اعتماد   |  ورزشی  |  

وقتی فدراسیون تنیس روی میز کم کاری‌اش را توجیه می‌کند/ خطر جدی در کمین است

دبیر سابق فدراسیون تنیس روی میز می‌گوید: فدراسیون کم کاری خود را با بهانه تغییر قوانین برای کسب سهمیه توجیه می کند.

وقتی فدراسیون تنیس روی میز کم کاری‌اش را توجیه می‌کند/ خطر جدی در کمین است

اعتمادآنلاین|محمود نظری در مورد اینکه رئیس فدراسیون تنیس روی میز گفته تغییر قوانین باعث شد نوشاد عالمیان به المپیک راه پیدا نکند، اظهار داشت: یک سال قبل از آغاز کرونا، فدراسیون جهانی شرایط کسب سهمیه را به همه فدراسیون‌ها ارسال کرده بود و همه در جریان بودند، اما فدراسیون در این مدت هیچ کاری نکرد. برای کسب سهمیه یک مسیر قاره‌ای، یک مسیر جداول جهانی و یک مسیر هم از طریق رنکینگ بود. متأسفانه فدراسیون در این مدت هیچ کاری انجام نداد و الان بهانه تغییر قوانین را پیش کشیده است. 

 

به گزارش فارس،وی ادامه داد: مسئولان فدراسیون شرایط را می‌دانستند اما کم‌کاری کردند. نوشاد تنها بازیکنی بود که می‌توانستیم توسط او از طریق رنکینگ جهانی سهمیه بگیریم همان کاری که هندی‌ها و قزاق‌ها برای بازیکنان خود انجام دادند. فدراسیون می‌توانست نوشاد را به رقابت‌های بین‌المللی اعزام کند، اما این کار را انجام نداد. 

 

فدراسیون درگیر مهندسی انتخابات در استان‌ها شده

 

دبیر سابق فدراسیون تنیس روی میز عنوان کرد: اگر رنکینگ نوشاد بالاتر می‌آمد، در مسابقات جهانی قطر هم شرایطش بهتر می‌شد و به راحتی هضم نمی‌شد. ما در بخش انفرادی بانوان هم کم‌کاری زیادی را شاهد بودیم. درست است که مسئولان فدراسیون ضعف خود را قبول کردند اما آن هم به خاطر فشار رسانه‌ای وجامعه تنیس روی میز بود. فدراسیون آنقدر درگیر مهندسی انتخابات شده که اردوهای ملی را هم به کلی تعطیل کرده است. 

 

صعود به دسته یک و مدال بازی‌های آسیایی به خاطر اردوهای داخلی بود

 

وی عنوان کرد: اگر ما در مسابقات جهانی سوئد توانستیم به دسته یک صعود کنیم و در بازی‌های آسیایی هم مدال بگیریم، به خاطر این بود که تمرکزمان روی اردوهای داخلی بود. دو خوابگاه و دو سالن مجزا دارید و به راحتی می‌توانید در شرایط کرونا اردوها را هم برگزار کنید. متأسفانه شرایط به جایی رسیده که هدایی که در مجارستان است می‌گوید تمرینات تیم ملی رها شده و کسی هم پاسخگو نیست.

 

احتمال خروج نخبگان یک خطر جدی برای تنیس روی میز است

 

نظری با اشاره به اینکه ما باید از تهدید کرونا فرصت می‌ساختیم، گفت: در این مدت می‌توانستیم بازیکنانی که مستعد هستند حتی شده به صورت مجازی تمرین و آموزش بدهیم. آریا امیری یا امین احمدیان که بازیکنان مستعدی هستند چرا باید دو سال رها باشند؟ من چهل سال در این ورزش بوده‌ام و این خطر را حس می‌کنم که بازیکنان نخبه ما از کشور خارج شوند. چرا باید این اتفاق بیفتد؟ جوابش ساده است، چرا چون فدراسیون امیدی باقی نگذاشته است. هدایی را به اردوی سوئد نمی‌برند و می‌گویند میزبان با حضور سه نفر موافقت نکرده است، چرا باید آنها برای ما تعیین تکلیف کنند. 

 

دبیر سابق فدراسیون تنیس روی میز با اشاره به اینکه نوشاد و نیما عالمیان محصول ده سال قبل هستند و ما الان بهره آن را می‌بریم تأکید کرد: باید در تنیس روی میز به یک طیفی نگاه کنیم و نمی‌توانیم فقط برای یکی دو نفر برنامه داشته باشیم و آنها را پوشش دهیم. فدراسیون چه مسئولیتی در مورد این بازیکنان مستعد دارد. 

 

* کرونا بهانه خوبی برای بی‌برنامگی فدراسیون بود

نظری در مورد وضعیت مالی فدراسیون تنیس روی میز گفت: مسئولان فدراسیون مدام می‌گویند که پول نداریم. پس هیأت رئیسه شما چه کاره است؟ اگر نمی‌توانید کار کنید، پس چرا مانده‌اید؟ کرونا بهانه خوبی برای بی‌برنامگی فدراسیون بوده است. ما دقیقا می‌دانستیم که رنکینگ چقدر تأثیرگذار است، اما هیچ کاری نکردیم. مسئولان فدراسیون باید صادقانه بگویند که کم‌کاری و کوتاهی کرده‌اند. 

تنیس بازی المپیک   اخبار برگزیده
  

شایعات عجیب درباره دختر رئیسی و همتی / واکنش همتی چه بود؟+ سنداین روزها شایعات زیادی درباره کاندیداهای ریاست جمهوری شکل گرفته است؛ شایعاتی که شکل آن‌ها تغییر پیدا کرده و خانواده‌ نامزدها را هدف قرار داده است.
نامه نیوز وام کودکان شورای نگهبان 

  

اقدامات اسرائیل هیچ سنخیتی با اندیشه‌های یهود ندارد/ زمان آن فرارسیده که اسرائیل را مجبور به پرداخت هزینه‌های بازسازی غزه کنیمحقوق بشر، حقوق بشر است و طبق منشور سازمان ملل متحد بخشی از حقوق بین الملل قلمداد می‌گردد. خواه پرونده سین کیانگ و اویغورها، میانمار و روهینگیا باشد یا اسرائیل و اعراب فلسطینی. روش صحیح دفاع از حقوق بین الملل از طریق سازمان ملل متحد است و از تحقیقات مستقل تحت نظارت شورای حقوق بشر سازمان ملل آغاز می‌شود.
ایلنا سازمان ملل متحد سازمان ملل شورای حقوق بشر سازمان ملل 

  

بمب نقل و انتقالاتی در پرسپولیس؟+جزئیات بیشتریکی از افراد فعال در امور نقل و انتقالات که با بازیکنان خارجی ارتباط خوبی دارد، مدعی شد یکی از بازیکنان خارجی مطرح در فوتبال ایران خیلی دوست دارد پرسپولیسی شود.
خانه فوتبال پرسپولیس فوتبال بازی 

  

مصوبه‌ای برای جلوگیری از واگذاری سِمت‌‌های متعدد به مسئولان نداریم/ برخی چند شغله‌ها حتی صلاحیت یک شغل را هم را ندارند/ "احساس مسئولیت" در کشور خیلی کم استعضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر اینکه "احساس مسئولیت" در کشور خیلی کم است، گفت: در حقیقت مقوله تربیت در کشور ما خاموش است، اگر احساس مسئولیت را در بحث تربیت تفهیم می‌کردند، خیلی از مشکلات کاسته می‌شد.
ایلنا شورای عالی انقلاب فرهنگی عکس رسانه 

  

رفتار دوگانه جریان اصلاحات در قبال لاریجانیعضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری می‌گوید شورای نگهبان نه معصوم است و نه علم غیب دارد. به همین دلیل نیز مبرا از اشتباه نیست، اما در جامعه قانونمند باید حتی از تصمیم غلط یک نهاد قانونی تبعیت کرد.
فردا علی لاریجانی شورای نگهبان بانک مرکزی 

  

گاف نامزد انتخابات ریاست جمهوری درباره چینرئیس اتاق ایران و چین ادعای علی رضا زاکانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در 1400 را درباره چین زیر سئوال برد.
۵۵ آنلاین انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری چین 

  

کراس اوور جدید چینی با برند ایرانی به نمایندگی ها رسید + عکسبهمن موتور در ادامه دور جدید فعالیت خود در بازار خودروهای کراس اوور شهری ، دومین محصول خود را راهی نمایندگی های فروش کرد.
خودروتک بازار خودرو عکس خودرو 

  

صداوسیما امروز برای کاندیداها چه برنامه ای دارد؟امروز سه شنبه (11 خرداد ماه) و در پنجمین روز از تبلیغات نامزدها در صداوسیما، پنج برنامه تلویزیونی و چهار برنامه رادیویی مربوط به کاندیداهای ریاست جمهوری برای نخستین بار به پخش‌ می رسد.
مثلث ایران محسن رضایی ماه 

  

خداحافظی بازار خودرو با دلالانچهارشنبه گذشته طرح اخذ مالیات از عایدی سرمایه در صحن علنی مجلس مصوب شد. این طرح با هدف حذف دلالان و سفته‌بازان در بازارهای عمومی کشور از جمله بازار خودرو و مسکن در دستور کار قرار گرفته بود. به نظر می‌رسد تصویب کلیات طرح در صحن علنی مجلس تا حدود زیادی بر کاهش رانت بازار‌ها از جمله خودرو تاثیرگذار باشد.
خودروتک بازار خودرو خودرو مالیات 

  

همتی جفت پوچسه شب پیش در حالیکه همتی در کلاب‌هاوس گفتگوی مستقیم داشت، جو انتخاباتی بازار ارز را زیر و رو کرد. دلار بیش از 600 تومان رشد کرد و به کانال 24هزار تومانی قدم گذاشت.
مستقل‌آنلاین ارز قیمت ارز نرخ ارز 

  

دروغ گویی به سبک احمدی نژاد!احمدی نژاد : آقای دکتر الهام ممکنه در یک جلسه بقیه هیچ وقت حضور نداشته.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد عکس شورای نگهبان 

  

قالیباف رئیس مجلس باقی ماندانتخابات هیات رئیسه مجلس در سال دوم در صحن علنی مجلس برگزار شد.
۵۵ آنلاین اصولگرایان فریدون عباسی 

  

یک دولت متعادل و انقلابی باید مذاکره را در دستور کار خود قرار دهد/ شأن سپاه اجل از این است که بازوی یک جناح شود/ سیاست بنزینی دولت خاتمی درست بود/ احمدی‌نژاد نباید خدمات جریان‌های دیگر را به نام خودش می‌زدمعاون سیاسی وزیر کشور دولت نهم، گفت: به نظر من یک دولت متعادل و انقلابی باید مذاکره را در دستور کار خود داشته باشد اما در حد خودش و در حاشیه نه در متن.
ایلنا فیزیک مکانیک دولت 

  

مجمع نیروهای خط امام به رد صلاحیت نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اعتراض کرددر پی رد صلاحیت گسترده نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان، مجمع نیروهای خط امام بیانیه‌ای صادر کرد.
ایلنا امام خمینی انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری 

  اخبار داغ
  

تحویل بورس به دولت با وضعیت بسیار اسفناکیک روزنامه اقتصادی اصلاح‌طلب می‌گوید دولت روحانی، بازار بورس را در شرایطی وخیم به دولت بعدی تحویل می‌دهد.
فردا دولت روزنامه ماه 

  

چقدر احتمال دارد پس از واکسیناسیون کرونا بگیریم؟«یکی از سؤالاتی که تقریبا تمام افراد پس از دریافت واکسن مطرح می‌کنند، این است که از این به بعد چقدر در معرض خطر خواهیم بود؟»
برنا واکسیناسیون 

  

افزایش احتمال ابتلا به کرونا با چاقیحتی در جوانان ، داشتن BMI بالا یک عامل خطر برای مشکلات بهداشتی ناشی ازکووید 19 است.
۵۵ آنلاین فشار خون بالا چاقی جوانان 

  

وضع بازار بورس را یک ماهه خوب می‌کنمنامزد انتخابات ریاست‌جموری گفت:در صورتی که رئیس جمهور شوم وضع بازار بورس را در یک ماه بعد از آن، خوب خواهم کرد و برای آن برنامه دارم.
۵۵ آنلاین ایران مرکز آمار ایران گرانی 

  

آیا واقعا گیاهخواری بر ابتلا به نوع حاد کرونا موثر است؟گروهی از متخصصان انگلیسی بر اساس آزمایشات جدید مدعی شدند که احتمال ابتلا به نوع وخیم کوویدـ‌19 در افرادی که برنامه غذایی گیاهی دارند مانند گیاهخوارها و وگان‌ها (گیاهخواری مطلق) یا افرادی که تنها از گوشت ماهی تغذیه می‌کنند، بسیار پایین می‌آید.
برنا گیاهخواری گوشت تغذیه 

  

به زودی چند میلیون دوز واکسن کرونا وارد کشور می‌شود به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا شانه ساز، در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه با شورای عالی مناطق آزاد تجاری، اظهار داشت: در طول این هفته نخستین محموله میلیونی واکسن‌های داخلی با نظارت مستقیم وزیر بهداشت و سازمان غذا و دارو مجوزهای لازم را دریافت می‌کنند و برای مصرف عموم در اختیار معاونت بهداشت قرار می‌گیرند. وی گفت: برای تزریق دوز دوم واکسن سالمندان نیازی نیست حتماً همان برند دوز اول…
مهر واردات مناطق آزاد روسیه 

  

روند واکسیناسیون کرونا در ایران؛ از توقف موقتی واکسیناسیون تا تزریق واکسن برکت به جای دُز دومبه دلیل تاخیر در واردات واکسن، واکسیناسیون و تزریق دوز اول به صورت موقت متوقف شده است و برخی از تزریق واکسن ایرانی به جای دز دوم صحبت می‌کنند.
برنا واکسیناسیون ایران واردات 

  

محسن کیایی هم کرونا گرفت +عکسپوریا رحیمی سام با انتشار این استوری از ابتلای محسن کیایی به کرونا خبر داد.
۵۵ آنلاین عکس 

  

همتی: وضع بازار بورس را یک ماهه خوب می‌کنمنامزد انتخابات ریاست‌جموری گفت:در صورتی که رئیس جمهور شوم وضع بازار بورس را در یک ماه بعد از آن خوب خواهم کرد و برای آن برنامه دارم.
نامه نیوز گرانی بیکاری زمین 

  

شکاف بی سابقه در قیمت یورو/ رشد همزمان قیمت سکه و دلار+ نموداراقتصادنیوز: امروز 23 خرداد 1400 قیمت سکه امامی نسبت به عصر دیروز 1.9 درصد رشد کرد، شکاف بین قیمت یورو در سنا و بازار آزاد به صورت غیر متعارفی کوچک شد و افزایش عرضه دلار متشکل، رشد قیمتی این ارز در بازار آزاد را تعدیل کرد
اقتصادنیوز قیمت یورو دلار 

  

خبر مهم درباره پرداخت تسهیلات کرونایی + جزئیاتبانک مرکزی، مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا در خصوص مهلت ثبت نام و پرداخت تسهیلات به صاحبان کسب‌وکارهای به شدت آسیب دیده از کرونا را به بانک‌های عامل ابلاغ کرد.
گسترش بانک مرکزی بانک رئیس جمهور 

  

عرضه اولیه های این هفته بورس کدامند؟ + جدولعرضه اولیه سهام «شرکت گروه مدیریت ارزش سرمایه صندوق بازنشستگی کشوری» با نماد «ومدیر» روز چهارشنبه (26خرداد ماه) در بورس تهران انجام می‌شود.
گسترش بورس تهران جدول سهام 

  

جزییاتی از نشست خبری انتشار صورت‌های مالی سازمان بورسجلسه پرسش و پاسخ درباره صورت‌های مالی منتشر شده سازمان بورس و اواق بهادار امروز 23 خرداد 1400 با حضور مدیر امور مالی و معاونت اجرایی سازمان بورس در محل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی برگزار شد.
شما‌نیوز سازمان بورس و اوراق بهادار مالیات بودجه 

  

آیا واقعا واکسن کرونا می‌تواند "دی ان ای" انسان را تغییر دهد؟رییس مرکز تحقیقات ویروس شناسی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی گفت: هیچ کدام از واکسن ها نمی توانند "دی ان ای" (DNA) را تغییر دهند و واکسن هیچ مکانیسمی برای تغییر در ژنوم انسان ندارد و نخواهد داشت؛ این موضوع با اطمینان ثابت شده است.
برنا دی ان ای ویروس