ایلنا   |  اقتصادی  |  

تبدیل پایان نامه به کتاب با تیراژ پایین و کیفیت بالا

تبدیل پایان نامه به کتاب یکی از دغدغه‌های دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری است که آن ها پس از به پایان رساندن پایان نامه خود می خواهند برای تقویت رزومه خویش پایان نامه مورد نظر را به صورت کتاب چاپ شده به اسم خود داشته باشند تا مراتب تحصیلی خود را با موفقیت پشت سر هم طی نمایند.

تبدیل پایان نامه به کتاب با تیراژ پایین و کیفیت بالا

تبدیل پایان نامه به کتاب یکی از دغدغه‌های دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری است که آن ها پس از به پایان رساندن پایان نامه خود می خواهند برای تقویت رزومه خویش پایان نامه مورد نظر را به صورت کتاب چاپ شده به اسم خود داشته باشند تا مراتب تحصیلی خود را با موفقیت پشت سر هم طی نمایند.

نگارش پایان نامه ماحصل تلاش دانشجویان

ماحصل تلاش بی وقفه دانشجویان

دانشجویانی که در دوره های کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های مختلف مشغول به تحصیل هستند؛ ماحصل تلاش های شبانه روزی و بی وقفه خود را با به ثمر رساندن نگارش پایان نامه به پایان می رسانند.

بنابراین برای آنکه بتوانند بهترین ثمره را در دوران تحصیلی خود داشته باشند؛ می توانند با تبدیل پایان نامه به کتاب، مطالب گردآوری شده خود را در طی سال ها تلاش به صورت مکتوب در قالب کتاب، به چاپ رسانند تا اثری از آن ها به نام خودشان به ثبت رسیده باشد و نه تنها در کتابخانه دانشگاه بلکه در کتابفروشی های مختلف نیز نامی از آن ها بر سر زبان ها افتد و حتی با تبدیل پایان نامه به کتاب و فروش عمده آن برای خود کسب درآمد کنند.

بنابراین بهتر است نسبت به نگارش پایان نامه خود در همان ابتدا وقت بسیار زیادی گذاشته و تمام هم و غم خود را در این کار به کار گیرد تا بتواند یک اثر ماندگار و با ارزشی را به رشته نگارش درآورد. در ادامه در همین راستا به ارائه برخی توضیحات پرداخته می شود تا در صورتی که بخواهید پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنید؛ بهتر است به کجا مراجعه کنید و دست به چه کارها و اقداماتی بزنید. پس با ما همراه باشید.

تبدیل پایان نامه به کتاب

تبدیل پایان نامه به کتاب با کیفیت بسیار بالا

اگر پایان نامه خود را به طور کامل به رشته نگارش درآورده اید و از آن هم دفاع کرده و نمره قبولی از آن کسب کرده اید؛ می توانید با تبدیل پایان نامه به کتاب برای خود یک رزومه خوب و موفق بسازید تا در مراحل بعدی تحصیلی تان بتوانید به خوبی از آن استفاده کنید. برای این منظور با توجه به این مسئله که نوع صفحه آرایی و ویراستاری چاپ کتاب با پایان نامه متفاوت است و ساختار و قالب نگارش کتاب با پایان نامه یکسان نیست؛ بهتر است در مقدمه و ابتدا و انتهای پایان نامه تغییراتی صورت گیرد و در ضمن نوع صفحه آرایی درون بدنه اصلی متن و نیز جلد جلو و پشت کتاب نیز می بایست تعیین گردد. برای اجراء و پیاده سازی تمامی این نکات شما می توانید وارد وب سایت اینترنتی www.pubsalehiyan.com شده و یا به صورت حضوری به آدرس درج شده در این سایت شده و یا حتی به صورت تلفنی با مسئولان این شرکت تماس حاصل نمایید و مراتب را با ایشان در میان بگذارید تا در اسرع وقت با کیفیت بسیار بالایی کلیه کارهای تبدیل پایان نامه به کتاب با دقت نظر بالایی توسط تیم تخصصی چاپ و نشر صالحیان صورت گرفته و پایان نامه شما را به صورت کتاب تحویل شما دهند.

چاپ کتاب با تیراژهای مختلف

اگر تاکنون برای تبدیل پایان نامه به کتاب به مراکز مختلفی مراجعه کرده اید و با این پاسخ رو به رو شده اید که چاپ کتاب با تیراژ پایین امکان پذیر نیست؛ نگران نباشید. چرا که چاپ و نشر صالحیان امکانی را برای شما فراهم آورده است تا شما بتوانید حتی پس از تبدیل پایان نامه به کتاب، کتاب چاپ شده را با تیراژ پایین هم سفارش دهید. معمولا دانشجویانی که برای اولین بار درصدد چاپ کتاب هستند؛ این ترس را دارند که مبادا پس از چاپ کتاب و اعمال هزینه های مربوط به آن کتاب مورد نظر بازخوردی نداشته باشد. به همین جهت خواهان چاپ کتاب با تیراژ پایین هستند. تیم تخصصی چاپ و نشر صالحیان نیز دقیقا به همین مسئله توجه داشته و در راستای زدودن هر گونه نگرانی در دل دانشجویان این امکان را برای آن ها فراهم آورده است تا بتوانند با تیراژ کم هم اقدام به تبدیل پایان نامه به کتاب کنند تا پس از بازخورد اولیه و در صورت فروش بالا و استقبال زیاد مردم به کتاب مورد نظر در مراحل بعدی سعی در چاپ کتاب در تیراژهای بالا کنند.

چاپ کتاب با هزینه های به صرفه

هزینه چاپ کتاب؛ دغدغه تمامی دانشجویان

یکی دیگر از دغدغه های دانشجویان که تا پیش از تبدیل پایان نامه به کتاب با آن مواجه هستند و حتی ممکن است آن ها را از این مهم منصرف سازد؛ هزینه چاپ کتاب می باشد. در حالی که شما می توانید با ثبت سفارش تبدیل پایان نامه به کتاب در چاپ و نشر صالحیان به عنوان یکی از مراکز معتبر در این راستا ضمن دریافت کتابی با کیفیت بالای ویراستاری و صفحه آرایی، با هزینه های کاملا به صرفه ای به هدف مورد نظر خود دست یابید. بنابراین جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد و شما می توانید با صرف هزینه های ایده آل در چاپ و نشر صالحیان اقدام به تبدیل پایان نامه به کتاب کنید. بنابراین با در نظر گرفتن هر یک از این دو مقوله یعنی چاپ کتاب با تیراژ پایین و با کیفیت و نیز هزینه های کم و به صرفه چاپ کتاب دیگر جای هیچ گونه شک و تردیدی برای شما باقی نمی ماند و می توانید در همین لحظه وارد وب سایت رسمی چاپ و نشر صالحیان شده و یا در صورت سکونت در تهران به آدرس این مرکز مراجعه نموده و اقدامات لازم را برای تبدیل پایان نامه به کتاب صورت بخشید.

تقویت رزومه با تبدیل پایان نامه به کتاب

تبدیل پایان نامه به کتاب برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به ویژه دانشجویان کارشناسی ارشدی که می خواهند امتحان دکتری بدهند؛ تا پیش از امتحان دکتری و پذیرش و دعوت به مصاحبه در صورتی که اقدام به تبدیل پایان نامه به کتاب کرده باشند؛ می توانید با در دست داشتن کتاب چاپ شده به اسم خود یک گام جلوتر از بقیه مصاحبه کنندگان به پیش روند و با تقویت رزومه خود شانس قبولی دکتری را در خود بیشتر کنند. دانشجویان دکتری نیز می توانند با تبدیل پایان نامه به کتاب رزومه خود را قویتر نموده تا برای مراحل بعدی تحصیلی خود رزومه خود را تقویت کنند. چرا که هر چه قدر رزومه این افراد قوی تر باشد؛ شانس آن ها برای قبولی در هیئت علمی بیشتر خواهد شد و می توانند با قبول شدن در امتحان هیئت علمی و ارسال رزومه خود آینده تحصیلی خود را با استاد شدن شکوفا سازند.

 

مصاحبه کتابخانه کتابفروشی   اخبار برگزیده
  

ویدئو| مذاکرات غیرمستقیم ایران و آمریکا به کجا رسید؟مذاکرات غیرمستقیم ایران و آمریکا در وین اکنون به کجا رسیده است؟
مثلث ایران ایران و آمریکا وین 

  

کاندیداهایی که برنامه‌های خود را به جبهه اصلاحات ایران ارائه دادند/ جلسه گفت‌و‌گو و ارائه برنامه کاندیداها ادامه داردسخنگوی جبهه اصلاحات ایران گفت: تاکنون آقایان مصطفی تاجزاده، محمود صادقی، مسعود پزشکیان، محمد شریعتمداری، محمد صدر، محسن هاشمی، صادق خرازی، عباس آخوندی و مصطفی کواکبیان و همچنین خانم‌ها شهیندخت مولاوردی و زهرا شجاعی برنامه‌های خود را ارائه و به پرسش‌های اعضای مجمع عمومی پاسخ دادند.
ایلنا ایران صادق خرازی عباس آخوندی 

  

مصوبه جدید شورای نگهبان ، نه شرعی است نه حقوقی و سیاسیعباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشت:متنی که از سوی شورای نگهبان ابلاغ شد، اتفاق نادری در تاریخ 42 سال پس از انقلاب بود. به نظرم خودشان نیز خوب می‌دانند که این متن واجد اعتبار حقوقی نیست و به هیچ‌وجه الزام‌آور برای وزارت کشور و هیچ مرجع دیگری نیست. در نتیجه برای توجیه آن به نکاتی اشاره کردند که چیزی جز ادعای فوق را ثابت نمی‌کند.
۵۵ آنلاین شورای نگهبان انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری 

  

بررسی تاثیر ردصلاحیت‌های گسترده داوطلبان شوراها بر رفتار انتخاباتی شهروندانعضو شورای عالی استان‌ها معتقد است با ردصلاحیت‌های گسترده کاندیداهای شوراها و خالی ماندن برخی صندلی‌ها در برخی از شهرها، متاسفانه بخشی از مردم عملا در انتخابات شرکت نمی‌کنند و انگیزه مشارکت شهروندان به طور حتم کاهش خواهد یافت.
ایلنا شوراهای شهر خبرنگار شورای نگهبان 

  

اصرار خودروسازان به افزایش بیشتر قیمت خودروبا وجود تصویب افزایش 10 درصدی قیمت کارخانه‌ای خودرو، ظاهراً خودروسازان به افزایش 9 درصدی قیمت محصولاتشان رضایت نداده و در حال نامه نگاری و رایزنی برای آزادسازی قیمت خودرو هستند.
خودروتک خودروسازان بهره وری افزایش قیمت 

  

احمدی‌نژاد: مسئولین خودشان واکسن زده‌اند خیالشان راحت استمن احتمال می‌دهم مسئولین کشور خودشان واکسن زده‌اند. خیالشان راحت است. خیلی نگران مردم نیستند. سوز و گدازی نمی‌بینیم. آدم بگوید روزی 450 نفر فوت می‌کنند، خیلی راحت. هیچ تغییری در روش‌ها و منش‌ها داده نمی‌شود. این امر فضای ذهنی و روحی مردم را سخت می‌کند.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد دولت دهم مترو 

  

جزئیات جدید از ترور سردار سلیمانی/ چه کسانی تلفن حاج قاسم را ردیابی کردند؟سه تیم تک‌تیرانداز خود را در فاصله 500 تا 800 متر دورتر از "منطقه ترور" مستقر کرده بودند، که همان جاده ورودی به فرودگاه بود، و به نحوی قرار گرفته بودند تا هدف خود را هنگام خروج از فرودگاه در یک مثلث احاطه کنند.
اقتصادنیوز سردار سلیمانی تلفن جاده 

  

افشاگری سنگین پرسپولیسی ها علیه زردها+جزئیات بیشترتیم سپاهان در سال 1350 با هدایت محمود یاوری در برابر پرسپولیس قدرتمند آن زمان با نتیجه تحقیرآمیز 6 بر صفر شکست خورد.
خانه فوتبال بهاره رهنما فوتبال بازی 

  

توئیت جدید ظریف: بایدن باید تصمیم بگیردوزیر خارجه کشورمان تصریح کرد: رئیس جمهور بایدن باید تصمیم بگیرد که آیا ایالات متحده به بی‌قانونی ادامه خواهد داد و یا به قانون پایبند می‌شود.
فردا رئیس جمهور وین قانون 

  

اعلام پیش فروش سایپا با شاهین و 4 خودرو دیگر + مبالغ پیش پرداختسایپا برنامه پیش فروش خود به مناسبت عید سعید فطر را اعلام کرد. در این پیش فروش خودرو شاهین و 4 محصول دیگر سایپا عرضه شده است.
خودروتک سایپا خودرو خودروسازان 

  

ظریف روی مین رفتبه جهت بررسی دو مشکل عمده انتخابات یعنی رد صلاحیت‌ها و میزان مشارکت گفتگو کردیم با منصور حقیقت پور فعال سیاسی اصولگرا و نماینده مجلس نهم که مشروح آن را می‌خوانیم:
مستقل‌آنلاین دولت سردار سلیمانی رئیس جمهور 

  

تذکر رهبری به معنای نادیده گرفتن ظرفیت ظریف نیست/ پشت پرده افشای فایل صوتی باید مشخص شود/ جریان رقیب بدنبال ناامیدی اصلاح‌طلبان استیک عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: سخنان رهبری درباره برخی از گفته‌های وزیر امورخارجه به معنای این نیست که آقای ظریف مهره سوخته است.
ایلنا محمدجواد ظریف اصلاح طلبان مجلس شورای اسلامی 

  

ظریف شناخته‌شده ترین رقیب جدی جریان اصولگرا است/ اصولگرایان به اجماع نخواهند رسید/ عملکرد شورای نگهبان مشخص می‌کند مشارکت چگونه باشدیک کنشگر سیاسی اصوگرا فضای انتخاباتی جریان‌‌های سیاسی کشور را مورد بررسی قرار داد و میزان مشارکت را وابسته به عملکر شورای نگهبان دانست.
ایلنا اصولگرایان انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری 

  

آغاز فروش اقساطی محصولات MVM با پیش پرداخت 30 درصدطرح جدید فروش اقساطی محصولات ام وی ام شرکت مدیران خودرو ویژه ماه اردیبهشت ماه آغاز شد.
خودروتک خودرو ماه ایران 

  

متن عجیب ارسالی به واتس آپ استقلالی‌ها+جزئیات بیشتر را بخوانیداستقلال نماینده پرقدرت کشورمان با اقتدار صدرنشین گروه خود در آسیا شد اما باز هم کادرفنی این تیم، آبی پوشان را ممنوع المصاحبه کرد!
خانه فوتبال مصاحبه کعبه فرهاد مجیدی 

  اخبار داغ
  

هیجانات ویروس کرونا مسری هستند/ چگونه از افکار منفی دور بمانیم به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس آمار رسمی، ویروس کرونا تاکنون بیش از 157 میلیون نفر را در دنیا مبتلا کرده و بیش از سه میلیون نفر نیز بر اثر بیماری کووید 19 جان خود را از دست داده‌اند. انواع جهش یافته ویروس نیز موجب افزایش سرایت، بیماری‌زایی و مرگ و میر شده و نگرانی‌های جدیدی را در جهان به وجود آورده است. در کشور ما هم، از ابتدای شیوع ویروس تا کنون بیش از 74 هزار نفر از هموطنان جان…
مهر ویروس فضای مجازی دورهمی 

  

پیش بینی 3 کارشناس بورس درباره وضعیت امروز بازار سهامدنیای اقتصاد در گزارشی به بررسی نظرات و پیش بینی های 3 کارشناس درباره وضعیت امروز بازار سرمایه پرداخته است.
اقتصادنیوز سهام اقتصاد سرمایه 

  

راز ابتلای مردان به کرونا حاد کشف شدتیمی از محققان آمریکایی در مطالعه جدید خود دریافتند مردان به دلیل دارا بودن نوعی ژن خاص، بیشتر از زنان در معرض ابتلا به بیماری کرونای شدید هستند.
اقتصادنیوز مردان ژن زنان 

  

کشور لز پیک چهارم کرونا عبور کرد | آمار مرگ و میرها به زودی روند نزولی پیدا می کندحریرچی معاون کل وزارت بهداشت گفت: با اطمینان کامل از قله پیک چهارم کرونا عبور کردیم اما هنوز فشار کار روی بیمارستان‌ها وجود دارد.
۵۵ آنلاین مرگ وزارت بهداشت ویروس 

  

ورشکستگی آرایشگاه‌های زنانه زیر فشار کرونارئیس اتحادیه آرایشگران زنانه تهران ضمن اعلام ورشکستگی تعداد زیادی از آرایشگاه‌های زنانه، خواستار حمایت از این صنف شد و از مراجعه کنندگان خواست تخلف از رعایت پروتکل‌های بهداشتی را به اتحادیه گزارش کنند.
اعتماد تهران وزارت بهداشت وام 

  

نفروختن بلیت سفر به کرونایی‌ها/ تذکر پیامکی به قرنطینه‌شکنانوزیر راه و شهرسازی اعلام کرد که هیچ بیمار کرونایی نمی‌تواند با وسایل حمل‌ونقل عمومی سفر برود چون بلی
خبرفوری سفر وزارت بهداشت آموزش 

  

روند نزولی کرونا و کاهش 14 درصدی فوتی‌ها در کشورکرونا در بسیاری از استان ها نزولی شده، اما هنوز در برخی استان ها میزان بستری و فوت بالاتر از متوسط ک
خبرفوری استان خوزستان وزارت بهداشت آفریقای جنوبی 

  

جزییات واکسیناسیون بیماران خاص علیه کرونا / حمایت از 14 بیماری خاص و نادررییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری‌های وزرات بهداشت گفت: در فاز اول امکان واکسیناسیون حدود 20هزار
خبرفوری واکسیناسیون سازمان برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی 

  

اصرار خودروسازان به افزایش بیشتر قیمت خودروبا وجود تصویب افزایش 10 درصدی قیمت کارخانه‌ای خودرو، ظاهراً خودروسازان به افزایش 9 درصدی قیمت محصولاتشان رضایت نداده و در حال نامه نگاری و رایزنی برای آزادسازی قیمت خودرو هستند.
خودروتک خودروسازان بهره وری افزایش قیمت 

  

اگر این علائم را دارید به تست منفی کروناتوجهی نکیداقتصادنیوز :با توجه به افزایش اخیر موارد ابتلا به ویروس کرونا افراد نسبت به نتایج آزمایش منفی کووید-19 بسیار بدبین شده اند به ویژه هنگامی که علائم خفیف تا شدید مرتبط با ویروس کشنده را هم تجربه کرده باشند.
اقتصادنیوز ویروس 

  

شایعه بزرگ تکذیب شد ؛ ستاره پرسپولیسی کرونایی نیست!شایان مصلح ، که چند روز پیش شایعه شده بود که کرونا دارد ، دیروز تست کرونا داد و مشخص شد که مبتلا له این ویروس نشده و در دیدار مقابل پرسپولیس حاضر خواهد بود.
خانه فوتبال ستاره پرسپولیس فوتبال