دوشنبه، اولین فهرست تیم ملی فوتبال اعلام می‌شود

دیر تیم ملی فوتبال ایران گفت: در جلسه ای که با اسکوچیچ داریم در خصوص فهرست تیم ملی و بازی تدارکاتی در کانادا گفت و گو خواهیم کرد.

دوشنبه، اولین فهرست تیم ملی فوتبال اعلام می‌شود

به گزارش مملکت آنلاین، حمید استیلی درباره مصدومیت بازیکنان تیم ملی فوتبال اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت وحید امیری خوب است و در حال انجام فیزیوتراپی است.

وی ادامه داد: امیری به جام جهانی می رسد و مشکلی از این بابت نداریم، در مورد شجاع خلیل زاده هم روند درمان ادامه دارد و مسأله خاصی نیست. سامان قدوس و کاوه رضایی هم به تمرینات برگشتند و مشکلی ندارند.

مدیر تیم ملی فوتبال ایران در مورد فهرست بازیکنان تیم ملی گفت: با اسکوچیچ دوشنبه جلسه ای خواهیم داشت تا لیست جدید را اعلام کنیم.

استیلی در مورد بازی های دوستانه تیم ملی تصریح کرد: برای برگزاری این بازی خیلی تلاش می شود، با توجه به شرایط همه پای کار هستند و تلاش می کنند. 15 خرداد باید به مصاف کانادا برویم که دیدار خوبی است. سعی ما بر این است که در آرامش کار را جلو ببریم و وقتی کار به عقد قرارداد رسید، آن را رسانه ای و اعلام کنیم. برخی شرکت ها و ایجنت‌ها هم این وسط آمدند که برخی مواقع کار را خراب می کردند اما مستقیم خود فدراسیون فوتبال و روابط بین الملل ما پیگیر کار است تا بهتر به نتیجه برسیم.

وی یادآور شد: در صدد هستیم تا بازی دوم را هم در تورنتو داشته باشیم و در 3 روز آینده تکلیف مشخص خواهد شد. امیدوارم در سفر خوبی که به کانادا داریم، دو بازی خوب و قوی انجام بدهیم.

استیلی به دیدار خود با وزیر ورزش اشاره کرد و گفت: در رابطه با شرایط تیم ملی و بازی دوستانه صحبت کردیم و وی از تدارک این بازی خرسند بود. حتی باید از خطیب زاده، سخنگوی وزارت امور خارجه و امیر عبداللهیان، وزیر امور خارجه و هنردوست تشکر کنم. فردا با ماجدی قرار است خدمت خطیب زاده برسیم و آنها هم قول داده اند به ما کمک کنند. البته قول‌هایی که دولت از لحاظ مالی به ما داده و امیدواریم زودتر حل و فصل شود.

او ادامه داد: امیدواریم این کمک ها سریعتر انجام شود چون واقعا به کمک دولت نیاز داریم. رییس جمهور محترم به همه نهادها گفته اند در راه رفتن به جام جهانی به ما کمک کنند. تاکنون اتفاق مالی برای ما نیفتاده است. فقط برای دیدار با کره جنوبی، پرواز چارتر گرفتیم و شرایط مان برای سفر به این کشور و بازگشت به مشهد خیلی خوب بود.

وی درخصوص هزینه های بازی با کانادا گفت: شاید در تاریخ فوتبال ما یک کار خوب و مهم اتفاق افتاد. ما پولی ندادیم و کانادا مقداری به ما پول هم می‌دهد تا هزینه پرواز را داشته باشیم. مستقیم با فدراسیون فوتبال ارتباط گرفتیم و حتی با شرکتی که بازی برزیل و آرژانتین را تدارک دید، توانستیم مستقیم ارتباط برقرار کنیم.

مدیر تیم ملی فوتبال تاکید کرد: علت اینکه کشورهای کره‌جنوبی و ژاپن موفق شدند با برزیل و آرژانتین بازی کنند به خاطر این بود که از مدت ها قبل هماهنگی های لازم را انجام داده بودند، اما ما هم در این ه این فرصت را خواهیم داشت.

استیلی در خصوص اینکه 13 خرداد آخرین فرصت برای  فدراسیون فوتبال در خصوص البسه خواهد بود، گفت: فدراسیون فراخوانی داد که شرکت‌هایی که برای تولید البسه تمام تیم‌های ملی از بزرگسالان تا تیم‌های پایه در 19 رده تمایل دارند با ما همکاری کنند. چند شرکت داخلی و خارجی پیشنهادات خود را دادند، همه چیز شفاف است و طبق قانون اقدام خواهیم کرد.

انتهای پیام

تیم ملی فوتبال ایران فوتبال فدراسیون فوتبال   اخبار برگزیده
  

جزئیات افزایش حقوق سربازان از زبان سردار تقی مهریحوادث رکنا: رئیس سازمان وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی کل کشور (فراجا) جزئیات افزایش حقوق سربازان را تشریح کرد و گفت: معوقات حقوق در ماه های آینده به حساب سربازان و پایوران واریز می شود.
مثلث سربازی یارانه خودرو 

  

ریزش شاخص بازار سهام در روز آخر اردیبهشت/خروج نیم تریلیون تومان سرمایه از بورساقتصادنیوز: در معاملات امروز 31 اردیبهشت بازار سهام، ارزش خالص تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی بازار منفی شد و 447 میلیارد تومان پول حقیقی از بورس خارج شد.
اقتصادنیوز شاخص سهام سرمایه 

  

دستور رئیس سازمان بازرسی کل کشور در رابطه با ورود به موضوعات کلان بانکیرئیس سازمان بازرسی کل کشور با صدور دستوری به معاونت اقتصادی خواستار ورود این معاونت به موضوعات کلان بانک‌ها شد و با تاکید بر اینکه بانک‌ها نقش مهمی در اقتصاد کشور دارند، بر ضرورت شناسایی افراد متخصص و با تجربه برای همکاری با سازمان بازرسی برای ورود به موضوعات کلان بانک ها تاکید کرد.
ایلنا سازمان بازرسی کل کشور بانک مرکزی بانک 

  

از جایگاه امر به معروف و نهی از منکر صیانت شوددبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در نامه ای خطاب به معاون حقوق عامه و پیشگیری از جرم دادستان کل کشور خواستار صیانت از جایگاه امر به معروف و نهی از منکر شد.
ایلنا جمهوری اسلامی ایران قوه قضاییه جمهوری اسلامی 

  

فوت 9 نفر بیمار کرونایی دیگر / کویید 19 همچنان کشته می دهدآمار امروز کرونا طبق اعلام وزارت بهداشت اعلام شد.
۵۵ آنلاین بیمارستان وزارت بهداشت درمان 

  

آبله میمون ویروس جدید/اروپا به قرنطینه می رودسازمان بهداشت جهانینشستی اضطراری برای بحث در مورد شیوع آبله میمون پس از تایید بیش از 100 مورد در اروپا برگزار کرد.
مستقل‌آنلاین ویروس سازمان بهداشت جهانی مادرید 

  

اظهارات خطیب زاده درباره تامین حقابه ایران از هیرمندایرنا/ سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: از مجاری حقوقی موضوع برقراری حقابه ایران از رودخانه هیرمند را پیگیری می کنیم تا حقابه این رودخانه مرزی که ایران مستحق آن است از سوی افغانستان تامین شود.
نامه نیوز ایران جمهوری اسلامی ایران ایرنا 

  

وزیر کشور: وعده‌های امام (ره) در حال تحقق استوزیر کشور گفت: وعده های امام رحمت الله مانند فروپاشی غرب و دینداری مردم یکی پس از دیگری در حال تحقق است.
فردا امام خمینی وزارت بهداشت وزارت علوم 

  

توصیه به طارمی:به ایتالیا و اسپانیا بروتوصیه ملی‌پوش سابق کشورمان به طارمی؛ به اسپانیا یا ایتالیا برو
خانه فوتبال مصاحبه مهدی طارمی ایتالیا 

  

علائم اولیه آبله میمون چیست؟در پی هشدار سازمان جهانی بهداشت مبنی بر احتمال گسترش بیماری عفونی و واگیردار آبله میمون، موارد تازه‌ای از ابتلا به این بیماری در دو کشور دیگر اروپایی شناسایی شد.
مستقل‌آنلاین درمان کمردرد وزارت بهداشت 

  

قالیباف: زمانی که من فرمانده بودم جرائم 70 درصد کاهش داشتقالیباف: زمانی که فرمانده نیروی انتظامی بودم جرائم در ماه رمضان 70 درصد کاهش داشت. 4 سالی که من فرمانده نیروی انتظامی بودم خیلی دقیق می‌توانم بگویم بیش از 70 درصد جرایم در ماه رمضان کاهش پیدا می‌کرد.
مستقل‌آنلاین نیروی انتظامی ماه ماه رمضان 

  

فوری/ شاخص کل بورس به ابرکانال 1/6 میلیون واحد رسیدشاخص کل بورس با رشد 16 هزارو 200 واحدی به ابرکانال 1.6 میلیون واحد رسید در سطح یک میلیون و 600 هزار واحد قرار گرفت.
اقتصادنیوز شاخص 

  

آمریکا دست به آزمایش موفقیت آمیز یک سلاح مافوق صوت زدنیروی هوایی آمریکا اعلام کرد دست به آزمایش موفقیت آمیز یک سلاح مافوق صوت که سرعت پروازش پنج برابر سرعت صوت بوده، زده است.
۵۵ آنلاین موفقیت نیروی هوایی اوکراین 

  

مردم: آقای احمدی نژاد مملکت را درست کنید!مردم بوشهر خطاب به محمود احمدی نژاد: آقای احمدی نژاد دست ما جوانها را بگیرید، مملکت را درست کنید.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد یارانه 

  اخبار داغ
  

خبر مهم مجلس در مورد بورسنمایندگان مجلس شوری اسلامی دولت را مکلف کردند هر ساله مبلغ سوخت مازاد نیروگاه‌های تجدیدپذیر یا حواله معادل آن را برای فروش یا عرضه در بورس انرژی در لوایح بودجه سنواتی پیش‌بینی کند.
گسترش مجلس شورای اسلامی کمیسیون انرژی مجلس دولت 

  

حرکت خلاف جهت قیمت سکه و طلااقتصادنیوز: قیمت دلار امروز یکشنبه 1 خرداد 1401 در صرافی ملی و بازار متشکل ارزی افزایش را تجربه کرد اما بازار طلا شاهد حرکت خلاف جهت قیمت سکه و طلا بود
اقتصادنیوز قیمت سکه و طلا دلار 

  

مصباحی مقدم: ورود خودرو به بورس کالا می تواند به قیمت گذاری دستوری خودرو پایان دهدعضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ورود خودرو به بورس کالا می تواند به قیمت گذاری دستوری خودرو پایان دهد و این اتفاق به نفع تولیدکننده و مصرف کننده خواهد بود.
فردا غلامرضا مصباحی مقدم خودرو بازار خودرو 

  

قیمت دلار در بازار متشکل؛ یکشنبه 1 خرداد 1401اقتصادنیوز:قیمت دلار در بازار متشکل امروز بالا رفت.
اقتصادنیوز قیمت دلار 

  

بازارگردان‌ها به ترمز بورس ایران تبدیل شده‌اند/ سازمان بورس، بازارگردان‌ها را از نقش اصلی خود دور کرده استیک تحلیلگر بازار سرمایه گفت: در حال حاضر با توجه به دستورالعمل‌های سازمان بورس، بازارگردان‌ها از نقش اصلی خود دور شده‌اند و به نوعی به ترمز بازار سرمایه تبدیل شده‌اند. بدیهی است که بازارگردان نباید هر روز و لحظه معامله کند...
ایلنا ایران دستورالعمل سرمایه 

  

تاثیرگذارترین نمادهای بورس امروزشاخص بورس امروز را با صعود آغاز کرد و در نهایت با رشد بیش از 2 هزار و 456 واحدی به کار روزانه خود پایان داد.
گسترش بورس تهران شاخص تهران 

  

قیمت سکه امروز چند شد؟ | قیمت سکه در بازار تهرانقیمت هر قطعه سکه طرح جدید بهار آزادی 14میلیون و 400 هزار تومان است
۵۵ آنلاین قیمت بازار تهران تهران 

  

شروع صعودی بورس در خرداد /رشد دسته جمعی شاخص‌هااقتصادنیوز: در اولین روز کاری خرداد ماه تمامی شاخص‌های بازار سهام رشد کردند.
اقتصادنیوز شاخص سهام ماه 

  

شناسایی 312 بیمار مبتلا به کرونا در کشوروزارت بهداشت از شناسایی 312 بیمار جدید مبتلا به کرونا و جانباختن 3 بیمار دیگر خبر داد.
ایلنا وزارت بهداشت درمان آموزش 

  

کاهش اهدای عضو در دوران کرونا/ چند درصد بزرگسالان کارت اهدا دارند؟بعد از دوسال وقفه در برگزاری جشن اهدای عضو به دلیل شیوع ویروس کرونا، این مراسم دیروز و همزمان با روز ملی اهدای عضو، با حضور ورزشکاران و هنرمندان به عنوان سفیران اهدا، خانواده اهدا کننده و گیرنده‌ی عضو، و اهالی رسانه به همت انجمن اهدای عضو ایرانیان در محل سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد.
اقتصادنیوز اهدای عضو ویروس خانواده 

  

آمار کرونا امروز یکشنبه 1 خرداد 1401 در ایرانبنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 312 بیمار کووید 19 در کشور شناسایی شدند و متاسفانه سه نفر نیز به دلیل این بیماری جان خود را از دست دادند.
نامه نیوز محمدرضا گلزار ایران وزارت بهداشت 

  

آمار فوتی های کرونا امروز اول خرداد/ 312 بیمار جدید کرونا در کشوربنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 312 بیمار کووید 19 در کشور شناسایی شدند و متاسفانه سه نفر نیز به دلیل این بیماری جان خود را از دست دادند.
اقتصادنیوز وزارت بهداشت