اعتماد   |  فرهنگی  |  

تحمل بازیگرها خیلی سخت است / شهدا و جانبازان خط قرمزم هستند

یگ بازیگر گفت: تحمل بازیگرها خیلی سخت است و به همسرم خسته نباشید می گویم. سعی می کنم در زندگی خوش اخلاق باشم. فشارهای اقتصادی و اجتماعی گاهی باعث می شود همیشه خوش اخلاق نباشیم ولی من همیشه تلاش کرده ام خوب باشم.

تحمل بازیگرها خیلی سخت است / شهدا و جانبازان خط قرمزم هستند

اعتمادآنلاین| ویژه برنامه «نشان یار» به مناسبت عید سعید قربان به تهیه کنندگی احسان ارغوانی و اجرای مجید واشقانی از شبکه دو سیما روی آنتن رفت.

 

به گزارش فارس،‌ بنابراین گزارش، در این برنامه «علیرام نورایی» مهمان نخست برنامه بود که در سخنانی گفت: این روزها حال دلمان خوب نیست، امیدوارم زودتر واکسیناسیون آغاز شود و مشکلات حل شود تا حال دل مردم خوب شود.

 

وی در ادامه به همکاری های مشترکش با واشقانی اشاره کرد و گفت: من یک تجربه جذاب با مجید واشقانی دارم. آنجا نقش یک کارآفرین را ایفا می کردم و در سریال دیوار شیشه ای مقابل هم نشسته بودیم و بعد از آن یکسری نظرات بسیار برای من آمد که آنها هم سر کار ببرمشان و نقش ما برایشان خیلی باورپذیر بود. قبل از آن هم ماتادور را کنار هم داشتیم و رفاقت دیرینه ای بین ما شکل گرفت و تا به حال ادامه داشته است.

 

وی در پاسخ به سوال مجری که گفت تو گاهی اوقات اظهارنظرها و حرف های عجیب و متفاوت میزنی، تصریح کرد: من یکسری اعتقادات دارم که روی آنها پافشاری می کنم. شهدای مملکتم خط قرمز من هستند و اگر جایی ببینم خدای ناکرده بی حرمتی به خودشان، خانواده شان یا جانبازان شده و یا هتک حرمتی صورت گرفته برنمی تابم و حالم بد می‌شود. چنین عقایدی دارم و سعی می کنم روی این خط زندگی کنم و درست زندگی کنم.

 

بازیگر فیلم سینمایی «قلاده های طلا» در پاسخ به این پرسش که آیا روی این عقاید بودن، برایت نفع مالی دارد؟، اظهارداشت: شما رفیق منی چه فکر میکنی؟ نه ندارد. نه کسی یخچال من را پر می کند و نه کسی کرایه خانه من را می دهد و باید مانند بقیه کار و تلاش کنم. اگر برایم نفع مالی داشت باید حداقل خانه ای می داشتم. من حدود 24 سال است که در این حوزه کار می کنم و تافته جدا بافته نیستیم و با همان مشکلاتی که مردم سر و کله می زنند ما هم مواجه هستیم.

 

وی درباره کارهایی که این روزها انجام می دهد، عنوان داشت: متاسفانه این روزها بیشتر خبر بد می شنویم و امیدوارم روند عوض بشود و تلاشم این است که از این فضا دوری کنم و بیشتر کتاب بخوانم و ورزش کنم. با این احوالاتی که داریم، به نظرم مردم باید فضای ذهنی شان را آماده کنند و انرژی مثبت بیشتری به خود تزریق کنند.

 

این بازیگر همچنین درباره اینکه آیا پولدار است، گفت: پولدار نیستم. و همانطور که گفتم مستاجرم و تلاش می کنم و خدا را شکر می کنم که زندگی خوبی داشته باشم و با سیلی صورت خودمان را سرخ می کنیم و زندگی معمولی نرمالی دارم و تلاش میکنم روز به روز رشد کنم. 9 سال است که ازدواج کرده ام و هنوز فرزند ندارم. ان شاءالله اگر خدا بخواهد به فکر بچه هم هستم. بچه ها را هم خیلی دوست دارم.

 

بازیگر «گلوگاه شیطان» ادامه داد: ازدواج یک اتفاق است و خوب آن بسیار خوب و بی نظیر است و بدش هم خدا نصیب نکند. اگر کسانی که می گویند ازدواج بد است شاید به همین دلیل است ولی به نظرم ازدواج کاملا زندگی را به دو بخش تقسیم می کند. وقتی وارد زندگی مشترک می شوید، مسئولیت یک فرد دیگر را هم می پذیرید و نگاه فرد به زندگی عوض می شود و خدا را شکر می کنم که زندگی خوبی دارم.

 

وی ادامه داد: تحمل بازیگرها خیلی سخت است و به همسرم خسته نباشید می گویم. سعی می کنم در زندگی خوش اخلاق باشم. فشارهای اقتصادی و اجتماعی گاهی باعث می شود همیشه خوش اخلاق نباشیم ولی من همیشه تلاش کرده ام خوب باشم و طی سالهای اخیر بهتر شده ام و دارم یاد می گیرم که خوش اخلاق تر زندگی کنم.

 

نورایی اظهار کرد: آدم به مرور زمان یاد می گیرد. وقتی دو نفر از دو خانواده و فرهنگ مختلف کنار هم قرار می گیرند، دو الی سه سال طول می کشد تا اصطحکاک ها کم شود و اخلاق ها بهتر شود. از همسرم هم تشکر می کنم که نبودن هایم را تحمل می کند. نمی توانم برخی حرف ها را نزنم و مدام با خودم کلنجار می روم تا واکنش نشان بدهم. تا به حال از زدن حرف هایم جا نزده ام اما گاهی همسرم یادآوری کرده که دیگر ادامه ندهم و کمی هم مراقب باشم.

 

وی درباره بازیگر شدنش نیز گفت: خیلی اتفاقی بازیگر شدم. من دانشجوی کامپیوتر نرم افزار بودم و حدود سال 75 و 76 بود که یکسری از بچه های دپارتمان تئاتر آمدند تست بازیگری بگیرند. به من پیشنهاد دادند و من کاملا به شوخی گرفتم و اولین اتودی که زدم تحول بزرگی در روح و روانم ایجاد کرد که درس های خودم را رها کردم و به دنبال تئاتر رفتم و با بچه های تئاتر کار می کردم و بعد یواش یواش سراغ دفاتر سینمایی رفتم و سال 79 شب آفتابی را با دفتر قاسم جعفری انجام دادم.

 

اولین کاری که جدی کردم همین کار بود و من رانندگی بلد نبودم و گواهینامه نداشتم و پلان اول باید 4 بازیگر را با ماشین می بردم. جوری من با کلاچ و ترمز آن ماشین رفتار کردم که هنوز برایم تجربه وحشتناکی است و استرس بالایی در مقابل کارگردان و بازیگران داشتم. خیلی سخت گذشت ولی باعث شد که یاد بگیرم و پیشرفت کنم.

 

بازیگر «هوش سیاه» اظهار کرد: چند کارم هست که خیلی برایشان زحمت کشیده ام و دوستشان دارم اما همیشه یکراست می روم سراغ سریال جابرابن حیان که با مرحوم حسن جوهرچی هم بازی بودم و کارگردانی کار هم برعهده آقای جواد افشار بود. نقش زبیر را ایفا می کردم که اولین کار تاریخی ام بوده و بسیار هم سخت و پیچیده بود. تک تک کارهایی که حضور داشتم را یک تجربه گرانبها می بینم که باید طی می شد تا به این مرحله برسم و به نظرم اجنتاب ناپذیر است و از همه آنها تک به تک آموختم.

 

استرس ورزش ازدواج   اخبار برگزیده
  

استان خوزستان در نتیجه انتصاب‌های شما به تابلوی بحران‌های کشور تبدیل شده استنماینده اهواز گفت: علت اینکه در هفته پایانی کار دولت دوازدهم این سوال را مطرح می‌کنم این است که یک پیام جدی به دولت آینده و وزرای آینده بدهیم که ما نمایندگان در کار نظارت اغماض نخواهیم کرد.
ایلنا استیضاح اهواز کار 

  

فرانسه: تعویق مذاکرات امکان احیای برجام را به خطر می‌اندازدسخنگوی وزارت امور خارجه فرانسه از ایران به خاطر به تعویق افتادن آغاز دور جدید مذاکرات احیای توافق هسته ای انتقاد کرد.
فردا فرانسه ایران ایران و آمریکا 

  

ورود مجلس به ماجرای اعترضات اخیر در چند شهرسخنگوی نشست فراکسیون مستقلین ولایی گفت: جهت بررسی مسائل اجتماعی و اعتراضات اخیر و گرانی‌ها، این فراکسیون خواستار جلسه اختصاصی به صورت علنی یا غیرعلنی در صحن برای بررسی این موضوع شدند.
مثلث وزارت بهداشت رئیس جمهور دولت 

  

توصیه مهم رهبر انقلاب به رئیسی درباره چینش کابینهعضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از توصیه رهبر انقلاب به ابراهیم رئیسی در چینش کابینه روایت کرد.
۵۵ آنلاین رهبر انقلاب مجمع تشخیص مصلحت نظام محمد حسین صفار هرندی 

  

توضیح درباره سرانجام لایحه "آزادی اجتماعات و راهپیمایی‌ها"/ دولت‌ها باید علمدار و پیشگام تحقق آزادی‌های گروهی باشنداستاد دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی درباره سرانجام لایحه "آزادی اجتماعات و راهپیمایی‌ها" توضیحاتی را ارائه کرد.
ایلنا وزارت کشور شورای نگهبان نیروی انتظامی 

  

خبرآنلاین/ عضو مجمع روحانیون مبارز و وزیر کشور دولت اصلاحات گفت: 200 کشور عضو FATF هستند، چگونه ایران خودش را با 2 کشور کاملا منزوی در عرصه بین الملل ، مقایسه می کند؟!
نامه نیوز ایران تهران اصولگرایان 

  

افشاگری درباره وضعیت زندگی و حقوق مخالفان برجامروزنامه آفتاب یزد به نقل ازفرجی راد سفیر اسبق ایران در بلژیک نوشت: «افرادی که مخالف برجام هستند و ادعاهایی را مطرح می‌کنند حداقلش این است که حقوق خوبی می‌گیرند و زندگی مطلوبی دارند»
اقتصادنیوز روزنامه ایران بلژیک 

  

اعلام خودروهای جایگزین برای دعوتنامه داران پژو 206 صندوقدار، تیپ 5 و تندر 90اگر خودروهایی مانند وانت آریسان ، پژو 206 تیپ 5 ، پژو 206 صندوقدار را ثبت نام کرده بودید باید به فکر تغییر علاقه خود باشید چرا که برنامه ای برای تولید و تحویل این خودروها وجود ندارد و جدول تبدیل این تعهدات از سوی ایران خودرو منتشر شده است.
خودروتک پژو ایران خودرو خودرو 

  

شعار این آقایان حل مشکل معیشت بود اما ببینید دنبال چه طرح‌هایی هستند!مبنای طرح ضد اینترنت مجلس به هیچ وجه «صیانت» نیست. کنترل «مرز دیجیتال» را نباید به نیروهای مسلح بدهند. می خواهید نیروهای مسلح را با مردم درگیر کنید؟! شعار این آقایان حل مشکل معیشت مردم بود اما ببینید دنبال چه طرح هایی هستند.
مستقل‌آنلاین اینترنت اینستاگرام کاربران اینترنت 

  

پای خودروهای دست دوم به لیزینگ باز شداز سال گذشته و به دنبال رشد دو برابری قیمت خودرو، شرکت های لیزینگ اعطای تسهیلات به خودروهای کارکرده را در سطحی وسیع دنبال کرده اند؛ تا پیش از این، تنها خودروهای صفر قابلیت لیزینگ داشت اما امروز خودروهای کارکرده و برخی خودروهای ساخت داخل نیز امکان لیزینگ دارد.
خودروتک خودرو قیمت 

  

برای تایید آزادی نماینده فیفا به ایران می آیدکامرانی‌فر:میزبانی تیم ملی در ورزشگاه آزادی قطعی نشده/2 نفر از فیفا و ای اف سی به ایران می‌آیند
خانه فوتبال ورزشگاه آزادی فیفا ایران 

  

احمدی‌نژاد هورالعظیم را بخاطر اکتشاف نفت خشک کردبه جهت بررسی شرایط فوق گفتگو کردیم با دکتر مهدی قمشی استاد دانشگاه شهید چمران اهواز و رئیس دانشکده مهندسی آب و محیط زیست دانشگاه شهید چمران که مشروح آن را می‌خوانیم‌:
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد ایران تهران 

  

اخبار پرسپولیس: خبر خوشحال کننده از اردوگاه سرخ ها + جزئیاتتیم فوتبال پرسپولیس در حالی به مصاف تراکتور تبریز می‌رود که رادوشوویچ، دروازه بان پرسپولیس خواهد بود.
خانه فوتبال پرسپولیس اصفهان فوتبال 

  

ذوالنوری: «روحانی»تنها فردی است که مانع لغو تحریم‌ها بودعضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت:موضع التماس و سازش بود که باعث عدم لغو تحریم ها شد بنابراین دولت آینده حق ندارد این مسیر را ادامه دهد و باید از موضع حکمت، مصلحت و عزت برای مذاکرات ورود کند.
فردا انتخابات ریاست جمهوری سیاست خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی 

  

روحانی: مشکلات خوزستان باید طبق دستور رهبری حل و فصل شودرییس جمهوری با اشاره به بحران کم‌آبی در استان خوزستان گفت: بخشی از مشکلات در این استان کم شده است و حل و فصل مسائل خوزستان طبق دستور دیروز رهبری باید ادامه پیدا کند.
۵۵ آنلاین حسن روحانی استان خوزستان وزارت نیرو 

  اخبار داغ
  

فردا دو میلیون و 300 هزار دوز واکسن کرونا وارد کشور می شود + ویدیودو میلیون و 300 هزار دوز واکسن کرونا فردا به ایران می‌رسد.
اقتصادنیوز ایران 

  

کدام واکسن کرونا بهتر است؟رییس انجمن ویروس شناسی ایران گفت: همه واکسن‌های موجود ضد کرونا خوب هستند و از مرگ و میر، جلوگیری و شدت بیماری را کم می‌کنند.
گسترش ویروس ایران کودکان 

  

کرونای جدید خط تولید تویوتا را تعطیل کردافزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا در جنوب شرق آسیا سبب شده است که خط مونتاژ شرکت تویوتا موتور، بزرگترین خودروساز ژاپنی در این کشورها متوقف شود.
خودروتک تولید تویوتا تعطیلات 

  

ادعاهای عجیب با نام طب ایرانی؛ از واکسیناسیون تا درمان کرونامدیرکل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت تاکید کرد طب سنتی تقابل و تعارضی با واکسیناسیون ندارد.
خبرفوری طب سنتی طبیعت واکسیناسیون 

  

بررسی عملکرد بورس در هفته گذشته + فیلمدر هفته گذشته، بورس تهران چه عملکردی به جا گذاشت؟ بهترین بازدهی از آن چه نمادهایی شد؟ روند معاملاتی در هفته گذشته چگونه بود؟
گسترش بورس تهران تهران اقتصاد 

  

قیمت سکه 7 مرداد 1400 به 11 میلیون و 117 هزار تومان رسیدقیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز پنج شنبه 7 مرداد 1400 در بازار آزاد تهران به 11 میلی
خبرفوری قیمت بهار تهران 

  

تاثیر زردچوبه بر مهار کرونا ثابت شداستاد گروه تغذیه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برای پیشگیری از کرونا، مصرف گیاهان دارویی مثل زردچوبه، زن
خبرفوری تغذیه استان اصفهان اصفهان 

  

قیمت دلار روی 24 هزار و 499 تومان ثابت ماندقیمت هر دلار آمریکا(اسکناس) امروز پنج شبه 7 مرداد 1400 در صرافی های بانکی روی 24 هزار و 499 تومان ث
خبرفوری قیمت دلار دلار آمریکا 

  

ابتلا به کرونا در کشور رکورد زدطبق بررسی های آماری احتمال پاسخ مثبت تستهای کرونایی در روزهای اخیر با ثبت 40 درصد به بالاترین حد خود در ایران رسیده است. این میزان افزایش شیوع در کشور از کانال افزایش بستری ها نرخ بهبود در ایران را تنزل داده است.
گسترش وزارت بهداشت درمان ایران 

  

292 فوتی جدید کرونا در کشور/تزریق 400492 دُز واکسن در شبانه روز گذشتهبنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 292 بیمار کووید19 جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری در کشور به 90 هزار و 74 نفر رسید.
۵۵ آنلاین وزارت بهداشت روابط عمومی واکسیناسیون 

  

بیش از 9 میلیون ایرانی دوز اول واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس گزارش‌های روزانه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، تا کنون 9 میلیون و 180 هزار و 89 نفر در کشور دوز اول واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند. بر اساس همین گزارش، دو میلیون و 628 هزار و 141 نفر نیز دوز دوم را تزریق کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به 11 میلیون و 808 هزار و 230 دوز رسید. افراد واجد شرایط برای تزریق واکسن حتماً در…
مهر وزارت بهداشت خبرنگار روابط عمومی