قتل به خاطر شوهر جدید!

مرد شیشه‌ای که شوهر همسر سابقش را کشته بود طاقت ازدواج همسرش را نداشت به همین علت دست به این قتل فجیع زد.

قتل به خاطر شوهر جدید!

به گزارش مملکت‌آنلاین، بهرام 43 ساله، بیش از گذشت هفت ماه است که به اتهام قتل شوهر جدید زن سابقش بازداشت شده و در زندان به‌سر می‌برد.

او آن‌قدر به زن سابقش علاقه داشت که حاضر نبود بعد از جدایی، این زن با فرد دیگری ازدواج کند.

زمانی که فهمید او با فرد دیگری ازدواج کرده، نتوانست بر خشم خود غلبه کند و در اقدامی‌عجیب به مقابل خانه جدید این زن در یکی از محله‌های تهران رفت و او را با ضربه‌های چاقو زخمی ‌کرد و شوهر وی را به قتل رساند. قرار است او به اتهام این جنایت به ‌زودی در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شود.

بهرام بهار امسال وقتی برای دیدن دو فرزندش به مقابل خانه جدید زن سابقش رفت، مردی در خانه را روی او گشود. وقتی فهمید که این مرد شوهر جدید زن سابقش است با چاقویی که همراه داشت مرد جوان را به قتل رساند و با ورود به خانه او، همسر سابقش را هم مجروح کرد و گریخت. متهم بعد از دستگیری در تحقیقات اعتراف کرد که نمی‌توانسته تحمل کند همسر سابقش با فردی دیگر ازدواج کند، به‌خاطر همین مرتکب این جنایت شده است.

اعتیاد این مرد تهرانی را قاتل کرد

عشق و علاقه دو کلمه‌ای است که عامل جنایت بر زبان می‌آورد و می‌گوید به‌خاطر این دو کلمه بود که قاتل شدم. من زن سابقم را دوست داشتم و علاقه و عشقم نسبت به او بعد از جدایی کم نشد. شاید اگر او به من فرصت دوباره می‌داد و ازدواج نمی‌کرد اکنون دستم به خون آلوده نمی‌شد و کنار او و فرزندانم بودم.

از زندگی قبل از زندان بگو.

مغازه لباس‌فروشی داشتم و همراه زن و بچه‌هایم زندگی خوبی داشتم اما همه چیز به خاطر تغییر رفتارم نابود شد.

چرا؟

چون من معتاد شدم. یکی از مغازه‌داران که همسایه‌ام بود مواد مصرف می‌کرد و مرا کم‌کم آلوده به شیشه کرد. کسب‌وکارم را از دست دادم. زندگی‌ام دگرگون شد. زنم از من جدا شد و به عنوان فروشنده در مغازه‌ای مشغول به کار شدم.

ترک کردی؟

چند بار زنم تلاش کرد که من اعتیادم را ترک کنم که نشد. چند بار در کمپ بستری شدم و بعد که بیرون آمدم دوباره اعتیادم

شروع شد.

همسرت را دوست داشتی؟

بله. هنوز هم او را دوست دارم. مقصر این همه بدبختی در زندگی من و خانواده‌ام خودم و اعتیادم بودم. بعد از طلاق همچنان دوستش داشتم و گمان می‌کردم هیچ‌وقت ازدواج نمی‌کند و دوباره زندگی را از سر می‌گیریم که نشد.

بچه‌ها را ملاقات می‌کردی؟

چند ماه اول جدایی‌ام حال و روزم خوب نبود و نشد بچه‌ها را ملاقات کنم اما بعد از آن هرازگاهی او را می‌دیدم.

چرا قاتل شدی؟

مقتول با زن سابقم ازدواج کرده بود. نمی‌توانستم این موضوع را تحمل کنم و آن مرد را کشتم.

از شب جنایت بگو.

چند ماه بود بچه‌ها را ندیده بودم و مادرشان خانه را مدام عوض می‌کرد تا من مزاحم آنها نشوم اما من نمی‌توانستم علاقه‌ام را به او فراموش کنم و دست از بچه‌هایم بکشم. سرانجام رد او را یافتم. چون بچه‌ها را از من دور کرده بود، ناراحت بودم. چاقویی از خانه برداشتم و مقابل خانه جدید آنها رفتم. آن شب وقتی در زدم، مردی در را باز کرد. سراغ زن سابقم و بچه‌ها را گرفتم که گفت شوهر اوست و خواست دیگر مزاحم آنها نشوم. اعصابم به‌هم‌ریخت و با چاقویی که دستم بود او را زخمی ‌کردم که همسر سابقم بیرون آمد و او را هم زخمی‌ کرده و متواری شدم. چند روز فراری بودم و وقتی بازداشت شدم فهمیدم آن مرد فوت شده است.

پشیمانی؟

بله. اعتیادم مرا به اینجا کشاند.

بچه‌هایت در زندان به ملاقاتت آمدند؟

یک‌بار به زندان آمدند و هرازگاهی با آنها تلفنی حرف می‌زنم. دلم برایشان تنگ شده اما دوست ندارم مرا در زندان ببینند و غصه بخورند، دیگر نخواستم به ملاقاتم بیایند.

از شرایط زندان بگو.

زندان است دیگر. برای قصاصی‌ها که هتل نیست. دور از خانه و خانواده‌ای. همه افراد دور و برت مثل خودت زیر حکم هستند. کمتر امید به آزادی دارم. سعی می‌کنم با قرآن خواندن و ورزش روزگارم را در زندان بگذرانم. اعتیادم را ترک کردم. روزهای زندان خیلی سخت است، به‌خصوص برای قصاصی‌های بلاتکلیف در زندان.

فکر می‌کنی بخشیده شوی؟

خانواده مقتول برایم قصاص خواسته‌اند اما هنوز امیدوارم شاید یک روز مرا ببخشند.

چهارشنبه‌های زندان؟

روز خیلی سختی است. روز رفتن پای چوبه‌دار است. نمی‌دانی قصاص می‌شوی یا تو را می‌بخشند. با شنیدن خبر اعدام زندانیان ناراحت می‌شوم و به این فکر می‌کنم که چه زمانی نوبت من می‌شود.

بعد از جدایی مزاحم هم نباشیم

مریم خلیفه / دادیار اجرای احکام دادسرای جنایی تهران

در این پرونده شاهد هستیم مردی بعد از جدایی از همسرش او را زخمی‌ کرده و شوهر جدید وی را به قتل رسانده است. متهم معتاد به شیشه بوده که همین باعث شده بعد از سال‌ها زندگی مشترک و با داشتن دو فرزند جدا شود. این در حالی است که متهم حتی بعد از جدایی، همسرش را دوست داشت و نمی‌توانست به این باور برسد که او دیگر نسبت به وی حقی ندارد و برعکس وی نیز حقی نسبت به او ندارد. متهم نسبت به زن سابقش احساس تملک داشت و نمی‌توانست تحمل کند که او دوباره ازدواج کند که سر همین موضوع باعث قتل شوهر جدید او شد. شاید اگر عامل جنایت اعتیادش را ترک می‌کرد و سعی در بهتر شدن زندگی‌اش داشت طلاق نمی‌گرفت و اکنون به‌عنوان قاتل بازداشت نمی‌شد. از نظر قانونی متهم در برابر مجازات قصاص قرار دارد مگر آن‌که اولیای‌دم او را ببخشند. خانواده‌ها برای حل مشکلات خانوادگی بیشتر باید بکوشند و روحیه گذشت نسبت به هم داشته باشند. اگر زوجین با هم سازگار نبوده و قصد جدایی دارند، باید بدانند بعد از طلاق مالک یکدیگر نبوده و حقی نسبت به هم ندارند، چون هرکدام سمت زندگی جدید خودشان می‌روند. باید به هم احترام بگذارند و دیگر در زندگی شخصی یکدیگر دخالت نکنند و از بروز مشکلات برای هم خودداری کنند تا شاهد چنین حوادث تلخی در خانواده‌ها نباشیم.

قتل بهار جنایت   اخبار برگزیده
  

رایزنی وزاری خارجه ایران و آذربایجان مسائل دوجانبه و شرایط پسا جنگ قره‌باغ محوروزیران امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان بصورت ویدئو کنفرانس آخرین تحولات روابط دو جانبه و شرایط پسا جنگ در منطقه را بررسی کردند.
ایلنا ایران جمهوری اسلامی ایران جمهوری اسلامی 

  

گزارش قالیباف از راهکارهای چهارگانه نجات اقتصادی + فیلمقالیباف از اقدامات مجلس در خصوص راهکارهای چهارگانۀ اقتصادی گزارشی ارائه کرد.
گسترش رهبر انقلاب کسری بودجه بودجه 

  

درخواست بی‌شرمانه آل سعود از آژانس بین المللی انرژی اتمیایسنا/ عربستان سعودی از آژانس بین المللی انرژی اتمی درخواست کرد که بازرسی های خود برای کشف ''فعالیت‌های غیرصلح آمیز هسته‌ای'' ایران را افزایش دهد.
مثلث دبی آژانس بین المللی انرژی اتمی انرژی 

  

گفت‌وگوی سخنگوی وزارت خارجه با حامد کرزایسخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با «حامد کرزای»، رئیس جمهور سابق افغانستان دیدار و رایزنی کرد .
ایلنا سخنگوی وزارت امور خارجه وزارت خارجه کرزای 

  

سخنگوی وزارت خارجه کشورمان، سند راهبردی بین ایران و افغانستان را یکی از اسناد خیلی مهم در روابط دو کشور عنوان و تاکید کرد: گفت‌وگوها میان تهران و کابل درباره سند راهبردی در ابعاد مختلف پیشرفت‌های زیادی داشته است.
نامه نیوز وزارت خارجه واشنگتن جمهوری اسلامی ایران 

  

«طرح شفافیت آرا» در کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس به تصویب رسیدطرح شفافیت آرای نمایندگان در کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس بررسی و تصویب و گزارش آن برای رسیدگی به صحن علنی پارلمان ارسال شده تا در دستورکار پارلمان قرار گیرد.
۵۵ آنلاین رایانه 

  

پایانِ سبز هفته پرنوسان بورسشاخص کل بورس در روز چهارشنبه 10 هزار واحد رشد کرد تا هفته پرنوسان را صعودی به پایان ببرد.
اقتصادنیوز بورس تهران شاخص ایران خودرو 

  

این افراد وام یک میلیونی و بسته معیشتی 100 تومانی دریافت می کنندحامد شمس رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی درباره جزئیات مشمولان بسته معیشتی 100 هزار تومانی و وام یک میلیون تومانی، اظهار کرد: مشمولان بسته معیشتی دولت که شغل و درآمد ثابت ندارند مشمول این طرح هستند.
مستقل‌آنلاین وام بودجه دولت 

  

خبر خوب معاون وزیر بهداشت برای بیماران کرونایی + جزئیاتقاسم جان‌بابایی صبح امروز در بازدید از بیمارستان بهشتی کاشان از بستری بیماران به صورت خانوادگی در این بیمارستان ابراز تاسف کرد و اظهار داشت:
مستقل‌آنلاین بیمارستان کاشان وام 

  

امروز مرز مقاومت قیمت پراید سرانجام شکستقیمت پراید پس نزدیک به دو ماه و نیم بار دیگر به زیر 100 میلیون تومان بازگشت.
خودروتک قیمت ماه خودرو 

  

خدا را شکر عادل رفت!«خدا را شکر عادل رفت و فوتبال ایران عمق پیدا کرد. خدا را شکر دیگر کسی به کسی بدوبیراه نمی‌گوید. خدا را شکر همه دارند حرمت هم را نگه می‌دارند!»
مملکت‌آنلاین ایران شکر روزنامه 

  

ریزش عجیب و غریب قیمت خودرو / روند کاهشی ادامه داردروند کاهش قیمت خودرو در چند هفته اخیر به گونه ای شده است که اکنون می توان با قاطعیت گفت در یک موج ریزش قیمت خودرو قرار گرفته ایم. موج ریزشی که به نظر می رسد فعلا قصد فروکش کردن ندارد.
خودروتک خودرو بازار خودرو تولید 

  

برخی آمریکایی‌ها نگران احتمال کمک سیاسی پوتین به ترامپ جهت بقا در قدرت هستند. به هر حال نباید فراموش کرد که هنگام ایجاد یک بحران داخلی، این مقامات خارجی هستند که نقش تعیین‌کننده پیدا می‌کنند.
نامه نیوز دموکرات فضای مجازی ولادیمیر پوتین 

  

اتخاذ رویکرد درست آمریکا در قبال برجام برای بهبود شرایط پرتنش فعلیوزیر امور خارجه فرانسه اتخاذ رویکرد درست از سوی آمریکا در قبال برجام را در بهبود شرایط پرتنش فعلی مناسب دانست.
ایلنا فرانسه 

  

آخرین وضعیت تولید واکسن کرونا در کشور/ بررسی طرح مشترک بسیج و وزارت بهداشت در خصوص مهار کووید 19 در کمیسیون بهداشتسخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: آخرین وضعیت تولید واکسن کرونا در کشور در این کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت .
ایلنا تولید درمان کمیسیون بهداشت و درمان مجلس 

  اخبار داغ
  

معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: واکسن ایرانی کرونا تا 2 هفته آینده وارد فاز انسانی می‌شود.
نامه نیوز الناز شاکردوست دورهمی جدول 

  

تفاوت علائم گوارشی کرونا با مسمومیت چیست؟در تحقیق اخیر در حدود یک‌چهارم از بیماران علائم گوارشی بیماری کووید 19 مانند اسهال و سایر علائم گوارشی را بروز دادند، این علائم در موارد خفیف کووید 19 دیده می‌شد.
برنا مسمومیت 

  

کارشناسان انجمن طبی آمریکا عوارض جانبی واکسن‌های آمریکاییModerna و Pfizerرا برشمردند.
صراط دارو 

  

تاثیر مریم گلی در بهبود کرونا/عدم تایید آثار درمانی رمدسیویر به گزارش خبرنگار مهر، مهم‌ترین اخبار منتشرشده در حوزه بهداشت، درمان و تغذیه در سطح جهان به شرح زیر بوده اند: داروی «رمدسیویر» برای درمان کووید 19 مناسب نیست طبق اعلام سازمان بهداشت جهانی، داروی ضدویروسی رمدسیور نباید برای درمان بیماران کووید 19 استفاده شود. تأثیر ترکیبات موجود در پوست انار در پیشگیری از کووید 19 محققان دانشگاه گیاهان دارویی صربستان دریافتند فیتوشیمیایی های…
مهر درمان سازمان بهداشت جهانی خبرنگار 

  

روش آسان جلوگیری از کرونای شدیددانشمندان به تازگی اعلام کردند می توان با یک اقدام ساده مانع از ابتلا به کرونای شدید شد.
اقتصادنیوز اقتصاد ویروس ماسک 

  

چرا بیماران کرونایی مبتلا به دیابت و یا بیماری قلبی دچار مرگ و میر بیشتری می‌شوند؟محققان آکادمی علوم پزشکی نظامی چین نقش کلسترول در عفونت کروناویروس را بررسی کرده و می‌گویند وجود کلس
خبرفوری دیابت کلسترول ویروس 

  

بعد از مدت‌ها انتظار سهامداران حقیقی (خُرد) برای تشکیل مجمعی به منظور احقاق حقشان، دیروز شاهد چراغ سبز مجلسی‌ها بودند.
صراط خبرنگار اتاق بازرگانی سرمایه 

  

قیمت دلار در بازار امروز (6 آذر)دلار در آخرین روز هفته طبق انتظار عمل کرد و با تداوم ارزانی آن، قیمت این ارز در بازار به 24700 تومان رسید. در صرافی ملی نیز قیمت دلار امروز به 24750 تومان رسید. نرخ خرید آن نیز در صرافی ملی به 23550 تومان کاهش یافته است.
گسترش قیمت دلار ارز 

  

لطفی:جاه طلبی بوشهری هامرا جذب کرد/ کرونا لژیونر شدنم را خراب کردمجتبی لطفی مدافع فصل گذشته سایپا به درخواست کمالوند به شاهین بوشهر پیوست تا فوتبالش را در فصل فوتبالی پیش روی در بوشهر ادامه دهد.
ایلنا ایران قرارداد سایپا