عکس پروفایل ایرانم تسلیت

پروفایل ایرانم تسلیت : متاسفانه با اتفاقاتی که گاها در برخی نقاط کشور برای هموطنانمان رخ می دهد، تصمیم گرفتیم تا عکس پروفایل هایی را به عنوان نشانه ای برای همدردی برای شما عزیزان همراه ایران بانو تدارک ببینیم. پروفایل های ایرانم تسلیت را در ایران بانو جستجو کنید. عکس های غمگین تسلیت برای فوت … نوشته عکس پروفایل ایرانم تسلیت اولین بار در پورتال جامع ایران بانو پدیدار شد.

عکس پروفایل ایرانم تسلیت

عکس پروفایل ایرانم تسلیت

عکس پروفایل و کارت پستال و تصاویر متحرک ثبت دیدگاه 2 بازدید

پروفایل ایرانم تسلیت : متاسفانه با اتفاقاتی که گاها در برخی نقاط کشور برای هموطنانمان رخ می دهد، تصمیم گرفتیم تا عکس پروفایل هایی را به عنوان نشانه ای برای همدردی برای شما عزیزان همراه ایران بانو تدارک ببینیم. پروفایل های ایرانم تسلیت را در ایران بانو جستجو کنید.

عکس های غمگین تسلیت برای فوت شدگان ایرانی

فقدان پدر بزرگوارتان ما را سخت اندوهگین ساخت غفران و رحمت الهی برای آن عزیز از دست رفته و سلامتی و طول عمر با عزت برای جناب عالی از پروردگار متعال خواهانیم

عکس پروفایل 

درگذشت پدر گرامی تان را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض نموده و آرزوی صبر و سلامتی برای شما و بازماندگان آن عزیز از دست رفته دارم

عکس نوشته ایران تسلیت

مشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـته کـه بهار فرحناک زندگی را خـزانـی ماتم زده بـه انتظار بنشیند و این بارزترین تفسیر فلسفـه آفـرینش درفـراخـنای بـی کران هـستی و یـگانه راز جـاودانگی اوسـت درگذشت پدر گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم

 عکس نوشته تسلیت

عکس نوشته سوگ و عزاداری

از شنیدن خبر فوت عزیز شما بسیار متاثر شدم بنده این واقعه دردناک رو خدمت شما و خانواده محترم تسلیت عرض می‌کنم و از درگاه خداوند متعال برای جنابعالی صبر مسالت دارم ما رو هم در غم عزیز از دست رفته تان شریک بدونید

عکس استوری ایران تسلیت

عکس تسلیت برای کشته شدگان حادثه تصادف در ایران

عکس نوشته ایران تسلیت

اینجا ایران است و غم های ما تمامی ندارد

عکس پروفایل ایرانم تسلیت

 عکس نوشته غمگین تسلیت برای ایران

عکس نوشته ایران تسلیت

عکس ایران تسلیت

عکس نوشته ایران تسلیت

عکس نوشته عزاداری و تسلیت برای سقوط هواپیما

عکس نوشته ایران تسلیت

میدانم هیچ جمله‌ ای دردتان را سبک نمی کند

میدانم داغدارید

می دانم هیچ چیزی نمیتواند غم از دست دادن

را تسلی بخشد

اما ما را در غم خود شریک بدانید

عکس نوشته ایران تسلیت برای بلایای طبیعی

عکس نوشته ایران تسلیت

عکس غمگین برای زلزله و سیل

عکس نوشته تسلیت برای کشور ایران

عکس استوری ایران تسلیت

عکس نوشته ایران تسلیت

عکس پروفایل تسلیت برای سقوط هواپیما

عکس نوشته ایران تسلیت

عکس نوشته تسلیت به ایران

عکس نوشته ایران تسلیت

عکس غمگین ایران تسلیت

عکس پروفایل ایرانم تسلیت به این مطلب امتیاز دهید اشتراک

عکس پدر ایران   اخبار برگزیده
  

با خودروهای برقی جدید ایران خودرو آشنا شوید (تصاویر)روز گذشته ایران خودرو در یازدهمین همایش موتور‌های درونسوز از اولین خودروی تمام برقی ایرانی با تیراژ انبوه رونمایی کرد.
خودروتک ایران خودرو ایران خودرو 

  

رییس دفتر رییس جمهور: پای امنیت ایران در میان استبه اعتقاد رئیس دفتر رئیس جمهوری، مشارکت بالای مردم در انتخابات پیش رو به نوعی میخ آخر بر تابوت کمپین فشار حداکثری امریکا خواهد بود.
مثلث رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران جمهوری اسلامی 

  

رئیس ستاد انتخابات استان تهران بر لزوم تعطیلی کامل ستادهای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات مجلس در روزهای پنجشنبه و جمعه تاکید کرد.
نامه نیوز آموزش انتخابات مجلس تهران 

  

مشارکت در انتخابات حدود 40 درصد خواهد بود/ با وجود مشارکت اندک هم اصولگرایان پیروز انتخابات تهران نمی‌شوندیک فعال سیاسی اصلاح‌طلب عنوان کرد: اگر امروز قبل از اتفاقات آبان ماه بودیم، می‌گفتم سبد رأی اصلاح‌طلبان به شدت کاهش پیدا خواهد کرد زیرا بیشتر طبقه متوسط و قشر خاکستری هستند که انقلت‌هایی را نسبت به اصل شرکت در انتخابات خواهند آورد اما در این انتخابات اقشار آسیب‌پذیر به نوعی با حضور در انتخابات قهر کردند.
ایلنا انتخابات مجلس شورای نگهبان اصلاح طلبان 

  

اولین ویدئو از خودرو رانا برقی ایران خودرورانا برقی به عنوان اولین خودرو کاملا برقی ایرانی با قابلیت کاربردی روزمره رونمایی شد.
خودروتک ایران خودرو خودرو ایران 

  

حداد و قالیباف عقب نشستند،آقاتهرانی سهم گرفت/ لیست وحدت درآمد«لیست وحدت» شورای ائتلاف درحالی منتشر شد که در آن بیشترین سهم به فرزندان معنوی و سیاسی آیت الله مصباح اختصاص یافته است.
۵۵ آنلاین اصولگرایان سید رضا تقوی عبدالحسین روح الامینی 

  

نشانه‌ ها از کنترل ویروس کرونا/به مهار ویروس کرونا امیدوار باشیم؟سازمان بهداشت جهانی در گزارش تازه خود عملکرد چین در مهار ویروس کرونا را موفقیت‌آمیز خواند. هر ساعت به تعداد قربانیان ویروس کرونا افزوده می شود.
مستقل‌آنلاین سازمان بهداشت جهانی ویروس چین 

  

کارهای عجیب و غریبی که به هرچیزی شبیه است جز تبلیغات انتخاباتی!کاندیدا داریم چه کاندیدایی! نامزد تایید صلاحیت شده انتخابات مجلس یازدهم وسط طرفدارانش که برای او شعار میدهند ایستاده و می‌گوید بلندتر شعار بدید!
مستقل‌آنلاین تبلیغات انتخابات مجلس 

  

ماهی قرمز کرونا ویروس دارد؟عضو کمیته کشوری آنفلوآنزا با اشاره به برخی از نگرانی‌ها در رابطه با ورود ماهی‌های قرمز چینی در ایام نوروز و احتمال انتقال بیماری از این طریق، عنوان کرد: تا جایی که می‌دانم واردات کلیه محصولات غذایی و حیوانی از کشور چین ممنوع شده و هیچ منطقی وجود ندارد که در شرایط اپیدمی موجود محصولات غذایی و یا حیوانی از چین وارد شود.
اقتصادنیوز ویروس گربه نوروز 

  

بازگشت عادل فردوسی پور، سورپرایز امشب شبکه سه است؟رضا جاودانی در برنامه «گزارش ورزشی» اعلام کرده بود که سه شنبه شب، مخاطبان را سورپرایز می‌کند.
مملکت‌آنلاین مادرید بازی لیورپول