صراط   |  ورزشی  |  

نقش قهرمان شنای المپیک در تسخیر کاخ سفید!+ عکس

قهرمان سابق شنا و دارنده دو مدال طلای المپیک در میان معترضان کاخ کنگره آمریکا شناسایی شد.

صراط: کلیت کلر، قهرمان سابق شنا که دو مدال طلای المپیک را در شنای امدادی و در تیم مایکل فلپس به دست آورده است، در میان جمعیتی حضور داشت که کاخ کنگره آمریکا را تصرف کردند. هم‌تیمی‌ها و مربیان سابقش او را در میان اعتراضات خشونت‌آمیز شناسایی کرده‌اند.به گزارش ایلنا، در ویدئویی که خبرگزاری محافظه‌کار Townhall منتشر کرده، کلر با 198 سانتیمتر قد در میان جمعیتی که دارند افسران پلیس را هل می‌دهند کاملاً مشخص است.چندین هم‌تیمی و مربی سابق او گفته‌اند کلر را به‌دلیل جثه تنومندش شناسایی کرده‌اند، او همچنین لباس تیم المپیک آمریکا را به تن داشته که کلمه USA در پشت آن چاپ شده است.او یک نقاب سبز به‌صورت داشت و این می‌توانست مانع از تشخیص هویت او شود، اما این نقاب به اطراف گردن او رسیده به همین دلیل چهره او کاملاً مشخص شده است.سایت SwimSwam که در زمینه اخبار شنا فعالیت می‌کند، اولین‌بار خبر حضور کلر در آشوب کاخ کنگره آمریکا را منتشر کرد. این ویدئو از هفته گذشته بارها در میان شناگران منتشر شده است و چندین نفر گفته‌اند هویت او را به مقامات اطلاع داده‌اند.تلاش‌ها برای برقراری تماس با کلر ناموفق بوده است.چند نفر از افرادی که کلر را شناسایی کردند گفتند غافلگیر شده‌اند که او در واشنگتن حضور داشته است. حساب‌های او در شبکه‌های اجتماعی پاک شده است، اما او پیش از پاک شدن‌شان پیام‌های متعددی در حمایت از ترامپ منتشر می‌کرد.هیچ ویدئویی از اعمال خشونت به دست کلر منتشر نشده است، اما صرف حضور او در کاخ کنگره، در صورتی که به تأیید مقامات برسد باعث خواهد شد پرونده قضایی برایش تشکیل شود. افراد متعددی که وارد کاخ کنگره شده‌اند حالا با اتهاماتی مانند ورود غیرمجاز و رفتار آشوبگرانه روربو هستند. برخی از آنها هم اتهام سرقت اموال دولتی و خشونت با مواد محترقه را دارند.کلر 38ساله در سه المپیک با تیم شنای آمریکا حضور داشت و در هر سه دور مدال کسب کرد. او با تیم شنای امدادی 4 در 200متر آمریکا، مدال طلای المپیک آتن 2004 و المپیک پکن 2008 را کسب کرده و در المپیک سیدنی 2000 هم مدال نقره را به دست آورده بود. کلر در سال‌های اخیر به‌عنوان مشاور املاک در کولورادو اسپرینگز فعالیت می‌کرد. آژانس او با نام هاف اند لی تأیید کرده هنگامی که سایت SwimSwam با آنها تماس گرفته، او مشاور این آژانس بوده است، اما آنها بعد از آن اطلاعات کلر و تقریباً تمامی ارجاعاتی که به او شده بود را از سایت خود برداشتند.در پروفایل کلر در سایت این آژانس، زندگینامه او نوشته شده و اشاره شده به اینکه او سه سال سابقه کار در حوزه املاک دارد. همچنین نوشته شده بود دوران ورزشی او باعث شده فردی فوق‌العاده باانگیزه باشد.هنگامی که درباره اوضاع فعلی او با این آژانس تماس گرفته شد، یک نفر گفت: «ما نمی‌توانیم در حال حاضر اطلاعاتی بدهیم.» تلفن همراه کلر هم در دسترس نبوده است.

المپیک کاخ سفید عکس   اخبار برگزیده
  

نباید از ترس احمدی نژاد دنبال نامزدی لاریجانی برویماصلاح طلبان در طیف چپ جناح خود همچنان با نامزدی علی لاریجانی مخالفت می کنند.
مثلث بازار تهران احمدی نژاد علی لاریجانی 

  

واکنش دفتر آیت‌الله سیستانی به انفجارهای بغداددفتر مرجع عالی‌قدر شیعیان عراق، با محکوم کردن انفجارهای روز پنجشنبه در بغداد، خواستار تلاش همه‌جانبه دستگاه‌های امنیتی برای برقراری آرامش و امنیت شد.
ایلنا شیعیان عراق خانواده 

  

متاسفانه اظهارات امروز دادستان کل، اخبار منتشره در مورد «احضار آذری جهرمی به دلیل عدم فیلتر اینستاگرام» را تایید کردروز گذشته خبری مبنی بر احضار محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات به دادسرا منتشر و سپس برخی مدعی شدند که این احضار به دلیل ادای توضیحات درباره چرایی فیلتر نکردن اینستاگرام انجام شده است!تصور میشد این حرفها درباره علت احضار در حد ادعاست، امّا متاسفانه اظهارات امروز آقای منتظری دادستان کل کشور نه تنها آن را تکذیب نکرد بلکه در طول تایید آن بود.
۵۵ آنلاین محمدجواد آذری جهرمی اینستاگرام هزینه 

  

الحاق به CFT و پالرمو در سطح حداقلی انجام شود/ عدم تصویب FATF ضربه اصلی را به تجار زده استرییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و امارات اظهار داشت: بهتر است الحاق به CFT و پالرمو در یک سطح حداقلی انجام شود، این اتفاق می‌تواند سیگنال مثبتی به بازار می‌دهد. البته روند آن ماه‌ها طول می‌کشد اما می‌تواند افق روشنی برای آینده اقتصادی کشور ایجاد کند.
ایلنا پول بخش خصوصی تولید 

  

اختصاص سهمیه 15 لیتری به افرادی که از یارانه بنزین استفاده نمی‌کنندرئیس کمیسیون تلفیق بودجه 1400 با اشاره به اینکه سال جدید یارانه به شکل کارت اعتباری یا همان نقدی خواهد بود اظهار کرد: یارانه در سال جدید با دو رقم متفاوت پرداخت می‌شود، قرار است به کسانی که یارانه بنزین دریافت نمی‌کنند 15 لیتر بنزین تعلق بگیرد.
اقتصادنیوز یارانه بنزین بودجه 

  

واکنش طلایی بازار به استارت بایدنبا روند نزولی قیمت‌ها در بازار ارز و سکه، خرید و فروش مصنوعات طلا و سکه در بازار تهران سیر نزولی داشت.
گسترش بازار طلا و ارز بازار تهران بانک 

  

عضو جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا گفت طرح استیضاح رئیس‌جمهور جدید این کشور را ارائه کرده است.
نامه نیوز استیضاح سنا جمهوری خواه 

  

2 جایگزین قیمتی پراید 111 برای جوان های هاچبک پسنداز همان زمان انتشار اخبار اولیه توقف تولید پراید یکی از نکات قابل اهمیت این بود که چه خودروهایی جایگزین قیمتی این خودرو در بازار خواهند شد. به خصوص در مورد پراید 111 که خودرویی جوان پسند با قیمت نسبتا مناسب به حساب می آمد.
خودروتک بازار خودرو تولید خودرو 

  

ماجرای توهین به رئیس‌جمهور در تلویزیونسخنان تند و عجیب علیه رییس‌جمهور در تلویزیون حاشیه ساز شد.
مملکت‌آنلاین رئیس جمهور ریاست جمهوری تلویزیون 

  

رشد قیمت کارخانه ای خودرو‌های تولید داخل از قیمت‌های جهانیاین روزها با وجود کاهش نرخ ارز، قیمت درب کارخانه خودرو‌های تولید داخل از قیمت جهانی آن‌ها بیشتر شده است.
خودروتک قیمت ارز قیمت ایران خودرو 

  

مداکره کننده برجام عضو ارشد دولت بایدنبرخی رسانه‌های آمریکایی نوشته‌اند رابرت مالی، دستیار ویژه باراک اوباما، رئیس جمهوری پیشین آمریکا و یکی از اعضای گروه مذاکره‌کنندگان هسته‌ای او ، قرار است به عنوان نماینده (فرستاده) ویژه دولت جدید آمریکا در امور ایران منصوب شود.
مستقل‌آنلاین دولت رسانه باراک اوباما 

  

وزیر بهداشت زمان واکسیناسیون کرونا در کشور را اعلام کردسعید نمکی درباره اقدامات انجام شده برای واردات واکسن کرونا به کشور، گفت: امیدوارم قبل از 22 بهمن و طبق مصوبه اولویت بندی شده، واکسیناسیون را در گروه ها شروع کنیم.
مستقل‌آنلاین واکسیناسیون استان مازندران ایران 

  

افزایش قیمت کارخانه خودرو برای فصل زمستان منتفی شدسرانجام در حالی که این احتمال وجود داشت که به مانند دو فصل قبل قیمت کارخانه خودرو در زمستان نیز افزایش پیدا کند، با اعلام رئیس شورای رقابت افزایش قیمت کارخانه خودرو فعلا منتفی شد.
خودروتک افزایش قیمت قیمت ایران خودرو 

  

مقصر اصلی سقوط بورس کیست؟آیا مقصر اصلی ریزش‌های پی در پی در بورس را می‌توانیم به دلار نسبت دهیم. تحلیلگران چه دورنمایی را در بازار سهام پیش‌بینی کرده‌اند.
گسترش بورس تهران ایران تهران 

  اخبار داغ
  

واکنش تند خطیب جمعه قم به اظهارات سخنگوی ستاد ملی کرونا: اگر دوبار عذرخواهی نشده بود، امروز به گونه دیگری سخن می‌گفتیمخطیب جمعه قم درخطبه های نماز جمعه شهر مقدس قم گفت: آمریکایی‌ها باید با لغو تحریم‌های ظالمانه علیه مل
خبرفوری نماز جمعه قم جمهوری اسلامی ایران 

  

نباید فراموش کنیم که وضعیت بیماری در کشور به هیچ وجه به ثبات نرسیده و همچنان شکننده و ناپایدار است بنابراین به هیچ وجه نباید دچار خوش بینی کاذب شویم.
صراط وزارت بهداشت مرگ ماه 

  

یک کرونایی دیگر در دنیای فوتبال!سرمربی رئال مادرید به ویروس کرونا مبتلا شد.
برنا رئال مادرید مادرید فوتبال 

  

محمدرضا حسن‌بیگی نویسنده بر اثر ابتلا به کرونا درگذشتاقتصادنیوز :‌محمدرضا حسن‌بیگی کارشناس قدیمی برنامه‌های رادیو فرهنگ امروز دوم بهمن بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت.
اقتصادنیوز نویسنده رادیو 

  

شناسایی سرنخ‌های ژنتیکی که در بروز ذات‌الریه و شدت گرفتن کرونا نقش دارندپژوهشگران آمریکایی در بررسی جدید خود، به شناسایی سرنخ‌های ژنتیکی پرداختند که می‌توانند در ابتلا به ذ
خبرفوری درمان کودکان موش 

  

سپاه برای مهار کرونا در مازنداران چه کرد ؟اقتصادنیوز: سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه، از تاکید فرمانده کل سپاه بر تقویت اقدامات سپاه و تمرکز ظرفیت‌های طرح شهید سلیمانی برای غلبه بر شرایط کرونایی پدید آمده در استان مازندران خبر داد.
اقتصادنیوز استان مازندران روابط عمومی 

  

الا کلنگ بورس تهران و نرخ دلار + نموداراقتصادنیوز: شاخص کل بورس در هفته گذشته 45 هزار و 888 واحد افت کرد و شاهد خروج 4 هزار و 980 میلیارد تومان پول حقیقی از بورس بودیم. آیا این روند در هفته آینده هم ادامه خواهد داشت؟
اقتصادنیوز بورس تهران تهران پول 

  

«زیدان» به کرونا مبتلا شدسرمربی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا به کرونا مبتلا شد.
خبرفوری زیدان زین الدین زیدان فوتبال 

  

سرمربی فرانسوی رئال مادرید به ویروس کرونا مبتلا شده و بلافاصله راهی قرنطینه شد.
ورزش۳ زین الدین زیدان زیدان رئال مادرید 

  

تست کرونای زیدان مثبت شدسرمربی رئال مادرید به ویروس کرونا مبتلا شده است.
ایلنا زیدان زین الدین زیدان رئال مادرید 

  

هشدار وزارت بهداشت درخصوص خوش بینی کاذب کروناییاقتصادنیوز :‌سخنگوی وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه شرایط کرونا در کشور همچنان بی ثبات و شکننده است، گفت: در این شرایط نباید دچار خوش‌بینی کاذب شویم.
اقتصادنیوز وزارت بهداشت 

  

7؛عدد طلایی کرونا در ایران و جهاندر سومین روز بهمن ماه، کرونا با عدد هفت گره عجیبی خورده بود. هم در ایران هم در جهان در ایران بعد از هفت روز دوباره آمار بهبودی روزانه از مرز 7 هزار نفر گذشت. در جهان یز این آمار با رشدی 7 درصدی مجموعا از مرز 70 میلیون نفر عبور کرد.
اقتصادنیوز ایران ماه