ایلنا   |  ورزشی  |  

به مهدی رحمتی اطلاعات غلط دادند / خرید گرو و نیومایر اشتباه بود

اکبر عباسی ملکی رییس هیات مدیره استقلال از بازگشت سرور جباروف خبر داد

به مهدی رحمتی اطلاعات غلط دادند / خرید گرو و نیومایر اشتباه بود

اکبر عباسی ملکی رییس هیات مدیره استقلال از بازگشت سرور جباروف خبر داد

به گزارش ایلنا، اکبر عباسی ملکی رییس هیات مدیره استقلال از بازگشت سرور جباروف خبر داد و اعلام کرد این تیم در نیم‌فصل دوم تقویت خواهد شد. با ملکی درخصوص شرایط تیم و همچنین شایعه بازنشسته بودنش صحبت کردیم.

آقای ملکی تبریک بابت برد تیم‌تان.

خیلی خوشحالیم که استقلال توانست یک برد خیلی خوب را کسب کند. از هواداران استقلال هم ممنونیم که از تیم حمایت کردند تا دوباره به شرایط ایده‌آلش بازگردد. باید تلاش کنیم که این روند را در نیم‌فصل دوم هم ادامه دهیم.

آیا این تیم در نیم‌فصل تقویت خواهد شد؟

با توجه به اینکه در جام باشگاه‌های آسیا در گروه سختی قرار داریم قطعا تیم را در نیم‌فصل دوم تقویت خواهیم کرد و قطعا چند بازیکن باکیفیت و طراز اول را جذب خواهیم کرد.

بحث حضور یک مربی آلمانی در کادر فنی هم شنیده می‌شود؟

ما هم در این باره یک چیزهایی شنیده‌ایم. آقای شفر باید در این باره نظر بدهد و منتظر هستیم تا لیست موردنظرش را ارایه دهد.

 بحث گرو و نیومایر به کجا رسید؟

در مورد آنها هم هرچه آقای شفر بگوید، اگر بخواهد آنها می‌مانند و اگر مورد نیاز نباشند، با آنها فسخ خواهیم کرد.

حنیف عمران‌زاده هم از بدقولی‌های باشگاه دلخور است؟

او با من تماس گرفت و پیگیر طلبش بود. حق دارد من خودم این موضوع را پیگیری خواهم کرد و با اولین پولی که به باشگاه بیاید، با حنیف تسویه خواهیم کرد. او یک استقلالی اصیل است و جزو کسانی بود که از ما به AFC هم شکایت نکرد.

شرایط مالی باشگاه‌تان زیاد خوب نیست؟

این موضوع را قبول ندارم. قرارداد اسپانسر را بنده بسته‌ام و بسیار شرایط خوبی دارد. از نظر مالی هیچ مشکلی نداریم و طوری قرارداد بسته‌ایم که حتی سال سوم هم با همین اسپانسر دنبال خواهیم کرد.

اما رحمتی در مصاحبه‌ای اعلام کرد که مدیران قبلی پول اسپانسر را پیش‌خور کرده‌اند؟

به رحمتی اطلاعات غلط دادند. اسپانسر باید به ما نزدیک 50 میلیارد دیگر هم پول بدهد حتی آن که گفته می‌شود مدیران قبلی پول اسپانسر را بابت امسال پیش‌خور کرده‌اند،‌ درست نیست و آنها باید دو و نیم میلیارد تومان هم بابت فصل قبل به ما بدهند.

بحث حضور تیام و جباروف به کجا رسید؟

ان‌شاءا... که جباروف می‌آید و با وی صحبت خواهیم کرد که دوباره بازگردد اما تیام فاتحه‌ الصلوات...

گفته می‌شود شما جزو مدیران بازنشسته بودید. تکلیف این موضوع به کجا رسید؟

ما تابع قانون هستیم هرچه قانون بگوید اجرا می‌کنیم. اگر باشیم بیشتر کار می‌کنیم و اگر هم مسوولیت نداشته باشیم از تلویزیون بازی‌ها را دنبال می‌کنیم. من هوادار استقلال هستم و آرزو می‌کنم همیشه این تیم پیروز شود. تاکنون درباره این موضوع با ما هیچ صحبتی نکردند و وزارت ورزش باید تکلیف این موضوع را مشخص کند.

به عنوان رییس هیات مدیره از شما یک سوال داریم. به عنوان هوادار استقلال از عملکرد گرو و نیومایر رضایت دارید؟

به عنوان هوادار استقلال از عملکرد آنها رضایت ندارم. خرید آنها اشتباه بود.

 

 

مصاحبه مهدی رحمتی ورزش   اخبار برگزیده
  

دردسر عجیب برای فوتبالیست مشهور/ حبس موقت تا زمان صدورحکم نهاییفوتبالیست مشهور تا زمان حکم نهایی در حبس می ماند.
برنا تایلند فوتبال بازداشت 

  

باشگاه استقلال به شایعات نقل و انتقالاتی واکنش نشان دادباشگاه استقلال به شایعات نقل و انتقالاتی که این روزها در رسانه‌ها مطرح می‌شود واکنش نشان داد.
برنا باشگاه استقلال استقلال رسانه 

  

چراغ سبز برانکو به بازگشت طارمیاحتمالا در نقل و انتقالات بازیکن سابق قرمز ها بار دیگر به جمع سرخپوشان اضافه می‌شود.
برنا برانکو مهدی طارمی باشگاه پرسپولیس 

  

پرسپولیس تیم متعصبی است/ سپاهان شانس بیشتری برای برد داردسرمربی سابق تیم فوتبال سپاهان گفت: بزرگترین شاخصه تیم پرسپولیس تعصب آن است همه فکر می‌کردند پرسپولیس چون نتوانسته در پنجره نقل و انتقالات یارگیری کند حالا در بازی‌های آسیایی و لیگ ناموفق است بازیکنانش خسته شده و آسیب دیدگی پیدا کرده‌اند...
برنا پرسپولیس استقلال باشگاه سپاهان 

  

استقلال روند صعودی خود را با قدرت ادامه می‌دهد/ تیم باید نقاط ضعفش را در آسیا ترمیم کند/ پدیده را در تهران می‌بریم و به کورس قهرمانی می‌رسیمپیشکسوت باشگاه استقلال گفت: سومین برد پیاپی استقلال بیانگر این است که تیم روند صعودی خود را با قدرت ادامه می دهد.
برنا باشگاه استقلال استقلال ایران 

  

انفجار انتحاری در چابهارمعاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان از انفجار یک خودروی بمب گذاری شده در چابهار خبر داد.
برنا انفجار 

  

جایگزین انصاری در استقلال مشخص شدبازیکن سابق استقلال بار دیگر در فصل نقل و انتقالات به جمع آبی‌ها اضافه می‌شود.
برنا استقلال فوتبال قزاقستان 

  

مهر تایید بازگشت جباروف به استقلال!بازیکن اسبق استقلال در آستانه پیوستن به این تیم قرار دارد.
برنا باشگاه استقلال استقلال 

  

تا می توانید مغز بخورید و فرقی نمی کند از کدامیک از مغزها استفاده کنید. بادام، بادام زمینی، فندوق... همگی پر خاصیت هستند.
برنا سرطان پروستات رژیم غذایی مغز 

  

پیش‌بینی پدیده استقلال درست از آب درآمدمهاجم استقلال می گوید این تیم با حمایت می تواند نتایج بهتری کسب کند.
برنا باشگاه استقلال استقلال بازی 

  اخبار داغ
  

تامین 15 میلیون دلار ارز برای تهیه 11 هزار تن کاغذ/ توزیع پنج هزار تن کاغذ بین 400 نفر ناشردبیر کارگروه ساماندهی کاغذ وزرات‌ارشاد از تامین 15 میلیون دلار ارز برای تهیه حدود 11 هزار تن کاغذ مورد نیاز نشریات و مطبوعات از سوی بانک مرکزی خبر داد.‌
ایلنا دلار ارز معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد 

  

جشنواره خوارزمی میدان رقابت برای تولید دانش استکرمانشاه - ایرنا - معاون فرماندار پاوه گفت: جشنواره نوجوان خوارزمی میدان رقابت برای تولید دانش و تفکر و ارتقای خلاقیت است و همه کسانی که در این مسیر تلاش می کنند، پیروز این رقابت ها هستند.
ایرنا تولید کرمانشاه ایرنا 

  

گل محمدی: تساوی برابر استقلال در آزادی ارزشمند بود / بازیکنان پدیده در حد تیم ملی نمایش نشان دادندسرمربی پدیده مشهد می‌گوید در بازی برابر استقلال هر دو تیم بیشتر روی تاکتیک‌های دفاعی متمرکز بودند و به همین دلیل مهاجمان دو تیم فرصت کمی داشتند.
ایلنا استقلال ورزشگاه آزادی بودجه 

  

سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت:گرفتن یک امتیاز از استقلال در ورزشگاه آزادی ارزشمند بود.
نود استقلال فوتبال ورزشگاه آزادی 

  

طباطبایی: گرو و نیومایر در اروپا چقدر ارزش دارند؟ / استقلال گرانقیمت‌ترین نیمکت ایران را داردپیشکسوت استقلال تهران از عملکرد دو بازیکن خارجی این تیم رضایت ندارد.
ایلنا جوانان استقلال ایران 

  

طباطبایی: واقعاً ارزش نیومایر و گرو در اروپا چقدر است؟/ در مورد کیفیت این بازیکنان زودتر از اینها نظرم را گفته بودمهادی طباطبایی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: خیلی‌وقت پیش گفتم دو بازیکن خارجی استقلال از کیفیت پایینی برخوردارند.
تسنیم ورزشگاه آزادی فوتبال اروپا فوتبال 

  

مردم توجهی به اخبار غیر رسمی بازار پول و ارز نکنندبا توجه به روند کاهشی نرخ ارز در بازار و تقویت مداوم ارزش پول ملی، برخی کانال های ناشناخته مجازی با انتشار جملات جعلی درباره"وضعیت اقتصادی کشور"، "هزینه‌بر بودن پایین نگاه داشتن قیمت ارز برای بانک مرکزی" و انتساب آن به رئیس کل بانک مرکزی تلاش می‌کنند نسبت به بازار پول و ارز در بین مردم نگرانی ایجاد کنند.
ایلنا پول روابط عمومی ارز 

  

پائولو سرجیو: می‌توان مقابل سایپا مبارزه کرد و به 3 امتیاز رسیدپائولو سرجیو، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: در هفته گذشته با بازیکنان صحبت کردیم و به آنها نشان دادیم می‌توان مقابل سایپا مبارزه کرد و به سه امتیاز بازی رسید.
تسنیم سایپا فوتبال صنعت