فتح ابرکانال جدید برداشت.
اقتصادنیوز سهام ایران تهران 

  

پیش بینی قیمت نزدیکترین جانشین پراید پس از توقف تولیدبه تازگی اعلام شد که تولید خودرو پراید 132 متوقف شده است و قرار است طبق زمان بندی در سال آینده بقیه مدل ها نیز خط تولید را ترک کنند. باتوجه به آنکه عملا امکان تولید و عرضه خودرویی با قیمت پراید که استانداردهای لازم را داشته باشد وجود ندارد، بالا آمدن کف قیمت خودرو صفر کیلومتر در بازار اجتناب ناپذیر است. اما این افزایش چقدر خواهد بود؟
خودروتک قیمت ارز قیمت افزایش قیمت 

  

هراس رژیم صهیونیستی از احتمال مرتبط شدن با ترور سردار سلیمانیسخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی برای چندمین بار تلاش کرد هرگونه کمک دستگاه‌های جاسوسی این رژیم به تروریست‌های آمریکایی برای به شهادت رساندن سپهبد قاسم سلیمانی را تکذیب کند.
مثلث سردار سلیمانی قاسم سلیمانی جاسوسی 

  اخبار داغ
  

بارزانی: حضور آمریکا در عراق ضروری استاقتصادنیوز؛ تنچروان بارزایتی رئیس اقلیم کردستان عراق امروز (جمعه) با طرح این ادعا که تصمیم پارلمان این کشور برای اخراج نیروهای آمریکایی از همه جریان‌های سیاسی نظر خواهی نشده، گفت که در این باره باید احساسات را کنار بگذاریم.
اقتصادنیوز عراق پارلمان عراق کردستان عراق 

  

نسخه قدیمی دیوان حافظ با ارزش یک میلیون یورو پیدا شد!نسخه قدیمی دیوان حافظ با ارزش حدود یک میلیون یورو در هلند پیدا شد. این نسخه متعلق به قرن 15 میلادی است و کارآگاهان بخش هنری با تلاش های بین المللی در هلند آن را پیدا کرده اند. مالک این کتاب ایرانی فروشنده کالاهای عتیقه در آلمان بوده که در سال 2007 و بعد از فوتش مفقود شده.
مستقل‌آنلاین یورو هلند فروشنده 

  

نرخ رسمی 11ارز کاهشی شد/ نرخ دلار امروز 26 دی ماه+جدولبانک مرکزی نرخ رسمی 47 ارز را اعلام کرد که بر این اساس قیمت 11 ارز بین بانکی کاهش یافته است.
برنا دلار ماه جدول 

  

ارزش بورس تهران در یک روز60 هزار میلیارد تومان افزایش یافتارزش بازار شرکت‌های بورس تهران در تاریخ بیست و سوم دی‌ماه 1398 به رقم 1422 هزار میلیارد تومان نزدیک شد که نسبت به روز قبل از آن حدود 60.2 هزار میلیارد تومان و معادل 4.4 درصد افزایش یافت.
برنا بورس تهران تهران ماه