ایلنا   |  ورزشی  |  

خلیلی: طبیعی است پرسپولیس در هر گروهی باشد، حریفان ضعیف جلوه کنند

محسن خلیلی گفت: فکر می‌کنم می‌توانیم یک خط حمله آتشین را از پرسپولیس شاهد باشیم.

خلیلی: طبیعی است پرسپولیس در هر گروهی باشد، حریفان ضعیف جلوه کنند

محسن خلیلی گفت: فکر می‌کنم می‌توانیم یک خط حمله آتشین را از پرسپولیس شاهد باشیم.

​محسن خلیلی در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: پرسپولیس در آسیا یک نمایش مقتدرانه داشت و نشان داد چه تجربه و انگیزه بالایی برای مواجهه با شرایط سخت دارد. من باید به سهم خودم به عوامل تیم، بازیکنان، کادرفنی، کادر مدیریتی از جمله آقایان جعفر سمیعی، صدری و دکتر شکوری که خودش فوتبالی و از این تیم بوده، تشکر کنم. به همه آنها خسته نباشید می‌گویم و خوشحالم مورد حمایت و اعتماد طرفداران تیم هستند. همچنین به هواداران تبریک می‌گویم و تاکید می‌کنم یادشان باشد که حمایت‌شان از تیم چه‌قدر با ارزش و مهم است.

وی ادامه داد: در این دوره از مسابقات، پختگی ناشی از تجربه بالا و انگیزه جزو مواردی بود که در بازی و رفتار پرسپولیس، نظرها را جلب کرد. پرسپولیس چه در زمین مسابقه و چه روی نیمکت، بازیکنان خوب و تاثیرگذاری داشت و دست یحیی گل‌محمدی برای اجرای برنامه‌های تاکتیکی باز بود. تقسیم انرژی به خوبی انجام شد و این عاملی بود که هم کارایی نفرات حفظ شود و تیم افت نکند و هم مصدوم ندهیم. سرعت بالای انتقال بازی از دفاع به حمله هم در عملکرد تیم، بارز بود. پرسپولیس در فصل‌های گذشته شاید گاهی به بازی مستقیم رو می‌آورد ولی الان توپ بلند در کار نیست. توپ از دفاع به خط میانی و از آن جا به خط حمله می‎رود. موقعیت سازی‌های زیاد و خوبی انجام می‌شود و باید از این موقعیت‌ها بهتر و بیشتر استفاده کنیم. هرچند در گلزنی نوید روزهای بهتر را گرفتیم.

آقای گل پیشین فوتبال ایران و پرسپولیس خاطرنشان کرد: آل‌کثیر و مغانلو ترکیب خوبی در خط حمله نشان دادند. بازی‌‎های پشت سر هم به آنها کمک کرد تا به شرایط مسابقه بازگردند و همین شرایط در لیگ می‌تواند به عبدی کمک کند که به این جمع اضافه شود. فکر می‌کنم می‌توانیم یک خط حمله آتشین را از پرسپولیس شاهد باشیم.

محسن خلیلی درباره مسائل مطرح شده پیرامون سطح کیفی متفاوت گروه‌ها، تصریح کرد: گوش‌های ما از این حرف‌ها پر است ولی این مقدار بگویم که برای تورنمنت‌های بین‌المللی چیزی به نام طبقه‌بندی تیم‌ها یا سیدبندی داریم. تیم‌ها بر اساس تلاش و عملکرد خود در طبقه‌های مختلف قرار می‌گیرند. تیم موفق‌تر در طبقه یک است، پس حریفانش از طبقه دو و سه خواهند بود. این تیم مزد تلاش خودش را می‌گیرد. ولی  تیمی که در طبقه دو یا سه باشد باید با تیم‌هایی از طبقات بالاتر بازی کند که می‌تواند برایش سخت‌تر باشد. به طور کلی، درست نیست که قدرت تیم‌ها را تعبیر به ضعیف بودن حریفان‌شان کنیم. پرسپولیس در هر گروهی قرار می‌گرفت این احساس را به وجود می‌آورد که با حریفان ضعیف‌تری بازی می‌کند ولی این یک احساس واقعی نیست.

مهاجم پیشین سرخپوشان درباره بازی پیش‌روی پرسپولیس در لیگ برتر و شرایط خاص قرنطینه، افزود: کرونا باعث شده برخی مسائل به زیان پرسپولیس شود ولی من مطمئن هستم که پرسپولیس، تجربه لازم را برای قرار گرفتن در این شرایط سخت و گذر از آن دارد. شرایط برای یک تقابل در وضعیت برابر مهیا نیست ولی پرسپولیس در چند سال اخیر انواع و اقسام تجربه‌های سخت و پرفشار را پشت سر گذاشته است. کادرفنی و بازیکنان از محرومیت و مصدومیت گرفته تا پنجره بسته و برنامه‌های فشرده را به خود دیده‌اند. به نظرم اعضای تیم از عهده مواجهه با این شرایط هم بر می‌آیند. پرسپولیس برای بسیاری دست نیافتنی است و هواداران هم باید حمایت خودشان را در این وضعیت از مربیان، بازیکنان و مدیریت ادامه و بروز بدهند.

باشگاه پرسپولیس پرسپولیس زمین   اخبار برگزیده
  

ویدئو| مذاکرات غیرمستقیم ایران و آمریکا به کجا رسید؟مذاکرات غیرمستقیم ایران و آمریکا در وین اکنون به کجا رسیده است؟
مثلث ایران ایران و آمریکا وین 

  

کاندیداهایی که برنامه‌های خود را به جبهه اصلاحات ایران ارائه دادند/ جلسه گفت‌و‌گو و ارائه برنامه کاندیداها ادامه داردسخنگوی جبهه اصلاحات ایران گفت: تاکنون آقایان مصطفی تاجزاده، محمود صادقی، مسعود پزشکیان، محمد شریعتمداری، محمد صدر، محسن هاشمی، صادق خرازی، عباس آخوندی و مصطفی کواکبیان و همچنین خانم‌ها شهیندخت مولاوردی و زهرا شجاعی برنامه‌های خود را ارائه و به پرسش‌های اعضای مجمع عمومی پاسخ دادند.
ایلنا ایران صادق خرازی عباس آخوندی 

  

مصوبه جدید شورای نگهبان ، نه شرعی است نه حقوقی و سیاسیعباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشت:متنی که از سوی شورای نگهبان ابلاغ شد، اتفاق نادری در تاریخ 42 سال پس از انقلاب بود. به نظرم خودشان نیز خوب می‌دانند که این متن واجد اعتبار حقوقی نیست و به هیچ‌وجه الزام‌آور برای وزارت کشور و هیچ مرجع دیگری نیست. در نتیجه برای توجیه آن به نکاتی اشاره کردند که چیزی جز ادعای فوق را ثابت نمی‌کند.
۵۵ آنلاین شورای نگهبان انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری 

  

بررسی تاثیر ردصلاحیت‌های گسترده داوطلبان شوراها بر رفتار انتخاباتی شهروندانعضو شورای عالی استان‌ها معتقد است با ردصلاحیت‌های گسترده کاندیداهای شوراها و خالی ماندن برخی صندلی‌ها در برخی از شهرها، متاسفانه بخشی از مردم عملا در انتخابات شرکت نمی‌کنند و انگیزه مشارکت شهروندان به طور حتم کاهش خواهد یافت.
ایلنا شوراهای شهر خبرنگار شورای نگهبان 

  

اصرار خودروسازان به افزایش بیشتر قیمت خودروبا وجود تصویب افزایش 10 درصدی قیمت کارخانه‌ای خودرو، ظاهراً خودروسازان به افزایش 9 درصدی قیمت محصولاتشان رضایت نداده و در حال نامه نگاری و رایزنی برای آزادسازی قیمت خودرو هستند.
خودروتک خودروسازان بهره وری افزایش قیمت 

  

احمدی‌نژاد: مسئولین خودشان واکسن زده‌اند خیالشان راحت استمن احتمال می‌دهم مسئولین کشور خودشان واکسن زده‌اند. خیالشان راحت است. خیلی نگران مردم نیستند. سوز و گدازی نمی‌بینیم. آدم بگوید روزی 450 نفر فوت می‌کنند، خیلی راحت. هیچ تغییری در روش‌ها و منش‌ها داده نمی‌شود. این امر فضای ذهنی و روحی مردم را سخت می‌کند.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد دولت دهم مترو 

  

جزئیات جدید از ترور سردار سلیمانی/ چه کسانی تلفن حاج قاسم را ردیابی کردند؟سه تیم تک‌تیرانداز خود را در فاصله 500 تا 800 متر دورتر از "منطقه ترور" مستقر کرده بودند، که همان جاده ورودی به فرودگاه بود، و به نحوی قرار گرفته بودند تا هدف خود را هنگام خروج از فرودگاه در یک مثلث احاطه کنند.
اقتصادنیوز سردار سلیمانی تلفن جاده 

  

افشاگری سنگین پرسپولیسی ها علیه زردها+جزئیات بیشترتیم سپاهان در سال 1350 با هدایت محمود یاوری در برابر پرسپولیس قدرتمند آن زمان با نتیجه تحقیرآمیز 6 بر صفر شکست خورد.
خانه فوتبال بهاره رهنما فوتبال بازی 

  

توئیت جدید ظریف: بایدن باید تصمیم بگیردوزیر خارجه کشورمان تصریح کرد: رئیس جمهور بایدن باید تصمیم بگیرد که آیا ایالات متحده به بی‌قانونی ادامه خواهد داد و یا به قانون پایبند می‌شود.
فردا رئیس جمهور وین قانون 

  

اعلام پیش فروش سایپا با شاهین و 4 خودرو دیگر + مبالغ پیش پرداختسایپا برنامه پیش فروش خود به مناسبت عید سعید فطر را اعلام کرد. در این پیش فروش خودرو شاهین و 4 محصول دیگر سایپا عرضه شده است.
خودروتک سایپا خودرو خودروسازان 

  

ظریف روی مین رفتبه جهت بررسی دو مشکل عمده انتخابات یعنی رد صلاحیت‌ها و میزان مشارکت گفتگو کردیم با منصور حقیقت پور فعال سیاسی اصولگرا و نماینده مجلس نهم که مشروح آن را می‌خوانیم:
مستقل‌آنلاین دولت سردار سلیمانی رئیس جمهور 

  

تذکر رهبری به معنای نادیده گرفتن ظرفیت ظریف نیست/ پشت پرده افشای فایل صوتی باید مشخص شود/ جریان رقیب بدنبال ناامیدی اصلاح‌طلبان استیک عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: سخنان رهبری درباره برخی از گفته‌های وزیر امورخارجه به معنای این نیست که آقای ظریف مهره سوخته است.
ایلنا محمدجواد ظریف اصلاح طلبان مجلس شورای اسلامی 

  

ظریف شناخته‌شده ترین رقیب جدی جریان اصولگرا است/ اصولگرایان به اجماع نخواهند رسید/ عملکرد شورای نگهبان مشخص می‌کند مشارکت چگونه باشدیک کنشگر سیاسی اصوگرا فضای انتخاباتی جریان‌‌های سیاسی کشور را مورد بررسی قرار داد و میزان مشارکت را وابسته به عملکر شورای نگهبان دانست.
ایلنا اصولگرایان انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری 

  

آغاز فروش اقساطی محصولات MVM با پیش پرداخت 30 درصدطرح جدید فروش اقساطی محصولات ام وی ام شرکت مدیران خودرو ویژه ماه اردیبهشت ماه آغاز شد.
خودروتک خودرو ماه ایران 

  

متن عجیب ارسالی به واتس آپ استقلالی‌ها+جزئیات بیشتر را بخوانیداستقلال نماینده پرقدرت کشورمان با اقتدار صدرنشین گروه خود در آسیا شد اما باز هم کادرفنی این تیم، آبی پوشان را ممنوع المصاحبه کرد!
خانه فوتبال مصاحبه کعبه فرهاد مجیدی 

  اخبار داغ
  

زمان بازگشت بورس به روند اصلی مشخص شدیک کارشناس بازار سرمایه گفت: به نظر می‌رسد با جمع‌بندی همه مسایل موجود مانند ابهام مسایل سیاسی که معاملات بورس را تحت تاثیر خود قرار داده است، روند اصلی بازار در هفته نخست خردادماه مشخص و نیز در کنار آن اثر اجرایی مصوبات سران قوا در بازار منعکس شود.
گسترش سازمان بورس و اوراق بهادار سرمایه انتخابات ریاست جمهوری 

  

پیامدهای احتمالی تصمیمات سران قوا راجع به بورس | دولت در سقف قیمتی، سهام شرکت های پالایشی را فروخت | افزایش غیر منطقی قیمت برخی سهام بورسی تا 10 برابرکرکه آبادی: متاسفانه هر روز مسئولان بورس، تصمیم می گیرند. در ادامه، آن تصمیمات را اجرا می کنند و بعد از یک مدت هم، خودشان می فهمند که آن تصمیمات اشتباه بوده و آنها را لغو می کنند
۵۵ آنلاین بورس تهران دولت خودرو 

  

چگونه در اپیدمی کرونا اسانس و عطر بخریم؟یکی از ویژه ترین امکاناتی که فروشگاه های عطر بزرگ و خاص سراسر ایران از جمله عطر فرید برای ما به وجود آورده اند این است که ما دیگر می­توانیم به ساده ترین شکل ممکن اقدام به سفارش عطر های مختلف مثل خرید عطر بلک افغان ناسوماتو و عطر و ادکلن های دیگر کنیم
فردا درخت داروخانه پوست 

  

کاهش قیمت دلار پشت خطی پس از نطق روحانی/فشار به بازار ارزاقتصاد نیوز: در فضای مجازی تصور می شود وقتی مقام های اجرایی رسمی سخن می گویند قیمت ها رشد می کنند. دیشب حسن روحانی نطق کرد و قیمت دلار در معاملات پشت خط نزولی شد!.
اقتصادنیوز قیمت دلار فضای مجازی 

  

آغاز واردات واکسن کرونا توسط بخش خصوصی تا دو هفته دیگر/ برنامه‌ای برای واردات فایزر نداریم/ هیچ شرکتی ثبت سفارش انجام نداده استرئیس اتحادیه واردکنندگان دارو اظهار داشت: بیش از 4 نوع واکسن در سازمان غذا و دارو ثبت نشده است، اگر شرکتی بخواهد فایزر وارد کند باید آن را ثبت کند که این پروسه به نوبه خود زمان‌بر است. فکر نمی‌کنم که کسی در جهت واردات فایزر تلاشی کرده باشد چراکه ما فکر می‌کردیم واردات آن ممنوع است. اگر کسی بخواهد آن را وارد کند طبق مراحل ابتدا باید آن را ثبت کند.
ایلنا واردات بخش خصوصی اتاق بازرگانی 

  

کرونا در هوا از چه فاصله‌ای پخش می شود؟مقامات بهداشتی مرکز پیشگیری و کنترل بیماری ایالات متحده در دستورالعمل جدید خود اعلام کردند کروناویروس در هوا وجود دارد و می تواند بیش از 6 فوت (1.8 متر) حرکت کند.
اقتصادنیوز دستورالعمل 

  

سرعت سقوط قیمت دلار بالاتر می‌رود؟در فضای مجازی تصور می شود وقتی مقام های اجرایی رسمی سخن می گویند قیمت ها رشد می کنند. دیشب حسن روحانی نطق کرد و قیمت دلار در معاملات پشت خط نزولی شد!.
گسترش قیمت دلار فضای مجازی 

  

درخواست 2 میلیون دُز واکسن کرونا از صلیب‌سرخ برای اتباع افغانستانی/ اعلام کد اختصاصی برای واکسیناسیون تبعه از سوی وزارت کشوررییس جمعیت هلال احمر با بیان اینکه روز گذشته قرار شد وزارت کشور برای واکسیناسیون این اتباع دیگر کشورها از جمله افغانستان کد اختصاصی اعلام کند، گفت: درخواست ما از صلیب سرخ این بود که 2 میلیون دُز واکسن در اختیار ما قرار دهند، تا بتوانیم اتباع افغانستانی را واکسینه کنیم.
ایلنا درمان رادیولوژی وزارت کشور 

  

ژنی خاص که مردان را بیش از زنان مستعد ابتلا به کرونای حاد می‌کندسلامت نیوز:تیمی از محققان آمریکایی در مطالعه جدید خود دریافتند مردان به دلیل دارا بودن نوعی ژن خاص، بیشتر از زنان در معرض ابتلا به بیماری کرونای شدید هستند. به گزارش سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، مدت هاست که مشخص شده است که کووید19 برای مردان کشنده تر از زنان است و تحقیقات جدید خطرِ بیشتر در این باره را به ژنی مرتبط می داند که باعث نوعی ریزش مو در مردان می شود...
سلامت‌نیوز مردان زنان سلامت 

  

قیمت سکه وطلا / فاصله قیمتی بین دو بازار سکه ودلاردر اولین روز هفته، سکه امامی و دلار در دو مسیر متفاوت حرکت کردند. روز شنبه، اسکناس آمریکایی در جهت کاهشی حرکت کرد، حال آنکه سکه امامی راه افزایش را در پیش گرفت.
۵۵ آنلاین قیمت سود دلار 

  

خبر وزیر از نفروختن بلیت سفر به کرونایی‌هاوزیر راه و شهرسازی اعلام کرد که هیچ بیمار کرونایی نمی‌تواند با وسایل حمل‌ونقل عمومی سفر برود چون بلیتی به او فروخته نخواهد شد و بر اساس رصدهای صورت گرفته موبایلی آن‌ها عمدتا سفرهای درون‌شهری داشته‌اند نه برون‌شهری.
فردا شهرسازی سفر وزارت بهداشت