برنا   |  ورزشی  |  

دختران تهرانی قهرمان رقابت های کشوری والیبال شدند

تیم والیبال نوجوانان تهران در رقابت های کشوری این رشته که شامگاه جمعه در اراک پایان یافت، عنوان قهرمانی این مسابقات را از ان خود کرد.

دختران تهرانی قهرمان رقابت های کشوری والیبال شدند

به گزارش برنا از اراک نایب رئیس هیأت والیبال استان مرکزی، گفت: نمایندگان استان‌های اصفهان، خراسان روضوی و مرکزی نیز به ترتیب مقام‌های دوم تا چهارم این مسابقات را به دست آوردند.

«اعظم السادات میری روشن» افزود: مسابقات والیبال دختران نوجوان کشور با شرکت 10 تیم از استان‌های اصفهان، مرکزی، کرمان، گیلان، آذربایجان شرقی، تهران، البرز، مازندران، گلستان و خراسان رضوی پس از 6 روز رقابت شامگاه جمعه با معرفی تیم‌های برتر در اراک پایان یافت.

وی ادامه داد: این رقابت‌ها در دو گروه پنج تیمی پیگیری شد، که استان مرکزی در گروه الف با تیم‌های اصفهان، کرمان، گیلان و آذربایجان شرقی هم گروه بود.

نایب رئیس هیأت والیبال استان مرکزی اظهار داشت: این رقابت‌ها به صورت گروهی برگزار شد و از هر گروه دو تیم به مرحله نیمه نهایی برای رده بندی و فینال راه یافتند که در این مرحله رقابت‌ها به صورت ضربدری پیگیری شد.

میری روشن عنوان کرد: در نهایت تیم والیبال دختران نوجوان تهران با شکست دادن حریفان خود بر سکوی نخست ایستاد، تیم والیبال اصفهان سکوی دوم را به خود اختصاص داد، خراسان رضوی مقام سوم را کسب کرد و استان مرکزی در جایگاه چهارم قرار گرفت.

وی افزود: این مسابقات در مجموعه ورزشی امیرکبیر اراک با قضاوت 15 داور ملی و زیر نظر مستقیم فدراسیون والیبال کشور برگزار شد.

 

دختران والیبال نوجوانان   اخبار برگزیده
  

نماینده اصلاح طلب: محدودیت تردد ظریف در نیویورک نشانگر ترس آمریکا از رایزنی‌های ایران استنماینده مردم تهران در مجلس محدودیت تردد وزیر امور خارجه در سفر کاری به نیویورک را نشانگر ترس و واهمه دولت آمریکا از رایزنی‌ها و حضور مؤثر و تأثیر گذاری دیپلماسی رسانه‌ای ظریف بر افکار عمومی آمریکا و جهان دانست.
مثلث فاطمه ذوالقدر نیویورک ایالات متحده آمریکا 

  

جدیدترین طرح فروش اقساطی محصولات ایران‌خودرو​اقتصاد نیوز:گروه خودروسازی ایران‌خودرو نیز همانند رقیب دیرینه خود بازهم دست به کار شد و با ارائه شرایط جدیدی از محصولاتش، مصرف کنندگان واقعی را برای تامین خودروی مورد نیازشان فراخواند. این شرایط فروش با تسهیلات نسبتا مناسبی ارائه شده و عرصه را برای ورود دلالان تنگ می‌نماید.
اقتصادنیوز ایران خودرو ایران خودرو 

  

قیمت خودرو تا پایان تابستان ارزان نمی‌شودامیرحسین کاکایی، یک کارشناس خودرو می‌گوید: هیچ یک از مولفه‌های اقتصادی تغییر نکرده و بعید است تا پایان تابستان قیمت خودرو در بازار ایران ارزان شود. زمانی که قیمت دلار تا یک ماه به نرخ 12 هزار تومان ثابت باقی بماند آن زمان می‌توان انتظار داشت که قیمت خودرو نیز ارزان شود.
مستقل‌آنلاین قیمت خودرو ایران 

  

وزارت خارجه ایران ادعای مذاکره موشکی را تکذیب کرد.
نامه نیوز ایران جمهوری اسلامی ایران وزارت خارجه 

  

ریزش قیمت خودرو در پی کاهش نرخ دلار/111 به کمتر از 50 میلیون تومان رسیدخودروهای گران قیمت بازار با ریزشی قابل توجه روبرو شد اما قیمت پراید 111 با کاهشی یک میلیون و 700 هزار تومانی نسبت به 10 روز قبل و ریزشی در حدود 300 هزار تومانی در قیاس با روز گذشته مواجه بود...
مستقل‌آنلاین قیمت خودرو دلار 

  

رئیس جمهور آمریکا روز سه‌شنبه در جلسه کابینه مدعی شد که واشنگتن به دنبال تغییر نظام ایران نیست.
نامه نیوز دونالد ترامپ ترامپ ایران 

  

ظریف : اگر دنبال بمب هسته‌ای بودیم خیلی وقت پیش این کار را می‌کردیمفارس : وزیر امور خارجه ایران در مصاحبه با شبکه خبری بی‌بی‌سی انگلیس اقدام لندن در توقیف نفتکش ایرانی در آبراه‌ بین‌المللی را دزدی دریایی توصیف کرد و گفت که انگلیس با این اقدام به تحریم‌های آمریکا علیه ایران کمک کرد.
مثلث هسته ای ایران سرمایه 

  

وزارت خارجه آمریکا : حاضریم بدون هیچ پیش شرطی با ایران مذاکره کنیمسخنگوی وزارت خارجه آمریکا در حالی که از موضع مقام های این کشور درباره مذاکره بدون پیش شرط با ایران سخن می گفت، اظهار کرد: به یاد داشته باشید 12 شرط مطرح شده از سوی وزیر خارجه همچنان روی میز است.
مثلث وزارت خارجه ایران جمهوری اسلامی ایران 

  

برخی فعالان دنیای اقتصاد به تحلیل وضعیت قریب‌الوقوع قیمت‌ها در بازار دلار پرداختند.
نامه نیوز قیمت افزایش قیمت دلار 

  

عصبانیت برانکو در الاهلیبرانکو ایوانکوویچ درخواست استراحت یک روزه بازیکنان الاهلی در اردوی اتریش را نپذیرفت.
مستقل‌آنلاین برانکو ایوانکوویچ برانکو اتریش