ایلنا   |  ورزشی  |  

لیگ جهانی کاراته وان: ایران به دنبال دو طلا و چهار برنز

آخرین دوره مسابقات کسب سهمیه المپیک از طریق رنکینگ موسوم به لیگ جهانی کاراته وان در شرایط شیوع کرونا در شهر لیسبون (پرتغال) با حضور 769 ورزشکار از 87 کشور طی روزهای 10 و11 اردیبهشت برگزار شد تا مدال آوران خود را بشناسد.

لیگ جهانی کاراته وان: ایران به دنبال دو طلا و چهار برنز

آخرین دوره مسابقات کسب سهمیه المپیک از طریق رنکینگ موسوم به لیگ جهانی کاراته وان در شرایط شیوع کرونا در شهر لیسبون (پرتغال) با حضور 769 ورزشکار از 87 کشور طی روزهای 10 و11 اردیبهشت برگزار شد تا مدال آوران خود را بشناسد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، کاراته کاها برتر این مسابقات راه یافته به دیدار نهایی و رده بندی مشخص شدند تا امروز یکشنبه دوازدهم اردیبهشت برای رسیدن به مدال طلا و برنز پا به آخرین مسابقه خود بگذارند.

تیم کاراته ایران با صعود بهمن عسگری و ذبیح الله پورشیب به فینال به همراه حضور سارا بهمنیار، رزیتا علیپور، سجاد گنج زاده و حمیده عباسعلی  در دیدار رده بندی چون گذشته کارنامه ای موفق رقم زدند. در این میان کسب سهمیه قطعی سارا بهمنیار جهت المپیک توکیو اتفاق خوشحال کننده این رویداد برای کاراته ایران بود.

تعداد سهمیه قطعی ایران برای حضور در المپیک به عدد سه رسید. با توجه به درخشش ذبیح الله پورشیب و سجاد گنج زاده چهارمین سهمیه ایران هم قطعی است که بین یکی از این دو نفر تقسیم خواهد شد. قهرمانان ایران تلاش خواهند داشت تا در مسابقات فرانسه این تعداد سهمیه را افزایش دهند.

اسامی حاضران در دیدار نهایی و رده بندی در کاتا و کومیته در وزن های مختلف آقایان و بانوان به ترتیب زیر است:

کاتا انفرادی مردان

فینالیست ها: یوکی یوجیهارا از سوئیس / انیس اوزدمیر از ترکیه 

رده بندی:علی صوفو اغلو از ترکیه / امره وفا گوکتاس از ترکیه موتو کازوموسا از ژاپن / اریل تورس از آمریکا

 کاتای تیمی مردان

فینالیست ها:ترکیه / ایتالیا

رده بندی:کویت / اسپانیا آذربایجان/ مصر

کاتا انفرادی بانوان

فینالیست ها:اونوهیکارو از ژاپن/ مو شانگ گریس از هنگ کنگ 

رده بندی:دلیرا بوزان از ترکیه / ورونیکا میسکوا از جمهوری چکلیدا رودریگرز از اسپانیا / ساکورا کوکمای از آمریکا

کاتای تیمی بانوان

فینالیست ها:اسپانیا / ایتالیا

رده بندی:اسپانیا / اسپانیااسلواکی / مصر

کومیته وزن 50_ کیلوگرم بانوان

فینالیست ها: مولدیر زانگبربای از قزاقستان / جوانا تزوکی از فیلیپین

رده بندی:سارا بهمنیار از ایران / آلکساندرا ریچی از فرانسهمیهو میهارا از ژاپن / لی ران ران از چین

کومیته وزن 55_ کیلوگرم بانوان 

فینالیست ها:انجلیکا ترولوجا از اکراین / عطیه یاسمین از مصر 

رده بنده :ورونیکا برونوری از ایتالیا / طوبا یاکان از ترکیه سارا کاردین از ایتالیا/ جانا مسرچمدیت از آلمان

کومیته وزن 61_ کیلوگرم بانوان

فینالیست هاجیانا لطفی از مصر/ جوانا پرکوبچ از صربستان 

رده بندی:رزیتا علیپور از ایران/ مروه کوبان از ترکیه مایومی سومیا از ژاپن / لیلا هرتالوت از فرانسه

کومیته وزن 68_ کیلوگرم بانوان

فینالیست هاالینا کوئرچی از سوئیس / لی گانگ از چین

رده بندی:الیزه ایگر از فرانسه / فریال عبدالعزیز از مصرماریا راکویچ از مونته نگرو/ هالینا ملنیک از اکراین

کومیته وزن 68+ کیلوگرم بانوان

فینالیست ها:ملتم هوکاوغلو از ترکیه/ ماریا تورس گارسیا از اسپانیا

رده بندی: حمیده عباسعلی از ایران / الینا چاتزیلادو از یونانآناستاسیا استپاشکو از اوکراین/ لورا پالاسیو گونزالس از اسپانیا

کومیته وزن 60_ کیلوگرم آقایان

فینالیست ها:کلویس کلنینس از لتونی/ قیصر الپسبار از قزاقستان

رده بندی :لوکا اسپیتز از سوئیس / دارخان اسدیلوف از قزاقستانآنجلو کرسنزو از ایتالیا / کریم ابوعطا از مصر

کومیته وزن 67_ کیلوگرم آقایان

فینالیست ها:عبدالرحمان المصطفی از اردن / استیون داکستا از فرانسه 

رده بندی:سلطان الزهرانی از عربستان / اوگار بوراک از ترکیه دنیز مرادخان از ترکیه / علی الساوی از مصر

کومیته وزن 75_ کیلوگرم آقایان

فینالیست ها:بهمن عسگری از ایران / لویجی بوسا از ایتالیا 

رده بندی:  گابور هارسپاتاکی از مجارستان / استانیسلاو هورنا از اکراین عبدالله عبدالعزیز از مصر / باباریس زانگبیر از قزاقستان

کومیته وزن 84_ کیلوگرم آقایان

فینالیست ها:ذبیح الله پورشیب از ایران / ریتارو آراگا از ژاپن

رده بندی: کنجی گریلون از فرانسه / اوگار آکتاش از ترکیهآندره تروشانکو از اکراین / فاروق عبدالسلام از فرانسه

 کومیته وزن 84+ کیلوگرم آقایان

فینالیست ها: گوگیتا آرکان از گرجستان / قربانعلی آسیمان از آذربایجان

رده بندی:سجاد گنج زاده از ایران / مهدی فیلالی از فرانسهرضوان تالیبوف از اکراین / جاناتان هورنه از آلمان

مسابقات رده بندی نمایندگان ایران از ظهر امروز و مسابقات فینال عصر امروز برگزار می شود.

کاراته ایران سوئیس   اخبار برگزیده
  

توضیحات نماینده سابق درباره اظهارات جنجالی لاریجانی در ستاد انتخاباتنماینده ادوار مجلس با اشاره به نگاه فراجناحی لاریجانی در انتخابات گفت: «توسعه اقتصادی» محور برنامه های لاریجانی در دولت سیزدهم است.
مثلث محمدرضا شریفی نیا ستاد انتخابات کشور انتخابات ریاست جمهوری 

  

جلسه حزب ندای ایرانیان با جهانگیری/ با لاریجانی جلسه نداشتیم / از نامزد مورد اجماع جریان اصلاحات حمایت می‌کنیمیک عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان از برگزاری جلسات این حزب با نامزدهای ثبت‌نام کننده در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.
ایلنا انتخابات ریاست جمهوری اصلاح طلبان علی لاریجانی 

  

محسن هاشمی: تنها رئیس‌جمهوری که از کمبود اختیارات نگفت، پدرم بود 27 اردیبهشت 1400 - 10:18 اخبار سیاسی اخبار سیاست ایران محسن هاشمی: تنها راه بهبود شرایط کشور صندوق‌های رای است [کلیک و کشیدن برای جابجایی] محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران و داوطلب انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: ما به مشارکت فعال در انتخابات یعنی حضور جدی برای پیروزی معتقد هستیم و تنها راه بهبود شرایط کشور را صندوق‌های رای می‌دانیم. به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، محسن هاشمی رئیس…
فردا انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری ایران 

  

هیات‌های مذاکره کننده روسیه و آمریکا با یکدیگر دیدار کردندنماینده روسیه در سازمان های بین‌المللی و نماینده ویژه آمریکا در مورد ایران با محوریت احیای برجام دیدار کردند.
ایلنا روسیه وین ایران 

  

زمان واکسیناسیون عمومی کرونا در استان تهراننادر توکلی درباره پیش‌بینی زمان آغاز فراگیر واکسیناسیون افراد در استان تهران ابراز داشت: پیش‌بینی می‌شود از اوایل تیر به بعد، بعد از اینکه واکسیناسیون گروه‌های سنی تمام شود، سراغ واکسیناسیون عمومی برویم.
۵۵ آنلاین واکسیناسیون درمان تهران 

  

زلزله جدید ماسک؛ سقوط 10 درصدی بیت کوینروز دوشنبه بیت کوین با 43 هزار دلار معامله شد 10.38 درصد افت در روز. این بزرگترین ضرر یک روزه در هفته اخیر بود. قیمت بیت کوین به پایین تر حد میانه زمستان رسید.
اقتصادنیوز ماسک قیمت بیت کوین بیت کوین 

  

ادعای باورنکردنی؛ شک بزر گ پرسپولیسی‌ها به برد سپاهان!هواداران پرسپولیس بعد از برد پرگل سپاهان مقابل مس رفسنجان این بازی را مشکوک قلمداد کردند.
خانه فوتبال باشگاه سپاهان فرهاد مجیدی پرسپولیس 

  

احمدی‌نژاد خود را نماینده معترضین می‌داندرویکرد احمدی نژاد نسبت به نظام و حکومت دستخوش تغییرات جدی شده و فارغ از اینکه حرف‌هایش دروغ یا راست، غلط یا درست باشد بی‌پیرایه و صریح مطرح می‌کند و بخشی از جامعه تحت تاثیر حرف‌های او قرار می‌گیرند.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد دموکراسی شورای نگهبان 

  

ضربه قیمت مصوب خودرو به فروش فوق العاده در 1400مجوز شورای رقابت مبنی بر افزایش 9 درصدی قیمت و مقررات فروش خودروهای پیش‌فروش شده به قیمت سال گذشته، با انتقاد برخی از مسوولان صنعتی کشور و خودروسازان همراه شد...
خودروتک قیمت افزایش قیمت ایران خودرو 

  

طرح ساماندهی خودرو دوباره بررسی می شودعضو کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه امروز طرح ساماندهی صنعت خودرو در این کمیسیون بررسی می‌شود، گفت: وزارت صمت معتقد است که قیمت پایه خودرو در بورس کالا باید از سوی خودروساز تعیین شود...
خودروتک خودرو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای نگهبان 

  

پا در این عرصه گذاشتم تا صدای زنان خاموش این سرزمین باشمزهرا شجاعی می‌گوید که از او خواسته‌اند مصاحبه کند اما نام برنامه "آقای رئیس جمهور است" طنزی تلخ؛پس به خنده می گوید آقا؟ خانم رئیس جمهور.
مستقل‌آنلاین توسعه پایدار بیمارستان زنان 

  

توصیه‌های رئیس مجلس به مردم و نامزدهای انتخاباترئیس مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مشارکت پایین هیچ برنده‌ای ندارد و مردم از حق خود برای ریل‌گذاری دستگاه اجرایی کشور استفاده کنند، گفت: امروز فرصت مناسبی است که همه ما با هر سلیقه و جناح بندی سیاسی و با هر عقیده و نگرشی دست به دست هم دهیم تا به فرموده رهبر انقلاب، ایرانی قوی را بسازیم.
مثلث رئیس جمهور مجلس شورای اسلامی جوانان 

  

واکنش جهرمی به اظهارات تند فرهاد مجیدی(عکس)وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به صحبت‌های اخیر فرهاد مجیدی واکنش نشان داد.
ایلنا فرهاد مجیدی عکس پرسپولیس 

  

تعدد کاندیداهای ریاست‌جمهوری نشان می‌دهد اکثر جریان‌ها به وضع موجود نگاه منتقدانه دارندنماینده تربت حیدریه و مه ولات و زاوه در مجلس معتقد است تعدد و تنوع حضور جناح های سیاسی در انتخابات ریاست جمهوری نشان دهنده این است که همه آن ها به آزاد بودن انتخابات ایران اعتقاد داشته و اختیارات ریاست جمهوری را برای رفع مشکلات مردم کافی می دانند.
ایلنا انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری مجلس شورای اسلامی 

  

این مرد نیامد؛ خاطر دلواپسان آسوده شدصفحه ثبت نام سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری روز گذشته بسته شد و محمد جواد ظریف همان طور که از دو سال قبل اعلام کرده پا به صحنه رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری نگذاشت تا خاطر دوستان دلواپس از نامزدی‌اش آسوده شود و خود را به حضور در پاستور نزدیک تر ببینند.
اقتصادنیوز انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری 

  اخبار داغ
  

رفت و برگشت قیمت در بازار ها/ رفتار بعدی دلاربازان و بورس بازاناقتصادنیوز: بازارها در وضعیت رفت و برگشت هستند؛ پیش بینی روزهای آینده هم در صورت رُخ ندادن رویدادهای غیرقابل پیش‌بینی، نشان از دامنه مشخص تغییرات در بازارها دارد.
اقتصادنیوز قیمت 

  

فوت یک کرونایی دیگر در یزد| تست 118 نفر مثبت شدیزدـ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد از فوت یک نفر دیگر بر اثر ابتلا به کرونا در یزد خبر داد.
۵۵ آنلاین درمان ویروس بیمارستان 

  

سهام قفل در صف های فروش/ چند نکته مهم درباره این روزهای بورساقتصادنیوز: معاملات بورس و فرابورس در صف های فروش قفل شده است و فعالان و تحلیلگران تداوم این روند را چندان رضایت بخش توصیف نمیکنند اما امیدواری ها همچنان در بخشی از بازار به چشم می آید.
اقتصادنیوز 

  

«بوی‌ گوشت‌ آدمیزاد» در کرونانمایش «بوی‌ گوشت‌ آدمیزاد» تا 7 خرداد ماه روی صحنه دیوار چهارم است.
برنا گوشت ماه 

  

شرکت شهروند بورسی میشود/ روغنی ها همچنان در حال افزایش نرخاقتصانیوز: شرکت شهروند از شرکت های تابعه شهرداری تهران به زودی وارد بورس میشود.
اقتصادنیوز شهروند شهرداری تهران تهران 

  

ماهیت بورس و رمزارز متفاوت است / دولت دخالت نکندبازار 12 میلیونی ارز دیجیتال در ایران باعث شده است تا بسیاری از تحلیلگران نگران تبعات سیاست هایی باش
خبرفوری دولت حوزه ارز 

  

بورس بهانه ای برای تبلیغات انتخاباتی + فیلمفضای اقتصادی کشور مدتی است که رنگ و بوی انتخاباتی گرفته و در این بین بازار سرمایه نیز به محوری برای شعارهای پوپولیسیتی نامزدهای انتخابات مبدل شده‌است.
گسترش سرمایه تبلیغات رنگ 

  

مهدی هاشمی بازیگر معروف واکسن کرونا زد +عکسواکسیناسیون سالمندان بالای 75 در بزرگترین مرکز تجمعی واکسیناسیون (ایران مال) در حال برگزاری است و در این بین مهدی هاشمی نیز واکسن کرونا دریافت کرد.
فردا عکس واکسیناسیون سالمندان 

  

این علائم جدید کرونا روی پوست ظاهر می‌شوداقتصادنیوز : محققان می‌گویند موج جدید ویروس کرونا به اندام‌های حیاتی بدن حمله می‌کند و باعث عفونت‌های پوستی می‌شود.
اقتصادنیوز پوست ویروس 

  

لغو نشست سالانه 2021 مجمع جهانی اقتصاد به دلیل کرونامسئولین مجمع جهانی اقتصاد که قرار بود نشست سال 2021 آن در ماه آگوست به میزبانی سنگاپور برگزار شود، از لغو این نشست به دلیل شیوع کرونا خبر دادند.
۵۵ آنلاین مجمع جهانی اقتصاد اقتصاد ماه 

  

جهان دچار «آپارتاید واکسن کرونا» شده استمدیر کل سازمان جهانی بهداشت دوشنبه مدعی شد دنیا وارد مرحله «آپارتاید واکسن» شده است.
اعتماد ریاست جمهوری پاریس چین 

  

تست کرونای تونی کروس مثبت اعلام شدتست کرونای تونی کروس که در چند روز اخیر به دلیل تماس با یک فرد کرونایی در قرنطینه بود، مثبت اعلام شد.
ورزش۳ تونی کروس رئال مادرید مادرید 

  

بیماران کرونایی این غذاها را در دوران نقاهت بخورنداگر درگیر کرونا شدید، فست فود، کنسرو و غذاهای سرخ شده نخورید، چرا که به دلیل افزایش جریان خون معده، خستگی شما بیشتر می‌شود.
برنا 

  

رهبر انقلاب سفر چندساعته به مشهد را هم نپذیرفتند، برای عمل به مصوبات ستاد کروناتولیت آستان قدس رضوی گفت که سال قبل خدمت رهبر انقلاب رسیدم و از ایشان برای سفری حتی چندساعته به مشهد
خبرفوری رهبر انقلاب سفر وزارت بهداشت