ایرنا   |  اجتماعی  |  

پلیس قدرت اقناع گری خود را افزایش می دهد

بیرجند - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: پلیس با ارتقاء بصیرت، قدرت اقناع گری خود بین مردم را افزایش می دهد.

پلیس قدرت اقناع گری خود را افزایش می دهد

به گزارش پایگاه خبری پلیس سرهنگ سعید دادگر روز شنبه در افتتاحیه دوره بصیرت فرماندهان کلانتری ها و پاسگاه های خراسان جنوبی در سالن پردیس انتظامی استان هدف از برگزاری دوره بصیرت را ارتقاء سطح فکری، اعتقادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی کارکنان پلیس دانست و گفت: کارکنان پلیس باید با افزایش بصیرت، قدرت اقناع گری خود در سطح جامعه را افزایش دهند.وی بر رفتار پلیس براساس الگوی اسلامی و دینی تاکید کرد و افزود: رفتار پلیس در ماموریت ها باید مدیریت شده باشد و نگاه پلیس حین اقتدار بایستی همراه با رحمت باشد زیرا رفتار و عملکرد ما مورد قضاوت مردم قرار خواهد گرفت.جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: امروز وظیفه ما در نیروی انتظامی به عنوان مجاهدان فی سبیل الله امر به معروف و نهی از منکر و ترویج بصیرت معنوی و سیاسی است.وی بیان کرد: باید با مطالعه زندگی سیاسی انبیا و امامان معصوم (ع) بصیرت خود را بالا ببریم و بر زندگی پیرامون خود تاثیرگذار باشیم و خود نیز به آن عمل کنیم.سرهنگ دادگر افزود: نیروی انتظامی بخشی بسیار اثرگذار در سطح جامعه است و مردم براساس رفتار و عملکرد پلیس بر رفتار کل جامعه قضاوت می کنند که باید این حساسیت را درک کنیم.وی با بیان این که در هندسه زندگی خودمان باید محاسبه و مراقبه مداوم داشته باشیم گفت: لباس پلیس لباس مقدس شهداست، سلاح پلیس نیز سلاح شهداست و مسیر شهدا مسیر ائمه اطهار است که باید مراقب حفظ و حراست از این راه باشیم که 13 هزار شهید ناجا گواه شهادت پذیری ماست.جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: اخلاق مداری، رعایت حقوق دیگران، حراست از جان و مال و ناموس شهروندان تکالیفی شرعی است که بر عهده ماست و ما را در راه رسیدن به بصیرت یاری خواهد کرد.وی افزود: به لطف خدا کارکنان انتظامی خراسان جنوبی در زمینه جرایم و تخلفات دارای کمترین فراوانی در سطح کشور هستند که این به واسطه مردم متدین استان است و کارکنان پلیس نیز بخشی از همین مردم متدین هستند.سرهنگ دادگر با بیان اینکه باید مراقبه کنیم تا از مسیر حق خارج نشویم اظهار داشت: نشانه ها و ملزومات بصیرت، راستگویی و صداقت، دوری از انحرافات و توجه به مبانی اعتقادی و ارزش هاست.وی با اشاره به این که سال جاری طی سه دوره 146 نفر از کارکنان فرماندهی انتظامی استان آموزش خواهند دید تصریح کرد: پلیس به صورت مستمر با مردم جامعه سر و کار دارد که لازم می دانیم این دوره ها در جهت افزایش بصیرت کارکنان به طور مداوم ادامه داشته باشد.9893*3028

پلیس استان خراسان جنوبی نیروی انتظامی   اخبار برگزیده
  

واکنش خاص ظریف در آمریکاوزیر امور خارجه کشورمان به اعدام 37 تن از مخالفان حکومت سعودی واکنش نشان داد.
مثلث اعدام خبرآنلاین نیویورک 

  

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه اگر روزی از حضور در برجام ضرر کنیم، از آن خارج خواهیم شد، گفت: افزایش قدرت چین، جهان را از خطر تک قطبی شدن می‌رهاند.
نامه نیوز ایران ایران و چین چین 

  

قیمت خودرو / قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (چهارشنبه 4 اردیبهشت 1397) / قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز چهارشنبه 4 اردیبهشت 98 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  

بی کیفیت ترین خودرو های تولید داخل را بشناسید (اینوگرافی)وزارت صنعت، معدن و تجارت در تازه‌ترین گزارش خود به رتبه‌بندی خودروهای داخلی بر اساس کیفیت پرداخته است. در این گزارش خودروهای پراید و پژو پارس در گروه بی‌کیفیت‌ترین‌ها جای گرفته‌اند.
خودروتک خودرو تولید صنعت 

  

بعد از آن که صدف خادم، بوکسور زن ایرانی که برای اولین بار در مبارزه رسمی بین‌المللی، مقابل رقیب خود به پیروزی رسید، ادعا شد حکم بازداشت او در ایران صادر شده و از این رو خانم خادم با لغو برنامه خود برای بازگشت به کشور، در همان فرانسه مانده است. با این حال پیگیری‌ها نشان می‌دهد شکایتی از او مطرح نشده است.
نامه نیوز بازداشت بازی زنان 

  

گمانه زنی ها درباره قیمت جدید بنزینبراساس ارزیابی های انجام شده، اجرای چنین طرحی می تواند به معنای تورم 4 درصدی برای چند دهک مرفه جامعه باشد اما دهک های پایین 1 و 2 و 3 هیچ افزایش تورم مستقیمی را که ناشی از این طرح باشند تجربه نخواهند کرد. ثابت ماندن نرخ گاز CNG و گازوییل یکی از محورهای مهم این طرح سهمینه بندی بنزین است که در راستای جلوگیری از تورم حمل و نقل کالا در نظر گرفته شده است.
خودروتک قیمت افزایش قیمت سهمیه بندی بنزین 

  

استقلال در گروه مرگ به دنبال معجزهاستقلال با شکسن برابر الهلال برای صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا نیاز به خلق یک معجزه دارد.
مثلث استقلال مرگ بازی 

  

اینستااگرام فیلتر می شود؟/ پیشنهاد عضو هیات رییسه مجلس را بخوانیدخانه ملت نوشت: عضو هیئت رییسه مجلس با تاکید بر اینکه حق ایران است که از اینستاگرام شکایت و اعلان جرم کند، گفت: اگر مدیران اینستاگرام رفتار خود را جبران نکردند، می‌توان برای استفاده از آن محدودیت قائل شد.
مثلث مجلس شورای اسلامی کمیسیون فرهنگی مجلس هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی 

  

بازار در شوک قیمت جدید پرایدقیمت پراید در حالی از مرز 50 میلیون تومان عبور کرده است که بازار خودرو در سکون و رکودی کامل به سر می‌برد.
خودروتک بازار خودرو خودرو قیمت 

  

رئیس گروه اقدام علیه ایران در وزارت خارجه آمریکا در واکنش به عدم تمدید معافیت‌های نفتی گفت می خواهیم ایران یک کشور عادی شود.
نامه نیوز ایران جمهوری اسلامی ایران برنامه موشکی ایران 

  اخبار داغ
  

جزئیات تعیین نرخ ارز در بازار جدید/ حباب دلار می‌ترکد؟بازار متشکل ارزی قرار است سبب کشف قیمت ارز در تهران شود و با افزایش امنیت معاملات، ساماندهی آن‌ها و
خبرفوری نرخ ارز ارز قیمت ارز 

  

وضعیت قراردادهای خرج ذخایر ارزیدر 9 ماه اول پارسال از محل ذخایر ارزی حدود 14 هزار و 500 میلیون دلار قراردادهای عاملیت پرداخت تسهیلا
خبرفوری تسهیلات ارزی ماه دولت 

  

برای اسکار ارزشی قائل نیستم/در حال حاضرنمی توان به آمریکایی بودن افتخار کردنشست خبری پل‌شریدر فیلم‌نامه نویس آثار مارتین اسکورسیزی با تمجید وی از جشنواره جهانی فیلم فجر وباحضور تعدادی از اهالی رسانه صبح امروز برگزار شد.
ایلنا اسکار نویسنده مارتین اسکورسیزی 

  

گران‌ترین‌ و ارزان‌ترین‌های امروز محصولات سبزی و صیفی در میادین/ صیفی‌های پر مصرف در میادین میوه و تره بار چند؟سازمان میادین میوه و تره بار امروز قیمت پر مصرف‌ترین محصولات سبزی و صیفی را اعلام کرد. در بین این محصولات باقلا سبزپاک کرده دست چین با قیمت 13800 گران‌ترین و کاهو پیچ سالادی درجه یک با قیمت 1600تومان ارزان‌ترین این محصولات هستند.
ایلنا قیمت چین ریال 

  

فرمانده نیروی قدس سپاه: سپاه،مرکز رویش ارزش‌ها است/«سلامی» را شبیه به شهید باکری می‌دانمفرمانده نیروی قدس سپاه با بیان اینکه سپاه مرکز رویش ارزش‌ها است، تصریح کرد: در کشور ما مرکزی وجود ند
خبرفوری قدس نیروهای مسلح شهید باکری 

  

ارزش معاملات بورس در آذربایجان غربی به 1000میلیارد ریال رسیدارومیه - ایرنا - مدیر بورس منطقه‌ای آذربایجان‌ غربی با بیان اینکه طی فروردین سال جاری بیش از 585 میلیون و 664 هزار سهم و حق تقدم سهام شرکت های بورسی و فرا بورسی معامله شد، گفت: ارزش معاملات بورسی طی این مدت در استان به بیش از یک هزار میلیارد ریال رسید.
ایرنا سازمان بورس و اوراق بهادار ریال ارومیه 

  

تذکر لاریجانی به جهانگیری درباره ستاد مبارزه با مفاسدعضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی از تذکر لاریجانی به جهانگیری برای برگزاری منظم جلسات این ستاد خبر داد.
تسنیم مفاسد اقتصادی خبرنگار ماه 

  

قیمت دلار و سایر ارزها امروز 98/2/4 | کاهش نسبی نرخ‌هااقتصادنیوز؛ امروز چهارشنبه 4 اردیبهشت 1398 قیمت دلار و نرخ اغلب ارزهای خارجی اندکی کاهش یافت. در صرافی‌های بانکی دلار در محدوده 13700 تومان و یورو در محدوده 15700 تومان جابه‌جا شد. در بازار غیررسمی پایتخت نیز دلار حوالی مرز 13900 تومان قیمت‌گذاری شد.
اقتصادنیوز قیمت دلار یورو 

  

مشکل مبادلات ارزی و تبادل مالی در خدمات پزشکی به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا ظفرقندی، در سی و پنجمین کنگره انجمن رادیولوژی ایران در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران، با بیان اینکه انجمن رادیولوژی به عنوان یکی از منسجم‌ترین و بهترین انجمن‌هایی است که به وظایف خود عمل می‌کند، اظهار داشت: کنگره رادیولوژی یکی از کنگره‌های شاخص و آبرومند کشور است. وی با اشاره به اینکه این الگوها باید برای همه رشته‌ها و انجمن‌ها انتقال یابد افزود:…
مهر دارو دولت حوزه