داماد بی رحم نو عروس خود را به طرز فجیعی دار زد + جزئیات تلخ

مرد فوق لیسانسه بعد از به قتل رساندن نوعروس خود سعی کرد با صحنه سازی جنایت را خودکشی جلوه دهد.سرانجام دست متهم رو شد و با حکم دادگاه به قصاص محکوم شد.

داماد بی رحم نو عروس خود را به طرز فجیعی دار زد + جزئیات تلخ

آنچه دیگران میخوانند : داماد بی رحم نو عروس خود را به طرز فجیعی دار زد + جزئیات تلخ

هنوز دو ماه از زندگی مشترک پری ناز و همسرش نمی گذشت که پیکر نیمه جان او را به یکی از بیمارستان های شهر  پارس آباد اردبیل  منتقل کردند.بیمارستانی که زن جوان به آن منتقل شده بود،محل کار  نوعروس  بود و همکاران و دوستان او به محض اینکه او را در وضع وخیم دیدند،موضوع را به خانواده اش اطلاع دادند.​

قبل از رسیدن خانواده پری ناز،دختر جوان جان خود را از دست داد.گفته می شد که نوعروس بر اثر  حلق آویز  شدن جان خود را از دست داده بود.اما باور اینکه پری ناز خودکشی کرده باشد برای خانواده او و دوستانش غیرممکن بود.

دانلود ویدیو

آثار درگیری راز جنایت را فاش کرد

شوهر پری ناز اولین کسی بود که با  اورژانس  تماس گرفته بود.او در اولین اظهارات خود به ماموران پلیس و امدادگران  اورژانس  گفت:«چند روزی بود که با پری ناز اختلاف پیدا کرده بودم.او به من شک کرده بود.امروز خانه پدرم و چندین پیام به همسرم دادم و از او خواستم در مورد مشکلمان حرف بزنیم اما او جواب نداد.به خانه که آمدم او را دیدم که خودش را  حلق آویز  کرده بود.»

در حالی که ماموران  پلیس آگاهی استان اردبیل  تلاش خود را برای روشن شدن ابعاد مبهم مرگ پری ناز آغاز کرده بودند، پزشکی قانونی  در گزارش خود اعلام کرد که مرگ پری ناز نمی تواند  خودکشی  باشد.این در حالی بود که  ماموران پلیس  در گزارش خود از حضور در صحنه وقوع حادثه اعلام کرده بودند که جسد را حلق آویز شده ندیده بودند. همسر پری ناز ادعا کرده بود که قبل از حضور ماموران، جنازه  همسرش را پایین کشیده بوده است.

تحقیقات پلیسی  ادامه پیدا کرد و با توجه به مشاهده آثار درگیری در منزل مقتول،همچنین روی بدن او و حتی روی گردن شوهرش؛ماموران ،شوهر پری ناز را به عنوان مظنون به قتل او دستگیر کردند.

متهم در اعترافات خود چه گفت؟

برادر پری ناز در گفتگوی اختصاصی با رکنا در مورد روند پرونده قضائی مرگ خواهرش گفت:«شوهر پری ناز که در ابتدا از بیان حقیقت طفره می رفت،بالاخره لب به اعتراف باز کرد و به قتل همسر جوان خود  اعتراف  کرد.او در اعترافات خود گفته بود: مدتی قبل پری ناز به من مشکوک شده بود.برای همین با هم اختلاف پیدا کرده بودیم.من مدرک فوق لیسانس دارم اما مدتی قبل بیکار شدم و برای همین کنترل اعصابم از دستم خارج شده بود.وقتی دعوایمان بالا گرفت روی سینه پری ناز نشستم و با دست گلوی او را فشار دادم.یکدفعه دیدم که او بی حال شد.اول فکر کردم که او وانمود به بی حالی می کند.ازیخچال یک پارچ آب آوردم و روی سرش ریختم اما متوجه شدم که جانش را از دست داده است و تمارض در کار نیست.»

روایت هولناک قاتل از صحنه سازی خودکشی مقتول

به گفته برادر پری ناز،قاتل بعد از اینکه متوجه شد همسر جوانش جان خود را از دستداده است در اقدامی هولناک سعی کرد مرگ او را  خودکشی  جلوه دهد.

برادر مقتول در مورد اعترافات متهم به قتل گفت:«شوهر خواهرم بعد از اعتراف به قتل پری ناز گفته بود: فکر نمی کردم که با چند لحظه فشار وارد کردن به گلوی پری ناز،او جان خود را از دست دهد.بعد از اینکه فهمیدم او دیگر نفس نمی کشد،از خانه بیرون رفتم و مقابل منزل پدرم تردد کردم تا تصویر من در دوربین های مدار بسته ضبط شود.می خواستم نشان دهم که هنگام فوت همسرم در خانه نبوده ام.حتی برای صحنه سازی چند پیامک هم به پری ناز فرستادم تا خودم را از مرگ او بی اطلاع نشان دهم.بعد به خانه رفتم و جسد پری ناز را روی دوشم گذاشتم و با یک شال او را از قاب پنجره آویزان کردم.اما طول شال بلند بود و فکر کردم شاید پلیس متوجه صحنه سازی شود.برای همین یک بار دیگر او را پایین آوردم و به ماموران پلیس گفتم که او را حلق آویز دیدم و پایین کشیدمش.»

متهم به قصاص محکوم شد

با اعترافات متهم،پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان اردبیل ارجاع شد.متهم که قبلا به اتهام خود اعتراف کرده بود بار دیگر سناریوی خودکشی پری ناز را در دادگاه مطرح کرد و ادعا کرد اعترافات قبلی را تحت فشار گفته بوده است.

قضات دادگاه با بررسی مستندات پرونده از جمله گزارش پزشکی قانونی و اعترافات صریح متهم در مراحل بازپرسی و بازسازی صحنه قتل؛بعد از مشورت متهم را بنا به درخواست پدر و مادر مقتول به عنوان اولیای دم به قصاص محکوم کردند.

حکم صادر شده به دیوانعالی کشور ارجاع شده است و رسیدگی به پرونده در روال قانونی قرار دارد.

زندگی مشترک پری ناز دو ماه دوام داشت

برادر پری ناز بعد از روایت ماجرای قتل خواهرش در گفتگو با رکنا گفت:«خواهرم من فرودین ماه همان سال عروسی کرده و زندگی مشترک پری ناز تنها دو ماه دوام آورد. بعد از دو ماه او به دست شوهرش کشته شد.خواهرم  کارشناس مامایی   بودو در بیمارستان امام خمینی پارس آباد کار می کرد. ما متوجه اختلاف او و شوهرش نشده بودیم.فقط یک بار به یکی از خواهرهایم گفته بود که رفتار شوهرش با او تغییر کرده است.اما شوهرخواهرم بعد از این حادثه در اعترافات خود گفته بود که پری ناز به خاطر  رابطه پنهانی  او با یک زن به او مشکوک شده بوده و ظاهرا سر همین با هم اختلاف پیدا کرده بودند.»

برادر پری ناز در آخر گفت که پدر و مادرش قصد بخشش دامادشان را ندارند و همچنین اظهار داشت که خانواده متهم تا به حال برای کسب رضایت به  اولیای دم  مراجعه نکرده اند.

منبع: رکنا

استان اردبیل بیمارستان دوربین   اخبار برگزیده
  

ایران در فهرست سیاه اف ای‌تی‌اف باقی ماندکارگروه ویژه اقدام مالی(FATF) اعلام کرد که ایران همچنان در لیست سیاه این کارگروه باقی می‌ماند.
اقتصادنیوز ایران گروه ویژه اقدام مالی کره شمالی 

  

راهنمای ساخت واکسن کووید 19 از تحقیق و توسعه تا ورود به بازار؛ الزامات رگولاتوری جهت اجراسعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در نامه‌ای به شانه‌ساز، معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو و رضا ملک زاده، معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، «راهنمای ساخت واکسن کووید 19 ازتحقیق و توسعه تا ورود به بازار؛ الزامات رگولاتوری» جهت اجرا را ابلاغ شد.
ایلنا وزارت بهداشت فناوری آموزش 

  

موضع رسمی ایران: دخالتی در انتخابات آمریکا نداریمفارس/ سخنگوی نمایندگی ایران در سازمان ملل در پاسخ‌ به جدیدترین اظهارات «جو بایدن» درباره نقش ایران در انتخابات آمریکا تأکید کرد که جمهوری اسلامی علاقه‌ای به ورود به مناظره‌های انتخاباتی واشنگتن ندارد.
مثلث ایران ایران و روسیه انتخابات ریاست جمهوری 

  

ریزش بورس ادامه داردشاخص کل بورس در روز شنبه 3 آبان و در پایان معاملات با رشد منفی 38 هزار و 305 واحدی همراه شد و به 1 میلیون و 374 هزار و 48 واحد رسید.
گسترش شاخص خودرو فولاد 

  

سخنگوی وزارت بهداشت، گفت: بر اساس اعلام کمیته‌های درمان و اجتماعی امنیتی در 43 شهرستان بحرانی کشور که بیشترین میزان ابتلا به کرونا را دارند، از روز دوشنبه به مدت یک هفته محدودیت‌های شدید اعمال می‌شود و در صورت لزوم در هفته بعد نیز این محدودیت‌ها اعمال خواهد شد.
نامه نیوز درمان وزارت بهداشت استان اصفهان 

  

مشارکت زودهنگام 51 میلیون آمریکایی‌ در انتخاباتتاکنون بیش از 51 میلیون رأی‌دهنده آمریکایی در انتخابات ریاست‌جمهوری به‌صورت زودهنگام مشارکت کرده‌اند که این میزان در مقایسه با دوره قبل، حداقل 4 میلیون نفر افزایش یافته است.
اعتماد انتخابات ریاست جمهوری دونالد ترامپ ترامپ 

  

اثرات وام بر بازار خودرویکی از نکات اصلی در مورد تسهیلات خرید خودرو که توسط بانک‌های ایرانی پرداخت می‌شد این بود که صرفا برای خرید خودروهای ایرانی این وام پرداخت می‌شد. این بدین معناست که اگر کسی قصد خرید خودروی خارجی داشت، روی وام خودرو بانک‌های ایرانی نباید حساب می کرد.
خودروتک وام خودرو وام بازار خودرو 

  

سیگنال جذاب برای بازار خودروطبق اعلام وزارت صمت، تولید انواع خودروی سواری با بیش از 414 هزار و سیصد دستگاه، افزایش 19 درصدی داشته است که این مهم می‌تواند سیگنال مثبتی برای بازار خودرو باشد.
خودروتک بازار خودرو خودرو تولید 

  

ترامپ: عربستان به زودی به صف عادی‌سازی روابط با اسرائیل می‌پیوندد | 5 کشور دیگر هم در صف عادی‌سازی هستندرئیس جمهور آمریکا در پی اعلام عادی سازی روابط میان سودان با اسرائیل اعلام کرد که ریاض هم به‌ زودی با تل‌آویو روابط علنی برقرار می کند. وی مدعی شد: حداقل پنج کشور عربی دیگر خواهان پیوستن به صف عادی‌سازی روابط با اسرائیل هستند.
۵۵ آنلاین دونالد ترامپ ترامپ عربستان 

  

ماجرای‌ فروش‌جسد‌ به‌ضایعاتی!پیرمرد راننده ای که قصد داشت کیسه حاوی ضایعات را به فروش برساند ناگهان با جسد مردی درون کیسه روبه رو شد و هراسان خود را به کلانتری رساند.
مملکت‌آنلاین ترافیک خودرو پزشکی قانونی 

  

داروی کرونا رسما تایید و اعلام شد + جزئیاتسازمان دارو غذای امریکا استفاده از داروی رمدسیویر برای درمان بیماری «کووید-19» را تأیید کرده است.
مستقل‌آنلاین دونالد ترامپ کودکان دارو 

  

قالیباف از 4 تصمیم مهم اقتصادی دولت خبر داد + جزئیات​محمدباقر قالیباف‌ رییس مجلس شورای اسلامی از اتخاذ 4 تصمیم مهم و عملیاتی برای کاهش ناکارآمدی‌های اقتصادی در جلسه با پنج عضو اقتصادی دولت و رؤسای کمیسیون‌های اقتصادی مجلس خبر داد.
مستقل‌آنلاین دولت مجلس شورای اسلامی وزارت نفت 

  

افزایش قیمت خودروهای وطنی و فشار بیشتر بر مردم/ چرا کارگران امکان اعتراض به دستمزد 99 را ندارند؟!عضو هیات مدیره کانون عالی شوراها با بیان اینکه روز به روز وضع معیشتی طبقه کارگر سخت‌تر می‌شود؛ خواستار توجه به معاش کارگران شد.
ایلنا افزایش قیمت قیمت تورم 

  

ریزش شدید دلارارزش دلار در مقابل تمامی رقبای اصلی‌اش کاهش یافت.
گسترش دلار بازار کار بازی 

  

خبر تازه ترامپ در مورد احتمال آغاز مذاکره ایران و آمریکارئیس جمهور آمریکا بامداد روز پنجشنبه در سخنرانی خود در ایالت کارولینای شمالی بار دیگر مدعی شد در صورت پیروزی در انتخابات، ایران اولین کشوری خواهد بود که با وی برای انجام مذاکره تماس می‌گیرد.
مثلث دونالد ترامپ ترامپ ایران 

  اخبار داغ
  

ابتلای 3 دستیار معاون ترامپ به کرونابا وجود مثبت شدن آزمایش ابتلا به کرونای سه دستیار «مایک پنس» از جمله رئیس کارکنانش، او تجمعات و برنا
خبرفوری دونالد ترامپ ترامپ مصاحبه 

  

ویروس کرونا حجم تجارت جهانی را پایین آوردسازمان ملل اعلام کرد بحران کروناحجم تجارت جهانی در 2020 را بین 7 تا 9 درصد پایین آورده و دورنمای بهبود تجارت هنوز هم بسیار نامطمئن است.
اعتماد ویروس تجارت سازمان تجارت جهانی 

  

ملک زاده گفت: حدود 30 میلیون نفر به ویروس کرونا مبتلا شده و 50 میلیون نفری در معرض خطر ابتلا هستند.
صراط وزارت بهداشت سازمان بهداشت جهانی ویروس 

  

عدم رعایت قانون‌های کرونایی در جمع قانون‌گذاران!روز گذشته رهبر معظم انقلاب بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مسئولین تاکید کردند اما وضعیت مجلس قانون‌گذاری در رعایت قوانین کرونایی چگونه است؟
برنا قانون 

  

تجارت جهانی ضربه سختی از همه‌گیری ویروس کرونا خورده استتجارت جهانی در سه ماه تابستان 4.5 درصد نسبت به سال قبل در همین دوره کاهش یافته است. این رقم در سه ماهه دوم یعنی زمانی که اکثر کشورهای جهان قرنطینه های سختی جهت مهار گسترش ویروس کرونا وضع کرده بودند، برابر با 19 درصد بود.
تسنیم تجارت سازمان تجارت جهانی سازمان ملل 

  

تحلیل تکنیکال آینده بورس را چطور پیش بینی کرد؟سهیل کلاهچی‌فر، کارشناس بازار سرمایه پیش‌بینی کرده با توجه به تحلیل تکنیکال شاخص بورس، این شاخص تا پایان امسال به سطح دو میلیون و 800 هزار واحد برسد.
گسترش سرمایه شاخص سهام 

  

براساس آمار‌های رسمی منتشر شده تاکنون در جهان نزدیک به 43 میلیون نفر به بیماری کرونا مبتلا شده و بیش از یک میلیون و صدهزار نفر بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده‌اند.
صراط جدول ویروس 

  

رضا میرکریمی به بیماری کرونا مبتلا شدمیرکریمی که به تازگی پروانه ساخت فیلم «نگهبان شب» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی خود را دریافت کرده بود، به کرونا مبتلا شد و از این رو پیش تولید این فیلم نیز به تعویق افتاد.
اعتماد خانواده نوید محمدزاده تولید 

  

کسب‌وکارهای آسیب‌دیده از کرونا تسهیلات دریافت می کنندمدیرکل دفتر سیاستگذاری و توسعه اشتغال وزارت کار گفت: کسب‌وکارهای آسیب‌دیده از کرونا تسهیلات دریافت می کنند.
اعتماد بیمه تامین اجتماعی تامین اجتماعی مشاور 

  

پرداخت57 هزار میلیارد ریال تسهیلات به کسب و کار‌های آسیب دیده از کرونامدیرکل دفتر سیاستگذاری و توسعه اشتغال وزارت کار، از پرداخت 57 هزار میلیارد ریال تسهیلات به صاحبان کسب و کار‌های آسیب دیده از کرونا خبر داد.
تسنیم ریال مشاور ویروس