ایلنا   |  اقتصادی  |  

منطقه 22 بهشت سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در منطقه 22 در بخش مسکن و املاک از جمله روش های مرسوم هم وطنانمان جهت حفظ ارزش پول، داشتن نوعی دارایی امن به حساب می‌آید.

منطقه 22 بهشت سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در منطقه 22 در بخش مسکن و املاک از جمله روش های مرسوم هم وطنانمان جهت حفظ ارزش پول، داشتن نوعی دارایی امن به حساب می‌آید.

سرمایه گذاری در منطقه 22 در بخش مسکن و املاک از جمله روش های مرسوم هم وطنانمان جهت حفظ ارزش پول، داشتن نوعی دارایی امن به حساب می آید.

منطقه 22 تهران در سال های اخیر به دلیل احداث و بهره برداری از پروژه های مسکونی، تفریحی، تجاری و اداری به قطب گردشگری و سرمایه گذاری کشور تبدیل شده است.

از طرف دیگر جذب گردشگر و سرمایه گذار از مناطق و شهرهای مختلف کشور موجب جذابیت بیشتر این منطقه نسبت به مناطق دیگر جهت سرمایه گذاری و خرید املاک و در راستای آن نقدشوندگی بالای این املاک گردیده است.

مزیت بزرگ سرمایه گذاری در منطقه 22 وجود موارد مختلف برای سرمایه های کوچک، متوسط و بزرگ می باشد.

منطقه 22 در غربی ترین پهنه کلان شهر تهران واقع گردیده است. این منطقه از شمال به دامنه های رشته کوه البرز ،از شرق به بلوار دهکده المپیک و رود دره ی زیبای جوانمردان، از جنوب به اتوبان تهران –کرج و از غرب تا اراضی وردآورد گسترده شده است. این منطقه از نظر موقعیت جغرافیایی با داشتن بیشترین سرانه فضای سبز شهری شامل پارک بزرگ چیتگر، دریاچه ی شهدای خلیج فارس و پارک بزرگ لتمان کن همچنین با توجه به ورودی هوای تهران از استان البرز و کوه های منتهی به جاده چالوس، دالان هوای تهران می باشد. تازه تاسیس بودن منطقه، سرمایه گذاری های نوین بخشهای دولتی و خصوصی در این منطقه، این منطقه را بسیار جذاب و سودآور نموده است. از اینرو ما نیز در کنار شما برای یک سرمایه گذاری مطلوب داشته هایمان را گردآورده ایم و شما را به این بهشت سرمایه گذاری دعوت می نمائیم.امیدوارییم مشاوری امین برای شما باشیم. (املاک چیتگر)

در ادامه با دو بافت ویلایی و مجتمع مسکونی منطقه 22 بیشتر آشنا می شویم.

شهرک گلستان (شهرک راه آهن)

مهندسی سازترین و استانداردترین تقسیم بندی شهری در کم تراکم ترین بافت شهری

شهرک گلستان (شهرک راه آهن) واقع در منطقه 22 تهران درضلع شرقی دریاچه چیتگر واقع شده است. این شهرک به عنوان مرکزیت منطقه 22 تهران شناخته می شود.

شهرک گلستان با دارا بودن خیابان های عریض، تنها منطقه ای است که تعریف کوچه در آن معنی نداشته و فرعی ترین خیابان آن عرضی معادل 12 متر را داراست. نوع خیابان بندی، فضای سبزشهری، جدول بندی، تفکیک بافت و … این منطقه را جزو معدود مناطق زیبای تهران از لحاظ ظاهری قرار داده است.

قطعات زمین یکسان 200، 300 و 500 مترمربعی با بهرهای یکسان از 8 تا 12٫5 متر نمای زیبا و اصولی شهرسازی را برای زندگی در استاندارهای بالا ایجاد نموده است. شهرداری منطقه 22 به لحاظ شهرسازی مناسب در آن توانسته گواهینامه استاندارد را دریافت کند.

شهرداری تهران در این منطقه (همچنین شهرک الهیه غرب) با حفط اصول زیست محیطی و ارتفاعی، ساختمانها را به صورت ویلایی و 3 طبقه اجازه احداث داده است، که این مهم باعث زیبایی بصری و بالا بردن سطح استاندارد زندگی را ایجاد نموده است.

زمین ها در این محل کاملا تفکیک شده اند، به طوری که زمین های 500 متری در کوچه های یاس و بنفشه، زمین های 300 متری در کوچه های سروستان و قائم و همچنین زمین های 200 متری در بافت هوانیروز و زیبادشت واقع شده اند.

شهرک گلستان (راه آهن سابق) از شمال به بزرگراه شهید خرازی (همت)، از جنوب بزرگراه شهید حکیم، و از غرب به انتهای بزرگراه آزادگان (آزادراه تهران-شمال) محدود می شود که دسترسی تکرار نشدنی برای این بافت ایجاد کرده است.

متراژ اکثر واحد های مسکونی در این محل از حدود 70 الی 300 متر مربع، از نوساز الی 30 سال ساخت می باشند. لازم به ذکر متراژ واحد های با سن کمتر از 18 سال ساخت اکثرا بالای 110 متر مربع می باشند.

آب و هوا شهرک گلستان

قرار گرفتن این منطقه در غربی ترین نقطه شهر تهران به عنوان دالان هوای ورودی تهران و همچنین همسایگی با رشته کوه البرز و جوار آن بوستان های لتمان و آبشار و مجموعه دریاچه و پارک چیتگر در غرب و بوستان جوانمردان در شرق، همگی باعث شده که این شهرک و همچنین منطقه 22 جزو پاک ترین مناط تهران باشند.

تراکم جمعیتی و ترافیک شهرک گلستان

شهرک گلستان دارای بافت ویلایی می باشد به طوری که تمام ساختمان های آن شخصی و حداکثر در سه طبقه ساخته شده اند، و دارای تراکم جمعیتی پایین تری نسبت به الباقی نقاط تهران می باشد.

با این حال با افزایش ساخت و ساز ها در اطراف این شهرک و برج سازی های صورت گرفته در سطح منطقه به تراکم جمعیتی منطقه 22 افزوده شده است.

با وجود خیابان بندی و دسترسی های استانداردی که در این منطقه اجرا شده است، حجم ورودی بازدیدکنندگان از مجموعه های تفریحی، تجاری و اداری سطح منطقه مشکلی برای اهالی این شهرک ایجاد نکرده است.

مراکز تفریحی و گردشگری

از لحاظ تعدد مراکز تفریحی، گردشگری و تجاری شهرک گلستان جزو خاص ترین مناط ایران می باشد. تعدادی از این مراکز به شرح زیر میباشند: بوستان جنگلی چیتگر (بوستان، باشگاه اسب‌سواری، پیست دوچرخه‌سواری)، مجموعه پارک آبی اپارک، مجموعه تفریحی و سیاحتی دریاچه چیتگر (دریاچه شهدای خلیج فارس)، مجموعه ورزشی آزادی، پارک جنگلی خرگوش دره، بوستان جنگلی لتمان کن، آبشار تهران، بوستان جوانمردان، باغ ملی گیاه شناسی ایران، مجتمع تجاری تفریحی بام لند، بازار بزرگ ایران مال و …

شهرک الهیه غرب (وردآورد سابق)

شهرک الهیه غرب مظهر طراحی نوین شهری در بلندای بزرگراه حکیم و همت

شهرک الهیه غرب یا وردآورد (شمالی) در زمینی به مساحت 30 هکتار احداث شده است که در کل به 541 قطعه زمین تقسیم شده است.

بافت این شهرک منطبق بر شهرساری نوین شهری و از کم تراکم ترین بافت های ویلایی شهر تهران می باشد که به صورت مسکونی و یا مسکونی-تجاری ساخته می شود.

از طرح های جدید و جالب این شهرک می توان به حیاط پشت بودن ساختمان ها اشاره داشت، به صورتی که هم در ساختمان های شمالی و هم در ساختمان های جنوبی حیاط پشت ساختمان واقع شده است.

دسترسی های شهرک الهیه غرب

شهرک الهیه غرب از شمال به اتوبان شهید خرازی و از جنوب به اتوبان شهید حکیم (همدانی) محدود می شود که این دو ورودی اصلی این شهرک می باشند.

شهرک الهیه غرب از شرق با شهرک دانشگاه شریف و از غرب با سایت مسکونی مروارید شهر از جنوب با شهرک آتی شهر و از شمال با رشته کوه البرز همسایه می باشد.

زمین های این شهرک به طور کلی از 360 تا 396 متر مربع می باشند با این حال در مواردی متراژهای بزرگتر و بعضا کوچکتر نیز موجود می باشد.

بافت شهرک الهیه غرب منطبق بر شهرسازی نوین و کم تراکم می باشد له طوری که جواز ساخت آن به صورت حداکثر سه طبقه مسکونی می باشد که روی پارکینگ (همکف) قرار میگیرند. دریافت زیرزمین تا سه طبقه روی جواز اختیاری می باشد.

جواز ساخت در این شهرک 60درصد +2 می باشد. همچنین حداقل عرض کوچه های این شهرک 12 متر می باشد.

متراژ آپارتمان ها در این شهرک از 100 متر مربع به بالا و حداکثر 6 سال ساخت می باشد.

معرفی شهرک چیتگر (شهرک امام رضا ارتش) منطقه 22

شهرک مسکونی بزرگ چیتگر (شهرک امام رضا (ع) ارتش) واقع در ضلع غربی دریاچه چیتگر در دست احداث می باشد.

شهرک چیتگر یکی از بروز و مدرنترین شهرک های منطقه 22 و سطح کشور می باشد که توسط بنیاد تعاون ارتش در حال ساخت است.

برج های این مجموعه دارای بالاترین استاندارد برج سازی و دارای مقاومت بالا در مقابل زلزله و دارای بالاترین استاندارد در رعایت مبحث 19 ساختمان می باشند.

در چشم‌انداز شهرک چیتگر، 5 پهنه دیده می‌شود که چهار پهنه آن یعنی A,B,C و E در حال حاضر در دست احداث هستند.

شهرک چیتگر بزرگترین پروژه بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران (بتاجا) با 20.000 واحد مسکونی می‌باشد که یکی از زیباترین و مدرن‌ترین شهرک‌های در حال ساخت کشور محسوب می‌شود.

سازنده شهرک چیتگر

ساخت کل پهنه های شهرک امام رضا (ع) (شهرک چیتگر) به عهده شرکت بنیان توسعه و عمران هادی وابسته به بنیاد تعاون کل ارتش ج.ا.ا (اجا) می باشد.

موقعیت مکانی و دسترسی شهرک امام رضا (ع) شهرک مسکونی بزرگ چیتگر از شمال به بزرگراه خرازی و شهربازی هزار و یک شب، از غرب به بلوار پژوهش، از شرق به بلوار ایران خودرو و مجتمع ایران مال و از جنوب به بزرگراه حکیم و باغ گیاه شناسی محدود می شود.

یادآور می شود که محور تجاری چهارباغ دقیقا از مرکز و میانه شهرک مسکونی چیتگر عبور می کند.

دسترسی های اصلی این شهرک از طریق بزرگراه های شهید خرازی، حکیم و آزاد راه تهران-کرج می باشد. همچنین وجود دو ایستگاه مترو ایران خودرو و وردآورد رفت و آمد به این شهرک را تا حدودی تسهیل نموده است.

امکانات تفریحی و رفاهی شهرک چیتگر

با توجه به موقعیت قرارگیری شهرک امام رضا (ع) این شهرک دارای یکی از بهترین دسترسی ها به امکانات رفاهی و تفریحی سطح منطقه می باشد. که از بارزترین آنها می توان به 

شهربازی هزار و یک شب (بزرگترین شهربازی خاورمیانه)   بازار بزرگ ایران مال و تهران مال و محور تجاری چهارباغ دریاچه شهدای خلیج فارس و مرکز خرید بام لند بوستان های چیتگر و لتمان کن روستای وردیج و واریج باغ گیاه شناسی

اشاره نمود.

ویژگی و امکانات برج های شهرک چیتگر آسانسورهای به روز و با ظرفیت و تعداد بالا مناسب برج هلی پد سیستم اعلام و اطفا حریق سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی سیستم ذخیره آب و برق اظطراری لابی من 24 ساعته فضای بازی کودکان

در انتها با توجه به توضیحات فوق شهرک چیتگر (شهرک امام رضا (ع)) یکی از بهترین و مطمئن ترین فرصت های سرمایه گذاری سطح منطقه 22 و همچنین سطح کشور می باشد.

همچنین دوستانی که قصد سکونت در این شهرک را دارند با انبوهی از فایل ها با شرایط و ویژگی های مختلف در متراژ های متفاوت روبرو خواهند بود.

در آخر یادآور می شود که همکاران ما در مشاورین مسکن رسام آماده راهنمایی و مشاوره به شما دوستان عزیز می باشند.

پیش فروش، سرمایه گذاری و خرید املاک در منطقه 22 با مشاورین مسکن رسام

دیر سالی است افتخار خدمت به عزیزانمان در منطقه 22 توشه راهمان گردیده است و توانسته ایم با فراهم نمودن کادری مجرب، مشاورانی تحصیلکرده و مکانی آرام در خدمت شهروندان و هموطنان فهیم و دوست داشتنیمان باشیم.

به خود می بالیم با ارائه خدمات متنوع توانسته ایم نامی شایسته در امور املاک منطقه کسب نمائیم و این چیزی نیست جز لطف حضرت حق و بزرگواری مشتریان که همه امید ما هستند.باشد تا لایق این اعتماد باشیم .

مشاورین مسکن رسام با چندین سال سابقه فعالیت در زمینه املاک، با کادری مجرب، جوان و تحصیلکرده آماده ارائه مشاوره رایگان جهت پیش خرید، سرمایه گذاری و خرید املاک با کاربری مسکونی، تجاری و اداری در منطقه 22 تهران می باشد.

فعالیت های مسکن رسام در منطقه 22 خرید و فروش: ما با افتخار حاصل تجربه و داشته هایمان را برای خرید و فروش املاک به شما هدیه می دهیم. بهترین املاک تجاری، اداری و مسکونی را با بهترین قیمت ها و در کوتاه ترین زمان برای شما فراهم خواهیم نمود. آغاز دوستی هایمان با شما از خرید و فروش شروع خواهد شد ولی پایانی برای آن متصور نیستیم. ما را از سلیقه خود مطلع سازید تا همراه رویاهایتان باشیم. پیش فروش و امتیاز: ارتباط مستمر با دفاتر و هیات مدیره تعاونی های مسکن موجود در منطقه 22 و امین قرار گرفتن در کارهای اجرایی باعث گردیده بتوانیم بهترین امتیازها و پیش فروش ها را در اختیار داشته باشیم و گلچینی از امتیاز ها و پیش فروش های موجود در منطقه را به شما عرضه نمائیم. مشارکت در ساخت: همکاران ما در دفتر مهندسی پروژه ها، شهرداری، ثبت اسناد و … کابوس ساخت و ساز را برای شما مالکان محترم شیرین و رویایی خواهند نمود. ما را در کنار خود داشته باشید تا هنر ساخت و ساز را به شیرینی تجربه نمایید. مشارکت در ساخت ، مدیریت پیمان، تامین مصالح و کلیه مراحل اجرا با نمونه های متعدد کاری

جهت کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی در زمینه پیش فروش و یا سرمایه گذاری و خرید در املاک منطقه 22 به وبسایت مسکن رسام مراجعه نمایید.

تماس با ما: 44761512-021      09203107959     09121372901     09120209235 

سرمایه ایران خودرو خودرو   اخبار برگزیده
  

همه توان دولت متمرکز بر خرید واکسن است/ واکسیناسیون به معنی مصونیت نیست/ همچنان باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنیمرئیس جمهور، گفت: امروز همه توان دولت متمرکز بر خرید واکسن است، شرایط ما به گونه‌ای است که هر مقدار که بتوانیم واکسن را تهیه می‌کنیم. البته همه مردم ما می‌دانند واکسن امروز مشابه ماسک در روزهای اولیه بیماری است. همانطور که در روزهای ابتدایی بر سر ماسک دعوا و درگیری بود، محموله‌ها را در فرودگاه توقیف می‌کردند. اکنون همان شرایط برای واکسن ایجاد شده است.
ایلنا دولت دوازدهم دولت خبرنگار 

  

بایدن: ریاض برای تعامل با واشنگتن باید با نقض حقوق بشر مقابله کندرئیس جمهور آمریکا در مصاحبه‌ای گفت که ریاض برای تعامل با واشنگتن باید با نقض حقوق بشر مقابله کند.
۵۵ آنلاین ریاض واشنگتن پست واشنگتن 

  

علی مطهری در انتخابات 1400 به چه کسی رای می دهد؟/ ظریف به درد ریاست جمهوری نمی خورد/ با رئیس جمهور شدن یک روحانی مخالفمعلی مطهری گفت: آقای ظریف به درد وزارت خارجه می‌خورد نه ریاست جمهوری. آقای ظریف هم استقامت لازم در برابر دخالت‌های خارج از دولت را ندارد. کسی باید بیاید که محکم و مقتدر در مقابل این دخالت‌ها بایستد تا هرکسی کار خود را انجام بدهد
اقتصادنیوز علی مطهری ریاست جمهوری رئیس جمهور 

  

روحانی به مردم برای عید 1400رییس جمهور: همه ما دلمان میخواهد شب عید شب آرامی برایمان باشد.
گسترش 

  

انتقاد کارشناس آمریکایی به تعلل بایدن در بازگشت به برجامکارشناس آمریکایی توییتی در مورد برجام منتشر کرد.
ایلنا دولت ایران دیپلماسی 

  

خبر جدید از نتیجه برررسی لوایح FATF در مجمعدبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه در حال حاضر و برای تصویبFATF پیشنهاد لازم از کمیسیون های مجلس به صحن مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع شده است، گفت: فعلا سه -چهار پیشنهاد در رابطه با اف ای تی اف توسط مجلس به مجمع تشخیص ارسال شده که پس از بررسی در نهایت مشخص خواهد شد کدام پیشنهاد رأی خواهد آورد.
مثلث ازدواج مجمع تشخیص مصلحت نظام شورای نگهبان 

  

به هر قیمتی در انتخابات شرکت نمی‌کنیمسخنگوی نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان گفت: اگر به کاندیدا رسیدیم اما رد صلاحیت شد، خواهیم گفت؛ کاندیدا نداریم.
فردا انتخابات مجلس اصلاح طلبان رئیس جمهور 

  

افشاگری عموی علی انصاریان درباره رابطه علی پروین و انصاریان + عکس دردآورشیخ حسین انصاریان عموی مرحوم علی انصاریان از رفقای قدیمی علی پروین است.
خانه فوتبال علی پروین حسین انصاریان پرسپولیس 

  

جو بایدن، رئیس‌جمهوری امریکا، گفته با حمله هوایی بامداد جمعه به سوریه بنا داشته به ایران بگوید: «اعمال شما بدون پاسخ نخواهد ماند. حواس‌تان را جمع کنید.»
نامه نیوز ایران یارانه رئیس جمهور 

  

حضرت آیت‌الله چرا سلیقه شخصی‌تان را بنام دین و اسلام مظلوم مطرح می‌کنید؟متاسفانه با تأثیر فرهنگ غرب زن و همسر در خانه همدیگر را با اسم کوچک صدا می‌زنند، در لایه اول زندگی که صمیمیت بین زن و شوهر حاکم است اگر همدیگر را با اسم کوچک صدا بزنند مانعی ندارد، اما در لایه دوم که لایه ظاهری زندگی است باید حرمت زن و شوهر حفظ شود.
مستقل‌آنلاین ایران ترامپ فرانسه 

  

اسفند 99 برای خرید خودرو بهتر است یا اوایل 1400؟رفت و برگشت های قیمت خودرو برای بسیاری از خریداران واقعی خودرو که قصد خرید خودرو برای مصرف و نه فروش در آینده را دارند نوعی دودلی برای ورود به بازار خودرو ایجاد کرده است. بررسی سیگنال های موجود در بازار خودرو تا حدی می تواند پاسخگوی این سوال باشد که الان برای خرید خودرو بهتر است یا اوایل سال آینده؟
خودروتک خودرو بازار خودرو سود 

  

جزئیات 2 طرح فروش خودرو همزمان سایپا از امروز + قیمت هادو طرح فروش فوق‌العاده خودرو و پیش فروش محصولات سایپا در قالب طرح عید تا عید از امروز شنبه آغاز می‌شود.
خودروتک خودرو بازار خودرو سایپا 

  

ادامه سقوط بیت کوینسقوط بیت کوین در بازار جهانی ادامه‌دارد.
مملکت‌آنلاین قیمت بیت کوین بیت کوین قیمت 

  

واکنش غیرمنظره بانک مرکزی به دفتر رئیس جمهوربانک مرکزی ایران در توییتی به برخی شائبه‌ها درباره دستکاری قیمت ارز توسط دولت و بانک مرکزی پاسخ داد.
گسترش بانک مرکزی بانک رئیس جمهور 

  

سقوط ادامه‌دار بیت کوین در بازار جهانیاقتصادنیوز :در ممعاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت هر توکن بیت کوینبیش از 8 درصد ریخت.
اقتصادنیوز بیت کوین قیمت 

  اخبار داغ
  

هشدار به افراد چاق؛ کرونا در کمین است!معاون درمان وزارت بهداشت گفت: چاقی عامل مهمی در ابتلاء به کرونا است. اغلب افراد جوان و میانسال که در بیمارستان‌ها بستری شده اند، چاق هستند.
اقتصادنیوز وزارت بهداشت چاقی درمان 

  

کرونای انگلیسی با گونه اصلی چه تفاوت هایی دارد؟گونه جهش یافته ویروس کرونا که به کرونای انگلیسی معروف است با نوع اصلی این ویروس تفاوت‌های چشمگیری دارد. منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
اقتصادنیوز ویروس 

  

اولین مورد کرونای انگلیسی در مرودشت قرنطینه شدشیراز-ایرنا-سرپرست شبکه بهداشت درمان و آموزش پزشکی شهرستان مرودشت گفت: با مشخص شدن نتایج تست‌های مشکوک، نخستین بیمار مبتلا به ویروس کرونای جهش یافته موسوم به انگلیسی در این شهرستان شناسایی شد.
۵۵ آنلاین درمان شیراز ایرنا 

  

وعده اسحاق جهانگیری درباره واکسیناسیون کرونامعاون اول رییس جمهور گفت: دولت ایران ضمن آنکه مصوبه مجلس شورای اسلامی درمورد خروج از پروتمل الحاقی را عیناً اجرا کرد، اما این کار را به نحوی انجام داد که همه در مقابل ملت ایران سر تعظیم فرود آوردند.
فردا اسحاق جهانگیری واکسیناسیون دولت اصلاحات 

  

کرونای ایرانی وجود ندارد/ پیک کرونا احتمال جهش را بالا می بردقاسم جان بابایی گفت: چیزی تحت عنوان کرونای ایرانی وجود ندارد و این موارد صرفا شایعاتی است که مطرح شده است.
برنا 

  

کرونای انگلیسی در ساوه ثبت شدسخنگوی دانشکده علوم پزشکی ساوه با بیان اینکه اولین مورد ابتلا به ویروس کرونای انگلیسی در ساوه شناسایی شد، نسبت به رعایت بیش از پیش پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم و مسئولان تاکید کرد.
۵۵ آنلاین ویروس بیمارستان استان البرز 

  

جهش ویروس در پیک دوم و سوم/خطر کرونا در افراد چاق و دیابتی به گزارش خبرنگار مهر، قاسم جان بابایی، در گفتگوی زنده خبری شبکه خبر سیما، به ارائه گزارشی از وضعیت حوزه درمان کشور پرداخت. وی گفت: جهش ویروس ذاتی است و مواردی که در کشور پیدا شده جز ذات ویروس است. جان بابایی افزود: جهش ویروس در جاهایی اتفاق افتاده که سیر بیماری را بدتر نکرده است. معاون درمان وزارت بهداشت ادامه داد: در پیک‌های دوم و سوم این جهش ویروس اتفاق افتاده بود اما در جاهایی…
مهر ویروس درمان وزارت بهداشت 

  

جشن عروسی 14 نفر را در خوزستان کرونایی کردسرپرست فرمانداری ایذه خوزستان گفت: برگزاری یک جشن عروسی غیرمجاز در ایذه موجب ابتلای 14 نفر از افراد شرکت کننده به ویروس کرونا شد.
گسترش درمان ویروس خانواده 

  

آخرین وضعیت شرکت های بورسی سهام عدالت + جدولوضعیت شرکت‌های بورسی سهام عدالت و نوسان قیمت هر سهم در این گزارش قابل مشاهده است.
گسترش شرکت فولاد شرکت پست سهام عدالت