با تلاش مردم، انتخابات باعث سرشکستگی استکبار خواهد شد

امام جمعه موقت قزوین گفت: این هفته، هفته ویژه‌ای است؛ در این هفته باید برای مشارکت حداکثری با مردم سخن بگوییم. سازمان مجاهدین اعلام کرده است برنامه اول ما تلاش برای مشارکت حداقلی است و مرحله دوم ایجاد جنگ داخلی در ایران است اما ان‌شاءالله با تلاش شبانه‌روزیِ عموم مردم و جبهه انقلاب، انتخابات باعث سرشکستگی استکبار خواهد شد.

با تلاش مردم، انتخابات باعث سرشکستگی استکبار خواهد شد

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدمهدی خضری امروز 21 خرداد در خطبه‌های نماز جمعه شهر قزوین که در مسجدالنبی (ص) برگزار شد، با اشاره به دشمن می‌تواند در چند روز و چند ساعت جریان و میدان را علی‌رغم تصور ما، به نفع خودش تغییر دهد، بیان کرد: آن طوری که رصد شده است در هفته منتهی به انتخابات، خط آتش دشمن سنگین می‌شود. امروز دشمنان خشاب‌های خود را پر و دستگاه رسانه‌اش را آماده کرده است تا قبل از انتخابات آتش سنگین را بر روی اذهان ملت بریزد.

وی اظهار کرد: دشمن سه خط را دنبال می‌کند؛ اول خط تفرقه در جبهه حق است و باید هوشیار باشیم و بدانیم جریان ابلیس قبل از حذف فیزیکی جبهه حق، آرایش جبهه حق را برهم میزند؛ همان‌طور که در جنگ احد ابتدا آرایش جبهه حق را بر هم ریخت، اما امروز چنین اجازه‌ای را به دشمن نخواهیم داد.

امام جمعه قزوین در ادامه گفت: هوشیار باشیم که امروز جبهه حق در معرض تفرقه قرار دارد. نزاع برای اینکه فلانی کنار برود یا نرود، خلاف جریان تکلیف است؛ دشمنت پس از تفرقه به دنبال تخریب جریان انقلاب است، در این راستا تخریب چهره‌های انقلابی در دستور کار جبهه رسانه‌ای شیطان قرار دارد. سومین تاکتیک ایجاد خوف در دل‌ها و همان سیاست انگلیسی معروف برای ترساندن مردم از مشارکت و انتخاب عناصر انقلابی است.

وی تأکید کرد: سازمان مجاهدین اعلام کرده است برنامه اول ما تلاش برای مشارکت حداقلی است و مرحله دوم ایجاد جنگ داخلی در ایران است اما ان‌شاءالله با تلاش شبانه‌روزیِ عموم مردم و جبهه انقلاب، انتخابات باعث سرشکستگی استکبار خواهد شد.

حجت‌الاسلام خضری گفت: این هفته، هفته ویژه‌ای است؛ در این هفته باید بیشتر با مردم سخن بگوییم و باید تمام ظرفیت‌ها و امکانات را بسیج کنیم و هر چه داریم پای کار بیاوریم.

خطیب نماز جمعه قزوین بیان کرد: فرد اصلح کیست؟ همان‌طور که قرآن کریم می‌فرماید اموال خود را به سفها نسپارید؛ منابع سرشار جمهوری اسلامی نباید به دست سفیه سپرده شود؛ سفیه کسی است که از دین ابراهیمی (ع) دوری کند، ابراهیم (ع) امام است و امروز کسی که از گفتمان امامین انقلاب دوری کند، سفیه است.

وی خاطرنشان کرد: مملکت باید به دست کسانی سپرده شود که به گفتمان انقلاب اعتقاد قلبی دارند، در هشت سال گذشته کسی آمد که به گفتمان انقلاب، اعتقاد قلبی نداشت و آثارش را دیدیم؛ رئیس جمهور در میدان سیاست باید بتواند مصلحت کشور را در نظر بگیرد و اولویت‌ها را تشخیص دهد و در میدان اعتقادات مردم و دین بتواند مردم را هدایت کند.

مسئله دختران ما پیامک حجاب نیست

این مسئول اظهار کرد: امروز در آستانه میلاد کریمه اهل بیت (ع) قرار داریم؛ امام صادق (ع) فرموده حرم خدا کعبه است، حرم رسول خدا (ص) مدینه است، حریم امیرالمؤمنین (ع) نجف است و همه ما اهل بیت (ع) یک حرمی داریم که در قم قرار دارد این در حالی است که حضرت معصومه (س) هنوز متولد نشده بودند و حضرت می‌گوید در قم دختری از دختران من دفن می‌شود که نام او فاطمه است، هر کس این دختر را زیارت کند، بهشت بر او واجب خواهد شد.

وی گفت: حرمتی که امروز حضرت معصومه (س) در بین مسلمانان دارد نشان دهنده اهمیت اسلام به جایگاه زن است، حضرت معصومه (س) یک دختر است و این همه علما در حرم حضرت دفن شده‌اند و ساعت‌ها علمای بزرگ ما از حضرت گدایی می‌کردند و این مهم نشان دهنده مقام والای حضرت معصومه (س) به عنوان یک دختر در اسلام است.

حجت‌الاسلام خضری بیان کرد: علامه طباطبایی رحمت الله علیه در سن بالا اصرار داشتند پیش از افطار وارد حرم حضرت معصومه (س) شوند و بوسه بر ضریح بزنند. آیت‌الله جوادی آملی فرمودند کتاب را اگر در حرم حضرت معصومه (س) مطالعه کنید، مطالب جدیدی می‌آموزید و به همین خاطر است که علما درس خارج را در حرم حضرت برگزار می‌کنند.

امام جمعه موقت قزوین در ادامه تأکید کرد: ملاصدرا گفته است من وقتی مطالب بسیار سخت و سنگین را متوجه نمی‌شدم به حرم حضرت معصومه (س) می‌آمدم و پس از آن گره‌ها باز می‌شد. این چه مقامی است که فرزند ابر میلیارد ایتالیایی، «ادواردو آنیلی» ثروت خود را رها کرد و گفت می‌خواهم به قم و کنار حضرت معصومه (س) بروم.

وی یادآور شد: امروز مسئله دختران ما پیامک حجاب نیست، آب پاشی در پارک‌ها نیست بلکه امروز مسئله دختران ما ازدواج و محیط‌های سالم برای رشدشان است. طبق آمار دختران بسیاری به سن تجرد قطعی وارد می‌شوند، باید گروه‌های تخصصی برای امر ازدواج داشته باشیم و کمک کنیم دختران عفیف ما ازدواج کنند.

حجت‌الاسلام خضری در پایان تصریح کرد: خانواده‌ها و مادران نباید در امر ازدواج سخت‌گیری کنند. نیاز داریم دختران را به‌صورت واقعی تکریم کنیم و تکریم واقعی این است که به نیازها و عواطف آن‌ها توجه کنیم. دختران نیاز به عاطفه پدران و برادران خود دارند که مبادا با کوچک‌ترین محبت در فضای مجازی جذب آن شوند.

 

منبع: ایسنا

نماز جمعه قزوین ایران   اخبار برگزیده
  

شایعات عجیب درباره دختر رئیسی و همتی / واکنش همتی چه بود؟+ سنداین روزها شایعات زیادی درباره کاندیداهای ریاست جمهوری شکل گرفته است؛ شایعاتی که شکل آن‌ها تغییر پیدا کرده و خانواده‌ نامزدها را هدف قرار داده است.
نامه نیوز وام کودکان شورای نگهبان 

  

اقدامات اسرائیل هیچ سنخیتی با اندیشه‌های یهود ندارد/ زمان آن فرارسیده که اسرائیل را مجبور به پرداخت هزینه‌های بازسازی غزه کنیمحقوق بشر، حقوق بشر است و طبق منشور سازمان ملل متحد بخشی از حقوق بین الملل قلمداد می‌گردد. خواه پرونده سین کیانگ و اویغورها، میانمار و روهینگیا باشد یا اسرائیل و اعراب فلسطینی. روش صحیح دفاع از حقوق بین الملل از طریق سازمان ملل متحد است و از تحقیقات مستقل تحت نظارت شورای حقوق بشر سازمان ملل آغاز می‌شود.
ایلنا سازمان ملل متحد سازمان ملل شورای حقوق بشر سازمان ملل 

  

بمب نقل و انتقالاتی در پرسپولیس؟+جزئیات بیشتریکی از افراد فعال در امور نقل و انتقالات که با بازیکنان خارجی ارتباط خوبی دارد، مدعی شد یکی از بازیکنان خارجی مطرح در فوتبال ایران خیلی دوست دارد پرسپولیسی شود.
خانه فوتبال پرسپولیس فوتبال بازی 

  

مصوبه‌ای برای جلوگیری از واگذاری سِمت‌‌های متعدد به مسئولان نداریم/ برخی چند شغله‌ها حتی صلاحیت یک شغل را هم را ندارند/ "احساس مسئولیت" در کشور خیلی کم استعضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر اینکه "احساس مسئولیت" در کشور خیلی کم است، گفت: در حقیقت مقوله تربیت در کشور ما خاموش است، اگر احساس مسئولیت را در بحث تربیت تفهیم می‌کردند، خیلی از مشکلات کاسته می‌شد.
ایلنا شورای عالی انقلاب فرهنگی عکس رسانه 

  

رفتار دوگانه جریان اصلاحات در قبال لاریجانیعضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری می‌گوید شورای نگهبان نه معصوم است و نه علم غیب دارد. به همین دلیل نیز مبرا از اشتباه نیست، اما در جامعه قانونمند باید حتی از تصمیم غلط یک نهاد قانونی تبعیت کرد.
فردا علی لاریجانی شورای نگهبان بانک مرکزی 

  

گاف نامزد انتخابات ریاست جمهوری درباره چینرئیس اتاق ایران و چین ادعای علی رضا زاکانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در 1400 را درباره چین زیر سئوال برد.
۵۵ آنلاین انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری چین 

  

کراس اوور جدید چینی با برند ایرانی به نمایندگی ها رسید + عکسبهمن موتور در ادامه دور جدید فعالیت خود در بازار خودروهای کراس اوور شهری ، دومین محصول خود را راهی نمایندگی های فروش کرد.
خودروتک بازار خودرو عکس خودرو 

  

صداوسیما امروز برای کاندیداها چه برنامه ای دارد؟امروز سه شنبه (11 خرداد ماه) و در پنجمین روز از تبلیغات نامزدها در صداوسیما، پنج برنامه تلویزیونی و چهار برنامه رادیویی مربوط به کاندیداهای ریاست جمهوری برای نخستین بار به پخش‌ می رسد.
مثلث ایران محسن رضایی ماه 

  

خداحافظی بازار خودرو با دلالانچهارشنبه گذشته طرح اخذ مالیات از عایدی سرمایه در صحن علنی مجلس مصوب شد. این طرح با هدف حذف دلالان و سفته‌بازان در بازارهای عمومی کشور از جمله بازار خودرو و مسکن در دستور کار قرار گرفته بود. به نظر می‌رسد تصویب کلیات طرح در صحن علنی مجلس تا حدود زیادی بر کاهش رانت بازار‌ها از جمله خودرو تاثیرگذار باشد.
خودروتک بازار خودرو خودرو مالیات 

  

همتی جفت پوچسه شب پیش در حالیکه همتی در کلاب‌هاوس گفتگوی مستقیم داشت، جو انتخاباتی بازار ارز را زیر و رو کرد. دلار بیش از 600 تومان رشد کرد و به کانال 24هزار تومانی قدم گذاشت.
مستقل‌آنلاین ارز قیمت ارز نرخ ارز 

  

دروغ گویی به سبک احمدی نژاد!احمدی نژاد : آقای دکتر الهام ممکنه در یک جلسه بقیه هیچ وقت حضور نداشته.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد عکس شورای نگهبان 

  

قالیباف رئیس مجلس باقی ماندانتخابات هیات رئیسه مجلس در سال دوم در صحن علنی مجلس برگزار شد.
۵۵ آنلاین اصولگرایان فریدون عباسی 

  

یک دولت متعادل و انقلابی باید مذاکره را در دستور کار خود قرار دهد/ شأن سپاه اجل از این است که بازوی یک جناح شود/ سیاست بنزینی دولت خاتمی درست بود/ احمدی‌نژاد نباید خدمات جریان‌های دیگر را به نام خودش می‌زدمعاون سیاسی وزیر کشور دولت نهم، گفت: به نظر من یک دولت متعادل و انقلابی باید مذاکره را در دستور کار خود داشته باشد اما در حد خودش و در حاشیه نه در متن.
ایلنا فیزیک مکانیک دولت 

  

مجمع نیروهای خط امام به رد صلاحیت نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اعتراض کرددر پی رد صلاحیت گسترده نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان، مجمع نیروهای خط امام بیانیه‌ای صادر کرد.
ایلنا امام خمینی انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری 

  اخبار داغ
  

اطلاعیه مهم فرابورس درباره پُرریسک ها/ لیست بلند بالای تعلیقی ها/ مظنه گیری اوراق مرابحه دولت از فردااقتصادنیوز: لیست بلندبالای 33 شرکت مشمول فرآیند تعلیق نماد در معاملات روز نخست هفته اعلام شد.
اقتصادنیوز دولت 

  

جدید علامت کرونای هندی اعلام شدمحققان انگلیسی به تازگی علائم جدیدی از کرونای هندی را شناسایی کردند.
برنا 

  

پیش بینی بورس فردا/ خریداران خوش بین شدنداقتصادنیوز: اگرچه بورس در معاملات روز یکشنبه هم به احتمال زیاد الگوی روز قبل را تکرار میکند اما همچنان سایه چالش ها در بازار سهام سنگینی میکند.
اقتصادنیوز سهام 

  

چرا گاهی کرونا باعث کمردرد می‌شود؟اگر شما درد عضلانی همراه با علائمی مانند تب، سرفه خشک، از دست دادن چشایی یا بویایی، گلودرد، سردرد یا درد در نقاط دیگر دارید، می‌تواند نشانه کووید 19 باشد. این شکل از کمردرد مانند گرفتگی یا اسپاسم عضلات کمر است.
برنا کمردرد 

  

قیمت دلار به کدام سو می رود؟در ادامه روند نزولی بازار ارز که از ابتدای امروز آغاز شده و به گفته کارشناسان نتیجه تخلیه جو روانی انتخابات است، قیمت دلار عصر امروز در معاملات پشت‌خطی به 23500تومان کاهش یافت.
گسترش قیمت دلار ارز 

  

کرونا تاثیر مستقیم در بروز مشکلات کلیوی ندارداز آنجا که این یک بیماری جدید است، دانشمندان برای درک تأثیرات آن بر اندام‌های مختلف بدن به مطالعه آن ادامه می‌دهند.
۵۵ آنلاین تورم بیمارستان ویروس 

  

قیمت خودرو / قیمت خودروهای داخلی (شنبه 29 خرداد 1400)قیمت خودرو، امروز در بازار آزاد نسبت به آخرین معاملات هفته گذشته با ثبات نسبی همراه است.
خودروتک قیمت خودرو تندر90 

  

پیش‎‌بینی بورس در فردا یکشنبه 30 خرداد 1400 / واکنش بازار به نتیجه انتخابات چگونه خواهد بود؟کارشناسان بازار سرمایه تحرکات اصلی بورس را به بعد از به سر کار آمدن کاندید منتخب موکول کرده‌اند و بر این نظر هستند که تا زمانی که برنامه‌های اقتصادی دولت جدید مشخص نشود شاهد اثرگذاری و تغییرات قابل توجهی در هیچ کدام از بازارها نخواهیم بود.
خودروتک سرمایه کار دولت 

  

هشدار؛ آسم را با کرونا اشتباه نگیریدکرونا یک بیماری تنفسی حاد محسوب می شود که طی یک سال و نیم گذشته تمامی جهان را درگیر خود کرده است. در این میان یکی از مشکلات این بیماری، شباهت علائم آن با برخی دیگر بیماری های تنفسی است.
برنا آسم 

  

قیمت دلار در بازار متشکل (29 خرداد)قیمت دلار در بازار متشکل امروز 23262 (بیست و سه هزار و دویست و شصت و دو )تومان اعلام شد.
گسترش قیمت دلار اقتصاد 

  

از بورس‌های جهانی چه خبر؟شاخص‌های مهم بورسی در اروپا، آمریکا و ژاپن ریزش کردند.
گسترش بورس های آسیایی بورس نیویورک بورس لندن 

  

مهم ترین سلاح مبارزه با کرونارئیس دفتر تحقیق و توسعه معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: یکی از مهمترین سلاح‌ها برای
خبرفوری بارداری وزارت بهداشت تورم