ایرنا   |  اقتصادی  |  

ساماندهی بافت فرسوده اراک با حضور بانک مسکن ارزشمند است

اراک - ایرنا - نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: ساماندهی بافت فرسوده با حضور و بهره گیری از ظرفیت های بانک مسکن در اراک ارزشمند است و مصداق بارز تحقق وعده و برنامه های دولت محسوب می شود.

ساماندهی بافت فرسوده اراک با حضور بانک مسکن ارزشمند است

به گزارش ایرنا، «علی اکبر کریمی» روز شنبه در نشست با مدیر عامل شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن در مرکز سرمایه گذاری خارجی استان مرکزی در اراک افزود: ساماندهی بافت فرسوده از برنامه های اولویت دار دولت تدبیر و امید است و بهره گیری از ظرفیت ها و تسهیلات بانک مسکن در بافت فرسوده استان آهنگ این برنامه مهم را تند می کند.وی ادامه داد: با توجه به ظرفیت های استان مرکزی و کلانشهر اراک نیاز است شرکت سرمایه گذاری الوند با بهره گیری از تمام ظرفیت در طرح های عمرانی و ساخت و سازهای کیفی و اصولی حضور فعال داشته باشد.مدیر عامل شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن نیز در این نشست گفت: این شرکت در سال 69 آغاز به کار کرد و در این مدت 65 هزار واحد مسکونی با زیر بنای هشت میلیون متر مکعب با بهره گیری از مصالح با کیفیت ساخته شده و در اختیار اقشار مختلف مردم قرار گرفته است.«روزبه ظهیری» افزود: 75 درصد ساخت و ساز های انجام شده در چند سال اخیر به منظور خدمت رسانی به اقشار کم درآمد جامعه برای اقشار متوسط و 10 درصد برای اقشار بالاتر از متوسط انجام شده است.وی ادامه داد: یک میلیون و 500 هزار طرح سالانه به صورت متوسط در سطح کشور توسط شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن با بهره گیری از مصالح با کیفیت و مطابق سلایق مردم ساخته و تحویل می شود.مدیر عامل شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن خاطر نشان کرد: یک میلیون و 400 هزار واحد مسکونی توسط این شرکت در بافت های فرسوده کشور ساخته شده و 2 هزار و 500 واحد در مرحله طراحی و اجرا است و یکهزار واحد نیز در دست مطالعه قرار دارد.ظهیری گفت: بهره گیری از فناوری نوین و سرعت در ساخت و ساز از برنامه های اولویت دار شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن است.مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان مرکزی نیز در این نشست گفت: 24 فرصت سرمایه گذاری جدید شهری برای حضور سرمایه گذاران در کلانشهر اراک تدوین شده است.«حسن میرزاخانی» افزود: عمده سرمایه گذاری زیرساختی تهیه شده در کتاب فرصت های سرمایه گذاری استان مربوط به طرح های عمرانی شهری اراک است.وی ادامه داد: با توجه به اینکه بیشتر مصالح مورد نیاز در طرح های عمرانی و ساخت مسکن از داخل کشور تامین می شود وشع تحریم های ظالمانه علیه کشور تاثیری در این حوزه نداشته و این حوزه فرصت مناسبی برای حضور سرمایه گذاران داخلی است.استان مرکزی با 29 هزار و 126 کیلومترمربع وسعت 12 شهرستان و 33 شهر را در خود جای داده است.1955/6013/

بافت فرسوده بانک مسکن بانک   اخبار برگزیده
  

وزیر صنعت معدن و تجارت اعلام کرد: اگر خودرو تا عید مرتب عرضه شود، یقیناً قیمت پایین می‌آید.
نامه نیوز صنعت خودرو معدن 

  

یک سایت حامی دولت ضمن اعتراض به سخنان روحانی درباره ارزانی اجناس و قاچاق پرسید: نمی‌دانید یا تجاهل می‌کنید؟!
نامه نیوز ایران گرانی عراق 

  

در جریان بررسی کلیات بودجه 98 با تصویب مجلس ماهانه 300 تومان از مشترکین برق و گاز برای بیمه خسارات اخذ می‌شود.
نامه نیوز مجلس شورای اسلامی گاز بودجه 

  

خداحافظ بشار رسن؟شنیدیم یک باشگاه از امارات، یک تیم قطری و همین‌طور یک تیم متمول شهرستانی ایران برای جذب بشار رسن ابراز علاقه کرده‌اند.
خودروتک پرسپولیس برانکو ایران 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (سه شنبه 30 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز سه شنبه 30 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  

بی کیفیت ترین خودروهای داخلی مشخص شدند / دی 1397شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، جدیدترین گزارش خود از میزان کیفیت خودروهای تولیدی در کشور را منتشر کرد که به بررسی آن می‌پردازیم.
خودروتک خودرو تولید پژو 

  

برای خرید خودرو فعلا دست نگه داریدیک کارشناس صنعت خودرو گفت: افزایش اخیر قیمت خودرو در بازار غیرواقعی بوده و این مساله تنها جوسازی دلالان است و صراحتاً باید اعلام کنم که در این شرایط به نفع و صلاح مردم نیست که اقدام به خرید خودرو کنند، چرا که قیمت‌ها به این شکل باقی نخواهد ماند.
خودروتک خودرو خودروسازان بازار خودرو 

  

صعود دسته جمعی قیمت خودروهای داخلی / پراید به 45 میلیون رسید!گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از روند صعودی قیمت‌‌ها دارد به نحوی که قیمت انواع خودروهای داخلی تا 13 میلیون تومان گران شده است.
خودروتک قیمت کاهش قیمت ها خودرو 

  

تابلو قیمت خودروهای داخلی قرمز شدبازار خودرو با نزدیکی به آخرین ماه سال، به واسطه حضور گسترده دلالان و واسطه‌گران قیمت‌های شگفت انگیزی به خود می‌بیند...
خودروتک قیمت افزایش قیمت کاهش قیمت ها 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (چهارشنبه 24 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز چهارشنبه 24 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  اخبار داغ
  

شاگردان سیمئونه به یک پیروزی ارزشمند خانگی دست یافتند.
نود مادرید 

  

قیمت انواع تلویزیون ارزان قیمت در بازارآنچه در زیر می‌آید جدول قیمت انواع تلویزیون‌های زیر 4میلیون تومان در سطح بازار تهران است.
خبرفوری قیمت تلویزیون بازار تهران 

  

اورامانات به اندازه چندین چاه نفت ارزش ثروت آفرینی داردکرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه اعلام کرد: به گواهی و اذعان کارشناسان حوزه گردشگری، منطقه اورامانات با طبیعت چشم نواز و کم‌ نظیر خود به اندازه چندین چاه نفت ارزش ثروت آفرینی برای مردم منطقه دارد.
ایرنا نفت ثروت کرمانشاه 

  

مبارزه‌ای از جنس نویسندگی و کتابخبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به مناسبت سالروز درگذشت عالم ربانی مصطفی زمانی نجف‌آبادی، مبارزات سیاسی، فعالیت‌های فرهنگی و تالیفات وی را مرور کرده است.
ایبنا ایران ازدواج نماز 

  

نرخ تورم 23.5 درصد افزایش یافت / رشد 64درصدی تورم خوراکی‌هانرخ تورم دوازده ماهه منتهی به بهمن ماه 23.5 درصد و تورم قیمتی گروه خوراکی ها، آشامیدنی ها و دخانیات
خبرفوری تورم افزایش قیمت ماه 

  

جدیدترین قیمت‌ها از بازار ارز، طلا و سکهامروز در بازار طلا و سکه قیمت‌ها به روند افزایشی خود ادامه دادند و در بازار ارز نیز افزایش حدود 200
خبرفوری قیمت ارز قیمت افزایش قیمت 

  

کنایه "باربد بابایی" به تورم و گرانی+فیلماین مجری تلویزیونی در برنامه تب تاب به انتقاد از گرانی ها پرداخت و گفت: داریم دنبال دوربین مخفی می‌گ
خبرفوری تورم دوربین گرانی 

  

تحولات امروز بازار سکه و ارز ؛ خیز سکه برای کانال جدیددر نخستین روز اسفندماه بازار طلا و ارز تهران با جهش نرخ‌های بازگشایی آغاز به کار کرد و در ادامه نرخ‌ها تمایل چندانی برای رشد بیشتر نشان ندادند. البته سکه به دلیل حباب سیال، به رشد خود ادامه داد و تا مرز 4.7 میلیون تومان بالا رفت. دلار وارد نیمه بالای کانال 12هزار تومان شد و طلای آبشده در نیمه بالای کانال 1.8 میلیونی جابه‌جا شد.
خودروتک بازار طلا و ارز سکه و طلا یورو 

  

عرضه ارز در سامانه نیما افزایشی شدطی سه روز هفته جاری، بیش از 275 میلیون یورو توسط صادرکنندگان و بانک مرکزی برای تأمین ارز ثبت سفارش‌ه
خبرفوری ارز یورو واردات