عیار اسکوچیچ مقابل کره و تیم نصفه و نیمه الجزایر مشخص شد

منافی: تیم ملی با این وضعیت به جایی نمی‌رسد/ عیار اسکوچیچ مقابل کره و تیم نصفه و نیمه الجزایر مشخص شد

عیار اسکوچیچ مقابل کره و تیم نصفه و نیمه الجزایر مشخص شد

عیار اسکوچیچ مقابل کره و تیم نصفه و نیمه الجزایر مشخص شد کدخبر: 36177 ارسال به دیگران پرینت 27 خرداد 1401

منافی: تیم ملی با این وضعیت به جایی نمی‌رسد/ عیار اسکوچیچ مقابل کره و تیم نصفه و نیمه الجزایر مشخص شد

پایگاه خبری خانه فوتبال: آنچه دیگران می خوانند زمان آزاد سازی یارانه|برای دهک دهم فقط یارانه نان،بنزین و دارو دزدی سریالی از مغازه های جمهوری | روش دزدی به سبک فیلم ها سورپرایز ویژه برای رزرو شدگان قرعه کشی خودرو | بخوانید مابه التفاوت حقوق بازنشستگان چقدر است ؟ | واریزی جدید برای بازنشستگان قیمت طلا و سکه امروز 26خرداد 1401 | ریزش طلا فروش را متوقف کرد

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: با این برنامه ریزی توسط فدراسیون و هدایت اسکوچیچ، تیم ملی در جام جهانی به جایی نمی‌رسد.

جواد منافی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره نگرانی‌ها نسبت به وضعیت آماده سازی تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از جام جهانی 2022 قطر، اظهار داشت: با وضعیت فعلی همه نگران هستیم. برنامه ای برای برگزاری بازی تدارکاتی با تیم‌های خوب یا حتی متوسط نداریم. پس از لغو دیدار با کانادا، اردوی خیلی معمولی در قطر داشتیم که بازیکنان از وضعیت این اردو شاکی و ناراحت بودند. یک بازی نه چندان جالب هم مقابل الجزایر انجام دادیم که از لحاظ فنی هیچ سودی برای ما نداشت.

وی افزود: همه می‌دانند کار تیم ملی بسیار سخت است. همه تیم‌های دنیا و مربیان‌شان چهار سال صبر می‌کنند که مهمترین تورنمنت فوتبال جهان یعنی جام جهانی بازی کنند. برای این کار هم از مدت‌ها قبل طراحی هدف و برنامه ریزی می‌کنند. از یک تا دو سال قبل از شروع جام بازی‌های تدارکاتی و اردوهای‌ آنها مشخص است و می‌خواهند با تمام وجود این تورنمنت بزرگ را پشت سر بگذارند. برعکس ما همیشه در زمینه برگزاری بازی‌های تدارکاتی و اردوها از کل دنیا عقب هستیم. همه فقط حرف می‌زنند و شعار می‌دهند ولی هیچ برنامه خاصی نداریم.

* درمورد تیم ملی باید گفت آنچه عیان است چه حاجت به بیان است

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: همه فقط دنبال توجیه کردن هستند، اما آنچه عیان است چه حاجت به بیان است. با شرایطی که تیم ملی پیش می‌رود، هیچ کاری نمی‌توانیم در جام جهانی انجام بدهیم. هر کسی هم می‌گوید می‌توانیم آمریکا یا ولز را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شکست بدهیم اشتباه می‌کند. مطمئن باشد چنین اتفاقی نمی‌افتد زیرا این بازی‌ها خیلی سخت است و هر دو تیم با برنامه‌ریزی مدونی به مصاف ایران می‌آیند. زمان زیادی هم تا جام جهانی نمانده و نمی‌دانم دیگر چگونه می‌توان برنامه‌ریزی کرد. دست‌کم امیدوارم زمان باقیمانده را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از دست ندهیم.

* اسکوچیچ دیسیپلین ندارد

منافی در مورد انتقادات مطرح شده نسبت به دراگان اسکوچیچ پس از بازی با الجزایر گفت: اسکوچیچ زحمت خودش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کشیده و نتایجش هم خوب بوده است. از او خیلی ممنون هستیم که توانست تیم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به جام جهانی ببرد، اما برخی اتفاقات و مشکلات همه را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اذیت می‌کند. او دیسیپلین خاص یک سرمربی که تیمش باید در جام جهانی شرکت کند را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ندارد. به عنوان سرمربی باید برنامه‌ریزی کاملی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از فدراسیون بخواهد و اصرار کند بازی‌های تدارکاتی مناسبی برگزار شود، اما نمی‌تواند چنین انجام بدهد. کاری به کارلوس کی‌روش و رفتارهایش ندارم، اما او با مدیریت و توانمندی خودش خیلی از مسائل را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پیش می‌برد. در شرایطی که سرمربی فعلی تیم ملی ما چنین ویژگی‌هایی ندارد.

* زشت است سرمربی ما نمی‌داند از کدام بازیکن در چه پستی استفاده کند

وی خاطرنشان کرد: جدا از مدیریت و توانایی نداشتن، اسکوچیچ بازیکنان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در پست‌هایی قرار می‌دهد که هیچ تخصصی در آن ندارند. این موضوع فقط مربوط با بازی با الجزایر نیست و پیش از این هم سابقه داشته است. در حال حاضر فقط یک تا دو بازیکن ترکیب اصلی ما در لیگ ایران بازی می‌کنند. همه نفراتمان در قطر، اروپا و سایر کشورها لژیونر هستند، دست و بال اسکوچیچ از لحاظ در اختیار داشتن نیروهای کارآمد باز است اما برای تیم ملی ما خیلی زشت است که سرمربی آن هنوز نمی‌داند از چه بازیکنی در چه پستی استفاده کند.

* اسکوچیچ وقتی تصمیم می‌گیرد باید روی حرفش بماند 

پیشکسوت فوتبال کشورمان تصریح کرد: مهارتی که کی‌روش در برقراری نظم در اردو داشت، اسکوچیچ ندارد. نمونه‌اش هم ماجرای خط خوردن بازیکنان استقلال قبل از اعزام تیم به قطر بود. وی بازیکنان این تیم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خط زد اما دو روز بعد، پس از برگزاری جلسه‌ کدخدامنشانه آجورلو و ماجدی آنها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به تیم دعوت کرد و به تمرینات بازگرداند. وقتی اسکوچیچ به عنوان رأس کادر فنی تیم ملی ایران می‌نشیند و تصمیمی می‌گیرد باید روی آن فکر کرده باشد. وقتی می‌گوید فلان بازیکن نباشد باید تا آخر روی تصمیم خود بماند. هر چند من اعتقاد دارم خط زدن بازیکنان استقلال درست نبود، اما برای سرمربی تیم ملی خوب نیست که مدام تصمیم خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تغییر بدهد.

منافی افزود: کی‌روش در بدترین شرایط تیم ملی مهدی رحمتی و هادی عقیلی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کنار گذاشت، اما روی حرف خود ایستاد و دیگر هیچ وقت آنها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به تیم دعوت نکرد. اسکوچیچ هم قبل از آنکه کاری را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ انجام بدهد باید درست روی آن فکر کند، زیرا تغییر تصمیمش نشان می‌دهد مدیریت و دیسیپلین ندارد. اگر بازیکنان بدانند سرمربی تیم ملی استقلال رای و تصمیم ندارد، شان او را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در نظر نخواهند گرفت. کلی صحبت می‌کنم زیرا نفرات استقلال بازیکنان خوبی هستند که این تیم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به قهرمانی لیگ رساندند اما اسکوچیچ وقتی تصمیم می‌گیرد، باید روی حرفش بایستد تا شأن خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ حفظ کند.

* عیار تیم اسکوچیچ در بازی با کره جنوبی و تیم نصفه و نیمه الجزایر مشخص شد

وی ادامه داد: مشکلات تیم ملی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ فقط با برگزاری بازی‌های تدارکاتی خوب می‌توان برطرف کرد، تیم ما در ساختار تدافعی خیلی مشکل دارد، هر چند در فاز هجومی نفرات خوب و تاثیرگذاری در اختیار داریم. هر وقت تیم ملی با هدایت اسکوچیچ مقابل تیم بزرگی قرار گرفت، به دردسر افتاد. عیارش در بازی‌های رفت و برگشت مقابل کره جنوبی و همین دیدار با تیم نصفه و نیمه الجزایر مشخص شد. باید سراغ برگزاری بازی‌های خوب برویم. باخت در بازی دوستانه ایرادی ندارد زیرا نقاط ضعف و قوت مان مشخص خواهد شد. باید در هر ثانیه و دقیقه بازی خود در جام جهانی برنامه داشته باشیم به صورت مثال باید بدانیم در 15 دقیقه ابتدایی یا انتهایی هر نیمه می‌خواهیم چه کاری انجام بدهیم. همه این مسائل نیاز به برنامه‌ریزی دارد اما با شرایط فعلی تیم ملی همه نگران هستند و در این وضعیت به هیچ جایی در جام جهانی نمی‌رسیم.

ویژه :

زمان آزاد سازی یارانه|برای دهک دهم فقط یارانه نان،بنزین و دارو الجزایر بازی تیم ملی قطر کادر فنی تیم ملی لینک کوتاه : کپی شد با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دراگان اسکوچیچ کره جنوبی کارلوس کی روش   اخبار برگزیده
  

پیام مقامات ارشد امارات به رئیسیمقامات ارشد امارات در پیام‌هایی جداگانه حادثه زلزله هرمزگان را به رئیس‌جمهور کشورمان تسلیت گفتند.
مثلث زلزله ایران رایگان 

  

آیا کرونا از آزمایشگاهی در آمریکا آمده؟دانشمند آمریکایی: ویروس کرونا از آزمایشگاهی در آمریکا نشأت گرفته است جفری ساکس، استاد مشهور دانشگاه کلمبیا: من به مدت 2 سال ریاست کمیسیون کرونا مجله Lancet[مشهورترین مجله پزشکی دنیا] را بر عهده داشتم. متقاعد شدم این ویروس از یک بیوتکنولوژی آزمایشگاه آمریکا نشأت گرفته و منشأ طبیعی نداشته است. از نظر من این یک اشتباه بزرگ بیوتکنولوژی و نه یک حادثه سرریز طبیعی است...
مستقل‌آنلاین ویروس دانشگاه کلمبیا بیوتکنولوژی 

  

افزایش تعامل سازمان تعزیرات و دیوان عالی کشوردر نشست رئیس سازمان تعزیرات حکومتی و رئیس دیوان عالی کشور بر افزایش تعامل و ارتباط سازنده تأکید شد.
ایلنا تعزیرات قانون روابط عمومی 

  

جاماندگان سهام عدالت بخوانند/ زمان ثبت نام مشمولان اعلام شدرییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: پیش بینی می کنیم 4 میلیون نفر جاماندگان افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد باشند و گروه های بعدی اولویت دار نیز کارگران، کارمندان و ... هستند و احتمالا تا اواسط تابستان آیین نامه فراخوان ثبت نام سهام عدالت در کشور اعلام بشود.
فردا سهام عدالت سهام کمیسیون اقتصادی مجلس 

  

آیین‌نامه اجرایی قانون نظام رتبه‌بندی معلمان ابلاغ شدسخنگوی وزارت آموزش و پرورش از ابلاغ آیین‌نامه اجرایی قانون نظام رتبه‌بندی معلمان خبر داد.
ایلنا قانون وزارت آموزش و پرورش آموزش 

  

خواسته‌های حداکثری و غیرواقعی ایران خارج از برجام است«ایران نه‌تن‌ها پیشنهاد روی میز را قبول نکرده است، بلکه موضوعات بیشتری را نیز اضافه کرده است که خارج از برجام با خواسته‌های حداکثری و غیرواقعی است.»
مستقل‌آنلاین روزنامه ایران سازمان ملل 

  

اکثریت مردم خواهان رسیدن به توافق و احیاء برجام هستنداکثریت مردم طرفدار رسیدن به توافق و احیاء برجام هستند. مسئولان باید به نظر اکثریت مردم احترام بگذارند و برای به نتیجه رساندن مذاکرات تلاش جدی کنند.
مستقل‌آنلاین روزنامه دموکرات جمهوری اسلامی 

  

درخواست رئیسی جهت ارائه لایحه تفکیک وزارت صمترئیس مجلس شورای اسلامی از درخواست رئیس جمهور جهت ارائه لایحه تفکیک وزارت صمت خبر داد و گفت: با توجه به اینکه طرح استیضاح در راستای اصلاح امور و پیشرفت کار است، بهتر است این فرصت را برای اصلاح اصولی ساختار به دولت بدهیم.
مثلث وزارت نیرو رئیس جمهور مجلس شورای اسلامی 

  

طرح اصلاح قانون کاهش مجازات حبس تعزیری با فوریت بررسی می‌شودنمایندگان مجلس با بررسی یک فوریتی طرح الحاق یک ماده به قانون کاهش مجازات حبس تعزیری موافقت کردند.
ایلنا قانون بازداشت مجلس شورای اسلامی 

  

مربی پرسپولیسی دستیار مطهری در نساجی شدیک پرسپولیسی دستیار مطهری در نساجی شد
خانه فوتبال خودرو نساجی فوتبال 

  

تاوان تحریم‌ها را فقط مردم پس دادندتاوان تحریم‌ها را فقط مردم پس دادند. صحبت‌های انتقادی کارگردان «برادران لیلا» درباره تحریم‌ها در جشنواره مونیخ: یک فاجعه رخ داده و همچنان هم ادامه دارد.
مستقل‌آنلاین خودکشی معتاد مسکن 

  

واریز یارانه نقدی جدید در دولت رئیسی/ کالابرگ چه زمانی توزیع می‌شود؟جانشین معاون رفاه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: قرار است یارانه نقدی در قالب یک پلتفرم و بستر، به کالابرگ تبدیل شود و مردم با مراجعه به فروشگاه‌ها بتوانند کالاها را خریداری کنند که خوشبختانه کارهای آن تا حد خوبی پیش رفته است.
فردا یارانه نقدینگی دولت 

  

لزوم ارائه گزارش سفرهای خارجی شهرداری به شورارئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورا طی تذکری خواهان ارائه گزارش سفرهای خارجی شهرداری به این کمیسیون شد.
ایلنا شهرداری تهران جوانان مرگ 

  

چرا باید با غرب خبیث مذاکره کنیم وقتی از تحریم و مشکلات اقتصادی عبور کردیم؟بر چالش تحریم غلبه کرده و در حال خروج تدریجی از رکود اقتصادی هستیم. سؤال اساسی که مطرح می‌شود این است که با این ‌حال چه نیازی به مذاکره با غرب خبیث و جنایتکار است؟
مستقل‌آنلاین بانک جمهوری اسلامی ایران روزنامه 

  

نامهٔ جبههٔ اصلاحات ایران به ابراهیم رئیسیاکنون به‌هر تقدیر این وظیفه و انتظار متوجه دولت جنابعالی است تا با کسب اختیارات لازم، هر چه سریع‌تر موضوع مذاکرات هسته‌ای کشور را با شجاعت و بر اساس تامین منافع ملی کشور به نتیجه برسانید.
مستقل‌آنلاین ایران جمهوری اسلامی ایران اقتصاد ایران 

  اخبار داغ
  

تهران فردا تعطیل است؛ بانک و بورس باز هستندتهران- معاون استاندار تهران از تعطیلی ادارات مهدکودک ها و همه مقاطع تحصیلی استان تهران به جز دماوند و فیروزکوه برای فردا دوشنبه 13 تیرماه خبر داد. به گزارش خبرنگار مهر، عابد ملکی عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران از تعطیلی ادارات مهدکودک‌ها و همه مقاطع تحصیلی برای فردا دوشنبه 13 تیرماه خبر داد...
انصاف‌نیوز تهران استانداری تهران بانک 

  

فردا تهران تعطیل شد/بانک‌ها و بورس فردا تعطیل شدند؟عابد ملکی، معاون استانداری تهران: بانک ها و بورس در تهران فردا (دوشنبه 13 تیر) تعطیل نیستند.
فردا تهران استانداری تهران بانک 

  

بانک‌ها و بازار بورس تهران فردا دوشنبه 13 تیر تعطیل نیستنداستانداری تهران اعلام کرد بورس و بانک‌ها در تهران فردا تعطیل نیستند.
برنا بانک بورس تهران تهران 

  

آخرین قیمت خودرو در بازار امروزحال حاضر مشاهدات بازار خرید و فروش خودرو نشان می‌دهد قیمت اکثر خودروهای داخلی نسبت به روز گذشته ثابت است و فقط برخی با اعلام قیمت‌های کاذب سعی در ایجاد نوسان در بازار را دارند.
۵۵ آنلاین قیمت واردات خودرو خودرو 

  

استان تهران تعطیل شد/ بانک ها و بورس هم تعطیل شد؟اقتصادنیوز: ادارات مهدکودک ها و همه مقاطع تحصیلی استان تهران به جز دماوند و فیروزکوه برای فردا دوشنبه 13 تیرماه تعطیل اعلام شد.
اقتصادنیوز تهران بانک دماوند 

  

بازگشت کرونا به دوران اوجبنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 717 بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد.
مستقل‌آنلاین وزارت بهداشت اصفهان 

  

آخرین تحولات بازار خرید و فروش خودرو/ قیمت خودرو ارزان می‌شود؟کاهش عرضه خودرو به همراه عدم تعیین تکلیف آیین‌نامه واردات خودرو، عاملی شده است تا بازار همچنان شاهد کاهش قیمت‌ها نباشد.
فردا واردات خودرو خودرو واردات 

  

آیا کرونا از آزمایشگاهی در آمریکا آمده؟دانشمند آمریکایی: ویروس کرونا از آزمایشگاهی در آمریکا نشأت گرفته است جفری ساکس، استاد مشهور دانشگاه کلمبیا: من به مدت 2 سال ریاست کمیسیون کرونا مجله Lancet[مشهورترین مجله پزشکی دنیا] را بر عهده داشتم. متقاعد شدم این ویروس از یک بیوتکنولوژی آزمایشگاه آمریکا نشأت گرفته و منشأ طبیعی نداشته است. از نظر من این یک اشتباه بزرگ بیوتکنولوژی و نه یک حادثه سرریز طبیعی است...
مستقل‌آنلاین ویروس دانشگاه کلمبیا بیوتکنولوژی 

  

کرونا دوباره جان گرفت/ آمار فوتی های کرونا امروز 12 تیربنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 717 بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد.
اقتصادنیوز وزارت بهداشت 

  

آمار کرونا امروز 12 تیر در ایران | کرونا خیز دوباره گرفتمتاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 6 بیمار مبتلا به کووید19 در کشور جان خود را از دست دادند.
نامه نیوز ایران وزارت بهداشت یارانه 

  

افت 300 هزار تومانی قیمت سکهقیمت سکه طرح جدید امروز (یکشنبه، 12 تیرماه) با 300 هزار تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته به 15 میلیون و 330 هزار تومان رسید.
فردا قیمت افزایش قیمت بهار 

  

کرونا دوباره اوج گرفت/ شناسایی 717 بیمار و 6 فوتی به گزارش خبرنگار مهر، از دیروز تا امروز 12 تیرماه 1401 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 717 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در کشور شناسایی و 104 نفر از آنها بستری شدند. مجموع بیماران کووید 19 در کشور به 7 میلیون و 239 هزار و 557 نفر رسید. متأسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 6 بیمار مبتلا به کووید 19 در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به 141 هزار و 396 نفر…
مهر خبرنگار