ماجدی: در انتخاب برادرم برای مربیگری تیم جوانان نقشی نداشتم

همه قراردادها را امضا کردیم و هیچ مربی در تیم ملی بزرگسالان بدون قرارداد نیست.

ماجدی: در انتخاب برادرم برای مربیگری تیم جوانان نقشی نداشتم

سرپرست فدراسیون فوتبال تأکید کرد، در انتخاب برادرش به‌عنوان یکی از مربیان تیم فوتبال جوانان ایران هیچ نقشی نداشته است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال درباره برگزاری کلاس دانش‌افزایی داوران فوتسال اظهار داشت: آقای گالان که به‌عنوان مدرس آمده، از متخصصان است. کلاس خوبی داریم و این کلاس‌ها همیشه در فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی برگزار می‌شود.

کارهای فدراسیون نخوابیده و طبق روال انجام می‌شود وی افزود: علی‌رغم صحبت‌هایی که خارج از فدراسیون انجام می‌شود و اینکه می‌گویند کارها خوابیده است، اما کارها طبق روال عادی انجام می‌شود. هم اعزام تیم‌های ملی را داریم و هم کلاس‌های آموزشی برگزار می‌شود. با آقای گالان هم صحبت می‌کردیم و می‌گفت در جام جهانی فوتسال، تعداد کشورهایی که حداقل دو داور داشته باشند، کم بود که یکی از آنها ایران بود. از دو داور ما در جام جهانی هم یکی بانوی ایرانی بود.

فوتسال ما در جهان شهره آفاق است سرپرست فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: من از آقای گالان خواهش کردم و او هم تصدیق کرد که در فوتسال ما به این عظمت که نه تنها در آسیا، بلکه در جهان شهره آفاق هستیم، دو داور کم است و آقای گالان گفت که کمک می‌کنیم در جام جهانی داوران بیشتری داشته باشیم.

در توان فدراسیون نیست رقمی نجومی به داوران بدهیم ماجدی درباره اینکه دستمزد داوران بسیار پایین است و 120 هزار تومان که 10 درصد هم مالیات از آن کسر می‌شود رقم عجیبی است، گفت: در بحث داوری یکسری حق و حقوق‌ها و رده‌هایی بوده که از قبل وجود داشته است و یک روزه نمی‌توان روند صعودی چشمگیر داشت. ورودی و خروجی باید همخوانی داشته باشد. ما باید ترتیبی اتخاذ کنیم و با هیئت رئیسه هم صحبت کردیم که روند رو به جلویی داشته باشیم. نه به این شکل که رقم نجومی بدهیم و این در توان فدراسیون نیست.

می‌خواهیم پولی پرداخت کنیم که شأن و جایگاه داوران حفظ شود وی در مورد پیشنهاد علی خسروی برای پرداخت دستمزد دو میلیون تومان برای هر بازی، اظهار داشت: فقط پیشنهاد دادن که نیست. من هم می‌توانم بگویم ماهی 100 میلیون تومان بدهیم! پیشنهاد دادن تا پرداخت کردن، فاصله دارد. اگر در باشگاه‌های ما هم این اتفاقات می‌افتد که دائم در پرونده‌های شکایتی هستند، به این دلیل است. من و هیئت رئیسه هم می‌خواهیم پولی پرداخت کنیم که شأن و جایگاه داوران حفظ شود، اما باید در توان‌مان باشد.

با وجود مشکلات فدراسیون فوتبال هیچ برنامه‌ای مغفول نمانده است سرپرست فدراسیون فوتبال در واکنش به اینکه تیم ملی فوتسال هم مسابقات مهمی دارد و بازی‌های آرژانتین و اسپانیا دچار چالش شد، خاطرنشان کرد: ما باید با واقعیت جلو برویم. اینکه می‌گویند فوتسال مغفول شده است، درست نیست و هفته گذشته جلسه‌ای سه ساعته با آقای شمسایی داشتیم که موضوعات بررسی شد و این تیم باید برای مسابقات به کویت اعزام شود. برنامه‌ریزی صورت گرفته است و همانطور که فوتسال را برنامه‌ریزی کردیم، برنامه تیم‌های جوانان و نوجوانان را باید پیش ببریم و تیم زیر 23 سال هم باید به بازی‌های کشورهای اسلامی در قونیه ترکیه اعزام شود. اردوها آغاز خواهد شد و بانوان ما باید به کافا اعزام شوند. هیچ تیمی و برنامه‌ای مغفول نمانده و این علیرغم مشکلات مالی فدراسیون است. تیم ملی فوتسال هم مطمئن باشید با بهترین شرایط اعلام خواهد شد.

در انتخاب برادرم برای مربیگری تیم جوانان نقشی نداشتم ماجدی درباره اینکه آیا حضور فرشاد ماجدی برادرش در تیم جوانان با نظر کادر فنی بوده است، گفت: من نه دخالتی در انتخاب مربیان دارم و نه دخالتی در انتخاب دستیاران‌شان و ما این مسائل را در اختیار کمیته فنی گذاشته‌ایم و همه اعضای کمیته فنی می‌توانند شهادت بدهند. اینها مسائلی است که در فضای مجازی به وجود می‌آید و دلیل آن را نمی‌دانم. هر کسی می‌تواند هر کاری کند، اما آیا برادران مجیدی، برادران بیانی یا فنونی‌زاده نباید باشند؟ چون او برادر من است، حق کار کردن در هیچ کجا را ندارد؟ مگر او در استقلال با مجیدی بود، در نفت مسجدسلیمان با فکری بود یا در صبا با مرفاوی کار می‌کرد، من او را گذاشته بودم؟ هر مربی نظری دارد و با او کار می‌کند و انتخاب و انتصاب‌ها به غیر از رأی کمیته فنی، نبوده است و دخالتی نداشتم.

تا پایان هفته تأمین‌کننده البسه تیم ملی مشخص می‌شود وی در مورد اینکه تیم ملی در جام جهانی با چه لباسی شرکت می‌کند، اظهار داشت: در این خصوص فراخوان دادیم و چند شرکت در آن حضور داشتند. ما باید صرفه، صلاح و داشته‌های اسپانسر را در نظر بگیریم. قبلاً مشکلاتی داشتیم و شاید با برند خوبی قرارداد امضا کردیم، اما اگر البسه را تأمین نکند، قرارداد نبندیم بهتر است. تمام بحث ما در هیئت رئیسه و کادر فنی تیم‌های ملی، این است که بتوانیم در حداقل زمان حداکثر بهره‌برداری را کنیم و البسه در اختیارمان باشد که از آن استفاده کنیم. تا پایان هفته آینده سعی داریم که البسه خوب داخلی یا خارجی را انتخاب کنیم.

شایعه درگیری من و اسکوچیچ را مطرح می‌کنند تا فدراسیون را دچار حاشیه کنند سرپرست فدراسیون فوتبال درباره حاشیه دیدارش با دراگان اسکوچیچ، یادآور شد: هیچ مسئله حاشیه‌ای وجود ندارد و اگر یک رئیس فدراسیون نتواند با سرمربی تیم ملی‌اش صحبت کند، بهتر است هیچ صحبتی نکنیم. این مسائل را مطرح می‌کنند که فدراسیون را دچار حاشیه کنند. اگر فیلمی دارند آن را منتشر کنند که از آن استفاده کنیم. الان آقای خسروی هم با هیجان صحبت می‌کرد و اگر درها بسته باشد و از پشت در گوش بدهید، تصور می‌کنید که آقای خسروی دعوا می‌کرده است. من هم برای اینکه از حق تیم ملی دفاع کنم، باید با سرمربی صحبت کنم، گلایه‌ها، انتقادها و پیشنهادها را بگویم و این خیلی واضح است.

ماجدی درباره بازی‌های دوستانه تیم ملی و اینکه مسئولانی در وزارت ورزش درخواست کرده‌اند زودتر این اتفاق رخ بدهد، گفت: یعنی مسئولان گفته‌اند ما سریع‌تر این کار را انجام بدهیم؟ اگر دستوری داده‌اند که چشم ما زودتر انجام می‌دهیم!

برگزاری بازی دوستانه یک مسئله دوطرفه است و باید به توافق و نتیجه واحد برسیم وی ادامه داد: برای همیشه باید این پرونده را ببندیم که ما نمی‌توانیم با تیم‌های اروپایی و تیم‌های خوب آفریقایی در فیفادی بازی کنیم، چون آنها درگیر بازی‌های رسمی هستند. این را گفتم که فردا نگویند چرا مثلاً با آلمان بازی نکردند. برای بازی با دو تیم خوب، باید منتظر پیشنهاد آنها هم باشیم و آنها هم باید قبول کنند که در چه زمین و چه کشوری بازی کنند. این یک مسئله دوطرفه است و باید به توافق و نتیجه واحد برسیم.

در حال تدارک یک اردو و برگزاری 2 بازی بسیار خوب هستیم ماجدی درباره اینکه آیا تیم ملی پیشنهادی برای بازی دوستانه داشته است، گفت: ما اکنون پیشنهادی نداریم، اما در حال تدارک یک اردوی بسیار خوب هستیم و امیدوارم دو تیم خوب دنیا که در حال مذاکره با آنها هستیم و نمی‌توانم اسمی از آنها ببرم، قبول کنند در محلی که ما می‌خواهیم با تیم ملی بازی کنند.

برای بسیاری از کارهای اولیه فدراسیون منابع نداریم وی در واکنش به اینکه آیا واقعیت دارد که فدراسیون 500 هزار دلار بابت بازی دوستانه به الجزایر پرداخت کرده است، تصریح کرد: این مسائل را از کجا می‌آورند؟ آیا باید پاسخ هر مسئله‌ای را که در فضای مجازی مطرح می‌شود، بدهم؟ من می‌گویم برای بسیاری از کارهای اولیه فدراسیون فوتبال منابع نداریم، بعد 500 هزار دلار از کجا به الجزایر بدهیم؟ کسانی که این حرف‌ها را می‌زنند، خودشان باید ذهن‌شان را قلقلک بدهند ببینند آیا انجام شدنی است یا نه.

هر موقع خزانه فدراسیون پر شد، اعلام می‌کنم! سرپرست فدراسیون فوتبال در واکنش به این سؤال که خزانه فدراسیون فوتبال چه زمانی پر خواهد شد، اظهار داشت: هر موقع پر شد، خودم اعلام خواهم کرد.

ماجدی درباره بحث اسپانسر و اینکه فدراسیون در آستانه جام جهانی اسپانسر ندارد، گفت: ما در تلاش هستیم و با حمایت وزارت ورزش و جوانان و پشتیبانی آنها، دنبال انجام کارهای اسپانسر هستیم.

هیچ مربی در تیم ملی بزرگسالان بدون قرارداد نیست وی در مورد اینکه آیا مربیان داخلی و خارجی تیم ملی قراردادشان را امضا کردند یا نه، گفت: همه قراردادها را امضا کردیم و هیچ مربی در تیم ملی بزرگسالان بدون قرارداد نیست.

 

 

میرشاد ماجدی فدراسیون فوتبال دراگان اسکوچیچ   اخبار برگزیده
  

پیام مقامات ارشد امارات به رئیسیمقامات ارشد امارات در پیام‌هایی جداگانه حادثه زلزله هرمزگان را به رئیس‌جمهور کشورمان تسلیت گفتند.
مثلث زلزله ایران رایگان 

  

آیا کرونا از آزمایشگاهی در آمریکا آمده؟دانشمند آمریکایی: ویروس کرونا از آزمایشگاهی در آمریکا نشأت گرفته است جفری ساکس، استاد مشهور دانشگاه کلمبیا: من به مدت 2 سال ریاست کمیسیون کرونا مجله Lancet[مشهورترین مجله پزشکی دنیا] را بر عهده داشتم. متقاعد شدم این ویروس از یک بیوتکنولوژی آزمایشگاه آمریکا نشأت گرفته و منشأ طبیعی نداشته است. از نظر من این یک اشتباه بزرگ بیوتکنولوژی و نه یک حادثه سرریز طبیعی است...
مستقل‌آنلاین ویروس دانشگاه کلمبیا بیوتکنولوژی 

  

افزایش تعامل سازمان تعزیرات و دیوان عالی کشوردر نشست رئیس سازمان تعزیرات حکومتی و رئیس دیوان عالی کشور بر افزایش تعامل و ارتباط سازنده تأکید شد.
ایلنا تعزیرات قانون روابط عمومی 

  

جاماندگان سهام عدالت بخوانند/ زمان ثبت نام مشمولان اعلام شدرییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: پیش بینی می کنیم 4 میلیون نفر جاماندگان افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد باشند و گروه های بعدی اولویت دار نیز کارگران، کارمندان و ... هستند و احتمالا تا اواسط تابستان آیین نامه فراخوان ثبت نام سهام عدالت در کشور اعلام بشود.
فردا سهام عدالت سهام کمیسیون اقتصادی مجلس 

  

آیین‌نامه اجرایی قانون نظام رتبه‌بندی معلمان ابلاغ شدسخنگوی وزارت آموزش و پرورش از ابلاغ آیین‌نامه اجرایی قانون نظام رتبه‌بندی معلمان خبر داد.
ایلنا قانون وزارت آموزش و پرورش آموزش 

  

خواسته‌های حداکثری و غیرواقعی ایران خارج از برجام است«ایران نه‌تن‌ها پیشنهاد روی میز را قبول نکرده است، بلکه موضوعات بیشتری را نیز اضافه کرده است که خارج از برجام با خواسته‌های حداکثری و غیرواقعی است.»
مستقل‌آنلاین روزنامه ایران سازمان ملل 

  

اکثریت مردم خواهان رسیدن به توافق و احیاء برجام هستنداکثریت مردم طرفدار رسیدن به توافق و احیاء برجام هستند. مسئولان باید به نظر اکثریت مردم احترام بگذارند و برای به نتیجه رساندن مذاکرات تلاش جدی کنند.
مستقل‌آنلاین روزنامه دموکرات جمهوری اسلامی 

  

درخواست رئیسی جهت ارائه لایحه تفکیک وزارت صمترئیس مجلس شورای اسلامی از درخواست رئیس جمهور جهت ارائه لایحه تفکیک وزارت صمت خبر داد و گفت: با توجه به اینکه طرح استیضاح در راستای اصلاح امور و پیشرفت کار است، بهتر است این فرصت را برای اصلاح اصولی ساختار به دولت بدهیم.
مثلث وزارت نیرو رئیس جمهور مجلس شورای اسلامی 

  

طرح اصلاح قانون کاهش مجازات حبس تعزیری با فوریت بررسی می‌شودنمایندگان مجلس با بررسی یک فوریتی طرح الحاق یک ماده به قانون کاهش مجازات حبس تعزیری موافقت کردند.
ایلنا قانون بازداشت مجلس شورای اسلامی 

  

مربی پرسپولیسی دستیار مطهری در نساجی شدیک پرسپولیسی دستیار مطهری در نساجی شد
خانه فوتبال خودرو نساجی فوتبال 

  

تاوان تحریم‌ها را فقط مردم پس دادندتاوان تحریم‌ها را فقط مردم پس دادند. صحبت‌های انتقادی کارگردان «برادران لیلا» درباره تحریم‌ها در جشنواره مونیخ: یک فاجعه رخ داده و همچنان هم ادامه دارد.
مستقل‌آنلاین خودکشی معتاد مسکن 

  

واریز یارانه نقدی جدید در دولت رئیسی/ کالابرگ چه زمانی توزیع می‌شود؟جانشین معاون رفاه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: قرار است یارانه نقدی در قالب یک پلتفرم و بستر، به کالابرگ تبدیل شود و مردم با مراجعه به فروشگاه‌ها بتوانند کالاها را خریداری کنند که خوشبختانه کارهای آن تا حد خوبی پیش رفته است.
فردا یارانه نقدینگی دولت 

  

لزوم ارائه گزارش سفرهای خارجی شهرداری به شورارئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورا طی تذکری خواهان ارائه گزارش سفرهای خارجی شهرداری به این کمیسیون شد.
ایلنا شهرداری تهران جوانان مرگ 

  

چرا باید با غرب خبیث مذاکره کنیم وقتی از تحریم و مشکلات اقتصادی عبور کردیم؟بر چالش تحریم غلبه کرده و در حال خروج تدریجی از رکود اقتصادی هستیم. سؤال اساسی که مطرح می‌شود این است که با این ‌حال چه نیازی به مذاکره با غرب خبیث و جنایتکار است؟
مستقل‌آنلاین بانک جمهوری اسلامی ایران روزنامه 

  

نامهٔ جبههٔ اصلاحات ایران به ابراهیم رئیسیاکنون به‌هر تقدیر این وظیفه و انتظار متوجه دولت جنابعالی است تا با کسب اختیارات لازم، هر چه سریع‌تر موضوع مذاکرات هسته‌ای کشور را با شجاعت و بر اساس تامین منافع ملی کشور به نتیجه برسانید.
مستقل‌آنلاین ایران جمهوری اسلامی ایران اقتصاد ایران 

  اخبار داغ
  

تهران فردا تعطیل است؛ بانک و بورس باز هستندتهران- معاون استاندار تهران از تعطیلی ادارات مهدکودک ها و همه مقاطع تحصیلی استان تهران به جز دماوند و فیروزکوه برای فردا دوشنبه 13 تیرماه خبر داد. به گزارش خبرنگار مهر، عابد ملکی عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران از تعطیلی ادارات مهدکودک‌ها و همه مقاطع تحصیلی برای فردا دوشنبه 13 تیرماه خبر داد...
انصاف‌نیوز تهران استانداری تهران بانک 

  

فردا تهران تعطیل شد/بانک‌ها و بورس فردا تعطیل شدند؟عابد ملکی، معاون استانداری تهران: بانک ها و بورس در تهران فردا (دوشنبه 13 تیر) تعطیل نیستند.
فردا تهران استانداری تهران بانک 

  

بانک‌ها و بازار بورس تهران فردا دوشنبه 13 تیر تعطیل نیستنداستانداری تهران اعلام کرد بورس و بانک‌ها در تهران فردا تعطیل نیستند.
برنا بانک بورس تهران تهران 

  

آخرین قیمت خودرو در بازار امروزحال حاضر مشاهدات بازار خرید و فروش خودرو نشان می‌دهد قیمت اکثر خودروهای داخلی نسبت به روز گذشته ثابت است و فقط برخی با اعلام قیمت‌های کاذب سعی در ایجاد نوسان در بازار را دارند.
۵۵ آنلاین قیمت واردات خودرو خودرو 

  

استان تهران تعطیل شد/ بانک ها و بورس هم تعطیل شد؟اقتصادنیوز: ادارات مهدکودک ها و همه مقاطع تحصیلی استان تهران به جز دماوند و فیروزکوه برای فردا دوشنبه 13 تیرماه تعطیل اعلام شد.
اقتصادنیوز تهران بانک دماوند 

  

بازگشت کرونا به دوران اوجبنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 717 بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد.
مستقل‌آنلاین وزارت بهداشت اصفهان 

  

آخرین تحولات بازار خرید و فروش خودرو/ قیمت خودرو ارزان می‌شود؟کاهش عرضه خودرو به همراه عدم تعیین تکلیف آیین‌نامه واردات خودرو، عاملی شده است تا بازار همچنان شاهد کاهش قیمت‌ها نباشد.
فردا واردات خودرو خودرو واردات 

  

آیا کرونا از آزمایشگاهی در آمریکا آمده؟دانشمند آمریکایی: ویروس کرونا از آزمایشگاهی در آمریکا نشأت گرفته است جفری ساکس، استاد مشهور دانشگاه کلمبیا: من به مدت 2 سال ریاست کمیسیون کرونا مجله Lancet[مشهورترین مجله پزشکی دنیا] را بر عهده داشتم. متقاعد شدم این ویروس از یک بیوتکنولوژی آزمایشگاه آمریکا نشأت گرفته و منشأ طبیعی نداشته است. از نظر من این یک اشتباه بزرگ بیوتکنولوژی و نه یک حادثه سرریز طبیعی است...
مستقل‌آنلاین ویروس دانشگاه کلمبیا بیوتکنولوژی 

  

کرونا دوباره جان گرفت/ آمار فوتی های کرونا امروز 12 تیربنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 717 بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد.
اقتصادنیوز وزارت بهداشت 

  

آمار کرونا امروز 12 تیر در ایران | کرونا خیز دوباره گرفتمتاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 6 بیمار مبتلا به کووید19 در کشور جان خود را از دست دادند.
نامه نیوز ایران وزارت بهداشت یارانه 

  

افت 300 هزار تومانی قیمت سکهقیمت سکه طرح جدید امروز (یکشنبه، 12 تیرماه) با 300 هزار تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته به 15 میلیون و 330 هزار تومان رسید.
فردا قیمت افزایش قیمت بهار 

  

کرونا دوباره اوج گرفت/ شناسایی 717 بیمار و 6 فوتی به گزارش خبرنگار مهر، از دیروز تا امروز 12 تیرماه 1401 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 717 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در کشور شناسایی و 104 نفر از آنها بستری شدند. مجموع بیماران کووید 19 در کشور به 7 میلیون و 239 هزار و 557 نفر رسید. متأسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 6 بیمار مبتلا به کووید 19 در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به 141 هزار و 396 نفر…
مهر خبرنگار