ایلنا   |  ورزشی  |  

قلعه‌نویی: اشتباه کردم که گفتم سیرجان در حال تبدیل شدن به قطب ورزش ایران است

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان مدعی شد عملکرد فنی این تیم به گونه‌ای بوده که تحسین دوست و دشمن را به دنبال داشته است.

قلعه‌نویی: اشتباه کردم که گفتم سیرجان در حال تبدیل شدن به قطب ورزش ایران است

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان مدعی شد عملکرد فنی این تیم به گونه‌ای بوده که تحسین دوست و دشمن را به دنبال داشته است.

به گزارش ایلنا، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری قبل از دیدار تیمش برابر مس رفسنجان اظهار داشت: از باشگاه مس رفسنجان تشکر می‌کنم. خیلی خوشحالم، چون امکاناتی که اینجا دیدم در حد تیم‌های قطری بود. اگر این امکانات تکمیل شود، جای تبریک دارد. همچنین باید از مدیران باشگاه گل‌گهر تشکر کنم. این باشگاه چه در تهران و چه در سیرجان به مرکز معرفت فوتبال ایران تبدیل شده است و این جز با سیاست‌های مدیران بالادستی و مدیران باشگاه نیست.

وی با تعریف و تمجید از مدیریت باشگاه گل‌گهر یادآور شد: همین تیم مس وقتی زمینش آماده نبود اینجا (سیرجان) بازی می‌کرد. الان نیز بازی دیگری (پرسپولیس و سپاهان) قرار است اینجا انجام شود. این نشان می‌دهد که مدیران بالادستی باشگاه و شرکت به فکر کمک به ورزش کشور هستند. در 40 سالی که در ورزش هستم این معرفت سیرجانی‌ها را کمتر جایی دیدم. چند بازی در زمین الیاف برگزار شد که خود ما اصلاً حضور نداشتیم. هر تیمی که به ما زنگ زد و زمین تمرین و مسابقه خواست این امکانات را در اختیارش گذاشتیم. این مسائل نشان می‌دهد مدیریت باشگاه بیشتر از نتیجه‌گیری به نکات اخلاقی و انسانی فکر می‌کند. من به نوبه خودم از مدیران باشگاه و شرکت گل‌گهر تشکر می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان درباره بازی فردای تیمش تصریح کرد: به محمد ربیعی و همکارانش تبریک می‌گویم که تیم خوبی دارند، ولی در هر بازی که گل‌گهر حضور دارد، بازی‌ها قشنگی شده است. بازی رفت ما چهار گل داشت و در بازی قبلی‌مان با شهر خودرو شش گل رد و بدل شد. خوشحالم تیمی درست کردم که با وجودی ظلمی که در حقش شد، ولی فوتبالی بازی می‌کند که دوست و دشمن همه آن را تحسین می‌کنند. این نشان می‌دهد که ما راه‌مان را پیدا کردیم، هرچند که به نوعی سرمان را بریدند، ولی اشکال ندارد. ما مأمور به تکلیف هستیم و خداهم کمک کرد و برگشتیم. اگر 9 گلی که به ما تحمیل کردند را کم کنیم خط دفاع ما دومین خط دفاع برتر لیگ می‌شود، آنهم با همه مشکلات روحی که داشتیم. فکر می‌کنم در هیچ کجای دنیا این اتفاق برای هیچ تیمی رخ نداد و اگر هم افتاد یقیناً آن تیم کاندیدای سقوط بود، ولی تیم ما ساختار دفاعی و خط حمله‌اش جزو تیم‌های بالای لیگ است. خوشحالیم راهی را که باید 10 ساله می‌رفتیم، در سال دوم حضورمان در لیگ برتر طی کردیم. این نشان می‌دهد که باشگاه گل‌گهر و بازیکنانش ایثار کردند.

قلعه نویی گفت: فردا امیدواریم بازی زیبا و پرگل باشد، ولی نتیجه دست خداست. با توجه به بردی که هفته پیش مقابل آلومینیوم اراک داشتیم که یکی از تیم‌های خوب لیگ است، از لحاظ روحی و روانی بهتر شدیم، چون چند هفته‌ای بود که پیروز نشده بودیم که آنهم به دلیل پنالتی بوده است. البته جالب است که پنالتی‌های صد درصد ما گرفته نمی‌شوند، ولی در محوطه ما هرکس از کنار هرکس رد می‌شود پنالتی گرفته می‌شود، چه برخورد باشد و چه نباشد! به بازی با فولاد و پیکان نگاه کنید. پنالتی‌های صد درصد ما گرفته نمی‌شود و این برای ما خیلی جالب است. حرف زدن هم در این باره فایده ندارد و هرچه بگوییم بیهوده است. ان‌شاءالله که همه این موارد سهوی باشد و عمدی در کار نباشد.

وی اشاره کرد: فردا بازی سخت و تاکتیکی در پیش داریم. صد درصد در این بازی جنگ در میانه میدان است و هرکسی که بتواند وسط زمین را کنترل و ایجاد موقعیت کند یقیناً برنده است. ربیعی تیم خیلی خوبی درست کرده است، اما با این انگیزه به اینجا آمدیم که ان‌شاءالله سه امتیاز بازی را بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان درباره اینکه استان کرمان به یکی از قطب‌های فوتبال کشور تبدیل شده است، تصریح کرد: اینطور نگویید، سرتان را می‌برند! من این حرف را اول فصل زدم که دیدید چه بلاهایی سرمان آمد (باخنده). اول اینکه کرمان بزرگترین استان ایران است و دوم اینکه قبلاً سابقه کار در این استان را داشتم و از حضور در مس کرمان خاطرات خوبی دارم.

وی با بیان اینکه مردم کرمان صداقت و معرفت دارند، تصریح کرد: مدیرانی که به استان کرمان می‌آیند، دوست دارند به ورزش ایران خدمت کنند، نه فوتبال کرمان. اگر امکانات باشگاه مانند مرکز درمانی تکمیل شود، 50 سال برای کشور می‌ماند. ورزشگاه کرمان و ابرپروژه سیرجان در سیاهکوه افتخار کشور است. با این حال به قطاری که راه می‌افتد، زیاد سنگ می‌زنند. اشتباه کردم که ابتدای فصل گفتم سیرجان در حال تبدیل شدن به قطب ورزش ایران است تا این بلا را سرمان بیاورند.

سرمربی گل‌گهر سیرجان در ادامه تمجیدهای خود از مدیران ورزش استان کرمان بیان کرد: ان‌شاءالله همه مسئولان ایران در حوزه خود به فکر خدمت باشند که این موضوع کمتر دیده می‌شود. مس کرمان در حال صعود به لیگ برتر است و این یعنی کرمان، سه تیم لیگ برتری خواهد داشت که لیاقت و امکانات آن را دارد. گل‌گهر به ورزش کشور کمک می‌کند، نه فقط فوتبال.

قلعه‌نویی با اشاره به استعدادیابی باشگاه گل‌گهر خاطرنشان کرد: در تست آکادمی استاد عباس چمنیان، چهار هزار نفر را بدون دریافت وجه تست کردیم و نفرات را از چند استان پوشش دادیم. این برنامه باشگاه گل‌گهر به ورزش و فوتبال کشور خدمت می‌کند. گل‌گهر می‌خواهد استان‌های هرمزگان، فارس، کرمان و شمال خوزستان را تحت پوشش بگیرد و گرفتن چهار هزار تست بدون دریافت وجه، کاری بزرگ و انسانی بود. ان‌شاءالله مردم کرمان به آنچه که لیاقتش را دارند، برسند.

وی در مورد غایبان گل‌گهر سیرجان برای دربی کرمان عنوان کرد: تا دل‌تان بخواهد مصدوم و محروم داریم. ما تیکدری، سهرابیان، زکی‌پور، خانزاده، مرادی و نخودکار را در اختیار نداریم و با 17، ‌18 بازیکن به رفسنجان آمده‌ایم. بازیکنان ما زیاد با هم تفاوتی ندارند و امیدوارم بازی خوبی از آب دربیاید.

سرمربی گل‌گهر راجع به ارتباط خوب میان دو باشگاه کرمانی لیگ برتر و اینکه تیم سیرجانی یک هفته زمین خود را در اختیار مس رفسنجان قرار داد، گفت: معرفت روح مربیگری است، اما برخی‌ها همه این مسائل را زیر پا گذاشته‌اند. بسیاری از تیم‌ها در کمپ الیاف تمرین یا بازی کردند. مرام ورزش همین است و زمانی که شما وارد گود زورخانه می‌شوید، باید کوچک شوید.

قلعه‌نویی با بیان اینکه اخلاق در ورزش ما گم شده است، اظهار داشت: عده‌ای آمده‌اند که اخلاق را زیر پا گذاشته‌اند و دست به هر کاری می‌زنند تا به هدفی برسند. معرفت و شرف در وجود آنها نبوده و این‌ها اتفاقات بدی است که در ورزش ایجاد شده. ربیعی مربی پُرانرژی و باسوادی است و اگر زمین را در اختیار مس گذاشتیم، وظیفه خود را انجام دادیم. زمانی که این تیم در ورزشگاه خانگی گل‌گهر بازی کرد، زمین سه هفته خراب شد و هر کسی بود، این کار را نمی‌کرد. به تیم مس شهر بابک هم زمین داده‌ایم و باید کار خودمان را انجام بدهیم.

انتهای پیام/

امیر قلعه نویی خودرو دربی   اخبار برگزیده
  

جزئیات افزایش حقوق سربازان از زبان سردار تقی مهریحوادث رکنا: رئیس سازمان وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی کل کشور (فراجا) جزئیات افزایش حقوق سربازان را تشریح کرد و گفت: معوقات حقوق در ماه های آینده به حساب سربازان و پایوران واریز می شود.
مثلث سربازی یارانه خودرو 

  

ریزش شاخص بازار سهام در روز آخر اردیبهشت/خروج نیم تریلیون تومان سرمایه از بورساقتصادنیوز: در معاملات امروز 31 اردیبهشت بازار سهام، ارزش خالص تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی بازار منفی شد و 447 میلیارد تومان پول حقیقی از بورس خارج شد.
اقتصادنیوز شاخص سهام سرمایه 

  

دستور رئیس سازمان بازرسی کل کشور در رابطه با ورود به موضوعات کلان بانکیرئیس سازمان بازرسی کل کشور با صدور دستوری به معاونت اقتصادی خواستار ورود این معاونت به موضوعات کلان بانک‌ها شد و با تاکید بر اینکه بانک‌ها نقش مهمی در اقتصاد کشور دارند، بر ضرورت شناسایی افراد متخصص و با تجربه برای همکاری با سازمان بازرسی برای ورود به موضوعات کلان بانک ها تاکید کرد.
ایلنا سازمان بازرسی کل کشور بانک مرکزی بانک 

  

از جایگاه امر به معروف و نهی از منکر صیانت شوددبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در نامه ای خطاب به معاون حقوق عامه و پیشگیری از جرم دادستان کل کشور خواستار صیانت از جایگاه امر به معروف و نهی از منکر شد.
ایلنا جمهوری اسلامی ایران قوه قضاییه جمهوری اسلامی 

  

فوت 9 نفر بیمار کرونایی دیگر / کویید 19 همچنان کشته می دهدآمار امروز کرونا طبق اعلام وزارت بهداشت اعلام شد.
۵۵ آنلاین بیمارستان وزارت بهداشت درمان 

  

آبله میمون ویروس جدید/اروپا به قرنطینه می رودسازمان بهداشت جهانینشستی اضطراری برای بحث در مورد شیوع آبله میمون پس از تایید بیش از 100 مورد در اروپا برگزار کرد.
مستقل‌آنلاین ویروس سازمان بهداشت جهانی مادرید 

  

اظهارات خطیب زاده درباره تامین حقابه ایران از هیرمندایرنا/ سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: از مجاری حقوقی موضوع برقراری حقابه ایران از رودخانه هیرمند را پیگیری می کنیم تا حقابه این رودخانه مرزی که ایران مستحق آن است از سوی افغانستان تامین شود.
نامه نیوز ایران جمهوری اسلامی ایران ایرنا 

  

وزیر کشور: وعده‌های امام (ره) در حال تحقق استوزیر کشور گفت: وعده های امام رحمت الله مانند فروپاشی غرب و دینداری مردم یکی پس از دیگری در حال تحقق است.
فردا امام خمینی وزارت بهداشت وزارت علوم 

  

توصیه به طارمی:به ایتالیا و اسپانیا بروتوصیه ملی‌پوش سابق کشورمان به طارمی؛ به اسپانیا یا ایتالیا برو
خانه فوتبال مصاحبه مهدی طارمی ایتالیا 

  

علائم اولیه آبله میمون چیست؟در پی هشدار سازمان جهانی بهداشت مبنی بر احتمال گسترش بیماری عفونی و واگیردار آبله میمون، موارد تازه‌ای از ابتلا به این بیماری در دو کشور دیگر اروپایی شناسایی شد.
مستقل‌آنلاین درمان کمردرد وزارت بهداشت 

  

قالیباف: زمانی که من فرمانده بودم جرائم 70 درصد کاهش داشتقالیباف: زمانی که فرمانده نیروی انتظامی بودم جرائم در ماه رمضان 70 درصد کاهش داشت. 4 سالی که من فرمانده نیروی انتظامی بودم خیلی دقیق می‌توانم بگویم بیش از 70 درصد جرایم در ماه رمضان کاهش پیدا می‌کرد.
مستقل‌آنلاین نیروی انتظامی ماه ماه رمضان 

  

فوری/ شاخص کل بورس به ابرکانال 1/6 میلیون واحد رسیدشاخص کل بورس با رشد 16 هزارو 200 واحدی به ابرکانال 1.6 میلیون واحد رسید در سطح یک میلیون و 600 هزار واحد قرار گرفت.
اقتصادنیوز شاخص 

  

آمریکا دست به آزمایش موفقیت آمیز یک سلاح مافوق صوت زدنیروی هوایی آمریکا اعلام کرد دست به آزمایش موفقیت آمیز یک سلاح مافوق صوت که سرعت پروازش پنج برابر سرعت صوت بوده، زده است.
۵۵ آنلاین موفقیت نیروی هوایی اوکراین 

  

مردم: آقای احمدی نژاد مملکت را درست کنید!مردم بوشهر خطاب به محمود احمدی نژاد: آقای احمدی نژاد دست ما جوانها را بگیرید، مملکت را درست کنید.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد یارانه 

  اخبار داغ
  

امیدوار به «پولبک» در بورس /پیش بینی بازار سهام اول خردادکاهش یک درصدی شاخص کل بورس در معاملات روز گذشته، چشم انداز معاملات امروز را منفی کرده، اما هنوز امیدها برای برگشتن بازار به سمت بالا از بین نرفته است.
اقتصادنیوز سهام شاخص 

  

رهبر کره شمالی با دریافت کمک های خارجی جهت درمان کرونا مخالفت کرد!کیم جونگ اون رهبر کره شمالی همزمان با شدت گرفتن ویروس کرونا در این کشور،با دریافت حمایت پزشکی خارجی مخالفت کرد.
مستقل‌آنلاین کره شمالی درمان کیم جونگ اون 

  

آشنایی با راهکار کره شمالی برای مقابله با کروناکره شمالی در حالی با شیوع ویروس کرونا مواجه شده است که به داروهای موثر ضد ویروس دسترسی ندارد و جمعیت این کشور واکسینه نشده‌اند.
برنا کره شمالی ویروس 

  

پیش بینی عجیب رییس اتحادیه طلا و جواهر از قیمت سکه/حباب سکه چقدر است؟قیمت انواع سکه در بازار طلا به‌دنبال افزایش اونس جهانی، افزایش قیمت را تجربه می‌کند، به‌گونه‌ای که قیمت سکه امامی 270 هزار تومان افزایش یافته است.
فردا تولید قیمت افزایش قیمت 

  

قیمت سکه بالای مرز مقاومتیاقتصادنیوز : امروز 31 اردیبهشت ماه 1401 قیمت دلار متشکل در انتهای روز با 16 تومان افت نسبت به دو روز قبل به قیمت 25 هزار و 497 تومان معامله شد.
اقتصادنیوز قیمت ماه دلار 

  

نزول کامودیتی‌ها و افت شاخص بورساقتصادنیوز: امروز نمادهای کامودیتی محور «پارس»، «کچاد» و «فولاد» بیشترین تأثیر را در افت شاخص کل بورس داشتند.
اقتصادنیوز فولاد شاخص 

  

بورس نوسانی می‌ماند؟شاخص کل بورس امروز در حدود دو درصد افت کرد. کارشناسان عقیده دارند که بورس در بلندمدت روند متعادل روبه‌ بالایی را تجربه می‌کند.
گسترش پتروشیمی شاخص سود 

  

نبض قیمت خودرو در بازار ایستاد + جدولاقتصادنیوز: در روزهای که دلار شکل نوسانی خود را حفظ کرده و همچنان در بازار بالا و پایین می شود، اما بازار خودروهای داخلی از نوسان خسته شد و امروز 31 اردیبهشت 1401 و بدون تغییر راهی بازار شد.
اقتصادنیوز قیمت خودرو جدول 

  

هشدار جدی قوه قضاییه به فعالان بازار بورساقتصادنیوز: معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه به شهروندان فعال در بازار بورس هشدار پیامکی ارسال کرد.
اقتصادنیوز قوه قضاییه جرم 

  

خفاش چه ویژگی دارد که کرونا نمی گیرد؟ | کشف جدید درباره درمان کروناکارشناسان بعه موضوع علل مبتلا نشدن خفاش ها به بیماری کرونا پرداختند.
۵۵ آنلاین درمان ایالات متحده آمریکا خاورمیانه 

  

ریزش شاخص بازار سهام در روز آخر اردیبهشت/خروج نیم تریلیون تومان سرمایه از بورساقتصادنیوز: در معاملات امروز 31 اردیبهشت بازار سهام، ارزش خالص تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی بازار منفی شد و 447 میلیارد تومان پول حقیقی از بورس خارج شد.
اقتصادنیوز شاخص سهام سرمایه 

  

قیمت سکه و طلا در آخرین روز اردیبهشت 1401قیمت هر قطعه سکه طرح جدید بهار آزادی 14میلیون و 150 هزار تومان است.
گسترش قیمت سکه و طلا تهران