ایرنا   |  فرهنگی  |  

گروه‌های نوپای نمایش، امکان ارائه کارهای خود را ندارد

تهران- ایرنا- مدیر تماشاخانه ایران تماشا، گفت: گروه‌های نوپای نمایش فضایی برای ارائه کارهای خود نداشته و نیاز به حمایت دارند.

گروه‌های نوپای نمایش، امکان ارائه کارهای خود را ندارد

امید اسدی روز سه‌‍شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه پیش از آنکه مدیر سالن باشد یک هنرمند محسوب می‌شود، اظهار داشت: از دغدغه قشر تئاتری مطلع هستم و می‌دانم گروه‌های نوپا، جوان و دانشجویی فضایی برای ارائه کارهای خود ندارد. وی با اشاره به اینکه در فراخوان ایران تماشا از گروه‌های جوان و حرفه‌ای نام برده شده است، خاطرنشان کرد: گروه‌های حرفه‌ای به طور معمول برای اجرای نمایش‌های خود به سراغ سالن‌های دولتی می‌روند اما فضای مناسب فعالیت برای گروه‌های جوان بسیار محدود است. وی خاطرنشان کرد: گروه‌های جوان و دانشجویی با وجود مشکلات فراوان در شرایط اقتصادی موجود اثری را تولید می‌کنند و سالن‌های دولتی به آنها نوبت اجرا نمی‌دهند همچنین تماشاخانه‌های خصوصی برای اجاره سالن قیمت‌های غیر واقعی اعلام می‌کنند. وی با بیان اینکه در صورت امکان و نیاز، حمایت مالی هم خواهیم کرد، اظهار داشت: در تماشاخانه ایران تماشا همانند سالن‌های دولتی درصدی از فروش بلیت را دریافت می‌کنیم که این بند از قرارداد قابل تغییر نیز هست. کارگردان نمایش «پریباد» گفت: محل اجرا و امکانات اجرا را در اختیار گروه‌های نمایشی قرار می‌دهیم تا تولید اثر نمایشی صورت بگیرد. وی با بیان اینکه برای اجرای یک نمایش کیفیت اجرا مورد اهمیت است خاطرنشان کرد: سه کارشناس، ارزیابی نمایش‌ها را برای اجرا در ایران تماشا برعهده دارند که همگی تحصیلات تئاتر دارند و از هنرمندان با تجربه این عرصه هستند. اسدی با اشاره به سابق فعالیت‌های هنری خود، عنوان کرد: بر عهده خودم می دانم که به جامعه فرهنگ و هنر خدمت کنم و از گروه‌هایی که مورد کم لطفی قرار می‌ گیرند، حمایت کنم. به گفته وی، مشکلات اجرای نمایش‌هایی که مورد تایید سه کارشناس هنری تماشاخانه ایران تماشا قرار نگرفته‌اند به آنها اعلام می‌شود و مهلتی دو یا سه ماهه برای رفع اشکال به آنها داده می‌شود. تماشاخانه ایران تماشا در فراخوانی که طی هفته های گذشته منتشر کرده به گروه های حرفه ای و دانشجویی اعلام کرده است که در راستای حمایت از تولیدات آثار نمایشی که تاکنون هیچ اجرایی در سطح تهران نداشته اند در نظر دارد اقدام ویژه ای اتخاذ کند.فراهنگ ** 7561 ** 9053

ایران تهران قرارداد   اخبار برگزیده
  

وزیر صنعت معدن و تجارت اعلام کرد: اگر خودرو تا عید مرتب عرضه شود، یقیناً قیمت پایین می‌آید.
نامه نیوز صنعت خودرو معدن 

  

یک سایت حامی دولت ضمن اعتراض به سخنان روحانی درباره ارزانی اجناس و قاچاق پرسید: نمی‌دانید یا تجاهل می‌کنید؟!
نامه نیوز ایران گرانی عراق 

  

در جریان بررسی کلیات بودجه 98 با تصویب مجلس ماهانه 300 تومان از مشترکین برق و گاز برای بیمه خسارات اخذ می‌شود.
نامه نیوز مجلس شورای اسلامی گاز بودجه 

  

خداحافظ بشار رسن؟شنیدیم یک باشگاه از امارات، یک تیم قطری و همین‌طور یک تیم متمول شهرستانی ایران برای جذب بشار رسن ابراز علاقه کرده‌اند.
خودروتک پرسپولیس برانکو ایران 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (سه شنبه 30 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز سه شنبه 30 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  

بی کیفیت ترین خودروهای داخلی مشخص شدند / دی 1397شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، جدیدترین گزارش خود از میزان کیفیت خودروهای تولیدی در کشور را منتشر کرد که به بررسی آن می‌پردازیم.
خودروتک خودرو تولید پژو 

  

برای خرید خودرو فعلا دست نگه داریدیک کارشناس صنعت خودرو گفت: افزایش اخیر قیمت خودرو در بازار غیرواقعی بوده و این مساله تنها جوسازی دلالان است و صراحتاً باید اعلام کنم که در این شرایط به نفع و صلاح مردم نیست که اقدام به خرید خودرو کنند، چرا که قیمت‌ها به این شکل باقی نخواهد ماند.
خودروتک خودرو خودروسازان بازار خودرو 

  

صعود دسته جمعی قیمت خودروهای داخلی / پراید به 45 میلیون رسید!گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از روند صعودی قیمت‌‌ها دارد به نحوی که قیمت انواع خودروهای داخلی تا 13 میلیون تومان گران شده است.
خودروتک قیمت کاهش قیمت ها خودرو 

  

تابلو قیمت خودروهای داخلی قرمز شدبازار خودرو با نزدیکی به آخرین ماه سال، به واسطه حضور گسترده دلالان و واسطه‌گران قیمت‌های شگفت انگیزی به خود می‌بیند...
خودروتک قیمت افزایش قیمت کاهش قیمت ها 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (چهارشنبه 24 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز چهارشنبه 24 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  اخبار داغ
  

اهل شاخه: باخت چیزی از ارزش ما کم نکرد / هدف ما با مهاجری والاستبازیکن تیم ماشین سازی می گوید مهاجری مربی بسیار بزرگ و شناخته شده ای است، هدف ما با او هدف والایی است و انشالله که با او بالای جدول باشیم.
ایلنا بازی ورزشگاه جدول 

  

دو مهاجم مشترکا ارزشمندترین مهاجمان دنیای فوتبال از دید نرانسفرمارکت لقب گرفتند.
نود فوتبال 

  

بانک مرکزی به دنبال کنترل شوک تبدیل رمز ارز به ریالرئیس انجمن بلاک‌چین ایران تاکید کرد: بانک مرکزی در پیش نویس سند رمز ارز در حوزه تبدیل ارز رمزنگار به ریال، محدودیت‌هایی دارد که این مساله به منظور پیشگیری از شوک بازار رمز ارز به ریال است.
ایلنا بانک مرکزی بانک سازمان بورس و اوراق بهادار 

  

دستاوردهای انقلاب اسلامی ارزشمند و نیازمند صیانت استمراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم تبیین ارزش های انقلابی و اسلامی گفت: با وجود مشکلات اقتصادی، دستاوردهای انقلاب اسلامی ارزشمند بوده و نیازمند صیانت است.
ایرنا رهبر انقلاب خانواده پوشش 

  

پیگیر بومی‌سازی و به روزرسانی صنعت فولاد هستیم/ ادعای عدم بازگشت ارز صادرات فولاد به دلیل برخی ناهماهنگی‌ها مطرح شدمعاون وزیر صنعت تاکید کرد:‌ قطعا صنایع کشور باید قانون کشور و سیاست‌های دولت و بانک مرکزی را رعایت کنند.
ایلنا دولت فولاد صنعت فولاد 

  

هدف سمپوزیوم کیش، بومی‌سازی تولید فولاد بود/ بازگشت ارز صادرات فولاد برای بانک مرکزی اثبات شده استمدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان تاکید کرد: در حال حاضر برای بانک مرکزی نیز اثبات شده است که فولادسازان ارز صادراتی را در داخل کشور ارائه کرده‌اند و اگر مقداری از ارز هم وارد نشده به دلیل مصرفی ارزی شرکت‌های فولادی است.
ایلنا جزیره کیش تولید فولاد 

  

توضیحات نوبخت درباره تعیین تکلیف مابه‌التفاوت نرخ ارز در سال 98رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور توضیحاتی درباره تعیین تکلیف مابه‌التفاوت نرخ ارز در سال 98 ارائه کرده است.
تسنیم محمدباقر نوبخت نرخ ارز ارز 

  

کشف ارز خارجی در مرز بازرگانفرمانده هنگ مرزی ماکو گفت: با تلاش ماموران مستقر در گمرک بازرگان ارز قاچاق به ارزش یک میلیارد و 130
خبرفوری ارز خودرو گمرک