مدیران غیرفوتبالی برای ماندن خودشان سرمربی را «قربانی» می‌کنند

کاپیتان سابق تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه به دلیل نبود مدیران فوتبالی، مشکلات ما هر روز بیشتر می‌شود، گفت: تغییراتی که در سطح تعویض مربی انجام می‌شود، عجولانه و غیرمنطقی است.

مدیران غیرفوتبالی برای ماندن خودشان سرمربی را «قربانی» می‌کنند

شاهرخ بیانی  در مورد شرایط نیم فصل اول لیگ اظهار داشت: بازی‌های خوبی را در دور رفت شاهد بودیم، بیشتر تیم‌ها با برنامه بازی می‌کردند؛ حتی تیم‌هایی که این روزها در پایین جدول حضور دارند مانند ذوب‌آهن و ماشین‌سازی، نمایش قابل قبولی داشتند اما متأسفانه در زدن ضربات نهایی دچار مشکل شدند.

وی ادامه داد: یکی از رفتارهای بدی که در فوتبال ما به وجود آمده، تغییرات عجولانه سرمربیان تیم‌ها است. متأسفانه مدیران غیرفوتبالی، فوتبال ما را احاطه کرده و چون شناختی از این رشته پرطرفدار ورزشی ندارند، می‌خواهند برای بقاء خود، سرمربیان را جابجا کنند. اگرچه ذوب‌آهن با رحمان رضایی نتایج خوبی نگرفت، اما تعویضش عجولانه بود. ذوب‌آهن بازی خوبی از خود به نمایش گذاشته و باشگاه باید به این سرمربی جوان فرصت می‌داد تا به اهدافی که در سر دارد، برسد اما چون باشگاه‌های ما اتاق فکر ندارند و بدون برنامه‌ریزی کار می‌کنند، تنها راه موفقیت از نظر آنها تغییر سرمربی است.

کاپیتان سابق تیم فوتبال استقلال افزود: این روزها پول در فوتبال ما حرف اول را می‌زند. وقتی می‌گوییم «فوتبال حرفه‌ای شده» باید پرداختی‌ها هم حرفه‌ای باشد این در حالی است که عدم پرداخت مطالبات بازیکنان باعث شده که فوتبال ما ضربه بخورد.

بیانی تأکید کرد: در مجموع لیگ خوبی را شاهد بودیم، بازی‌های جذابی را دیدیم و امیدوارم با توجه به حساسیت بازی‌ها در نیم فصل دوم، شاهد بازی‌های پر گل‌تر و زیباتری از تیم‌ها باشیم.

وی در مورد تیم فوتبال استقلال گفت: آبی‌پوشان پیش از شروع نیم فصل تغییرات زیادی داشتند و این مسئله باعث شد که این تیم در ابتدا شرایط خوبی نداشته باشد. فکری تمام تلاش خود را به کار بست تا استقلال را به جایگاه واقعی‌اش برساند اما مشکلات این تیم آنقدر زیاد است که اگر فکری برود و کسی دیگر هدایت تیم را بر عهده گیرد، باز هم شرایط تغییر نخواهد کرد.

کاپیتان سابق تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: بازیکنان پولشان را می‌خواهند، وقتی پرداختی‌ها در زمان مقرر انجام نشود، بازیکن هم انگیزه ندارد و نمی‌توان انتظار عملکردی موفق از وی داشت. شرایط مالی حرف اول را در فوتبال ایران می‌زند. وقتی مدیران ما از سر ناآگاهی قراردادهای سنگین با بازیکن می‌بندند، باعث خواهد شد تا تمام فکر فوتبالیست این باشد که بتواند مطالباتش را دریافت کند ضمن اینکه مدیرعامل قرارداد سنگین می‌بندد و پس از مدتی، از کار برکنار شده و تنها چیزی که برای استقلال باقی می‌ماند، بدهی روی بدهی است. با توجه به اینکه من سال‌ها تجربه حضور در تیم استقلال را دارم، باید بگویم با شرایطی که این روزها در تیم پرطرفدار پایتخت وجود دارد، این تیم نمی‌تواند نتیجه بگیرد و به آن اهدافی که کادر فنی در سر دارد، برسد.

بیانی با انتقاد از عملکرد مدیران استقلال اظهار داشت: باشگاه استقلال نیاز به یک کمیته فنی دارد؛ اتاق فکری که به محمود فکری کمک کند اما هیچ‌چیز در باشگاه استقلال سر جای خودش نیست. باید بپذیریم که بیشتر بازیکنان ما در یک سطح قرار دارند ولی برخی‌ها تجربه بیشتری دارند درحالی‌که قراردادی که با بازیکنان بسته می‌شود، آنقدر اختلاف دارد که می‌تواند باعث باندبازی در تیم شود. متأسفانه ما شاهد هستیم که این باندبازی‌ها شاهد شده چند بازیکن وقتی با رسانه‌ها مصاحبه می‌کنند، محور همه صحبت‌هایشان یکسان است زیرا مدیران عملکرد ضعیفی دارند و نمی‌توانند ساده‌ترین امکانات را برای بازیکنان فراهم کرده و این مسئله باعث می‌شود که تمرکز بازیکن از بین برود و بیشتر به دنبال مصاحبه باشد تا بازی کردن.

وی در ادامه گفت: این روزها حاشیه‌ها بلای جان استقلال شده و استقلال گوشت قربانی شده و هر کسی به دنبال آن است که منافع خود را از این تیم تأمین کند و به همین دلیل است که شاهد هستیم استقلال روی خوش نمی‌بیند.

کاپیتان سابق تیم فوتبال استقلال در پایان خاطرنشان کرد: با رفتن محمود فکری، مشکل استقلال حل نمی‌شود، چرا که مشکل این تیم ریشه‌ای است حتی اگر بهترین مربی‌های دنیا هم حضور داشته باشند نتیجه‌ای دربر نخواهد داشت. در این میان، بیشتر هواداران ضرر می‌کنند؛ آنهایی که عاشقانه تیمشان را دوست دارند و همیشه به دنبال موفقیت استقلال در فوتبال کشورمان هستند.

 

منبع: ایسنا

ایران قرارداد فوتبال   اخبار برگزیده
  

واکنش غیرمنظره بانک مرکزی به دفتر رئیس جمهوربانک مرکزی ایران در توییتی به برخی شائبه‌ها درباره دستکاری قیمت ارز توسط دولت و بانک مرکزی پاسخ داد.
گسترش بانک مرکزی بانک رئیس جمهور 

  

سقوط ادامه‌دار بیت کوین در بازار جهانیاقتصادنیوز :در ممعاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت هر توکن بیت کوینبیش از 8 درصد ریخت.
اقتصادنیوز بیت کوین قیمت 

  

محسن رضایی: همه چیز 10 برابر شد به جز یارانهدبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه قدرت خرید 1000 تومان امروز به 150 تومان سال 92 افول کرده و پول بی‌جان شده است تاکید کرد که طی این سال‌ها همه چیز جز یارانه، 10 برابر شد.
مثلث محسن رضایی بهاره رهنما یارانه 

  

خبر بد برای وانتی ها | سهمیه بنزین کاهش یافتصاحبان خودرو‌های وانت‌‌بار و نیسان از کاهش 30 تا 50 لیتری سهمیه سوخت خود از ابتدای اسفند ماه خبر می‌دهند.
خودروتک شهرداری ها سهمیه بندی بنزین بنزین 

  

تشکیل پرونده قضایی در دادسرای نظامی سیستان و بلوچستان به دنبال حوادث اخیر در سراوانبه دنبال وقوع حوادث اخیر در گذر مرزی با کشور پاکستان دادستان نظامی استان سیستان و بلوچستان از تشکیل پرونده ای در این ارتباط در دادسرای نظامی خبر داد.
ایلنا استان سیستان و بلوچستان نیروهای مسلح پاکستان 

  

خبرگزاری رویترز اعلام کرد به نامه‌ای دست یافته که در آن ایران تهدید کرده در صورتی که در جلسه آتی شورای حکام موضع ضد ایرانی واشنگتن از سوی اعضا پیش برده شود، به توافق اخیر با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی پایان می‌دهد.
نامه نیوز سازمان ملل ایران آژانس بین المللی انرژی اتمی 

  

سخنگوی ستاد کرونا: مشکل فقط مرزهای عراق نیست؛ موارد زیادی از ورود بیماران از امارات داشته ایمسخنگوی ستاد کرونا درباره کنترل مرزهای کشور گفت: تنها مشکل مرزهای عراق نیست؛ تاکنون موارد زیادی از ورود بیماران را از امارات هم شاهد بوده‌ایم‌.
۵۵ آنلاین عراق هواپیما ویروس 

  

بیانیه مجمع نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی در حمایت از توافق ایران با آژانس بین‌المللى انرژى اتمیمجمع نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی در حمایت از توافق ایران با آژانس بین‌المللى انرژى اتمی بیانیه‌ای صادر کردند.
ایلنا مجلس شورای اسلامی ایران انرژی 

  

عطریانفر: «جهانگیری» بی‌تردید جزو گزینه‌های انتخاباتی ماستعضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی گفت: اگر اصلاح‌طلبان از معرفی نامزد ذاتی خود محروم شوند ممکن است کسی که از نظر مواضع به ما نزدیکتر باشد را حمایت کنیم؛ «علی لاریجانی» از جمله چهره‌هایی است که می‌توان درباره او بحث کرد و تصمیم گرفت.
فردا محمد عطریانفر اسحاق جهانگیری حزب کارگزاران 

  

اولیانوف: جلسه شورای حکام آژانس با تمرکز بر موضوع ایران برگزار می‌شودنماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی ضمن اشاره به برگزاری جلسه شورای حکام آژانس در روز دوشنبه، تاکید کرد اطمینان از پیش بردن مباحث به گونه‌ای که بر تلاش‌ها برای احیای کامل برجام تاثیر منفی نگذارد وظیفه همه اعضای این نهاد است.
مملکت‌آنلاین آژانس بین المللی انرژی اتمی ایران روسیه 

  

قبل از عید خودرو بخریم یا بعد از عید؟هرسال با شروع اسفند، بازار خودرو در شب عید داغ می‌شود امسال اما وضعیت کمی متفاوت است و نوسان قیمت دلار و دورنمای مبهم اقتصاد کشور موجب شده است که مشتریان بازار خودرو برای خرید دچار تردید شوند.
خودروتک بازار خودرو خودرو نوروز 

  

جدیدترین مالیات‌ها برای سال 1400 + جزئیاتجدیدترین مالیات‌ها برای سال 1400 را در اینفوگرافیک زیر ببینید؛ جایی که درآمد 251 هزار میلیارد تومانی دولت از مالیات در لایحه بودجه سال 1400 پیش بینی شده است.
مستقل‌آنلاین مالیات درآمد دولت 

  

مبتلایان به کرونا بعد از 6 ماه دچار این مشکل می شوندخستگی، درد قفسه سینه و از دست دادن حس بویایی و چشایی اثرات طولانی مدت شناخته شده‌ی ویروس کرونا است؛ در این بین دانشمندان با تحقیقات جدید خود یکی دیگر از اثرات جدید طولانی مدت این ویروس را شناسایی کردند.
مستقل‌آنلاین مصاحبه ماه آکادمی علوم 

  

پرسپولیس باید مقتدرانه قهرمان شودمحمدخانی: پرسپولیس نباید مغرور شود/ این تیم باید قهرمان شود
خانه فوتبال پرسپولیس فوتبال زمین 

  

آخرین بررسی ها درباره پالرمو و CFT از زبان محسن رضاییدبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از پایان کار کمیسیون مشترک مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره پالرمو و CFT خبر داد و گفت: پیشنهادات کمیسیون برای طرح در صحن مجمع تشخیص آماده شد.
فردا گروه ویژه اقدام مالی دولت محسن رضایی 

  اخبار داغ
  

لغو بازی تورینو به دلیل افزایش کرونایی هابازی تورینو و ساسولو به دلیل ابتلای هشت بازیکن تورینو به ویروس کرونا لغو شد.
ورزش۳ بازی ورزش ویروس 

  

وعده مهم وزیر بهداشت درباره واکسن ایرانی کروناسعید نمکی گفت: به امید خدا دنیا خواهد دید که با تلاش بی‌وقفه جوانان ایران در بهار آینده ما یکی از بزرگ‌ترین قطب‌های واکسن جهان خواهیم شد.
اقتصادنیوز بهار جوانان ایران 

  

«پساکرونا دوران ارائه‌ی تفسیرهای عقلانی از دین است»سیدمحمدعلی ایازی با اشاره به اینکه کرونا بستری برای ارائه تفسیرهای غیرعقلانی از دین بوده است، بیان کرد: یکی از مهم‌ترین چیزهایی که باید به آن توجه کنیم، این جهت است که باید یک تفسیر عقلانی از مسئله دین داشته باشیم و یکی از آن جهاتش نیز این مسئله است که ما دیگران را به … نوشته «پساکرونا دوران ارائه‌ی تفسیرهای عقلانی از دین است» اولین بار در انصاف نیوز پدیدار شد.
انصاف‌نیوز اینترنت ایران طبیعت 

  

پس از پیدا شدن چندین مورد تست مثبت در بین مدیران تیم اینتر، تمام بازیکنان و همچنین کادر مربیان این تیم مجبور به دادن تست کرونا شدند.
ورزش۳ 

  

آیا واقعا عینکی‌ها 3 برابر کمتر از دیگران کرونا می‌گیرند؟بر اساس یک مطالعه جدید در کشور هند، افراد دارای عینک کمتر به دیگران به کووید19 مبتلا می‌شوند، زیرا کمتر به چشمان خود دست می‌زنند.
برنا هند عینک 

  

شگفتی پزشکان از وجود حجم بالای کرونا در بدن یک نوزاددر میان بیش از 2000 کودک تحت درمان به دلیل ابتلا به کووید 19 در "بیمارستان ملی کودکان در واشنگتن دی سی"، یک نوزاد تازه متولد شده شرایط غیرمعمولی داشته است.
برنا درمان نوزاد کودکان 

  

واعظی افزایش قیمت دلار توسط دولت را تکذیب کردرئیس دفتر و سرپرست نهاد ریاست جمهوری گفت: در سه سال گذشته برغم مواجهه با جنگ تمام عیار اقتصادی و ضرورت تهیه کالاهای اساسی جامعه اکنون همه شرکت‌ ها و بنگاه‌های اقتصادی در حال رشد و فعالیت بوده و وضعیت خوبی را شاهد هستیم.
گسترش محمود واعظی افزایش قیمت قیمت 

  

آغاز واکسیناسیون مجروحان شیمیایی علیه کرونا از هفته آیندهرادیو سلامت با همکاری نهادهای مختلف اولین «رادیو وبینار» علمی کشور را برگزار کرد.
خبرفوری واکسیناسیون رادیو سلامت 

  

تاثیر عجیب دما بر کرونااقتصادنیوز :‌دانشمندان معتقدند که انتقال کووید 19 در ماه‌های تابستان مانند سایر ویروس‌های تنفسی فصلی کندتر می‌شود.
اقتصادنیوز ماه ویروس 

  

شیخ‌ویسی: وقتی کرونا گرفتم مسئولان باشگاه خوشحال شدند/ در شخصیت من نبود که در پیکان بمانموحید شیخ‌ویسی دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال پیکان گفت: برخی اتفاقات باعث شد تا از پیکان جدا شوم و در ش
خبرفوری خودرو فوتبال بازی