ایلنا   |  ورزشی  |  

خلعتبری: دوست دارم بیشتر بازی کنم و شرایط به این شکل باشد نیم فصل جدا می‌شوم/ کاپیتانی گولسیانی تصمیم نویدکیا بود و به آن احترام می‌گذارم

بازیکن با تجربه سپاهان در مورد تقابل با فولاد و شرایط این تیم صحبت کرد.

خلعتبری: دوست دارم بیشتر بازی کنم و شرایط به این شکل باشد نیم فصل جدا می‌شوم/ کاپیتانی گولسیانی تصمیم نویدکیا بود و به آن احترام می‌گذارم

بازیکن با تجربه سپاهان در مورد تقابل با فولاد و شرایط این تیم صحبت کرد.

محمدرضا خلعتبری در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص دیدار سپاهان مقابل فولاد که با تساوی به پایان رسید اظهار داشت: بازی خوبی مقابل فولاد انجام دادیم و تیم برتر میدان بودیم و به جز گل‌های به ثمر رسیده موقعیت‌های زیاد دیگری هم داشتیم که در استفاده از آنها کم دقت بودیم و اگر دقت بیشتری به خرج می‌دادیم می‌توانستیم برنده از زمین خارج شویم ولی دو امتیازی که حقمان بود را در این دیدار از دست دادیم.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود بازیکنان فولاد وقت کشی می‌کردند هم گفت: من به عنوان یک بازیکن تمرکزم روی بازی است و نمی‌توانم در مورد این مسائل صحبت کنم. چنین مواردی طیبیعی است و در زمین اتفاق می‌افتد و مربیان تیم در موردش صحبت کردند و درست نیست من به عنوان یک بازیکن وارد این مسائل شوم.

بازیکن با تجربه سپاهان در مورد اینکه در حضور او کاپیتان تیم گولسیانی بود هم توضیح داد: این تصمیم سرمربی تیم است و آقای نویدکیا تصمیم گرفت و در تمرینات اعلام کرد که کاپیتان تیم من گولسیانی است. من از لحاظ سابقه و سن و سال و تعداد بازی و بازی ملی و حضور در سپاهان و خیلی از موارد دیگر سابقه‌ام از سایر بازیکنان بیشتر است ولی سرمربی تیم در این خصوص تصمیم می‌گیرد و دلیلی ندارد بخواهم نسبت به این موضوع اعتراضی داشته باشم و به تصمیم نویدکیا احترام می‌گذارم.

خلعتبری در مورد اینکه در سپاهان به او کمتر بازی می‌رسد و اینکه آیا دوست دارد فوتبالش را در این تیم تمام کند یا نه هم گفت: من سپاهان را قلبا دوست دارم و این چهارمین فصل حضورم در این تیم است و پیش از این یک قهرمانی لیگ و یک قهرمانی جام حذفی با این تیم تجربه کردم و جایگاه ویژه‌ای برای من دارد که همیشگی است ولی شرایط در سپاهان جوری است که به من کمتر بازی می‌رسد. سپاهان تیم پر مهره‌ای است و در خط حمله بازیکنان زیادی دارد. من به تصمیم نویدکیا احترام می‌گذارم و او علاوه بر اینکه مربی من باشد دوست خوب من است و مشکلی با او ندارم ولی می‌خواهم با او صحبت کنم و اگر شرایط اینطور باشد تا نیم فصل با تمام وجودم در خدمت سپاهان هستم و نیم فصل خیلی دوستانه و بدون هیچ مشکلی صحبت می‌کنم تا در جایی حضور داشته باشم که به من بازی بیشتر برسد چرا که شرایط سنی من جوری است که دوست دارم بیشتر بازی کنم و بازهم می‌گویم مشکلی با نویدکیا ندارم و سپاهان را هم دوست دارم. من در گسترش فولاد هم با فراز کمالوند خیلی راحت صحبت کردم و بدون هیچ مشکلی جدا شدم و الان هم باز می‌گویم مشکلی با سپاهان و نویدکیا ندارم.

وی در مورد دیدار مقابل پیکان هم توضیح داد: بازی خیلی سختی است. پیکان تغییراتی داشته و آقای محمدی و آقای تارتار آمدند و شرایط جدولی خوبی دارند و بازی خیلی سختی داریم ولی بعد از 2 امتیازی که مقابل فولاد از دست دادیم در این بازی محکوم به پیروزی هستیم و می‌خواهیم هر 3 امتیاز این بازی خانگی را مال خودمان کنیم و امیدوارم موفق باشیم.

بازیکن سپاهان در مورد دربی تهران هم گفت: بازی خیلی جذاب و پر موقعیتی بود و همه از دیدن این بازی لذت بردند. گل زودهنگامی که در این بازی به ثمر رسید روندش را عوض کرد و در دقیقه آخر هم شاهد به ثمر رسیدن گل بودیم و در کل بازی خوب و جالبی بود و در پایان هم خوشحالم که مساوی شد و این نتیجه به نفع سپاهان است.

خلعتبری در پایان اظهار داشت: امیدوارم امسال سپاهان به حقش که قهرمانی است برسد. همه شرایط در تیم فراهم است و بازیکنان خوب و تمرینات خوب و واقعاً شایستگی قهرمانی را داریم. تا الان هم روی بی دقتی امتیازاتی را از دست دادیم ولی می‌توانیم به صدر جدول برسیم و امیدوارم در پایان فصل جام مال سپاهان باشد.

بازی فولاد جدول   اخبار برگزیده
  

دوئل بر سر برنامه بایدن برای «نجات آمریکا» | محافظه‌کاران خشمگین شدند؛ چپ‌ها خوشحالجو بایدن از «برنامه نجات آمریکا» رونمایی کرد. این طرح شامل پرداخت 1400 دلار به هر آمریکایی می‌شود و مجموعه‌ای از مشوق‌های اقتصادی و کمک‌های مستقیمی را دربرمی‌گیرد که 9/ 1 تریلیون دلار ارزش دارد. این برنامه شامل کمک‌های نقدی مستقیم، گسترش بیمه بیکاری، کمک هزینه اجاره‌خانه، کمک هزینه مواد غذایی و کمک به کسب‌وکارهای کوچک است.
۵۵ آنلاین کسری بودجه نیروهای مسلح اتاق بازرگانی 

  

می‌توانم در همکاری با آمریکا، مواضع سخت‌تری در قبال ایران اتخاذ کنمرقیب انتخاباتی نتانیاهو در انتخابات پیش رو به بیان اظهاراتی علیه ایران پرداخت.
ایلنا ایران رئیس جمهور 

  

احمدرضا جلالی همچنان در زندان اوین استوکیل مدافع احمدرضا جلالی آخرین وضعیت پرونده موکل خویش را تشریح کرد.
ایلنا زندان زندان اوین ایران 

  

کشف 33 مرکز استخراج بیت کوینمعاون فروش و خدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: با تلاش و بازرسی مستمر مدیریت برق شهرستانهای استان از ابتدای امسال تاکنون 33 مرکز استخراج رمز ارز کشف و با دستور قضایی جمع آوری شد.
اقتصادنیوز بیت کوین صرفه جویی برق 

  

آخرین تصمیمات شورای وحدت برای انتخابات 1400سخنگوی جامعه روحانیت مبارز درباره تصمیم گیری برای اختصاص سه کرسی در شورای عالی وحدت به شورای ائتلاف اظهار کرد: قبلا صحبت از عضویت 2 نماینده از شورای ائتلاف در شورای عالی وحدت بود، حالا به شورای ائتلاف 3 کرسی پیشنهاد شده است تا مجموعه شورای عالی وحدت تقریبا یکپارچه شود، اما نمی‌دانم این پیشنهاد مورد پذیرش شورای ائتلاف قرار گرفته است یا خیر.
مثلث انتخابات ریاست جمهوری جامعه روحانیت مبارز محمدرضا باهنر 

  

شرایط بحرانی در بورس!پس از ریزش دور قبل بورس، دولت بازارگردان ها را فعال کرد اما نه برای جلوگیری از ریزش بیشتر بلکه تنها با هدف نقدشوندگی؛ حالا هر یک از سهامداران خرد به راحتی می توانند سرمایه خود را با ارزش پایین تر نقد کنند و همین مساله بازگشت بورس را در ابهام بیشتر قرار داده است.
گسترش خودرو دولت سهام 

  

یک عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: ما از جزئیات تصمیم جامعه مدرسین مطلع نیستیم اما رایزنی‌هایی در حال انجام است که جامعه مدرسین هم در انتخابات حاضر شود و جامعتین بتوانند نقش خوب و مؤثری را در انتخابات ایفا کنند.
نامه نیوز انتخابات ریاست جمهوری انتخابات مجلس جامعه روحانیت مبارز 

  

سناریوی کاهش قیمت خودرو در بازار شب عید برخلاف روال سنواتیهر سال با نزدیکی به روزهای آخر سال همراه با رشد تقاضا، قیمت خودرو در بازار جهشی قابل‌توجه پیدا می‌کند. با این حال بسیاری از فعالان بازار با طرح سناریویی معتقدند که امسال 6 متغیر اثرگذار جهتی عکس به بازار داده است و مسیر نزولی قیمت‌ها که از نیمه پاییز آغاز شد، تا پایان زمستان تداوم خواهد داشت. به بیان دیگر امسال شاهد افزایش قیمت در بازار شب عید خودرو نخواهیم بود.
خودروتک قیمت افزایش قیمت قیمت مسکن 

  

آزادسازی 10 مدل خودرو به تعویق افتاد | پراید چقدر ارزان شد؟نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو می‌گوید: آزادسازی قیمت 10 مدل خودرو به تعویق افتاد. با توقف خرید و فروش خودرو واسطه‌ها از بازار فرار کردند.
خودروتک خودرو خودروسازان بازار خودرو 

  

عوارض واکسن کرونای ایرانی روی داوطلبان لو رفت + جزئیاتحامد حسینی، مدیر مرکز کارآزمایی بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: عوارض تست واکسن ایرانی کرونا روی داوطلبان تاکنون تب خفیف، درد و قرمزی محل تزریق بوده است.
مستقل‌آنلاین سازمان غذا و داروی ایران نیروی کار دانشگاه علوم پزشکی تهران 

  

یارانه | دولت به کسانی که این 4 شرط را دارند یارانه جدید می دهدشروط برخورداری از یارانه جدیدی که از یک ماه پیش به برخی شهروندان پرداخت می‌شود اعلام شد.
مستقل‌آنلاین یارانه دولت بهزیستی 

  

همتی:کاهش نرخ ارز حاصل تلاش بانک مرکزی است، سیاسیون به خودشان وصل نکنندرئیس کل بانک مرکزی نوشت: انتظارم از فعالین سیاسی این است، رقابتهای حزبی و جناحی خود را به تلاشهای بانک مرکزی برای بهبود شرایط اقتصاد و استفاده از فرصتهای بین المللی برای خنثی سازی و کاهش تحریم و تقویت ارزش پول ملی وصل نکنند.
مملکت‌آنلاین نرخ ارز ارز قیمت ارز 

  

مشمولان یارانه جدید دولت اعلام شدند + مبلغ یارانه جدیدعضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی از تخصیص یارانه جدید در قالب بسته حمایت معیشتی و به صورت بن خرید و یارانه نقدی در سال آینده – سال 1400 – به تمام دریافت کنندگان یارانه نقدی – 45500 تومانی – خبر داده است.
مستقل‌آنلاین یارانه دولت بودجه 

  

دلار سقوط کرد/ ورود نرخ به کانال 23 هزار تومانصرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، بیست و پنجم دی‌ماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم 24 هزار و 290 تومان اعلام کرده‌اند که نسبت به روز گذشته افت بیش از 500 تومانی دارد.
ایلنا دلار دلار آمریکا صرافی 

  

واعظی: با تیم بایدن ارتباط نداشتیمرئیس دفتر رئیس‌جمهوری گفت: امروز با اطمینان بیشتری می‌گویم که بنای ما بر این است که تحریم‌ها برداشته شود و دولت سیزدهم بدون تحریم به مردم خدمت کند.
مثلث محمود واعظی بازی رئیس جمهور 

  اخبار داغ
  

حدود 38 میلیون نفر در جهان در برابر کرونا واکسینه شدند/ تزریق روزانه 2.44 میلیون دُز واکسن در جهانخبرگزاری بلومبرگ روز یکشنبه در گزارشی نوشت که از زمان آغاز واکسیناسیون جهانی علیه بیماری مرگبار کرون
خبرفوری سازمان بهداشت جهانی ثروتمند واکسیناسیون 

  

درخواست دیده بان حقوق بشر از تل‌آویو جهت تامین واکسن‌ کرونا برای فلسطینی‌هادیده بان حقوق بشر امروز (یکشنبه) از مسؤولان رژیم صهیونیستی خواست تا واکسن‌های کرونا را برای بیش از 4
خبرفوری حقوق بشر درمان قانون 

  

دی سردترین ماه بورس پایتخت + نموداردر دی ماه 1399 پایین‌ترین رقم بازدهی ماهانه بورس و بالاترین رقم خروج پول حقیقی ثبت شد و بورس سردترین ماه سال را پشت سر گذاشت.
اقتصادنیوز ماه پایتخت پول 

  

تعطیلات چند روزه کافی بود تا سواحل خلیج‌فارس در بندرعباس، قشم و کیش شاهد خیل عظیم مسافران شود، مسافرتی که البته احتمالا موج بعدی کرونا را در پی خواهد داشت.
نامه نیوز ایران خودرو بندرعباس خودرو 

  

بررسی واکسن کرونای ایرانی و خارجی/ کدام واکسن ایمن است؟یکی از موضوعات داغ فضای مجازی در این روزها کرونایی شده و اخبار آغاز واکسیناسیون در بعضی از کشورها، ا
خبرفوری رئیس جمهور کودکان موش 

  

ازدحام جمعیت در سواحل بندرعباس/ به میهمانی کرونا خوش آمدید/ عکستعطیلات چند روزه کافی بود تا سواحل خلیج‌فارس در بندرعباس، قشم و کیش شاهد خیل عظیم مسافران شود، مساف
خبرفوری بندرعباس عکس تعطیلات 

  

کرونا | محدودیت‌های ورزشی تهران تا پایان هفته پایدار استبا زرد ماندن وضعیت پایتخت از نظر شیوع ویروس کرونا، صرفا باشگاه‌های ورزشی ورزش‌های پربرخورد از جمله کشتی، کاراته و جودو و نیز باشگاه های ورزشی سالنی با محدودیت و تعطیلی تا پایان هفته جاری روبرو هستند.
۵۵ آنلاین تهران استان مازندران پایتخت 

  

چرا بورس به این حال و روز افتاده است؟یک کارشناس بازار سرمایه گفت: ما نباید فراموش کنیم که قیمت‌گذاری دستوری عملا به معنای برداشتن پول از
خبرفوری تورم پول کره جنوبی 

  

به دنبال افزایش محدودیت‌های کرونایی، روند کاهشی بروز موارد بیماری و مرگ و میر ناشی از کرونا در اکثر استان‌های کشور در جریان است؛ اما در این بین همچنان برخی استان‌ها از جمله استان‌های شمالی وضعیت نگران کننده‌ای دارند و این در حالی است که با کاهش بار بیماری، برخی محدودیت‌ها نیز کاهش یافته است؛ موضوعی که نگرانی این روزهای متخصصان و مسئولین را سبب شده تا مبادا با عادی انگاری و کاهش ...
نامه نیوز ایران خودرو استان مازندران خودرو 

  

سه مدل از انواع خودرو‌های تیبا امروز ارزان شدند. پراید 131 SE که ارزان‌ترین خودرو صفرکیلومتر محسوب می‌شود، امروز با کاهش قیمت در بازار فروخته می‌شود. قیمت برخی از محصولات سایپا امروز یکشنبه 28 دی‌ماه در بازار، نسبت به روز گذشته ارزان شدند...
صراط قیمت خودرو سایپا