واکنش آتیلا حجازی به اتهام نفروختن سیم‌کارت پدرش

نباید به مردم عادی جواب پس بدهم. سیم کارت پدرم بود و آن را فروختم و اصلاً قصدم تفریح کردن بود، ربطی به کسی ندارد!

واکنش آتیلا حجازی به اتهام نفروختن سیم‌کارت پدرش

بازیکن و مربی پیشین تیم فوتبال استقلال توضیحاتی درباره برگزاری جشن قهرمانی این تیم در ترکیه داد و گفت که مسئولان باشگاه در جریان موضوع قرار دارند.

آتیلا حجازی درباره بحث انتخاب ریکاردو ساپینتو برای سرمربیگری تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: جدایی فرهاد مجیدی به استقلال شوک وارد کرد چون ناگهانی بود. در همه جای دنیا وقتی قرار است مربی تغییر کرد از 4،5 هفته مانده به پایان فصل اعلام می‌کنند فلان مربی می‌رود و فرد دیگری می‌آید. نگاه دنیا حرفه‌ای است و ما این نگاه را نداریم.

«باشگاه استقلال انتظار نداشت چنین اتفاقی بیفتد و ناخواسته درگیر جدایی مجیدی شد». وی با بیان این جمله افزود: اگر چه باشگاه درگیر این اتفاق شد اما نباید انتخاب سرمربی جدید این همه طول می‌کشید. مربی تاپ درجه یک که خواهان داشته باشد به ایران نمی‌آید و باید سراغ مربیان درجه دو رفت. در میان مربیان درجه دو، گزینه‌های خوبی وجود دارند. حالا می‌خواهد ساپینتو باشد یا گزینه‌ای دیگر، باید زودتر انتخاب کنند. تا این لحظه تنها سجاد شهباززاده جذب شده و اگر قرار است استقلال روند فصل گذشته را ادامه دهد باید خودش را تقویت کند.

مربی پیشین استقلال در رابطه با انتقادها از این باشگاه به دلیل دادن اجازه جدایی به مجیدی گفت: هر مربی مختار است کاری که دوست دارد را انجام دهد. ما اینجا نشسته‌ایم و نظر می‌دهیم اما شاید پیشنهاد تیم اماراتی به مجیدی را به هر کسی بدهند، قبول کند. امکان دارد پیشنهاد تیم اماراتی از نظر سطح مالی مجیدی را مجاب کرد که به لیگ این کشور برود. ضمن اینکه استقلال پس از 9 فصل قهرمان شد و مسابقاتش را بدون شکست به پایان رساند و مجیدی انگیزه آنچنانی برای ادامه کار نداشت و دوست داشت فصل جدیدی را تجربه کند. از افکار مجیدی بی‌خبریم اما این را می‌دانیم هر مربی دوست دارد به چیزی که می‌خواهد برسد. برخی‌ بحث‌های احساسی را مطرح می‌کنند که با اصول حرفه‌ای مغایرت دارد.

حجازی درباره انتقادها از او برای برگزاری مراسم جشن قهرمانی در ترکیه با لوگوی باشگاه استقلال گفت: محض اطلاع کسانی که پیگیر این داستان‌ها هستند، باید بگویم بنده در 8 سال گذشته که در ترکیه زندگی می‌کنم، کار تجاری نکرده‌ام. یکی از دوستانم که در ترکیه طرفدار بسیار سرسخت استقلال است گفت که دوست دارد جشن دورهمی به مناسبت قهرمانی استقلال بگیرد و اگر امکانش باشد چند پیشکسوت را دعوت کنم. این جشن مثل یک میهمانی دور همی بود و افرادی مثل محمد نوازی، سهراب بختیاری‌زاده و ... را دعوت کردم. این دوست ما هلدینگ بزرگی دارد و اصلاً نیاز مالی ندارد که بخواهد از لوگوی استقلال استفاده کند. کل داستان این بود.

وی ادامه داد: اینکه می‌گویند از لوگوی استقلال استفاده کرده‌ایم و باید دو میلیون دلار جریمه بدهیم، خنده‌دار است. در صحبتی که با مدیران و اعضای هیئت مدیره استقلال انجام دادم، همه چیز را توضیح دادم. حتی گفتم اگر مدیریت باشگاه بخواهد جشن مفصلی نیز در ایران ترتیب می‌دهیم. مدیران استقلال گفتند موضوع جشن در ترکیه چه چیزی بود که ما هم توضیح دادیم و گفتند توجهی به برخی حرف‌ها نکنیم. آدمی که عاشق استقلال است را باید جذب کرد نه دف . بحث بین‌المللی نبود که بخواهیم سوء استفاده کنیم. دو، سه نفر هستند که به یکسری مسائل دامن می‌زنند تا همه را به جان هم بیندازند. هدف آنها زدن من است چون شرکت که برای من نیست و برای فرد دیگری است. یک عکس در اینستاگرام گذاشتم که اسم استقلال بود، تیمی که عشق‌مان است. نه بحث استفاده تجاری بود نه بحث دلالی مسکن که برخی‌ دامن زدند.

بازیکن پیشین استقلال در واکنش به اینکه برخی‌ها به او اتهام زده‌اند که سیم کارت پدر مرحومش را نفروخته است، گفت: شخصی که سیم کارت را بالای یک میلیارد تومان خریده، کامل در جریان هزینه‌ها قرار دارد و فیش‌های آن موجود است. نباید به مردم عادی جواب پس بدهم. سیم کارت پدرم بود و آن را فروختم و اصلاً قصدم تفریح کردن بود، ربطی به کسی ندارد! به شما چه ربطی دارد؟ کسی که متولی این کار است اصلاً سؤال نمی‌کند. قسمتی از فروش این سیم کارت صرف هزینه بیمارانی شده که تا این لحظه انجام داده‌ایم و ایشان (خریدار سیم‌کارت) در جریان قرار دارند. من که نباید در اینستاگرام توضیح بدهم که چه کار کرده‌ایم. کسانی که این حرف‌ها را می‌زنند همان چند نفری هستند که بحث نماد استقلال را مطرح کردند.

 

فوتبال دورهمی اینستاگرام   اخبار برگزیده
  

درخواست رئیسی جهت ارائه لایحه تفکیک وزارت صمترئیس مجلس شورای اسلامی از درخواست رئیس جمهور جهت ارائه لایحه تفکیک وزارت صمت خبر داد و گفت: با توجه به اینکه طرح استیضاح در راستای اصلاح امور و پیشرفت کار است، بهتر است این فرصت را برای اصلاح اصولی ساختار به دولت بدهیم.
مثلث وزارت نیرو رئیس جمهور مجلس شورای اسلامی 

  

طرح اصلاح قانون کاهش مجازات حبس تعزیری با فوریت بررسی می‌شودنمایندگان مجلس با بررسی یک فوریتی طرح الحاق یک ماده به قانون کاهش مجازات حبس تعزیری موافقت کردند.
ایلنا قانون بازداشت مجلس شورای اسلامی 

  

مربی پرسپولیسی دستیار مطهری در نساجی شدیک پرسپولیسی دستیار مطهری در نساجی شد
خانه فوتبال خودرو نساجی فوتبال 

  

تاوان تحریم‌ها را فقط مردم پس دادندتاوان تحریم‌ها را فقط مردم پس دادند. صحبت‌های انتقادی کارگردان «برادران لیلا» درباره تحریم‌ها در جشنواره مونیخ: یک فاجعه رخ داده و همچنان هم ادامه دارد.
مستقل‌آنلاین خودکشی معتاد مسکن 

  

واریز یارانه نقدی جدید در دولت رئیسی/ کالابرگ چه زمانی توزیع می‌شود؟جانشین معاون رفاه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: قرار است یارانه نقدی در قالب یک پلتفرم و بستر، به کالابرگ تبدیل شود و مردم با مراجعه به فروشگاه‌ها بتوانند کالاها را خریداری کنند که خوشبختانه کارهای آن تا حد خوبی پیش رفته است.
فردا یارانه نقدینگی دولت 

  

لزوم ارائه گزارش سفرهای خارجی شهرداری به شورارئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورا طی تذکری خواهان ارائه گزارش سفرهای خارجی شهرداری به این کمیسیون شد.
ایلنا شهرداری تهران جوانان مرگ 

  

چرا باید با غرب خبیث مذاکره کنیم وقتی از تحریم و مشکلات اقتصادی عبور کردیم؟بر چالش تحریم غلبه کرده و در حال خروج تدریجی از رکود اقتصادی هستیم. سؤال اساسی که مطرح می‌شود این است که با این ‌حال چه نیازی به مذاکره با غرب خبیث و جنایتکار است؟
مستقل‌آنلاین بانک جمهوری اسلامی ایران روزنامه 

  

نامهٔ جبههٔ اصلاحات ایران به ابراهیم رئیسیاکنون به‌هر تقدیر این وظیفه و انتظار متوجه دولت جنابعالی است تا با کسب اختیارات لازم، هر چه سریع‌تر موضوع مذاکرات هسته‌ای کشور را با شجاعت و بر اساس تامین منافع ملی کشور به نتیجه برسانید.
مستقل‌آنلاین ایران جمهوری اسلامی ایران اقتصاد ایران 

  

اعلام آمادگی فرانسه برای توافق با ایران در وینوزارت خارجه فرانسه در بیانیه‌ای با اشاره به سفر مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به ایران تصریح کرد که برای به نتیجه رساندن برجام آمادگی دارند.
مثلث فرانسه بانک صادرات بانک 

  

رونمایی از مربی جدید تراکتورسازیسرمربی جدید تراکتور دستیار خود را روسیه می آورد.
ایلنا تراکتورسازی ایران روسیه 

  

افزایش وام ضروری بازنشستگان به 15 میلیون تومانبازنشستگان کشوری منتظر دریافت وام 15 میلیون تومانی از تیرماه هستند.
ایلنا وام بازنشستگی خبرنگار 

  

فرصت احیای مذاکراتسفر بورل به تهران و تحرکات اخیر در روند مذاکرات برجامی با تحلیل‌های مختلفی همراه شده، مثلا «فرهیختگان» نوشته: اگر بخواهد توافقی اتفاق بیفتد، حداکثر تا نیمه‌ شهریور فرصت باقی است.
فردا سفر تهران روزنامه 

  

رئیس قوه قضاییه، نورانی و معتقد استمن رئیس نورانی قوه قضاییه فعلی را از 50 سال قبل و از دوره نوجوانی می‌شناسم و هم نسبت به خانواده و هم به خودشان شناخت دارم.
مستقل‌آنلاین رئیس جمهور قوه قضاییه تجاوز 

  

رئیسی: مردم اروپا هم از کوپن استفاده می کنندبرخی از کشور‌های اروپایی نیز به دلیل گرانی کالا‌های اساسی روش تخصیص کوپن را برای توزیع کالا در پیش گرفتند و برخی کالا‌ها را بدین شکل در کشورشان توزیع می‌کنند.
مستقل‌آنلاین گرانی اوکراین دختران 

  

مصوبه مجلس نقض قانون اساسی جمهوری اسلامی استدکتر گرجی می‌گوید: مصوبه اخیر مجلس شورای اسلامی به معنای دقیق کلمه نقض حق دادخواهی شهروندان و بنیان‌های قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران است.
مستقل‌آنلاین مجلس شورای اسلامی قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران قانون 

  اخبار داغ
  

خبر جدید برجام برای قیمت دلار /طلا 18 عیار گران شدقیمت دلار امروز چهارشنبه 8 تیرماه تقریبا 260 تومان از روز گذشته بالاتر بود. عده ای از معامله گران معتقد بودند سیگنال صعود از بازار ارز هرات صادر شده است.
فردا قیمت افزایش قیمت دلار 

  

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که اقدامات قطر برای مهار کرونا در جام جهانی موفقیت آمیز و کارساز خواهد بود و نگرانی در این زمینه وجود ندارد.
ورزش۳ سازمان بهداشت جهانی جام جهانی قطر 

  

عموم باید دز چهارم واکسن کرونا را تزریق کنندمعاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: بزرگ‌ترین عامل محافظت از افراد در برابر بیماری کرونا، زدن ماسک است.
مستقل‌آنلاین ایران وزارت بهداشت مواد مخدر 

  

آمار امروز کرونا 8 تیر1401 | روز بدون فوتی و شناسایی 441 بیمار جدیددر طول 24 ساعت گذشته، هیچ بیمار مبتلا به کووید19 در کشور جان خود را از دست نداد و مجموع جان باختگان این بیماری، در عدد 141 هزار و 386 نفر ماند.
۵۵ آنلاین آموزش دولت ویروس 

  

سقوط بزرگان بورس در روز سبز سهام های کوچکاقتصادنیوز: در آخرین روز معاملاتی هفته، تعداد نمادهای سبز و قرمز برابر بود اما بزرگان بازار اغلب در بخش قرمز دیده می‌شوند.
اقتصادنیوز سهام 

  

شناسایی 441 بیمار جدید کرونایی/ دومین روز متوالی بدون مرگ و میربر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 441 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی و 70 نفر از آنها بستری شدند.
ایلنا مرگ وزارت بهداشت 

  

بورس ریخت/ خروج سنگین از بورس تهرانامروز ارزش خالص تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی بازار برای دوازدهمین روز متوالی منفی شد و 436 میلیارد تومان پول حقیقی از بورس خارج شد که نسبت به روز گذشته افزایش 67 درصدی داشته است.
اقتصادنیوز بورس تهران تهران مالکیت 

  

باشگاه پرسپولیس امروز تفاهم‌نامه‌ای را با بانک شهر به امضا رساند.
ورزش۳ باشگاه پرسپولیس پرسپولیس پول 

  

تکرار روز صفر کرونایی برای بار دیگر در ایراندر طول 24 ساعت گذشته، هیچ بیمار مبتلا به کووید19 در کشور جان خود را از دست نداد و مجموع جان باختگان این بیماری، در عدد 141 هزار و 386 نفر ماند.
برنا ایران 

  

آمار کرونا امروز 8 تیر 1401/ چند نفر مبتلا شدند؟وزارت بهداشت اعلام کرد، مجموع بیماران کووید 19 در کشور به 7 میلیون و 237 هزار و 597 نفر رسیده است.
اقتصادنیوز وزارت بهداشت 

  

قیمت دلار توافقی، خدماتی و نیما در بازار امروز 8 تیردر این گزارش قیمت دلار توافقی، خدماتی و نیما در بازار امروز 8 تیر آمده است.
اقتصادنیوز قیمت دلار 

  

واکسن «کرونا» سال‌ آینده در اختیار داروخانه‌ها قرار می‌گیرد به گزارش خبرنگار مهر، بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران،گفت: یکی از بزرگترین موفقیت‌هایی که جمهوری اسلامی داشته در زمینه کرونا بوده است. واکسیناسیون در یک حجم وسیع و در مدت کوتاهی انجام گرفت و از واکسن‌هایی استفاده شد که مؤثر بود. وی تاکید کرد: ما از شهریور 1400 واردات واکسن به کشور را آغاز کردیم…
مهر درمان داروخانه سازمان بهداشت جهانی