ایلنا   |  اجتماعی  |  

ایجاد درآمد پایدار از طریق تشکیل ستاد جذب سرمایه‌گذاران

کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر اندیشه ایجاد درآمدهای پایدار از طریق تشکیل ستاد جذب سرمایه گذاران، استفاده از دانش و تجربۀ خردمندان، صاحب نظران و نخبگان در حوزه‌های مختلف و ایجاد نشاط اجتماعی را از اولویت‌های خود برشمرد.

ایجاد درآمد پایدار از طریق تشکیل ستاد جذب سرمایه‌گذاران

کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر اندیشه ایجاد درآمدهای پایدار از طریق تشکیل ستاد جذب سرمایه گذاران، استفاده از دانش و تجربۀ خردمندان، صاحب نظران و نخبگان در حوزه‌های مختلف و ایجاد نشاط اجتماعی را از اولویت‌های خود برشمرد.

به گزارش ایلنا،‌ «بهمن کبیری پرویزی» نامزد دورۀ ششم انتخابات شورای اسلامی شهر اندیشه ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز میلاد با سعادت حضرت معصومه سلام الله علیها و روز دختر و با دعوت از شهروندان شهر اندیشه به حضور فعال در انتخابات، از برنامه‌های خود در شورای این شهر در صورت انتخاب از سوی مردم فهیم اندیشه سخن گفت. 

بهمن کبیری پرویزی که با شعار «به اندیشه‌ای نو می‌اندیشم» به میدان انتخابات شورای شهر قدم گذاشته است، ضمن دعوت از شهروندان به حضور فعال در این انتخابات، فهرست برنامه‌های عملیاتی خود را جهت اجرا در شهر اندیشه اعلام کرد. 

این نامزد ششمین دوره انتخابات شورای شهر اندیشه، شفاف‌سازی و اطلاع‌رسانی مصوبات شورای شهر، برگزاری جلسات با حضور ساکنان محلات بدون واسطه، مناسب‌سازی‌های لازم برای معلولین، افزایش فضای سبز به ویژه کاشت هرچه بیشتر درختان، ترمیم و بهبود آسفالت معابر، بهینه سازی محیط بوستان ‌های شهر از نظر محیط، ایجاد هر چه بیشتر میادین میوه و تره بار زیر نظر شهرداری، تلاش برای راه اندازی خط مترو و قطار بین شهری ایجاد اتوبوسرانی درون شهری، یافتن راه کار مناسب برای موضوع رفع مزاحمت سگ ‌های ولگرد و برگزاری جلسات با مدیران مجتمع ‌های مسکونی را از جمله برنامه ‌های اجرایی خود اعلام کرد. 

وی همچنین راه اندازی سینمای روباز، راه اندازی هر چه بیشتر اماکن مخصوص بانوان را از جمله برنامه‌های خود اعلام کرد و ضمن تأکید بر استفاده از انرژی‌های نو شامل انرژی خورشیدی و بادی بر ضرورت تبدیل اندیشه به شهری مدرن و هوشمند با تقویت زیرساخت‌های دیجیتال و تشویق مردم به استفاده بیشتر از فناوری‌های نوین تأکید کرد. 

نامزد ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر اندیشه ایجاد درآمدهای پایدار از طریق تشکیل ستاد جذب سرمایه گذاران، استفاده از دانش و تجربۀ خردمندان، صاحب نظران و نخبگان در حوزه‌های مختلف، ایجاد نشاط اجتماعی را از اولویت‌های خود برشمرد. 

بهمن کبیری پرویزی، نامزد ششمین دوره شورای اسلامی شهر اندیشه، همچنین دیگر برنامه‌های خود در شورای شهر اندیشه را ایجاد شرایط مناسب‌تر برای بانوان عنوان کرد و تاکید کرد: بانوان دارای ظرفیت ‌های بالقوه و بالفعل زیادی هستند که در صورت وجود زیرساخت‌های مناسب می‌توان از توان و ظرفیت بانوان به نحو احسن استفاده کرد، از این رو لازم است میدان را برای ظهور ظرفیت‌های آنان آماده کرد. 

نامزد انتخابات شورای اسلامی شهراندیشه، حمایت از کارآفرینان و توسعه مشاغل خانگی و اشتغال را از دیگر برنامه‌های خود برشمرد و تاکید کرد: برای بهبود سیمای شهر، تقویت تشکل‌های مردم نهاد فرهنگی و اجتماعی و ترویج فرهنگ پاسخگویی مدیران شهری هم برنامه‌هایی دارد که به مرور به آگاهی شهروندان اندیشه خواهد رساند. 

وی تصریح کرد: حفظ کرامت انسانی در مراجعه شهروندان به شورای شهر را یک اصل مهم تلقی می‌کند که باید با قدرت مورد توجه بسیار قرار گیرد. 

کبیری پرویزی با تاکید بر لزوم توجه به جوانان و اوقات فراغت آنان و بحث توانمندسازی و اشتغال آنها اظهار داشت: برای این منظور برنامه هایی در پیش دارم که امیدوار هستم بتوانم آن‌ها را به عرصۀ ظهور برسانم. 

وی ارتقاء سطح زندگی بازنشستگان تامین اجتماعی از طریق تشکیل شرکت ‌های تعاونی با سرمایۀ اندک، تشکیل صندوق ‌های قرض الحسنۀ خانوادگی و کوچک، حمایت از نویسندگان و مترجمین را  از جمله دیگر دغدغه ‌هایش بیان کرد.

گفتنی است: بهمن کبیری پرویزی، نامزد ششمین دوره انتخابات شورای شهر اندیشه، مؤسس گروه جهادی عیاران است وی تا کنون سه صندوق قرض الحسنۀ خانوادگی را طراحی و فعال کرده و حرکت ‌های جهادی بسیاری را در کمک به نیازمندان هدایت و راهبری کرده است. در همین راستا او هزینۀ تبلیغات خود را تماماً صرف کمک به حرکت‌های جهادی در منطقه کرده است و بر این باور است که اهمیت کمک به محرومین بیش از انتشار و پخش تراکت و یا ارسال پیامک است. تأمین هزینۀ بیماران، تأمین جهیزیه و تأمین بسته‌های غذائی از جمله اقدامات گروه جهادی عیاران است که بیش از بیست سال سابقۀ فعالیت دارد.

درآمد سرمایه مترو   اخبار برگزیده
  

شایعات عجیب درباره دختر رئیسی و همتی / واکنش همتی چه بود؟+ سنداین روزها شایعات زیادی درباره کاندیداهای ریاست جمهوری شکل گرفته است؛ شایعاتی که شکل آن‌ها تغییر پیدا کرده و خانواده‌ نامزدها را هدف قرار داده است.
نامه نیوز وام کودکان شورای نگهبان 

  

اقدامات اسرائیل هیچ سنخیتی با اندیشه‌های یهود ندارد/ زمان آن فرارسیده که اسرائیل را مجبور به پرداخت هزینه‌های بازسازی غزه کنیمحقوق بشر، حقوق بشر است و طبق منشور سازمان ملل متحد بخشی از حقوق بین الملل قلمداد می‌گردد. خواه پرونده سین کیانگ و اویغورها، میانمار و روهینگیا باشد یا اسرائیل و اعراب فلسطینی. روش صحیح دفاع از حقوق بین الملل از طریق سازمان ملل متحد است و از تحقیقات مستقل تحت نظارت شورای حقوق بشر سازمان ملل آغاز می‌شود.
ایلنا سازمان ملل متحد سازمان ملل شورای حقوق بشر سازمان ملل 

  

بمب نقل و انتقالاتی در پرسپولیس؟+جزئیات بیشتریکی از افراد فعال در امور نقل و انتقالات که با بازیکنان خارجی ارتباط خوبی دارد، مدعی شد یکی از بازیکنان خارجی مطرح در فوتبال ایران خیلی دوست دارد پرسپولیسی شود.
خانه فوتبال پرسپولیس فوتبال بازی 

  

مصوبه‌ای برای جلوگیری از واگذاری سِمت‌‌های متعدد به مسئولان نداریم/ برخی چند شغله‌ها حتی صلاحیت یک شغل را هم را ندارند/ "احساس مسئولیت" در کشور خیلی کم استعضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر اینکه "احساس مسئولیت" در کشور خیلی کم است، گفت: در حقیقت مقوله تربیت در کشور ما خاموش است، اگر احساس مسئولیت را در بحث تربیت تفهیم می‌کردند، خیلی از مشکلات کاسته می‌شد.
ایلنا شورای عالی انقلاب فرهنگی عکس رسانه 

  

رفتار دوگانه جریان اصلاحات در قبال لاریجانیعضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری می‌گوید شورای نگهبان نه معصوم است و نه علم غیب دارد. به همین دلیل نیز مبرا از اشتباه نیست، اما در جامعه قانونمند باید حتی از تصمیم غلط یک نهاد قانونی تبعیت کرد.
فردا علی لاریجانی شورای نگهبان بانک مرکزی 

  

گاف نامزد انتخابات ریاست جمهوری درباره چینرئیس اتاق ایران و چین ادعای علی رضا زاکانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در 1400 را درباره چین زیر سئوال برد.
۵۵ آنلاین انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری چین 

  

کراس اوور جدید چینی با برند ایرانی به نمایندگی ها رسید + عکسبهمن موتور در ادامه دور جدید فعالیت خود در بازار خودروهای کراس اوور شهری ، دومین محصول خود را راهی نمایندگی های فروش کرد.
خودروتک بازار خودرو عکس خودرو 

  

صداوسیما امروز برای کاندیداها چه برنامه ای دارد؟امروز سه شنبه (11 خرداد ماه) و در پنجمین روز از تبلیغات نامزدها در صداوسیما، پنج برنامه تلویزیونی و چهار برنامه رادیویی مربوط به کاندیداهای ریاست جمهوری برای نخستین بار به پخش‌ می رسد.
مثلث ایران محسن رضایی ماه 

  

خداحافظی بازار خودرو با دلالانچهارشنبه گذشته طرح اخذ مالیات از عایدی سرمایه در صحن علنی مجلس مصوب شد. این طرح با هدف حذف دلالان و سفته‌بازان در بازارهای عمومی کشور از جمله بازار خودرو و مسکن در دستور کار قرار گرفته بود. به نظر می‌رسد تصویب کلیات طرح در صحن علنی مجلس تا حدود زیادی بر کاهش رانت بازار‌ها از جمله خودرو تاثیرگذار باشد.
خودروتک بازار خودرو خودرو مالیات 

  

همتی جفت پوچسه شب پیش در حالیکه همتی در کلاب‌هاوس گفتگوی مستقیم داشت، جو انتخاباتی بازار ارز را زیر و رو کرد. دلار بیش از 600 تومان رشد کرد و به کانال 24هزار تومانی قدم گذاشت.
مستقل‌آنلاین ارز قیمت ارز نرخ ارز 

  

دروغ گویی به سبک احمدی نژاد!احمدی نژاد : آقای دکتر الهام ممکنه در یک جلسه بقیه هیچ وقت حضور نداشته.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد عکس شورای نگهبان 

  

قالیباف رئیس مجلس باقی ماندانتخابات هیات رئیسه مجلس در سال دوم در صحن علنی مجلس برگزار شد.
۵۵ آنلاین اصولگرایان فریدون عباسی 

  

یک دولت متعادل و انقلابی باید مذاکره را در دستور کار خود قرار دهد/ شأن سپاه اجل از این است که بازوی یک جناح شود/ سیاست بنزینی دولت خاتمی درست بود/ احمدی‌نژاد نباید خدمات جریان‌های دیگر را به نام خودش می‌زدمعاون سیاسی وزیر کشور دولت نهم، گفت: به نظر من یک دولت متعادل و انقلابی باید مذاکره را در دستور کار خود داشته باشد اما در حد خودش و در حاشیه نه در متن.
ایلنا فیزیک مکانیک دولت 

  

مجمع نیروهای خط امام به رد صلاحیت نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اعتراض کرددر پی رد صلاحیت گسترده نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان، مجمع نیروهای خط امام بیانیه‌ای صادر کرد.
ایلنا امام خمینی انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری 

  اخبار داغ
  

خبر خوش برای مبتلایان به کرونانتایج یک بررسی نشان می‌دهد بیمارانی که در نخستین ماه‌های شروع همه‌گیری کرونا، مبتلا شده و بهبود یافتند حتما باید واکسن دریافت کنند تا به انواع جدید ویروس مبتلا نشوند.
۵۵ آنلاین ماه آفریقای جنوبی دولت 

  

پایان کرونا در این کشور اعلام شد!وزارت بهداشت اسلوونی پایان کرونا را در این کشور اعلام کرد.
برنا وزارت بهداشت 

  

کشف داروی کرونا+جزئیات| داروی کرونا کشف شد؟کشف داروی کرونا به همراه جزئیات منتشر شده است. داروی کرونا کشف شد؟ درمان جدیدی برای کرونا کشف شد.
۵۵ آنلاین درمان قیمت مرگ 

  

با واردات واکسن کرونا به مناطق آزاد، ساکنان و گردشگران این مناطق واکسینه می شوند + فیلممشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در سفر به جزیره کیش از واردات واکسن کرونا و واکسیناسیون ساکنان و گردشگران این مناطق خبر داد.
شما‌نیوز واردات وزارت بهداشت مناطق آزاد 

  

این بیماران کرونایی احتمال فوتشان بیشتر است!محققان دانشگاه برلین آلمان دریافتند که 60 درصد فوتی های کرونایی دچار التهاب عضلانی بوده اند.
برنا آلمان 

  

ارزش بورسی سبد سهام عدالت 26 خرداد 1400/ رفت و برگشت قیمت هااقتصادنیوز: تغییرات سبد بورسی سهام عدالت درهفته ای که گذشت تغییرات زیادی نداشت.
اقتصادنیوز سهام عدالت سهام قیمت 

  

دانشمندان برای مقابله با کرونا یک کشف مهم کردند!محققان پیش از این دریافته بودند که افزایش مصونیت از سرما می‌تواند از انسان‌ها در اثر آنفلوانزا محافظت کند، بنابراین دانشمندان شروع به جستجوی راهی مشابه برای مبارزه با کووید19 کردند.
برنا سرما آنفلوانزا 

  

سفر به ارمنستان و افغانستان برای واکسن کرونا/ تقاضا برای تور ارمنستان زیاد شدروند واکسیناسیون در کشور به کندی پیش می‌رود. مردم نگران هستند و برخی نیز از انتظار خسته شدند. حالا ب
خبرفوری سفر ارمنستان واکسیناسیون 

  

بوریس جانسون: به نظر نمی‌رسد کرونا از آزمایشگاهی در «ووهان» نشأت گرفته باشد«بوریس جانسون» نخست‌وزیر انگلیس در سخنانی اظهار داشت به نظر نمی‌رسد ویروس «کووید-19» از آزمایشگاهی د
خبرفوری بوریس جانسون مصاحبه ایالات متحده آمریکا 

  

به کاروان تیم ملی ایران دوز دوم واکسن کرونا تزریق شدبازیکنان تیم ملی به محظ ورود به تهران دوز دوم واکسن کرونا خود را دریافت کردند.
۵۵ آنلاین تیم ملی فوتبال ایران ایران تهران 

  

آشنایی با عارضه خاموش کرونا و قرنطینه‌های طولانی برای کودکاننتایج تحقیقات اخیر مشترک در دانشگاه‌های چین، کانادا و آمریکای لاتین نشان می‌دهد که یکی از پیامدهای خاموش شیوع بیماری کرونا و قرنطینه‌های طولانی مدت در سال گذشته میلادی (2020) و به موجب آن محرومیت کودکان از دریافت کافی نور خورشید، افزایش مشکل نزدیک‌بینی در کودکان بوده است.
برنا کودکان خورشید چین 

  

پایان کرونا در کدام کشور اعلام شد؟وزارت بهداشت اسلوونی که جمعیت آن دو میلیون نفر است تأکید کرد که طی روز گذشته 112 مورد ابتلای جدید به ویروس و دو مورد فوتی را ثبت کرده است.
۵۵ آنلاین وزارت بهداشت ایالات متحده آمریکا اقتصاد 

  

رئیسی: دست کردن در جیب مردم از طریق بورس مشکل تورم و کسر بودجه ایجاد کرده است رئیسی: دست کردن در جیب مردم از طریق بورس و بانک مرکزی و خلق پول مدیریت نشده، مشکل تورم و کسر بودجه ایجاد کرده است. ناهماهنگی در تیم اقتصادی دولت، باعث یک نوع رهاشدگی شده است. راه برون رفت از این مشکل وجود دارد و مدیریت هماهنگ می‌خواهد. تیم اقتصادی دولت من، هماهنگ خواهند بود. حجم ویدیو: 23.48M | مدت زمان ویدیو: 00:00:59 دانلود ویدیو
فردا تورم بودجه پول 

  

ارایه دو طرح ویژه حمایتی از بازار سرمایه در شورای مشورتی سازمان بورسصبح امروز در نشست رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با اعضای شورای مشورتی بورس، موضوعات و سرفصل های مربوط به «بسته سیاستی پشتیبانی و مانع زدایی بازارسرمایه از تولید» و «طرح ارتقای جایگاه و عملکرد بازارسرمایه» ارائه شد و مورد بحث و بررسی اعضای شورا قرار گرفت.
ایلنا سازمان بورس و اوراق بهادار سرمایه آموزش