ایلنا   |  ورزشی  |  

به مهدی رحمتی اطلاعات غلط دادند / خرید گرو و نیومایر اشتباه بود

اکبر عباسی ملکی رییس هیات مدیره استقلال از بازگشت سرور جباروف خبر داد

به مهدی رحمتی اطلاعات غلط دادند / خرید گرو و نیومایر اشتباه بود

اکبر عباسی ملکی رییس هیات مدیره استقلال از بازگشت سرور جباروف خبر داد

به گزارش ایلنا، اکبر عباسی ملکی رییس هیات مدیره استقلال از بازگشت سرور جباروف خبر داد و اعلام کرد این تیم در نیم‌فصل دوم تقویت خواهد شد. با ملکی درخصوص شرایط تیم و همچنین شایعه بازنشسته بودنش صحبت کردیم.

آقای ملکی تبریک بابت برد تیم‌تان.

خیلی خوشحالیم که استقلال توانست یک برد خیلی خوب را کسب کند. از هواداران استقلال هم ممنونیم که از تیم حمایت کردند تا دوباره به شرایط ایده‌آلش بازگردد. باید تلاش کنیم که این روند را در نیم‌فصل دوم هم ادامه دهیم.

آیا این تیم در نیم‌فصل تقویت خواهد شد؟

با توجه به اینکه در جام باشگاه‌های آسیا در گروه سختی قرار داریم قطعا تیم را در نیم‌فصل دوم تقویت خواهیم کرد و قطعا چند بازیکن باکیفیت و طراز اول را جذب خواهیم کرد.

بحث حضور یک مربی آلمانی در کادر فنی هم شنیده می‌شود؟

ما هم در این باره یک چیزهایی شنیده‌ایم. آقای شفر باید در این باره نظر بدهد و منتظر هستیم تا لیست موردنظرش را ارایه دهد.

 بحث گرو و نیومایر به کجا رسید؟

در مورد آنها هم هرچه آقای شفر بگوید، اگر بخواهد آنها می‌مانند و اگر مورد نیاز نباشند، با آنها فسخ خواهیم کرد.

حنیف عمران‌زاده هم از بدقولی‌های باشگاه دلخور است؟

او با من تماس گرفت و پیگیر طلبش بود. حق دارد من خودم این موضوع را پیگیری خواهم کرد و با اولین پولی که به باشگاه بیاید، با حنیف تسویه خواهیم کرد. او یک استقلالی اصیل است و جزو کسانی بود که از ما به AFC هم شکایت نکرد.

شرایط مالی باشگاه‌تان زیاد خوب نیست؟

این موضوع را قبول ندارم. قرارداد اسپانسر را بنده بسته‌ام و بسیار شرایط خوبی دارد. از نظر مالی هیچ مشکلی نداریم و طوری قرارداد بسته‌ایم که حتی سال سوم هم با همین اسپانسر دنبال خواهیم کرد.

اما رحمتی در مصاحبه‌ای اعلام کرد که مدیران قبلی پول اسپانسر را پیش‌خور کرده‌اند؟

به رحمتی اطلاعات غلط دادند. اسپانسر باید به ما نزدیک 50 میلیارد دیگر هم پول بدهد حتی آن که گفته می‌شود مدیران قبلی پول اسپانسر را بابت امسال پیش‌خور کرده‌اند،‌ درست نیست و آنها باید دو و نیم میلیارد تومان هم بابت فصل قبل به ما بدهند.

بحث حضور تیام و جباروف به کجا رسید؟

ان‌شاءا... که جباروف می‌آید و با وی صحبت خواهیم کرد که دوباره بازگردد اما تیام فاتحه‌ الصلوات...

گفته می‌شود شما جزو مدیران بازنشسته بودید. تکلیف این موضوع به کجا رسید؟

ما تابع قانون هستیم هرچه قانون بگوید اجرا می‌کنیم. اگر باشیم بیشتر کار می‌کنیم و اگر هم مسوولیت نداشته باشیم از تلویزیون بازی‌ها را دنبال می‌کنیم. من هوادار استقلال هستم و آرزو می‌کنم همیشه این تیم پیروز شود. تاکنون درباره این موضوع با ما هیچ صحبتی نکردند و وزارت ورزش باید تکلیف این موضوع را مشخص کند.

به عنوان رییس هیات مدیره از شما یک سوال داریم. به عنوان هوادار استقلال از عملکرد گرو و نیومایر رضایت دارید؟

به عنوان هوادار استقلال از عملکرد آنها رضایت ندارم. خرید آنها اشتباه بود.

 

 

مصاحبه مهدی رحمتی ورزش   اخبار برگزیده
  

وزیر صنعت معدن و تجارت اعلام کرد: اگر خودرو تا عید مرتب عرضه شود، یقیناً قیمت پایین می‌آید.
نامه نیوز صنعت خودرو معدن 

  

یک سایت حامی دولت ضمن اعتراض به سخنان روحانی درباره ارزانی اجناس و قاچاق پرسید: نمی‌دانید یا تجاهل می‌کنید؟!
نامه نیوز ایران گرانی عراق 

  

در جریان بررسی کلیات بودجه 98 با تصویب مجلس ماهانه 300 تومان از مشترکین برق و گاز برای بیمه خسارات اخذ می‌شود.
نامه نیوز مجلس شورای اسلامی گاز بودجه 

  

خداحافظ بشار رسن؟شنیدیم یک باشگاه از امارات، یک تیم قطری و همین‌طور یک تیم متمول شهرستانی ایران برای جذب بشار رسن ابراز علاقه کرده‌اند.
خودروتک پرسپولیس برانکو ایران 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (سه شنبه 30 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز سه شنبه 30 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  

بی کیفیت ترین خودروهای داخلی مشخص شدند / دی 1397شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، جدیدترین گزارش خود از میزان کیفیت خودروهای تولیدی در کشور را منتشر کرد که به بررسی آن می‌پردازیم.
خودروتک خودرو تولید پژو 

  

برای خرید خودرو فعلا دست نگه داریدیک کارشناس صنعت خودرو گفت: افزایش اخیر قیمت خودرو در بازار غیرواقعی بوده و این مساله تنها جوسازی دلالان است و صراحتاً باید اعلام کنم که در این شرایط به نفع و صلاح مردم نیست که اقدام به خرید خودرو کنند، چرا که قیمت‌ها به این شکل باقی نخواهد ماند.
خودروتک خودرو خودروسازان بازار خودرو 

  

صعود دسته جمعی قیمت خودروهای داخلی / پراید به 45 میلیون رسید!گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از روند صعودی قیمت‌‌ها دارد به نحوی که قیمت انواع خودروهای داخلی تا 13 میلیون تومان گران شده است.
خودروتک قیمت کاهش قیمت ها خودرو 

  

تابلو قیمت خودروهای داخلی قرمز شدبازار خودرو با نزدیکی به آخرین ماه سال، به واسطه حضور گسترده دلالان و واسطه‌گران قیمت‌های شگفت انگیزی به خود می‌بیند...
خودروتک قیمت افزایش قیمت کاهش قیمت ها 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (چهارشنبه 24 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز چهارشنبه 24 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  اخبار داغ
  

بانک مرکزی به دنبال کنترل شوک تبدیل رمز ارز به ریالرئیس انجمن بلاک‌چین ایران تاکید کرد: بانک مرکزی در پیش نویس سند رمز ارز در حوزه تبدیل ارز رمزنگار به ریال، محدودیت‌هایی دارد که این مساله به منظور پیشگیری از شوک بازار رمز ارز به ریال است.
ایلنا بانک مرکزی بانک سازمان بورس و اوراق بهادار 

  

دستاوردهای انقلاب اسلامی ارزشمند و نیازمند صیانت استمراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم تبیین ارزش های انقلابی و اسلامی گفت: با وجود مشکلات اقتصادی، دستاوردهای انقلاب اسلامی ارزشمند بوده و نیازمند صیانت است.
ایرنا رهبر انقلاب خانواده پوشش 

  

پیگیر بومی‌سازی و به روزرسانی صنعت فولاد هستیم/ ادعای عدم بازگشت ارز صادرات فولاد به دلیل برخی ناهماهنگی‌ها مطرح شدمعاون وزیر صنعت تاکید کرد:‌ قطعا صنایع کشور باید قانون کشور و سیاست‌های دولت و بانک مرکزی را رعایت کنند.
ایلنا دولت فولاد صنعت فولاد 

  

هدف سمپوزیوم کیش، بومی‌سازی تولید فولاد بود/ بازگشت ارز صادرات فولاد برای بانک مرکزی اثبات شده استمدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان تاکید کرد: در حال حاضر برای بانک مرکزی نیز اثبات شده است که فولادسازان ارز صادراتی را در داخل کشور ارائه کرده‌اند و اگر مقداری از ارز هم وارد نشده به دلیل مصرفی ارزی شرکت‌های فولادی است.
ایلنا جزیره کیش تولید فولاد 

  

توضیحات نوبخت درباره تعیین تکلیف مابه‌التفاوت نرخ ارز در سال 98رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور توضیحاتی درباره تعیین تکلیف مابه‌التفاوت نرخ ارز در سال 98 ارائه کرده است.
تسنیم محمدباقر نوبخت نرخ ارز ارز 

  

کشف ارز خارجی در مرز بازرگانفرمانده هنگ مرزی ماکو گفت: با تلاش ماموران مستقر در گمرک بازرگان ارز قاچاق به ارزش یک میلیارد و 130
خبرفوری ارز خودرو گمرک 

  

بیانیه گام دوم رهبر انقلاب پاسداری از ارزش های اسلامی استتهران – ایرنا- امام جمعه موقت ورامین گفت: بیانیه گام دوم رهبر انقلاب پاسداری از ارزش های اسلامی است که باید به درستی تبلیغ و ابعاد مختلف آن تبیین شود.
ایرنا رهبر انقلاب فضای مجازی نماز جمعه 

  

ترویج ارزش های دینی توسط رسانه ها قابل تقدیر استساری - ایرنا - نماینده ولی فقیه در مازندران و امام جمعه ساری گفت : تلاش رسانه ها برای تبلیغ و ترویج ارزش های دینی و پوشش مراسم سیاسی - عبادی قابل تقدیر است و لازم است این رروند ادامه یابد.
ایرنا رسانه جهان اسلام ایرنا